Bitcoin Forum
May 07, 2024, 08:43:04 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 »  All
  Print  
Author Topic: BOĞA ve AYI Sezonu Hakkında  (Read 3176 times)
argurbuz
Member
**

Activity: 196
Merit: 10

One Token to Move Anything Anywhere

View Profile
April 24, 2018, 06:32:58 PM

Boğa sezonu açılıyor sanırım tren yola koyuldu artık he düşüş olurmu tabiki olur ama ne zaman olur nederece olur bunu hepberaber göreceğiz. bol coinler tokenler diliyorum herkese.

Every time a block is mined, a certain amount of BTC (called the subsidy) is created out of thin air and given to the miner. The subsidy halves every four years and will reach 0 in about 130 years.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715071384
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715071384
Reply with quote  #2

1715071384
Report to moderator
caneraydin123 (OP)
Member
**

Activity: 574
Merit: 34

View Profile
April 24, 2018, 08:21:52 PM

Boğa sezonu açılıyor sanırım tren yola koyuldu artık he düşüş olurmu tabiki olur ama ne zaman olur nederece olur bunu hepberaber göreceğiz. bol coinler tokenler diliyorum herkese.

Sağol teşekkürler boğa geldi de altcoinler ayıdan çıkamadı. İnşallah hepside toparlanır bakalım ne olcak artık hayırlısı olsun
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
April 26, 2018, 05:00:50 PM

Sanki boğa piyasası başladı gibi diyoruz yok bence hala gelmedi sadece umut veriyor bu herhangi bir değişiklik yok. Yaza kadar yolu var ama daha uzun sürerse sabrı tükenen çok insan var ne yapar artık belli olmaz. Zararı kurtarmak için bekliyor beklerken daha da zarar ediyor inşallah artık düzelir.
hrsyrk
Newbie
*

Activity: 224
Merit: 0

View Profile
April 26, 2018, 06:40:46 PM

benim için hep ayı sezonu oluyor.sadece burada değil hayatta da böyle Cheesy sanırım ben bir ayı olacakmışım son anda dönmüşüm Cheesy
pomknos
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 1

View Profile
April 26, 2018, 07:13:56 PM

Bilgiler için teşekkürler boğa sezonuna gireceğimiz günü sonsuz bir sabırsızlıkla bekliyorum inşallah gireriz ve bizide güneşli günler karşılar yahu.
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
April 26, 2018, 08:10:40 PM

benim için hep ayı sezonu oluyor.sadece burada değil hayatta da böyle Cheesy sanırım ben bir ayı olacakmışım son anda dönmüşüm Cheesy
Estağfurullah. Ayı gitmedi bizden boğa da gelse biz ayı gibi kalırız Smiley Şaka bir yana gelse çok iyi olacak yüksek fiyatlar 9 k yı aşması lazım artık bakalım ne zamana olcak sabır sabır çekip bekliycez.
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
April 26, 2018, 08:12:17 PM

Bilgiler için teşekkürler boğa sezonuna gireceğimiz günü sonsuz bir sabırsızlıkla bekliyorum inşallah gireriz ve bizide güneşli günler karşılar yahu.
Rica ederim. Gerçekten öyle sabırsızlıkla bekliyorum ben de ama çok uzadı Smiley inşallah yaza doğru olursa bu baya güneşli olcak zaten bu kez çok yükseleceğini tahmin ediyorum ama hayırlısı bakalım.
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
April 26, 2018, 08:15:28 PM

soru: Ayı ve Boğa terimleri nerden geldi?
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
April 26, 2018, 08:45:16 PM

soru: Ayı ve Boğa terimleri nerden geldi?

Zaten bunu konuda  paylaşmıştım ama örnek olarak https://www.kriptom.com/blog/boga-ve-ayi-piyasasi-nedir/ linki de inceleyebilirsiniz. Kullanıyoruz ister istemez bu terimleri mutlaka karşımıza çıkıyor.  Bu benim paylaşımım işte alın bu terimleri kullanın demek değil bu terimleri duyup kullanıp ne olduğunu bilmeyenler için bilgi kaynağıdır. Kullanıp kullanmamak kişinin kendi isteğine bağlıdır. Kimse kimseye zorla bir şey yaptıramaz. İster düştü der ister ayı geldi Smiley
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
April 26, 2018, 09:43:39 PM

Bu kisir dongu gibi tekrarlanip duracak.  Ayi boga ayi boga tekrar ayi sonra yine boga seklinde.  Simdiki zamanlar ayinin uyanip etrafta gezinmeye basladigi zamanlar diyebilirim.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
April 26, 2018, 10:02:12 PM

Bu kisir dongu gibi tekrarlanip duracak.  Ayi boga ayi boga tekrar ayi sonra yine boga seklinde.  Simdiki zamanlar ayinin uyanip etrafta gezinmeye basladigi zamanlar diyebilirim.
Öyle görünüyor boğa geliyor gibi telaşa girenler var ama hala geldiği yok. En az %20 lik bir yükseliş olması gerek boğa geldi demek için  o da şuan zor görünüyor. Bakalım artık yaza belki gelir. Ayılar pek yaz uykusuna yatmaz ama hayırlısı artık Smiley
harsak06
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
April 26, 2018, 10:19:54 PM

Anladığım kadarıyla uzun bir zamandır ayı sezonu yaşıyoruz ve bence sıktı gerçekten bu sezon gelecek boğa sezonu 4 gözle bekliyorum
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
April 26, 2018, 10:24:47 PM

Anladığım kadarıyla uzun bir zamandır ayı sezonu yaşıyoruz ve bence sıktı gerçekten bu sezon gelecek boğa sezonu 4 gözle bekliyorum
Aynen, çok sıktı gerçekten de ama çaremizde yok mecbur bekliyoruz inşallah biran önce yükselmeye başlar. Gelsin artık boğa da gelecekse zarar ede ede yordu artık.
tonidin
Full Member

Activity: 361
Merit: 100

View Profile
April 27, 2018, 09:42:07 PM

Eline sağlık güzel çalışma olmuş. Boğa piyasası yakındır çok fazla düşmez ayı piyasası geride kaldı diyebiliriz. Çok değişken şuanda bir taraftan kararsız kalmaya da sebep olabiliyor. Bu gibi geçişlerde dikkatli olmak gerekir. Yoksa başkalarını zengin etmek kaçınılmaz son olur. Emin hareket etmek lazım ve yeterli bilginin olması gerekir.
jameshugo17
Full Member

Activity: 721

View Profile
April 27, 2018, 11:55:24 PM

Boğa geldi beyler artık kusurlaruna bakmayacağız deli dehşet ayılardan sonra bu kadarcık boğayı kabul edeceğiz ne alırsak kardır diye uğraşacağız, panik yapın oradan oraya zıplayın demiyorum planlara sadık kalın.
gkhnhsyn1
Newbie
*

Activity: 224

View Profile
April 28, 2018, 12:29:26 PM

ayı mı olur boğa mı olur her ne olursa olsun da şu piyasa artık en azından eski yerine gelsin yoksa batıp gideceğiz çok yazık olacak Cheesy
ikinokta
Newbie
*

Activity: 171

View Profile
April 28, 2018, 08:46:06 PM

şu an tam ayı ve boğa piyasasının ortasındayız, bence ya aşağı kıracak ya yukarı kıracak çok sıkıştı piyasalar, bana sorarsanız güneşli güzel piyasalar bizleri bekliyor
tartibaya
Full Member

Activity: 630
Merit: 101

View Profile
April 28, 2018, 10:53:54 PM

Ben arada olduğumuzu düşünmüyorum bence küçük çapta bir boğadayız çünkü yukselen trendler var silme bir yukseliş için balinaların tek yönde çoşması lazım.
titulng
Sr. Member

Activity: 484
Merit: 250

HubrisOne

View Profile
April 28, 2018, 11:16:22 PM

boğa ve ayı sezonları daima birbirlerini hızlı bir şekilde takip ederek sıcak paranın kripto pazarına girmesini ve fiyatlarda uçuculuğun gerçekleşmesine ön ayak olur. bizim yapacağımız ayı sezonunda alım yapmak ve boğa sezonu geldiğinde bitmeden satış yapmaktır.

.
  ◆

.
.
.

.

▄▄       ▄▄      ▄▄       ▄▄      ▄▄▄▄▄▄▄▄         ▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄           ▄▄▄            ▄▄       ▄▄      ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
██       ██      ██       ██      ▀▀▀▀▀▀▀██▄       ▀▀▀▀▀▀▀██▄      ██      ▐██▀▀▀▀▀▀▀       ▄▄██▀▀▀██▄▄        ▀██▄     ██      ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▀▀       ██      ██       ██              ██               ██      ██      ██              ██▀       ▀██         ██▄    ██      ▄▄
▄▄▄▄▄▄▄▄▄██      ██       ██      ▄▄▄▄▄▄▄██▀       ▄▄▄▄▄▄▄██▀      ██      ▐██▄▄▄▄        ▐█           █▌      █▄ ▀██   ██      ██▄▄▄▄
██▀▀▀▀▀▀▀██      ██       ██      ██▀▀▀▀▀██        ██▀▀▀▀▀▀        ██        ▀▀▀▀██▄      ▐█           █▌      ██   ██▄ ██      ██▀▀▀▀
██       ██      ██       ██      ██      ██       ██   ▄▄         ██             ▐█▌     ▐█▄         ▄█▌      ██    ▀█▄██      ██
██       ██       ██▄   ▄██       ██     ▄█▀       ██    ▀█▄       ██            ▄██       ▀██▄▄   ▄▄██▀       ██     ▀███      ██
██       ██        ▀▀███▀▀        ████████▀        ██      ▀█      ██      ███████▀           ▀▀███▀▀          ██       ██      ██████████
.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████

██████████████████████████████████████████████
.

.
.

▄███████████▄     
██▀       ▐█▀█▄   
██        ▐█  ▀█▄ 
██        ▐█    ▀█▄
██        ▝▀▀▀▀▀▀██
██               ██
██  ███████████  ██
██               ██
██  ██████       ██
██               ██
██▄             ▄██
▀█████████████████▀
WP
.

.
.

.

.
.
ooeygooeygold
Full Member

Activity: 465

View Profile
April 29, 2018, 02:09:20 PM

piyasa büyük oyuncu olan balinalar tarafından maniple edilmeye müsait, geçmişte kötü haberler nedeniyle hızlı tepki veren ve aşağı yönlü sert seyreden fiyatlar nedeniyle hızlı satış yapmak zorunda kaldık.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 »  All
  Print  

Jump to: