Bitcoin Forum
June 23, 2024, 05:26:43 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 »  All
  Print  
Author Topic: BOĞA ve AYI Sezonu Hakkında  (Read 3199 times)
hannapulu
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 2

PLATIO - Smart Banking Ecosystem

View Profile
April 19, 2018, 09:17:04 AM

Ben şu anki piyasa koşullarının ne ayı ne de boğa sezonuna uyduğuna düşünüyorum. Daha çok stabilite hakim ve artışlar da kademeli olarak gerçekleşiyor. Ayı sezonu olmasa da bir miktar daha düşüşler görebiliriz.

▄▀▀▀▀▀▀▄ PLATIO ▄▀▀▀▀▀▀▄
█   Smart Banking Ecosystem   █
▀▄▄▄▀[https://platio.io]▀▄▄▄▀
titulng
Sr. Member

Activity: 484
Merit: 250

HubrisOne

View Profile
April 19, 2018, 11:10:37 AM

kesinlikle aynı fikri paylaşmakta ısrar ediyorum, henüz piyasa şartları tam iyileşmeye işaret etmiyor, önümüzde vakit var mayıs ayını beklemek lazım. ayı sezonu etkilerini yitiriyor ama boğa sezonu yeterince güçlü hissiyat vermiyor.

.
  ◆

.
.
.

.

▄▄       ▄▄      ▄▄       ▄▄      ▄▄▄▄▄▄▄▄         ▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄           ▄▄▄            ▄▄       ▄▄      ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
██       ██      ██       ██      ▀▀▀▀▀▀▀██▄       ▀▀▀▀▀▀▀██▄      ██      ▐██▀▀▀▀▀▀▀       ▄▄██▀▀▀██▄▄        ▀██▄     ██      ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▀▀       ██      ██       ██              ██               ██      ██      ██              ██▀       ▀██         ██▄    ██      ▄▄
▄▄▄▄▄▄▄▄▄██      ██       ██      ▄▄▄▄▄▄▄██▀       ▄▄▄▄▄▄▄██▀      ██      ▐██▄▄▄▄        ▐█           █▌      █▄ ▀██   ██      ██▄▄▄▄
██▀▀▀▀▀▀▀██      ██       ██      ██▀▀▀▀▀██        ██▀▀▀▀▀▀        ██        ▀▀▀▀██▄      ▐█           █▌      ██   ██▄ ██      ██▀▀▀▀
██       ██      ██       ██      ██      ██       ██   ▄▄         ██             ▐█▌     ▐█▄         ▄█▌      ██    ▀█▄██      ██
██       ██       ██▄   ▄██       ██     ▄█▀       ██    ▀█▄       ██            ▄██       ▀██▄▄   ▄▄██▀       ██     ▀███      ██
██       ██        ▀▀███▀▀        ████████▀        ██      ▀█      ██      ███████▀           ▀▀███▀▀          ██       ██      ██████████
.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████

██████████████████████████████████████████████
.

.
.

▄███████████▄     
██▀       ▐█▀█▄   
██        ▐█  ▀█▄ 
██        ▐█    ▀█▄
██        ▝▀▀▀▀▀▀██
██               ██
██  ███████████  ██
██               ██
██  ██████       ██
██               ██
██▄             ▄██
▀█████████████████▀
WP
.

.
.

.

.
.
caneraydin123 (OP)
Member
**

Activity: 574
Merit: 34

View Profile
April 19, 2018, 08:28:17 PM

ayı sezonu geride kalmaya devam ediyor hemen hemen tüm olumsuz kötü haberlerin geride kaldığını düşünmek istiyorum. bundan sonra ileriye umut dolu ve 2017 yılının son aylarındaki bir pazar havası gelecekmiş gibi hissediyorum.
İnşallah öyle olur dostum. Kalsın geride uzun bir zaman da gelmesin artık Smiley İyi düşünelim iyi olsun çok da düşmez herhalde artık bundan sonra. Bu aralarda biraz daha devam eder. Yaza kadar düzelir diyorum nasip artık bakalım bekleyip göreceğiz bundan sonrasını.
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
April 19, 2018, 08:30:52 PM

Ayı piyasasının yavaş yavaş sonlarına doğru geldiğimizi düşünüyorum. Her piyasada olduğu gibi burada da ara ara birbirini takip eden bu süreci yaşamaya devam edeceğiz. Hamlelerimizi doğru belirleyip sağlam adımlar atmamız ilk önceliğimiz olmalı.
Aynen çok doğru iyi düşünüp iyi hareket etmek lazım bu gibi ondan ona geçerken yanlış yapılacak bir işlem büyük zararlara yol açabilir. Dikkatli ve sabırlı olmak gerek yavaş yavaş düzeliyor bence de piyasa artık daha pek de düşmez gibi geliyor.
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
April 19, 2018, 08:32:58 PM

kesinlikle aynı fikri paylaşmakta ısrar ediyorum, henüz piyasa şartları tam iyileşmeye işaret etmiyor, önümüzde vakit var mayıs ayını beklemek lazım. ayı sezonu etkilerini yitiriyor ama boğa sezonu yeterince güçlü hissiyat vermiyor.
öyle evet bakıyorum acaba 9 10 k ları görür mü diye ama bu aralarda hiç öyle yükselecek gibi değil ben yaza kadar düzelir diyorum.  Haziran gibi mesela  belki daha uzun da sürebilir belli olmaz artık bakalım ne olcak
kuldun
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
April 19, 2018, 09:17:35 PM

Paylaşımda ki bilgiler baya faydalı oldu. Emeğinize sağlık. Ayıyla boğayla uğraşacak vaktim çok yok ben yatırımımı yaptım kendimce. Sabırla bekleyeceğim hedeflediğim yere ulaşana kadar. Grin

MyCryptoBank  ――  Legal and Reliable Crypto Bank
Whitepaper  ――  CRYPTOBANK FOR CRYPTOCOMMUNITY  ――  Announce
―― Medium ―― YouTube ―― LinkedIn ―― Telegram ―― Facebook ―― Twitter ――
J.Moriarty
Full Member

Activity: 219
Merit: 109

View Profile
April 19, 2018, 09:26:15 PM

Umarım gelmiştir artık şu boğa, hem piyasadan çok uzaklaştık, hem de çok kaybettik.
Fenomenler önce halen boğadayız dediler, ayı başladı kaybettik. Şubatta boğa dediler, tutmadı. Martta dediler, tutmadı. Nisan dediler, belki bu defa tutar.
En profesyonel görünen kişiler bile analiz yapamıyor, sadece basit bir tahmin yapıyor bence, çok nadiren de tutturabiliyorlar.

“He is the Napoleon of crime, Watson. He is the organizer of half that is evil and of nearly all that is undetected in this great city, He is a genius, a philosopher, an abstract thinker. He has a brain of the first order. He sits motionless, like a spider in the center of its web, but that web has a thousand radiations, and he knows well every quiver of each of them. He does little himself. He only plans.”
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
April 19, 2018, 09:42:02 PM

Paylaşımda ki bilgiler baya faydalı oldu. Emeğinize sağlık. Ayıyla boğayla uğraşacak vaktim çok yok ben yatırımımı yaptım kendimce. Sabırla bekleyeceğim hedeflediğim yere ulaşana kadar. Grin
Rica ederim. En doğru sağa sola pek bakmadan kendinden emin hareket etmek. İnşallah sabrımızın karşılığını alırız. Bol kazançlar Smiley
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
April 19, 2018, 09:44:14 PM

Umarım gelmiştir artık şu boğa, hem piyasadan çok uzaklaştık, hem de çok kaybettik.
Fenomenler önce halen boğadayız dediler, ayı başladı kaybettik. Şubatta boğa dediler, tutmadı. Martta dediler, tutmadı. Nisan dediler, belki bu defa tutar.
En profesyonel görünen kişiler bile analiz yapamıyor, sadece basit bir tahmin yapıyor bence, çok nadiren de tutturabiliyorlar.

Yani biran önce gelsin zarar büyük. Analizleri takip etmek ama çokta bağlı kalmamak gerek bekleyip göreceğiz sabırlı olmak en önemlisi bıktırdı ama çaresizce bekliycez eğer bir hedefimiz var ise
mateuolak
Newbie
*

Activity: 36
Merit: 0

View Profile
April 20, 2018, 12:07:09 AM

boğa sezonu açıldı galiba baya baya yeşillenmiş ortalık
tallbutshort54
Full Member

Activity: 280
Merit: 102

View Profile
April 20, 2018, 09:35:44 AM

aslında kural basit, boğada sat, ayıda al, bu kadar. ama bizim millet tam tersini yapıyor hep
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
April 20, 2018, 01:28:56 PM

aslında kural basit, boğada sat, ayıda al, bu kadar. ama bizim millet tam tersini yapıyor hep
Smiley Bilgi depolamak lazım körü körüne giderlerse hep yanlış işler yaparlar tabi uyanık olmak lazım en başta.
The Scorpion
Full Member

Activity: 280
Merit: 100

View Profile
April 22, 2018, 07:28:19 PM

Smiley Bilgi depolamak lazım körü körüne giderlerse hep yanlış işler yaparlar tabi uyanık olmak lazım en başta.
Kural olarak çok basit görünmekle birlikte ayılar ve boğalar geliyorum ya da gidiyorum şeklinde yatırımcılara davetiye yollamadığından mütevellit  bunları uygulamak bayağı bi  zor oluyor  Wink
KriptoGuruTR
Member
**

Activity: 564
Merit: 19

View Profile
April 22, 2018, 11:09:44 PM

Boğamsı bir hava var ama temkinli olmak gerek.
afgan355
Member
**

Activity: 201

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
April 22, 2018, 11:32:41 PM

ben bu boğa ve ayı sezonu hakkında daha tecrübeli olsam gerçekten iyi kazançlarla çıkacağımı düşünüyorum güzel hareket edilirse iyi kazançlar sağlanabilir.

caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
April 23, 2018, 03:15:26 PM

Kural olarak çok basit görünmekle birlikte ayılar ve boğalar geliyorum ya da gidiyorum şeklinde yatırımcılara davetiye yollamadığından mütevellit  bunları uygulamak bayağı bi  zor oluyor  Wink
Yani o kadar da basit değil Smiley takip etmeden iyi bilgi birikimi olmadan çok zor bazı tahminler Allah hayırlısını nasip etsin inşallah Smiley
Sirtho
Member
**

Activity: 244

View Profile
April 23, 2018, 03:26:57 PM

Boğa sezonu ve ayı sezonu ne demek bilmeyenler için gayet açıklayıcı bir yazı olmuş ellerine sağlık. Tabi bizim piyasada bunlar biraz farklı oluyor, en ufak spekülasyondan etkilenen bir piyasadayız.

caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
April 23, 2018, 03:57:50 PM

Boğa sezonu ve ayı sezonu ne demek bilmeyenler için gayet açıklayıcı bir yazı olmuş ellerine sağlık. Tabi bizim piyasada bunlar biraz farklı oluyor, en ufak spekülasyondan etkilenen bir piyasadayız.
Rica ederim büyük bir çoğunluğu bu terimleri kullanmakta o yüzden de daha detaylı bilgi sahibi olabilmeleri için böyle bir çalışma yaptım.
fairy_person
Member
**

Activity: 61
Merit: 100

View Profile
April 23, 2018, 07:46:47 PM

boğa sezonunu ve ayı sezonunu ayırt edebilmek öyle kolay değildir büyük bir meziyettir, zaten bunu bilenler zengin olurlar paraya para demezler, böyle bir şeyi açıkladığınız için çok teşekkürler
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
April 24, 2018, 06:27:02 PM

boğa sezonunu ve ayı sezonunu ayırt edebilmek öyle kolay değildir büyük bir meziyettir, zaten bunu bilenler zengin olurlar paraya para demezler, böyle bir şeyi açıkladığınız için çok teşekkürler
Rica ederim. Tabi büyük bir bilgi birikimi ve kişisel becerilerinize bağlı birazda teknik olarak dolu olmak gerek. Bilgi kaynağı burada bulunsun bu konu da.
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 »  All
  Print  

Jump to: