Bitcoin Forum
June 26, 2024, 06:19:38 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN] [09.05] UBIATAR-AIRDROP KRİPTOPARA HER YERDE OLACAK [pre-ICO 6850 eth]  (Read 1580 times)
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
July 16, 2018, 12:17:50 PM

yokmu yeni bir haber bir kaç gündür? hala bounty gelcek diye bekliyoruz Smiley ödeselerde görsek ether walletta

Airdroplar dağıtılıyor ama bounty için hiçbir gelişme. Tabiki airdrop konusunda da mağdur olanlar var ben katılmadığını için süreç ne kadar sağlıklı işliyor bilmiyorum. Geldiğini söyleyenler var, eksik diyen var, hiç gelmedi diyen var. Umarım herkes emeğinin karşılığını alır.
Bana hala gelen giden bişey yok? airdrop dediğin icoengine den katılanlarmı? airdroplar nereye düşücek eidoo cüzdanlarınamı

Evet icoenine den katılanlar. Evet eidoo cüzdanına düşmesi lazım. airdrop@ubiatarplay.io ya mail atarsanız yardımcı olabilirler.
Bounty'ler için bir eidoo cüzdan şartı yok sanırım değil mi?

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
Byakuya (OP)
Full Member

Activity: 461
Merit: 112

View Profile
July 16, 2018, 02:14:41 PM

yokmu yeni bir haber bir kaç gündür? hala bounty gelcek diye bekliyoruz Smiley ödeselerde görsek ether walletta

Airdroplar dağıtılıyor ama bounty için hiçbir gelişme. Tabiki airdrop konusunda da mağdur olanlar var ben katılmadığını için süreç ne kadar sağlıklı işliyor bilmiyorum. Geldiğini söyleyenler var, eksik diyen var, hiç gelmedi diyen var. Umarım herkes emeğinin karşılığını alır.
Bana hala gelen giden bişey yok? airdrop dediğin icoengine den katılanlarmı? airdroplar nereye düşücek eidoo cüzdanlarınamı

Evet icoenine den katılanlar. Evet eidoo cüzdanına düşmesi lazım. airdrop@ubiatarplay.io ya mail atarsanız yardımcı olabilirler.
Bounty'ler için bir eidoo cüzdan şartı yok sanırım değil mi?

Yok diye biliyorum, o tarz bir şey hiç görmedim.
Suleiman the Magnificent
Full Member

Activity: 504
Merit: 120

View Profile WWW
July 19, 2018, 03:45:10 PM

Bounty ile ilgili hala açıklama gelmedi demi? En azından bir açıklama felan yapsalar iyi olacak. Telegramdan yazıyoruz cevap veren yok. Umarım katakulli çevirip bounty ödüllerini göndermemezlik yapmazlar.
Betfair
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 260

View Profile
July 20, 2018, 07:13:52 AM

Bounty ile ilgili hala açıklama gelmedi demi? En azından bir açıklama felan yapsalar iyi olacak. Telegramdan yazıyoruz cevap veren yok. Umarım katakulli çevirip bounty ödüllerini göndermemezlik yapmazlar.
valla son girdiğim 3 bounty de hep sıkıntı oldu Smiley buna sevindik adamlar mükemmel şekilde hızlı sayıp ödeme yapcaklar diye buda yalan oldu gibi baksana.
Byakuya (OP)
Full Member

View Profile
July 20, 2018, 09:07:37 AM

Bounty dağıtılmaya başlandı. İlk olarak telegram Bounty den dağıtmaya başladılar adım adım ilerleyeceklermiş. Bu kadar gecikmesinin sebebi bounty menejerinin verdiği dataların doğru değilmiş ve her şeyi tekrar kontrol etmişler. Hayırlı olsun en azından başladılar.

Bence bounty dağıtılmasındansa borsaya girememiş olmaları daha büyük sorun. Mesela başka projeden elimde 1 milyon token var ICO fiyatına göre 40 50 bin dolar ediyor ama borsaya gitmediler 4 milyon dolar toplayıp kaçtılar. Umarım böyle bir sorunla karşılaşmayız. Uygulamalarına çok önem veriyorlar umarım devamı gelir 
saphine
Jr. Member
*

Activity: 481
Merit: 1

View Profile WWW
July 20, 2018, 03:04:30 PM

Bounty dağıtılmaya başlandı. İlk olarak telegram Bounty den dağıtmaya başladılar adım adım ilerleyeceklermiş. Bu kadar gecikmesinin sebebi bounty menejerinin verdiği dataların doğru değilmiş ve her şeyi tekrar kontrol etmişler. Hayırlı olsun en azından başladılar.

Bence bounty dağıtılmasındansa borsaya girememiş olmaları daha büyük sorun. Mesela başka projeden elimde 1 milyon token var ICO fiyatına göre 40 50 bin dolar ediyor ama borsaya gitmediler 4 milyon dolar toplayıp kaçtılar. Umarım böyle bir sorunla karşılaşmayız. Uygulamalarına çok önem veriyorlar umarım devamı gelir 

ICOengine'den KYC yaptırdıkları bounty diyorsunuz değil mi? Kaç tane bounty programı olduğunu bilemiyorum, kusura bakmayın bu sorum için:)
Byakuya (OP)
Full Member

View Profile
July 20, 2018, 07:21:27 PM

ICOengine'den KYC yaptırdıkları bounty diyorsunuz değil mi? Kaç tane bounty programı olduğunu bilemiyorum, kusura bakmayın bu sorum için:)

Kusurluk bir şey yok ama bir tane bounty kampanyası vardı ve onun için de kyc gerekmiyordu. Siz airdroptan bahsediyor olabilirsiniz onda ICOengine'den KYC yapmanız gerekiyordu.
Suleiman the Magnificent
Full Member

View Profile WWW
July 21, 2018, 05:05:26 PM

100 tane göndermişler bana ama telegrama katıldım mı bilmiyorum. İmzanın ödülü diye bunu göndermemişlerdir heralde Cheesy

Borsa işi de sıkıntılı zaten. Çok bekletiyorlar ama sürekli de birşeyler yapıyorlar. Dükkan açmışlar, takımın birine sponsor olmuşlar felan. Kaçsalar kaçıp giderlerdi diye düşünüyorum. Bizim tokenlar sağ salim gelsin de borsa işini o zaman düşünmeye başlarız Cheesy
Altcoin Agent
Hero Member

Activity: 798
Merit: 500

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
July 21, 2018, 05:14:20 PM

valla banada 180 tane göndermişler ama ne için gönderdiler bilmiyorum.imza kampanyasına katılmıştım ve alacağım ödül 180 den çok çok fazlaydı başka herhangi bir kampanyasına katıldığımı hatırlamıyorum.diğer imzacılarada aynı şekilde az rakam yollamışlar.inşallah ödüllerin üstüne yatmazlar

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████████████████████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
Byakuya (OP)
Full Member

View Profile
July 21, 2018, 05:28:20 PM

Evet o imza kampanyası için. Ödüllerinin sadece %5 ini yollamışlar ve ekipten hiç bir açıklama yok. Haftasonları online olmuyorlar.
Altcoin Agent
Hero Member

Merit: 500

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
July 21, 2018, 05:51:27 PM

Evet o imza kampanyası için. Ödüllerinin sadece %5 ini yollamışlar ve ekipten hiç bir açıklama yok. Haftasonları online olmuyorlar.

bu ne saçma iştir böyle.parça parça mı yollayacaklar acaba.kaç imzaya girdim bi tanesi bile tutmadı bu sene 7 8 aydır resmen boşa kürek çekiyoruz.buda gol değil demek ki

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
Suleiman the Magnificent
Full Member

View Profile WWW
July 21, 2018, 08:27:28 PM

Sadece bu kadarıyla kalırsa büyük sıkıntı. Airdrop da bile bundan fazla gönderdiler sanırım Cheesy Ben imzaya ilk girenlerdenim bir de, 2k civarı token gelmesi gerek.
Suleiman the Magnificent
Full Member

View Profile WWW
July 23, 2018, 10:40:41 AM

Bunlar üzerine yatacak gibi gözüküyor. Beynine soktuklarım airdropta bile 100den fazla token gönderdiler biz o kadar imzada kaldık bize de 100 token göndermişler Cheesy
Byakuya (OP)
Full Member

View Profile
July 23, 2018, 11:10:06 AM

Bunlar üzerine yatacak gibi gözüküyor. Beynine soktuklarım airdropta bile 100den fazla token gönderdiler biz o kadar imzada kaldık bize de 100 token göndermişler Cheesy

Aynen oyalayıp oyalayıp üstüne yatacak gibi duruyorlar. Aslında yeterli tepki toplanırsa geri adım atabilirler. Tepki oluşturmak için telegram grubu oluşturulmuş isteyen katılabilir. ( https://t.me/ubiatarplayscam )
Suleiman the Magnificent
Full Member

View Profile WWW
July 23, 2018, 11:23:18 AM

Aynen oyalayıp oyalayıp üstüne yatacak gibi duruyorlar. Aslında yeterli tepki toplanırsa geri adım atabilirler. Tepki oluşturmak için telegram grubu oluşturulmuş isteyen katılabilir. ( https://t.me/ubiatarplayscam )

Mail vermişler ona mail atacakmışız niye az gönderildiğini yazacaklarmış. Mail attım bakalım ne cevap verecekler merak ediyorum Cheesy

Eksik gelenler ki herkese eksik geldi Cheesy şu adrese bounty@ubiatarplay.io mail atsın durumunu anlatan. Gelecek cevaplara göre de aksiyon alırız.
Betfair
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 260

View Profile
July 24, 2018, 09:19:06 AM

Mail vermişler ona mail atacakmışız niye az gönderildiğini yazacaklarmış. Mail attım bakalım ne cevap verecekler merak ediyorum Cheesy

Eksik gelenler ki herkese eksik geldi Cheesy şu adrese bounty@ubiatarplay.io mail atsın durumunu anlatan. Gelecek cevaplara göre de aksiyon alırız.
banada 40 adet göndermişler ama spreadsheet te öyle yazmıyordu alacağım miktar için.Acaba tekrar bir dağıtım daha mı olacak? gerçekten yılan hikayesine döndü
Suleiman the Magnificent
Full Member

View Profile WWW
July 24, 2018, 12:46:18 PM

banada 40 adet göndermişler ama spreadsheet te öyle yazmıyordu alacağım miktar için.Acaba tekrar bir dağıtım daha mı olacak? gerçekten yılan hikayesine döndü

Kimse ne olacağını bilmiyor şu anda. Sorulara telegramdan cevap vermiyorlar, mail atın diyorlar. Mail attım dün hala ona da cevap gelmedi. Siz de bir umut durumunuzu anlatan bir mail atın, pek birşey yapacaklarını sanmıyorum da Cheesy
mamostem
Member
**

Activity: 162
Merit: 10

View Profile
July 24, 2018, 01:50:14 PM

Çok güzel bir söz var hayal edemezsen gerçekleştiremezsin bu artık gerçekleşme aşamasında artık en som zamanlardaki en güzel hayal(gerçek)bence elinize sağlık
Byakuya (OP)
Full Member

View Profile
July 24, 2018, 03:02:27 PM

Şikayetler az çok işe yaramış gibi. Bountyde azaltma falan olmadığını işini doğru yapanların ödülünü alacaklarını yazmışlar. Mail atmakta fayda var. Umarım herkes emeğinin karşılığını alır.

Telegram grubundaki ekipten yapılan açıklamaları kaçıranlar için aşağıya kopyaladım.

Good morning everyone,
we had numerous complaints about the payment of the bounty program.
This text is to clarify and to inform about the wishes of UbiatarPlay.
The spreadsheets sent to us with the results of the bounty program are not acceptable, because there are errors, incorrectness and therefore disproportion between the reward and the work done.
All those who have honestly worked on the UbiatarPlay project will be rewarded for their work.
Any discount or percentage calculation have NOT been applied to the made payment.
Please pay attention that the only official channel to talk about these issues is the chat of Telegram: t.me/ubiatarplay, where it is mandatory to talk with education and good manners.
Each user will be followed by the UbiatarPlay staff by writing to: bounty@ubiatarplay.io.
For privacy reasons we can not publish any data and each position will be managed separately.
We ask that you wait until all payments have been completed before opening a complain.
The complains must be sent to: bounty@ubiatarplay.io
The UbiatarPlay team is at your disposal.

Kalan %95 i alabilecek miyiz diye soran birine verdikleri cevap :

Raffaella Community Manager UbiatarPlay:
Dear Oksana, I wonder if you read the message. We will reward who made an honestly work and we manage each position separtely. So you are welcome if you send an email to: bounty@ubiatarplay.io, for your situation Thank you
hmsr
Full Member

Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
July 24, 2018, 04:26:13 PM

Arkadaş kaç haftada imzada kaldık %5 göndermek nedir. Zaten aynı şeyi money token ekibi de yaptı adamlar hiç alakam olmayan bir üyelikle benim bağlantım olduğunu söyleyip ödülün üstüne yattılar. Şimdi de ubiatar aynı şeyi yapıyor. Spreadsheetsde zaten kaç alacağımız yazıyor elenler elenmiş bizden tekrar neden mail atmamızı istiyorlar onu hiç anlamadım. Gördüğüm kadarıyla herkese %5 ödül yollamışlar tam alan yok. Kasti yapılmış bir şey var ortada.

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 »  All
  Print  

Jump to: