Bitcoin Forum
May 19, 2024, 02:50:30 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10]  All
  Print  
Author Topic: [ANN] [09.05] UBIATAR-AIRDROP KRİPTOPARA HER YERDE OLACAK [pre-ICO 6850 eth]  (Read 1567 times)
Byakuya (OP)
Full Member

Activity: 461
Merit: 112

View Profile
July 25, 2018, 11:50:18 AM

Bunlar üzerine yatacak gibi gözüküyor. Beynine soktuklarım airdropta bile 100den fazla token gönderdiler biz o kadar imzada kaldık bize de 100 token göndermişler Cheesy

Aynen oyalayıp oyalayıp üstüne yatacak gibi duruyorlar. Aslında yeterli tepki toplanırsa geri adım atabilirler. Tepki oluşturmak için telegram grubu oluşturulmuş isteyen katılabilir. ( https://t.me/ubiatarplayscam )

Mail vermişler ona mail atacakmışız niye az gönderildiğini yazacaklarmış. Mail attım bakalım ne cevap verecekler merak ediyorum Cheesy

Eksik gelenler ki herkese eksik geldi Cheesy şu adrese bounty@ubiatarplay.io mail atsın durumunu anlatan. Gelecek cevaplara göre de aksiyon alırız.
banada 40 adet göndermişler ama spreadsheet te öyle yazmıyordu alacağım miktar için.Acaba tekrar bir dağıtım daha mı olacak? gerçekten yılan hikayesine döndü

Kimse ne olacağını bilmiyor şu anda. Sorulara telegramdan cevap vermiyorlar, mail atın diyorlar. Mail attım dün hala ona da cevap gelmedi. Siz de bir umut durumunuzu anlatan bir mail atın, pek birşey yapacaklarını sanmıyorum da Cheesy

Benim mailime bugün cevap geldi ama hazır cevap gibiydi. Ödül dağıtımının devam ettiğini söylüyorlar umarım emeğimizin karşılığını alırız.
Suleiman the Magnificent
Full Member

Activity: 504
Merit: 120

View Profile WWW
July 25, 2018, 12:50:24 PM

Bunlar üzerine yatacak gibi gözüküyor. Beynine soktuklarım airdropta bile 100den fazla token gönderdiler biz o kadar imzada kaldık bize de 100 token göndermişler Cheesy

Aynen oyalayıp oyalayıp üstüne yatacak gibi duruyorlar. Aslında yeterli tepki toplanırsa geri adım atabilirler. Tepki oluşturmak için telegram grubu oluşturulmuş isteyen katılabilir. ( https://t.me/ubiatarplayscam )

Mail vermişler ona mail atacakmışız niye az gönderildiğini yazacaklarmış. Mail attım bakalım ne cevap verecekler merak ediyorum Cheesy

Eksik gelenler ki herkese eksik geldi Cheesy şu adrese bounty@ubiatarplay.io mail atsın durumunu anlatan. Gelecek cevaplara göre de aksiyon alırız.
banada 40 adet göndermişler ama spreadsheet te öyle yazmıyordu alacağım miktar için.Acaba tekrar bir dağıtım daha mı olacak? gerçekten yılan hikayesine döndü

Kimse ne olacağını bilmiyor şu anda. Sorulara telegramdan cevap vermiyorlar, mail atın diyorlar. Mail attım dün hala ona da cevap gelmedi. Siz de bir umut durumunuzu anlatan bir mail atın, pek birşey yapacaklarını sanmıyorum da Cheesy

Benim mailime bugün cevap geldi ama hazır cevap gibiydi. Ödül dağıtımının devam ettiğini söylüyorlar umarım emeğimizin karşılığını alırız.

Ben ilk maili atanlardanım sanırsam ama hala cevap vermediler. Telegramdan yazdım, mailini ver kontrol edelim dediler ona da cevap yok. Bıktırma politikası uyguluyormuş gibi gözüküyorlar.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
July 30, 2018, 04:20:43 AM

Göndere göndere 26.72 UAC göndermişler. Boğazınıza dursun lan Cheesy  Güya 500 küsür token almam gerekiyordu listeye göre.
Zaten ümidi kesmiştim artık komple emin oldum. Bunlar bi şey göndermez, gönderse de o tokenden bi cacık olmaz.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
Suleiman the Magnificent
Full Member

Activity: 504
Merit: 120

View Profile WWW
July 30, 2018, 02:46:51 PM

Hala inatla kontrol ediyoruz ayağına oyalıyorlar milleti Cheesy Göndermeyecekleri belli artık, gönderseler bile 100-200er daha gönderip yeter size bu kadar derler Cheesy
Betfair
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 260

View Profile
July 31, 2018, 10:26:52 AM

Göndere göndere 26.72 UAC göndermişler. Boğazınıza dursun lan Cheesy  Güya 500 küsür token almam gerekiyordu listeye göre.
Zaten ümidi kesmiştim artık komple emin oldum. Bunlar bi şey göndermez, gönderse de o tokenden bi cacık olmaz.
sana 26 gönderdilerse o zaman hesap doğru Smiley heriflere scam diyorlar sadece %5 dağıtım yapmışlar bende 800 alıcakken 40 göndermişler Cheesy gerisini göndericez diye mail attılar ama full yalanlar
saphine
Jr. Member
*

Activity: 481
Merit: 1

View Profile WWW
July 31, 2018, 05:49:39 PM

Herşeyi doğru düzgün yapmama rağmen bişey kazanamadınız diye birkaç gün önce mail attılar. Madem bu kadar oyalayacaktınız neden KYC verdik, madem KYC alacaktınız neden vermiyorsunuz! Sinir olduğum birkaç projeden biri oldu.
Betfair
Sr. Member

View Profile
August 05, 2018, 05:55:55 AM

Herşeyi doğru düzgün yapmama rağmen bişey kazanamadınız diye birkaç gün önce mail attılar. Madem bu kadar oyalayacaktınız neden KYC verdik, madem KYC alacaktınız neden vermiyorsunuz! Sinir olduğum birkaç projeden biri oldu.

Nasıl ya ne demek oluyor bu? Neden geçersiz saymışlar peki sizin bounty başvurunuzu? Bende hala haber bekliyorum dediğim gibi verdikleri cevaplar bile otomatik.
PHI1618
Legendary
*

View Profile
August 10, 2018, 08:23:46 AM

sana 26 gönderdilerse o zaman hesap doğru Smiley heriflere scam diyorlar sadece %5 dağıtım yapmışlar bende 800 alıcakken 40 göndermişler Cheesy gerisini göndericez diye mail attılar ama full yalanlar
Ben ümidi kestim. Bi şey gelmez bunlardan.
Adamlar şerefsiz çıktı rıza baba Cheesy

Betfair
Sr. Member

View Profile
August 10, 2018, 09:01:25 AM

Ben ümidi kestim. Bi şey gelmez bunlardan.
Adamlar şerefsiz çıktı rıza baba Cheesy
mail attım tekrardan Smiley anlamamazlıktan geliyorlar bakalım ne olucak herifler üzerine yattı harbiden şaka gibi
Byakuya (OP)
Full Member

View Profile
August 10, 2018, 11:25:52 PM

Benim son mailde hesaplamaların yarısından çoğunu yaptık göndereceğiz falan dediler ama umudum yok üstüne yattılar gibi.
Byakuya (OP)
Full Member

View Profile
August 20, 2018, 01:24:04 PM

UbiatarPlay yöneticisi Francesco bounty ödüllerinin eylül ayında kesin olarak dağıtalacağını söyledi. Aylar önce biten bir ICO için uzun bir tarih ama en azından tarih belirlendi. Borsa ile ilgili malesef bir gelişme yok.
PHI1618
Legendary
*

View Profile
August 21, 2018, 06:43:19 PM

UbiatarPlay yöneticisi Francesco bounty ödüllerinin eylül ayında kesin olarak dağıtalacağını söyledi. Aylar önce biten bir ICO için uzun bir tarih ama en azından tarih belirlendi. Borsa ile ilgili malesef bir gelişme yok.
Bu saatten sonra gelişme olsa ne olmasa ne dostum. Ubiatar'ın para edeceğini bile düşünmüyorum artık. Ico biteli ne kadar zaman olmuş eylül diyorlar utanmadan bir de.

Betfair
Sr. Member

View Profile
September 08, 2018, 11:25:07 AM

We have rewarded, after a careful evaluation, each job presented by the participants at market prices.
The bounty file we have received, was full of mistakes and we took action in reviewing all the cases one by one.
It is in the interest of the project and everyone that we have to take this decision.

We are sorry for your disappointment but we took action, once again, in the interest of the project and everyone involved into it.

Best regards,
Jacopo
Ubiatarplay Team

801 beklerken 80 göndermişler mailde de bunu yazdılar Smiley geçmiş olsun diyorum
Byakuya (OP)
Full Member

View Profile
September 08, 2018, 01:46:04 PM

Bana da sadece %5'ini gönderdiler kaç tane mail attım hiç bir şey değişmedi. Bazıları %15 cıvarı almış mail atıp denemekte fayda var ama bu saatten sonra bir şey değişeceğini sanmam. Zaten borsaya falan da giremediler.
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
September 08, 2018, 10:09:01 PM

Ne şerefsiz çıktılar bunlar. Ulan bir kişiye bile tam ödül yollamamışlar . Herkese %10 gelmiş gibi görünüyor. Eidoo destekli ico nasıl bu hale geldi. Şerefsizler bir de yazmışlar ödül dosyalarında bir sürü hata bulduk falan diye. Herkesin ki mi hatalı yoksa listeye 10 kattan fazla kişi mi eklendi yeni sayımda. Paraları topladılar proje çöp oldu .

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10]  All
  Print  

Jump to: