Bitcoin Forum
July 01, 2024, 02:14:33 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  
Author Topic: Gerçek Türk Coinleri  (Read 650 times)
mestulum
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 1

View Profile
May 15, 2018, 01:41:12 PM

türk coini bilmediğim var mı diye bakayım dedim. hangi ara atılım yaptık dercesine. akche var bildiğim tek. konuyu okuyunca Türkiyede en çok işlem yapılan coinleri görüyorum. işlem hacmi türkiyede yüksek diye onlar türk coini olmuyor. keşke kendi coinimiz olsa da işlem hacmine boğsak ama işte onlar da çok sınırlı.
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
May 15, 2018, 02:09:44 PM

Konuyu paylaşan arkadaşın verilerinin doğru olduğunu düşünüyorum şahsen çevremden hep bu coinleri duyuyordum Smiley bende sadece ARN var bunların arasından fakat sürü psikoloji ile almadım araştırdım ve tercih ettim .
Rkc Trader (OP)
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
May 15, 2018, 02:37:59 PM

türk coini bilmediğim var mı diye bakayım dedim. hangi ara atılım yaptık dercesine. akche var bildiğim tek. konuyu okuyunca Türkiyede en çok işlem yapılan coinleri görüyorum. işlem hacmi türkiyede yüksek diye onlar türk coini olmuyor. keşke kendi coinimiz olsa da işlem hacmine boğsak ama işte onlar da çok sınırlı.

İroniyi anlamanızı beklerdim zaten konuya yazmıştım bizim ülkemizde trend olan coinler diye.

btcboom75
Jr. Member
*

Activity: 56
Merit: 10

View Profile
May 15, 2018, 09:51:47 PM

türkiye de ilgi gören coinler LUN, OAX, MTH, IOTA, WAWES, BNB, ADA, XRP ,BCD ,VİA, XVG doğrusunu bu şekilde sıralayabiliriz. bu arada ETH 2019 sonu 5bin usd üzerinde olacağı net bir şekilde biliniyor

⋌┤┃ KEPLER : BRINGING AI & ROBITICS TO THE BLOCKCHAIN : KEPLER┃├⋋
▬▬▬ NEW ERA OF TECHNOLOGIES KEPLER ▬▬▬ (http://keplertek.org/#)
[
Matthewww
Full Member

Activity: 322
Merit: 102

View Profile
May 15, 2018, 09:57:01 PM

biz türklerin çok ilgi gösterdiği coinlere bence bu sitenin etkisi ve twitterin etkisinin var olduğunu düşünüyorum. sürü psikolojisi oluşuyor coğu kişide bence.
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
May 15, 2018, 10:07:11 PM

Geçen sene Waves sonra Tron sonra bir ara Ripple sonrada Ncash baya populer oldu projelere ölü demek olmaz ancak Coinlere yatırım şişdikten sonra yapılıyor takip ettiğim kadarıyla oda tecrube ile değişecek tabi.
aamirsuh
Full Member

Activity: 686
Merit: 101

View Profile
May 15, 2018, 11:03:03 PM

Monetha da bir dönem baya bir populerdi galiba ancak sonradan pek bir populerliği kalmadı. Bakalaım tezos içinde güzel yorumlar vardı hala yok piyasada asıl ben onu bekliyorum.
jhontwis
Full Member

Activity: 756
Merit: 104

View Profile
May 15, 2018, 11:27:49 PM

Gvt aslında banada çok mantıklı geliyor belki uzun dönem yatırımı düşünebilirim. 100 Dolar seviyesine gelebilecek bir proje btc 15k ya gelirse gvt de bir atak yapabilir.
btcboom99
Member
**

Activity: 86

View Profile
May 31, 2018, 10:31:23 PM

gerçek türk coini boost, iota, lun, oax, mth, kesinlikle bunlardır. arkamda ciddi bir kitle var onun için bunu net bir şekilde biliyorum. buarada boost projesinin ekibi komple türk.

ⓄⓄ    Bitscreener - The world's first financial data ecosystem powered by blockchain    ⓄⓄ
ⓄⓄⓄⓄ    ICO starts in May     ⓄⓄⓄⓄ
Follow Bitscreener  | Facebook | Twitter| Telegram
sagul
Jr. Member
*

Activity: 420

View Profile WWW
May 31, 2018, 10:34:26 PM

Tron'dan daha çok tutulan bir coin görmedim. Adamlar zarar ediyor satıyor yine Tron'a giriyor. Bende bu işe anlam veremiyorum Smiley

BankDex.io  / Decentralized Exchange
buttons252
Full Member

Activity: 406
Merit: 104

View Profile
June 01, 2018, 01:48:44 AM

Tron'dan daha çok tutulan bir coin görmedim. Adamlar zarar ediyor satıyor yine Tron'a giriyor. Bende bu işe anlam veremiyorum Smiley

evet hocam tron işi sanki bir hipnoz, bütün millet daldı trona,  ama twitterda vs saçma sapan twitlerde etkili oldu bu işte,  otın çok değişik şekilde reklam yaptı
complexity7
Member
**

Activity: 252

View Profile
June 03, 2018, 10:33:27 AM

biz türkler neden çok fazla spekilasyon coinler üzerinde yoğunlaşıyoruz her yazılan makaleye inanıyoruz bu coinler ciddi artışlar yaparak sonra herkes i üzmüş coinler

Kennedy
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
June 03, 2018, 09:15:50 PM

Tespitler doğru özellikle bizimkilerin çok gündeminle olan coinler bunlar. Ama bana kalırsa hiçbiri wavese olan zaafımızın eline su dökemez. Ne çekti forum wavesten belli değil  Grin
Umbrella Holdings
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
June 03, 2018, 09:50:24 PM

Listeyi görür görmez benimde aklıma direkt sürü psikolojisi geldi. Hepimiz birbirimizin gazına gelerek giriyoruz bir taşın altına sonra al başına belayı. Özellikle tron bazı insanlara kazandırdı ama çoğunlukla spekülatif.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
June 04, 2018, 01:11:00 AM

Şu anda Pundi X önde gidiyor gibi.Ncash söylentisi nedeniyle baya Türk yatırımcısı çıktı ncash dan.Şimdi oklar Pundi X de.O da batmaz diyelim.Akıbeti iyi olur.Şu ana kadar iyi gidiyor bakalım ne olacak ileride.
NoqTaHan
Jr. Member
*

Activity: 203

View Profile
June 04, 2018, 01:13:00 AM

aga türk coinleri olunca coinler sıkışıp kalıyolar yükselme göremiyorum ben hepsi patlak veriyor başka coinler tavan yaparken bunlar yerinden sayıyolar
mediation
Member
**

Activity: 364

View Profile
June 04, 2018, 01:32:51 AM

Malesef bizim milletimiz de kulaktan dolma bilgiler ile yatırım dahi yapılıyor. Örnek olarak wavesi görüyorum ben. Piyasaya öyle bir spekülasyon attılar ki hepimiz bir anda waves koruyucusu olduk umarım artık herkes gerekli araştırmalarını yaparak yatırım yapar.

DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
June 04, 2018, 05:50:38 AM

Şimdi listeyi aldım Smiley , acemilik dönemimde hepsine girdim en çok yatırımı waves ve mth ye yaptım ikiside çooookkkkk uzun bekletti zarar yazmasa da zamanımı aldı. Bir daha bu koinlere bulaşmayı düşünmüyorum.  Çünkü genel olarak ilk kez crypto piyasasına giren veya çok fazla araştırma yapamayan arkadaşların başka insanlardan etkilenip aldığı koinler bunlar. Ve panik satıcı çok.
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
June 04, 2018, 07:42:49 AM

Bu işte bir yılı aşkın bir sürede uğrasiyorum. Gvt yi ilk başta çok duydum adı bana ofsayt geldi. Sürekli arkasından baktım. O da uçtu gitti. Strat ile str yi ilk başlarda çok karıştırdım. Geçen yıl mayıs ayında strat iyi gitti ama ondan sonra bir iş çıkmadi. Waves i zaten anlatmaya gerek yok adı çok geçti ama o habire düştü. Para kazanmak için uzak doğulularin elinde ne varsa orada hangi coin ya da token popüler ise onu almak lazim

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
kubra68
Member
**

Activity: 336

View Profile
June 04, 2018, 12:57:55 PM

türkiyede o kadar dolandırıcı siteler türemüş ki artık kimsenin bizlere itibarı kalmamıs .Tüm üç kağıtçılık oyunları var bizde herkes birbirie kazık atmak için uğraşıyor.Kimsenin kimseye itibarı kalmamış .Türk bir site oldumu akla ilk gelen kesin dolandırıcıdır diye .

Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  

Jump to: