Bitcoin Forum
March 19, 2024, 08:06:25 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 ... 73 »
  Print  
Author Topic: Česky (Czech)  (Read 976615 times)
VeeMiner
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 752
Merit: 500


bitcoin hodler


View Profile
November 14, 2013, 07:29:06 AM
 #241

Myslíte že by se ujalo české kasíno v českém jazyce? Např. nějaký dice, nebo náš CoinWheel?

myslím že není proč využívat lokalizovanou verzi jakýchkoliv wheel/dice her protože to se prostě jednoduše může hrát přes ty mezinárodní verze. K tomu moc anglicky člověk ani nepotřebuje umět Smiley
1710835585
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1710835585

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1710835585
Reply with quote  #2

1710835585
Report to moderator
Even in the event that an attacker gains more than 50% of the network's computational power, only transactions sent by the attacker could be reversed or double-spent. The network would not be destroyed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1710835585
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1710835585

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1710835585
Reply with quote  #2

1710835585
Report to moderator
1710835585
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1710835585

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1710835585
Reply with quote  #2

1710835585
Report to moderator
1710835585
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1710835585

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1710835585
Reply with quote  #2

1710835585
Report to moderator
johny1976
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1135
Merit: 1002

Developer


View Profile
November 14, 2013, 07:34:46 AM
 #242

máme nové české fórum:

http://forum.jaknabitcoin.cz/

koukněte tam...

Vždyť už fórum máme Shocked

Myslíte že by se ujalo české kasíno v českém jazyce? Např. nějaký dice, nebo náš CoinWheel?

myslím že není proč využívat lokalizovanou verzi jakýchkoliv wheel/dice her protože to se prostě jednoduše může hrát přes ty mezinárodní verze. K tomu moc anglicky člověk ani nepotřebuje umět Smiley

To jo, ale tady jde spíše o tu duševní hodnotu Cheesy češi by si rádi zahráli s jinými čechy v kasínu. Jen otázka, jestli je v česku dost BTC gamblerů Wink
VeeMiner
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 752
Merit: 500


bitcoin hodler


View Profile
November 14, 2013, 08:01:18 AM
 #243


Vždyť už fórum máme Shocked


jaký?
johny1976
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1135
Merit: 1002

Developer


View Profile
November 14, 2013, 09:05:47 AM
 #244


Vlastně to bylo Bitcash Cheesy jsem už ze všech těch hackerů zmatený Cheesy
VeeMiner
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 752
Merit: 500


bitcoin hodler


View Profile
November 14, 2013, 09:08:24 AM
 #245


Vlastně to bylo Bitcash Cheesy jsem už ze všech těch hackerů zmatený Cheesy

no právě Wink
poweredek
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 15
Merit: 0


View Profile
November 14, 2013, 09:14:20 AM
 #246

Ahoj všem,
chci požádat o informaci kde se dají nakoupit cryptocurrency (BTC, LTC, FTC, možná PPC) za USD nebo EUR (nebo v CZK soukromé osobě). Myslím tím reálné, které někomu zaplatím a přistanou v mojí el.peněžence, nemyslím jen obchodování na burze. Víme někdo? Smiley

Případně mi můžete trošku osvětlit problematiku, jsem v tom celkem lama ještě.

Dále se chci zeptat jestli někdo z Vás v tuto chvíli zvažuje sell?

Věřím, že odpověď asi někde na fóru existuje, třeba na zahraničním, ale lepší se zeptat, není to zrovna za 5 CZK.

Díky za odpovědi.
Comodore
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 159
Merit: 100


View Profile
November 14, 2013, 09:16:36 AM
 #247


Vlastně to bylo Bitcash Cheesy jsem už ze všech těch hackerů zmatený Cheesy

no právě Wink

a proč nemít tady své vlastní? tak jak mají jiné velké státy.
VeeMiner
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 752
Merit: 500


bitcoin hodler


View Profile
November 14, 2013, 12:08:53 PM
 #248


a proč nemít tady své vlastní? tak jak mají jiné velké státy.

nejsme moc velký stát Smiley ale nic ti nebrání napsat na mody jestli to tam nechtějí přidat...
johny1976
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1135
Merit: 1002

Developer


View Profile
November 14, 2013, 03:35:19 PM
 #249


a proč nemít tady své vlastní? tak jak mají jiné velké státy.

Zbytečné - máme tu jeden post a ten je úplně mrtvý, na co celé fórum Wink
poweredek
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 15
Merit: 0


View Profile
November 14, 2013, 05:03:26 PM
 #250

Ahoj vsem jeste jednou,
Je fajn ze tu dikutujete ale nechcete nekdo odpovedet na muj dotaz vyse?? Smiley

Diky

send by iPhone5
johny1976
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1135
Merit: 1002

Developer


View Profile
November 14, 2013, 05:22:53 PM
 #251

Ahoj všem,
chci požádat o informaci kde se dají nakoupit cryptocurrency (BTC, LTC, FTC, možná PPC) za USD nebo EUR (nebo v CZK soukromé osobě). Myslím tím reálné, které někomu zaplatím a přistanou v mojí el.peněžence, nemyslím jen obchodování na burze. Víme někdo? Smiley

Případně mi můžete trošku osvětlit problematiku, jsem v tom celkem lama ještě.

Dále se chci zeptat jestli někdo z Vás v tuto chvíli zvažuje sell?

Věřím, že odpověď asi někde na fóru existuje, třeba na zahraničním, ale lepší se zeptat, není to zrovna za 5 CZK.

Díky za odpovědi.

Však reálné kupuješ i na burze, nebo nevím jak to myslíš.

Na burze si nabiješ EURa, nakoupíš kryptoměny (BTC, LTC, FTC, ...) a ty si potom necháš poslat do tvojí elektronické peněženky.
poweredek
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 15
Merit: 0


View Profile
November 14, 2013, 05:44:46 PM
 #252

Diky za info. Delal jsem na burze komodity a paletu rejze ti nikdo nedoveze takze jsem nevedel, jestli kdyz to koupim tak to vlastnim v podelanych dollarech (tzv. toaletaku), nebo dostanu skutecnou vec (v tomto pripade do el.penezenky).

Ktery server na buy doporucujete? Vzhledem k jistote bezpecnosti ne cene.

Nebudete nekdo nejakou menu ted prodavat, ze bych koupil od vas osobne?

Treba dnes mi prisla nabidka, osobni prodej u nas v Brne, 1btc, 3000czk/ hodnota je skoro trojnasobna v tuto chvili tak kurna premyslim kde je zakopany pes...

send by iPhone5
VeeMiner
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 752
Merit: 500


bitcoin hodler


View Profile
November 14, 2013, 06:06:31 PM
 #253

Diky za info. Delal jsem na burze komodity a paletu rejze ti nikdo nedoveze takze jsem nevedel, jestli kdyz to koupim tak to vlastnim v podelanych dollarech (tzv. toaletaku), nebo dostanu skutecnou vec (v tomto pripade do el.penezenky).

Ktery server na buy doporucujete? Vzhledem k jistote bezpecnosti ne cene.

Nebudete nekdo nejakou menu ted prodavat, ze bych koupil od vas osobne?

Treba dnes mi prisla nabidka, osobni prodej u nas v Brne, 1btc, 3000czk/ hodnota je skoro trojnasobna v tuto chvili tak kurna premyslim kde je zakopany pes...

send by iPhone5

to bude nějaký podvod, dneska je cena okolo 8000 CZK. Jinak dá se přes localbitcoins.com, nebo třeba přes bitstamp
johny1976
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1135
Merit: 1002

Developer


View Profile
November 14, 2013, 06:15:39 PM
 #254

Diky za info. Delal jsem na burze komodity a paletu rejze ti nikdo nedoveze takze jsem nevedel, jestli kdyz to koupim tak to vlastnim v podelanych dollarech (tzv. toaletaku), nebo dostanu skutecnou vec (v tomto pripade do el.penezenky).

Ktery server na buy doporucujete? Vzhledem k jistote bezpecnosti ne cene.

Nebudete nekdo nejakou menu ted prodavat, ze bych koupil od vas osobne?

Treba dnes mi prisla nabidka, osobni prodej u nas v Brne, 1btc, 3000czk/ hodnota je skoro trojnasobna v tuto chvili tak kurna premyslim kde je zakopany pes...

send by iPhone5

Hlvně mu neplať nic předem. Třeba se opravdu potřebuje Bitcoinu jen rychle zbavit, ale větší šance je, že tě má za děcko co neví co jsou to peníze Cheesy

Doporučuji směnárnu www.smenarnabitcoin.cz - přijímají platby z účtu a jsou docela rychlí.. Jen mají obří poměr nákup:prodej, ale i tak jsem s nimi nadmíru spokojen.
poweredek
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 15
Merit: 0


View Profile
November 14, 2013, 06:29:18 PM
 #255

Dekuju za info. Zrovna o tomto serveru mi psal, pry jsou v tuto chvili dokonce nedostupne ze nikdo moc nema na prodej. Chtel se potkat osobne a udelat transakci cash/prevod kde si navrhnu. Je to jeden z dodavatulu se kterymi externe spolupracuji v IT oblasti takze pruser v tom moc necekam.

Konkretne ty nakupujes nebo prodavas nebo delas mining a drzis to?

send by iPhone5
johny1976
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1135
Merit: 1002

Developer


View Profile
November 14, 2013, 06:37:05 PM
 #256

Dekuju za info. Zrovna o tomto serveru mi psal, pry jsou v tuto chvili dokonce nedostupne ze nikdo moc nema na prodej. Chtel se potkat osobne a udelat transakci cash/prevod kde si navrhnu. Je to jeden z dodavatulu se kterymi externe spolupracuji v IT oblasti takze pruser v tom moc necekam.

Konkretne ty nakupujes nebo prodavas nebo delas mining a drzis to?

send by iPhone5

Aha, pak to tedy zkus, no Smiley je to hodně dobrá cena.

Já vydělávám BTC na kasínech a jiných projektech, které svojí činnost zaměřují na vydělávání Bitcoinů. V minulosti jsem provozoval i pool.

A vydělané BTC si držím (za což jsem v posledních dnech nesmírně rád Wink )
poweredek
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 15
Merit: 0


View Profile
November 15, 2013, 07:53:44 AM
 #257

Kdybych chtěl nakoupit také ještě LTC a FTC, tak by jste doporučili co? Dá se FTC nakupovat vůbec za USD? Většinou jsem viděl, že se měnilo za jinou cryptocurrency.

Ještě bych Vás požádal o vlastní názor na další měny jako je právě FTC, LTC, PPC, ... která se vám do budoucna jeví jako nejefektivnější? Mám pocit, že FTC má tu cestu na výsluní před sebou a za 10centů se vyplatí koupit teď balík, který by za pár let mohl mít řádově hodnotu úplně jinde.

Mám pocit, že tento decentralizovaný systém a platební prostředek má ohromnou budoucnost a BTC dělá začátek revoluce. Před 20 lety jsme posílali dopisy a chodili volat do telefonních budek, dnes máme mail, mobily co zvládnou více než nejlepší počítače 15let zpět, připojení k internetu v každým lepším el.zařízení (10let zpět bylo hodně imba když jste neměli doma DIAL - samozřejmě na pevném PC, notebook byl v Česku tou dobou spíše pro vyvolené). Možná je to moje zbytečné prvotní nadšení, ale opravdu z toho nadšený jsem Smiley Přijde mi to jako nezbytně nutný krok lidstva kupředu. Takových el.peněženek máme všichni spoustu (v podobě běžných nebo spořících a jiných účtů) ze kterých čerpáme pomocí bezkontaktních platebních karet, nálepkama na telefonech a dalšími blbinami. Dříve se platilo výměnou zboží, potom udělali první zlaté a stříbrné mince, pak udělali papírky (bankovky) které nějaký pátek na světe existují a blíží se doba, kdy budeme využívat něco dalšího - a proč ne data? Je to i logické v tuto chvíli, kdy vše je virtualizováno.

Usměvné mi teď přijde když vznikali první e-shopy, jak nikdo neměl důvěru, každý si poprvé vyzkoušel zaplatit přes internet u čehož se třepal jak ratlík jak to dopadne a dnes tak nakupují už i důchodci, o zbytku populace nemluvě..

 Cool
ZephramC
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 475
Merit: 254



View Profile
November 15, 2013, 11:06:14 AM
 #258

Jak LTC, tak FTC se dají nakoupit např. na BTC-E (btc-e.com). FTC nelze přímo za USD, ale jen přes BTC. Samozřejmě jde nakoupit za USD (nebo EUR) BTC a pak za BTC nakoupit FTC. Přímo za USD by to mělo jít na https://crypto-trade.com/trade

Veškeré další měny mino BTC jsou oproti BTC v současné době velmi málo používané a také mají výrazně menší cenu. Největší, LTC ekonomika dosahuje momentálně 2% hodnoty BTC ekonomiky. Ostatní jsou ještě menší. Nedá se odhadnout, co bude, ale je třeba si položit otázku "Proč by se nějaký konkrétní alt-coin měl prosadit?". Musí přinášet nějakou výhodu oproti BTC. Osobně si myslím, že momentálně 95% "hodnoty" altcoinů spočívá ve "větší šanci na nich vydělat fiat měnu nebo zvýšit svůj počet bitcoinů".
Jakmile by vznikl nějaký obchod se zbožím nebo službami, velký podnik který by používal konkrétní altcoiny, nebo jakmile by vzniklo mnoho malých podniků, které by dělaly totéž, pak by hodnota daného altcoinu mohla růst. Ale toto u altcoinů nějak moc nevidím. Takže třeba FTC může prorazit, pokus jej začne velké množství podniků akceptovat a lidé jej budou používat k platbě za zboží a služby nebo k převodu peněz. A nebo může FTC výrazně narůst na ceně, pokud přesvědčení: "FTC má tu cestu na výsluní před sebou a za 10centů se vyplatí koupit teď balík, který by za pár let mohl mít řádově hodnotu úplně jinde" převládne u velkého množství lidí a nebo třeba jen u pár lidí velmi bohatých. Jenomže pokud bude cena FTC vyhnána nahoru výhradně spekulací*, snahou koupit a prodat je dříve než ostatní, pak budou chudáci ti, kteří to špatně odhadnou.
* - Pojem spekulace nemyslím nijak špatně. Spekulace je úplně normální ekonomická aktivita a dokonce může být velmi užitečná (nejen spekulantovi).

Také se může stát, že BTC se nevypořádá s nějakým problémem a tak neumožní lidem například rychlé, bezpečné a levné převody tak efektivně jako jiný altcoin. Pokud prodám BTC za LTC, LTC pošlu někomu v Indii, ten tam na (třeba jiné) burze prodá LTC za BTC a vše to včetně všech poplatků udělá výhodnější kombinaci "levně, rychle a bezpečně" než poslat BTC přímo, pak se bude LTC pro takové platby používat. Nebo to bude fungovat třeba jen pro malé platby, v řádu korun nebo desítek haléřů. Pokud pak bude o takové platby enormní zájem, tak alt-coin, který je umožní, poroste na hodnotě a na ceně.

Výhody nebo výrazné odlišnosti jsou tedy:
LTC s kapitalizací 2% BTC umožňuje výnosné těžení většímu množství lidí, protože probíhá algoritmem, pro který se zatím nepodařilo vyvinout výrazně efektivnější zařízení než je grafická karta (nebo se o tom neví). (Myslím, že FGPA pro třěžbu Litecoinu je výkonnější, ale žere také analogicky více elektrické energie. Když tak mne někdo opravte.)
Freicoin s kapitalizací 0,05% BTC implementuje myšlenku Demurrage (demuráž, platba za držení měny). Peníze, které nejsou utráceny, ztrácejí hodnotu. To odrazuje od shromažďování peněz a podporuje jejich směnu za zboží. Takže pokud se najde velká skupina lidí, které toto bude vyhovovat, pak jsou perspektivní.
Devcoin s kapitalizací 0,055% BTC přerozděluje 90% vytěžených coinů mezi "developery". Jde o komunitu tvůrců open-source softwaru, nezávislých umělců, spisovatelů, hudebníků, grafiků, malířů a správců celého systému. Prostředky jsou přerozdělovány poměrně sofistikovaným způsobem na základě hlasování komunity připomínající peer-review proces a na základě určitých pravidel jak posuzovat přínos jednotlivých členů.
PPCoin třetí největší po BTC a LTC s kapitalizací cca 0,28% BTC přidává odlišný koncept ověřování transakcí. Tento koncept Proof-of-stake je oproti tradičnímu bitcoinovému Proof-of-work dominantní. Hashovací výkon je dán nikoliv výpočetním výkonem, nýbrž podílem na vlastněných PPCoinech.
Namecoin, čtvrtý největší po BTC a LTC s kapitalizací cca 0,09% BTC je pokusem o implementaci distribuovaného DNS systému a obecně decentralizovanou registraci, aktualizaci a převod libovolných klíčů (doména - konfigurace doménové zóny, uživatelské jméno - email/GPG klíč/bitcoin adresa, hash dokumentu - vlastnosti dokumentu, ...).

VeeMiner
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 752
Merit: 500


bitcoin hodler


View Profile
November 15, 2013, 01:18:51 PM
 #259

už jste koukali na http://forum.jaknabitcoin.cz/? docela se nám to tam rozjíždí Smiley
poweredek
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 15
Merit: 0


View Profile
November 16, 2013, 06:09:22 PM
 #260

Z jakeho duvodu byla cena na Mtgox cely den okolo 470 usd / btc a na btc-e.com se cely den pohybovala okolo 427 usd/btc?
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 ... 73 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!