Bitcoin Forum
June 26, 2024, 11:23:45 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 »  All
  Print  
Author Topic: Expanse coin i airdropovi  (Read 1250 times)
Keeshan
Member
**
Offline Offline

Activity: 213
Merit: 36


View Profile
May 19, 2018, 10:46:49 AM
 #101

Ja ne gasim Discord. Poslednji rain sam dobio pre mesec dana, evo bas gledam na Ganderu.

Znaci verovatno moras da budes aktivan da bi dobio ili tako nesto.

Mozda bar da se proverava balance.



Evo ja sam u zadnjih 2 sata dobio 2 raina

Branko ti si očito povlaštena kategorija. Smiley
Ja sam i postavljao neka pitanja i skoro svaki dan provjeravam balance ali raina za mene nema.
Sad me već polako brine što još nisam dobio 10 EXP za kupon, prije šest dan sam pokrenuo zamjenu. Da li ste vi dobili kakvu potvrdu na email da je vaš zahtjev za zamjenu zaprimljen?

Ma nisam, jedan rain se podijelio na 47 a drugi na okruglo 50 ljudi
Bio sam u chatu pa sam vidio

Izgleda da je onda bitno da si u pravom trenutku online, ili da si barem nedavno bio online kad stisnu rain.

A nakon koliko vremena tebi isplate EXP od zamjene za EXPB?

Ne brini, ceka se 7-8 dana da bi dobio EXP ali uvek stigne.

Otprilike kad vec odustanes od cekanja da ce da stigne ono te pozitivno iznenadi  Grin

mc266
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 4
Merit: 0


View Profile
May 20, 2018, 07:42:06 PM
 #102

Ja sam prije 15 dana zamjenio bodove za exp i još mi nije stiglo u wallet, a ni drugi kupon koji je išao prije tjedan dana isto nije sjeo. Nadam se da će stići...
Branko (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 2520
Merit: 319


View Profile
May 20, 2018, 08:48:10 PM
 #103

Ja sam prije 15 dana zamjenio bodove za exp i još mi nije stiglo u wallet, a ni drugi kupon koji je išao prije tjedan dana isto nije sjeo. Nadam se da će stići...

Nemoj čekati nego piši support ticket na

https://expanse.freshdesk.com/support/tickets/new

7 dana je ok, 2 tjedna nije
Zvjezdani
Member
**
Offline Offline

Activity: 176
Merit: 17


View Profile
May 21, 2018, 12:55:46 PM
 #104

Ja sam prije 15 dana zamjenio bodove za exp i još mi nije stiglo u wallet, a ni drugi kupon koji je išao prije tjedan dana isto nije sjeo. Nadam se da će stići...

Nemoj čekati nego piši support ticket na

https://expanse.freshdesk.com/support/tickets/new

7 dana je ok, 2 tjedna nije

Evo da potvrdim da je meni stiglo moji 10 EXP-a.
Kako si ti prijavio zahtjev prije mene a nisi dobio novčiće svakako piši pitanje njihovoj podršci.

   ⚡⚡ PRiVCY ⚡⚡   ▂▃▅▆█ ✅ PRiVCY ($PRIV) is a new PoW/PoS revolutionary privacy project ● ☞ ✅ Best privacy crypto-market! ● █▆▅▃▂
    Own Your Privacy! ─────────────────║ WebsiteGithub  |  Bitcointalk  |  Twitter  |  Discord  |  Explorer ║─────────────────
   ✯✯✯✯✯                 ✈✈✈[Free Airdrop - Starts 9th June]✅[Bounty]✈✈✈ ║───────────║ Wallet ➢ ✓ Windows  |  ✓ macOS  |  ✓ Linux
Branko (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 2520
Merit: 319


View Profile
June 01, 2018, 11:28:47 PM
 #105

Nije vezano za airdropove, već za izradu vlastitog coina na expanse mreži, a ako imate baš dobru ideju,
možete i zaraditi od $5000 do $50000

https://bitcointalk.org/index.php?topic=4403249.0
Keeshan
Member
**
Offline Offline

Activity: 213
Merit: 36


View Profile
June 05, 2018, 07:41:03 PM
 #106

Ljudi, sta se desava sa ovim projektom? Jedno vreme je sve lepo islo, a onda gomila losih vesti.

- 50% poskupljenje za zamenu bodova za coine preko noci bez upozorenja
- i ono sto se naruci neredovno stize (sad ni meni nije stila porudzbina)
- vec danima ne moze da se zamene bodovi za coine (sold out)
- cena coina u odnosu na eth pada cak i vise u odnosu na druge tokene.

Nesto sa njihovim timom nije u redu. Sve nekako neozbiljno i neorganizovano deluje.

Branko (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 2520
Merit: 319


View Profile
June 05, 2018, 08:26:53 PM
 #107

Ljudi, sta se desava sa ovim projektom? Jedno vreme je sve lepo islo, a onda gomila losih vesti.

- 50% poskupljenje za zamenu bodova za coine preko noci bez upozorenja
- i ono sto se naruci neredovno stize (sad ni meni nije stila porudzbina)
- vec danima ne moze da se zamene bodovi za coine (sold out)
- cena coina u odnosu na eth pada cak i vise u odnosu na druge tokene.

Nesto sa njihovim timom nije u redu. Sve nekako neozbiljno i neorganizovano deluje.



Uskoro se prebacuju na vlastitu platformu umjesto streamelementsa

https://twitter.com/ExpanseOfficial/status/1003782395445772289
Keeshan
Member
**
Offline Offline

Activity: 213
Merit: 36


View Profile
June 05, 2018, 09:47:01 PM
 #108

Ljudi, sta se desava sa ovim projektom? Jedno vreme je sve lepo islo, a onda gomila losih vesti.

- 50% poskupljenje za zamenu bodova za coine preko noci bez upozorenja
- i ono sto se naruci neredovno stize (sad ni meni nije stila porudzbina)
- vec danima ne moze da se zamene bodovi za coine (sold out)
- cena coina u odnosu na eth pada cak i vise u odnosu na druge tokene.

Nesto sa njihovim timom nije u redu. Sve nekako neozbiljno i neorganizovano deluje.



Uskoro se prebacuju na vlastitu platformu umjesto streamelementsa

https://twitter.com/ExpanseOfficial/status/1003782395445772289


Znas li mozda koje ce biti promene i kako ce to uticati na skupljanje novcica?

Onih prvih mesec dana je stvarno bilo fenomenalno, nadam se da ce sa novim sistemom uspeti da izbace duplikate, pa da vrate stario racio na snagu  Smiley
Branko (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 2520
Merit: 319


View Profile
June 05, 2018, 10:10:21 PM
 #109


Znas li mozda koje ce biti promene i kako ce to uticati na skupljanje novcica?

Onih prvih mesec dana je stvarno bilo fenomenalno, nadam se da ce sa novim sistemom uspeti da izbace duplikate, pa da vrate stario racio na snagu  Smiley

Ne znam detalje, samo su rekli da će se ovi expb coini prebaciti i na novu platformu, a na toj novoj će se direkt dobijati coini, a ne ručno
prebacivanje expb u exp kao dosad

Inače mislim da su se malo i zeznuli veličinom nagrada, pošto se moglo upariti da se istovremeno dobija expanse i refereum,
ja sam u istom vremenu dobio 84 EXP i 67 refereuma...ispada da se EXP isplatio 200-tinjak puta više
Hidza
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 26
Merit: 0


View Profile
June 06, 2018, 11:26:45 AM
 #110

Solidan airdrop,nov sam inace i poceo sam da radim airdropove. Citao sam mnogo,moze da se solidno zaradi,ali sto vise apliciranja to kontam da je veca zarada
RegulusHr
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 256


View Profile
June 07, 2018, 08:13:58 AM
 #111


Znas li mozda koje ce biti promene i kako ce to uticati na skupljanje novcica?

Onih prvih mesec dana je stvarno bilo fenomenalno, nadam se da ce sa novim sistemom uspeti da izbace duplikate, pa da vrate stario racio na snagu  Smiley

Ne znam detalje, samo su rekli da će se ovi expb coini prebaciti i na novu platformu, a na toj novoj će se direkt dobijati coini, a ne ručno
prebacivanje expb u exp kao dosad

Inače mislim da su se malo i zeznuli veličinom nagrada, pošto se moglo upariti da se istovremeno dobija expanse i refereum,
ja sam u istom vremenu dobio 84 EXP i 67 refereuma...ispada da se EXP isplatio 200-tinjak puta više

Branko možeš li nešto više reći o refereumu, što je to?

Da li tebi pretplata radi normalno? Izgleda da više nema pretplate preko Amazon praima. Skužio sam da mi EXPB više ne ide x5.
Branko (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 2520
Merit: 319


View Profile
June 07, 2018, 08:56:40 AM
Last edit: June 07, 2018, 09:24:09 AM by Branko
 #112


Znas li mozda koje ce biti promene i kako ce to uticati na skupljanje novcica?

Onih prvih mesec dana je stvarno bilo fenomenalno, nadam se da ce sa novim sistemom uspeti da izbace duplikate, pa da vrate stario racio na snagu  Smiley

Ne znam detalje, samo su rekli da će se ovi expb coini prebaciti i na novu platformu, a na toj novoj će se direkt dobijati coini, a ne ručno
prebacivanje expb u exp kao dosad

Inače mislim da su se malo i zeznuli veličinom nagrada, pošto se moglo upariti da se istovremeno dobija expanse i refereum,
ja sam u istom vremenu dobio 84 EXP i 67 refereuma...ispada da se EXP isplatio 200-tinjak puta više

Branko možeš li nešto više reći o refereumu, što je to?

Da li tebi pretplata radi normalno? Izgleda da više nema pretplate preko Amazon praima. Skužio sam da mi EXPB više ne ide x5.


Refereum je coin koji je zamišljen da nagrađuje referale na razne načine...linkovi na kupovinu igara, gledanje streamova i slično, onda
mjesec-dva skupljaš bodove na taj način, i na kraju ovisno koliko si bodova skupio dobiješ određen broj coina
Koliko sam skužio, najbolje prolaze oni koji streamaju (i imaju stotine, možda i tisuće gledatelja) dok konzumenti
i ne zarade previše (konkretno, ja sam za preko mjesec dana gledanja zaradio manje od 1 dolar)

https://refereum.com/

Što se tiče expb-a i  pretplate, meni normalno ide po 5
Da ti nije istekla pretplata?
Keeshan
Member
**
Offline Offline

Activity: 213
Merit: 36


View Profile
June 07, 2018, 11:49:23 AM
 #113

Sto se Refereuma tice mozete povecati broj bodova koje dobijate od gledanja Streama, tako sto odgledate jedan video dnevno (tab videos)u trajanju od 1-2 minuta u proseku (ne mora ni da se gleda, ja obicno utisam komp i pustim video pa samo kasnije dodjem kad se video zavrsi da kliknem claim). Takodje mozete na tabu Share da sharujete njihove postove na Tviteru i Fejsbuku. Tu postoji bug pa u stvari i ne mora da se sharuje, nego samo da se klikne na share jednom i posle ne potvrdi, racunace poene i dalje Wink

50 poena dobijate za gledanje videa (jednako 25 sati gledanja streama) i po 50 za svaki share (oni se ne pojavljuju bas svaki dan, ali ih nekad bude i tri)

Neredovnim sharovanjem i gledanjem videa sam skoro utrostrucio poene proslog meseca. Poenta sa Referum ponima je da je izgleda bitno biti iznad 6k poena jer se onda dobija veci deo kolaca.

Inace Referum poeni su poprilicno bezvredni trenutno, pa i cela nagrada je svega par dolara, jedino zasto bi neko smatrao ovo vrednim je procena da ce im vrednost skociti negde u buducnosti sto nije nerealno.
eroejoe
Member
**
Offline Offline

Activity: 602
Merit: 54




View Profile
June 07, 2018, 12:38:43 PM
 #114

Meni se taj Refereum nikako nije svidio, od njih nisam ništa dobio, a skupio sam dovoljno bodova za Silver nagradu...
Također, ne vidim ih ni u budućnosti kao neki uspješni projekt. Da, promocija im je jedna od jačih strana, ali mi se čini da nema ništa od toga...

BTC
Branko (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 2520
Merit: 319


View Profile
June 07, 2018, 12:43:19 PM
 #115

Meni se taj Refereum nikako nije svidio, od njih nisam ništa dobio, a skupio sam dovoljno bodova za Silver nagradu...
Također, ne vidim ih ni u budućnosti kao neki uspješni projekt. Da, promocija im je jedna od jačih strana, ali mi se čini da nema ništa od toga...

Ja sam ih skupljao isključivo jer sam vidio da se mogu dobiti bodovi za gledanje expanse videa,
pa rekoh kad već vrtim nek ide i expb i RFR Smiley

RFR je vjerojatno više orijentiran na stvaratelje sadržaja nego na konzumente, jer
recimo onaj ko ima 1000 gledatelja svog twitch kanala dobije 4000 bodova (ne RFR-a) po satu
pa vjerojatno upadne lako u top 100 ili čak top 10
eroejoe
Member
**
Offline Offline

Activity: 602
Merit: 54




View Profile
June 07, 2018, 01:00:50 PM
 #116

Meni se taj Refereum nikako nije svidio, od njih nisam ništa dobio, a skupio sam dovoljno bodova za Silver nagradu...
Također, ne vidim ih ni u budućnosti kao neki uspješni projekt. Da, promocija im je jedna od jačih strana, ali mi se čini da nema ništa od toga...

Ja sam ih skupljao isključivo jer sam vidio da se mogu dobiti bodovi za gledanje expanse videa,
pa rekoh kad već vrtim nek ide i expb i RFR Smiley

RFR je vjerojatno više orijentiran na stvaratelje sadržaja nego na konzumente, jer
recimo onaj ko ima 1000 gledatelja svog twitch kanala dobije 4000 bodova (ne RFR-a) po satu
pa vjerojatno upadne lako u top 100 ili čak top 10

Mislim nije loše tako, dvije muhe jednim udarcem, zašto ne? Naravno ako dobiješ, to što zaradiš.
Meni su se bili svidili jedino zato što su se mogle kupiti neke igrice s tim tokenima, pa reko idem probati.

BTC
Keeshan
Member
**
Offline Offline

Activity: 213
Merit: 36


View Profile
June 07, 2018, 03:56:00 PM
 #117

Meni se taj Refereum nikako nije svidio, od njih nisam ništa dobio, a skupio sam dovoljno bodova za Silver nagradu...
Također, ne vidim ih ni u budućnosti kao neki uspješni projekt. Da, promocija im je jedna od jačih strana, ali mi se čini da nema ništa od toga...

Ako si imao bodove a nista nisi dobio to je verovatno zato sto nisi imao upisanu Ethereum adresu u trenutku kad su slali tokene.

Meni su prvi put poslali iako sam dosao samo do Bronzanog nivoa. Nije da nesto mnogo vrede, ali nije ni neki trud.
RegulusHr
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 256


View Profile
June 07, 2018, 09:19:18 PM
 #118

Uglavnom može se zaključiti da od Refereuma u ovom trenutku nema neke koristi. Sve ovo možda jednog dana bude nešto je na jako dugačkom štapu. Kad dođeš u period života gdje ne stigneš napraviti sve što želiš, počinješ cijeniti vrijeme koje imaš na raspolaganju.


Što se tiče expb-a i  pretplate, meni normalno ide po 5
Da ti nije istekla pretplata?

Pa koliko sam istražio pretplate preko Amazon prima više ne radi. A koliko vidim nema više ni na Amazonovim stranicama automatskog produživanja pretplate, valjda. Kažem valjda jer im je stranica dosta zbrčkana i ne mogu više pronaći nigdje da imam uključeno automatsko produženje pretplate.
eroejoe
Member
**
Offline Offline

Activity: 602
Merit: 54




View Profile
June 07, 2018, 09:33:04 PM
 #119

Ako si imao bodove a nista nisi dobio to je verovatno zato sto nisi imao upisanu Ethereum adresu u trenutku kad su slali tokene.

Sve sam uredno napravio i Eth adresu sam upisao, stvarno ne znam do čega je bio problem.

Meni su prvi put poslali iako sam dosao samo do Bronzanog nivoa. Nije da nesto mnogo vrede, ali nije ni neki trud.

Makar si nešto dobio. Nije neki trud, ali je sigurno gubljenje vremena i fokusa na zanimljivije ili važnije stvari.

Uglavnom može se zaključiti da od Refereuma u ovom trenutku nema neke koristi. Sve ovo možda jednog dana bude nešto je na jako dugačkom štapu. Kad dođeš u period života gdje ne stigneš napraviti sve što želiš, počinješ cijeniti vrijeme koje imaš na raspolaganju.

Dobro rečeno... Apsolutno se slažem.

BTC
RegulusHr
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 256


View Profile
June 16, 2018, 04:38:36 PM
 #120

Ima li kakvih vijesti o streamminingu?
Novih kupona za zamjenu EXPBa za EXP odavno nema, a o tom novom sustavu o kojem su pričali nema nikakvih vijesti.
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!