Bitcoin Forum
March 19, 2024, 04:45:11 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 [46] 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 »
  Print  
Author Topic: Česky (Czech)  (Read 976478 times)
Drobek
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 504
Merit: 251



View Profile
January 28, 2018, 09:17:26 PM
 #901

Pokud postnes jenom link a strucny popis nikdo te mazat nebude, ale nekolikastrankovyma popisy bych nespamoval...
1710823511
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1710823511

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1710823511
Reply with quote  #2

1710823511
Report to moderator
1710823511
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1710823511

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1710823511
Reply with quote  #2

1710823511
Report to moderator
The trust scores you see are subjective; they will change depending on who you have in your trust list.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Wookii
Member
**
Offline Offline

Activity: 152
Merit: 18

Czech/English translator for ICOs


View Profile WWW
January 29, 2018, 05:39:54 AM
 #902

Pokud postnes jenom link a strucny popis nikdo te mazat nebude, ale nekolikastrankovyma popisy bych nespamoval...

No například co jsem překládal pro Play2Live byl takový jedna dlouhá stránka ve photoshopu, ale stále jen jedna stránka, bounty většinou bývají z 90% tak zhruba stejně dlouhý... Pak bývá ještě požadováno po překladatelovi alespoň 1 týdně do threadu připsat nové info. Takže kdyby se nikdo nepřipojil do threadu, tak já sám bych nezaplnil víc než jednu celou stránku...

AX 1 ❱❱ Capital Appreciation Mining Token
❱❱❱ CrowdSale:  April 16, 2018  ❰❰❰
 [ White Paper ]  [ Bitcoin ANN ]  [ Facebook ]  [ Instagram ]
 [ LinkedIn ] [ Telegram ]
 

Bitfort
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 952
Merit: 339

invest trade and gamble wisely


View Profile
January 29, 2018, 06:46:36 AM
 #903

Pokud postnes jenom link a strucny popis nikdo te mazat nebude, ale nekolikastrankovyma popisy bych nespamoval...

No například co jsem překládal pro Play2Live byl takový jedna dlouhá stránka ve photoshopu, ale stále jen jedna stránka, bounty většinou bývají z 90% tak zhruba stejně dlouhý... Pak bývá ještě požadováno po překladatelovi alespoň 1 týdně do threadu připsat nové info. Takže kdyby se nikdo nepřipojil do threadu, tak já sám bych nezaplnil víc než jednu celou stránku...

Tak mi připadá že tvá motivace je pouze mít kde postovat překlady. A to fakt neobstojí. Prostě tady musí bejt víc lidí jinak šanci na vlastní sekci nemáme. To bych se spíš zkusil domluvit jestli by neměli zájem že uděláš topic na jiném (ryze českém) foru.

MY HINTs
◄M► MINING
◄G► GAMBLING
◄E► EXCHANGE

◄E► (KCS) Kucoin-Staking, Auto-Lending, Trading-Bot
◄E► (BNB) Binance-Staking, Savings, 10% RefBack
◄E► (TRX) Poloniex-Staking, Lending, Fee Discount
◄E► (LEO) Bitfinex-Staking, Auto-Lending

◄G► Betfury-Faucet, Dividend Earnings (BFG holders, mine BFG by playing)
◄G► Bitvest -  Faucet, Bankroll Invest
◄G► CryptoGames-Faucet, Lotto
◄G► PrimeDice-Faucet

◄M► Prohashing (Multipool)-Payout in any coin, get 0.50% bonus for 30 days
◄M► MiningRigRentals (Marketplace)-buy hashrate or rent your miners
◄M► Viabtc  (Pool)-payout to Coinex (exchnage) without fees


HybCZ
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 126
Merit: 100

BTC forever


View Profile
January 29, 2018, 06:47:38 AM
 #904

Dost silně pochybuji, že bychom získali více než tento přišpendlený thread vzhledem k aktivitě. Naše republika ještě nemá, co se kryptoměny týče, moc co nabídnout.. Třeba časem.. Smiley

Co není může být Smiley
Wookii
Member
**
Offline Offline

Activity: 152
Merit: 18

Czech/English translator for ICOs


View Profile WWW
January 29, 2018, 06:55:50 AM
 #905

Pokud postnes jenom link a strucny popis nikdo te mazat nebude, ale nekolikastrankovyma popisy bych nespamoval...

No například co jsem překládal pro Play2Live byl takový jedna dlouhá stránka ve photoshopu, ale stále jen jedna stránka, bounty většinou bývají z 90% tak zhruba stejně dlouhý... Pak bývá ještě požadováno po překladatelovi alespoň 1 týdně do threadu připsat nové info. Takže kdyby se nikdo nepřipojil do threadu, tak já sám bych nezaplnil víc než jednu celou stránku...

Tak mi připadá že tvá motivace je pouze mít kde postovat překlady. A to fakt neobstojí. Prostě tady musí bejt víc lidí jinak šanci na vlastní sekci nemáme. To bych se spíš zkusil domluvit jestli by neměli zájem že uděláš topic na jiném (ryze českém) foru.

To mě také už napadlo, ale nevím o žádném dost velkém českém fóru... Nejde mi čistě o překlady, to je to, čím se teď zabývám, ale určitě bych ocenil celou sekci Českou, přeci jen některé výrazi v angličtině neznám, nějaké odborné... Jelikož mám rozjednaných teď překladů víc, tak by to ale tady v tom threadu ode mě znamenalo až spam kdybych to sem dával a to zase nechci...

AX 1 ❱❱ Capital Appreciation Mining Token
❱❱❱ CrowdSale:  April 16, 2018  ❰❰❰
 [ White Paper ]  [ Bitcoin ANN ]  [ Facebook ]  [ Instagram ]
 [ LinkedIn ] [ Telegram ]
 

Bitfort
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 952
Merit: 339

invest trade and gamble wisely


View Profile
January 29, 2018, 07:09:53 AM
 #906

Pokud postnes jenom link a strucny popis nikdo te mazat nebude, ale nekolikastrankovyma popisy bych nespamoval...

No například co jsem překládal pro Play2Live byl takový jedna dlouhá stránka ve photoshopu, ale stále jen jedna stránka, bounty většinou bývají z 90% tak zhruba stejně dlouhý... Pak bývá ještě požadováno po překladatelovi alespoň 1 týdně do threadu připsat nové info. Takže kdyby se nikdo nepřipojil do threadu, tak já sám bych nezaplnil víc než jednu celou stránku...

Tak mi připadá že tvá motivace je pouze mít kde postovat překlady. A to fakt neobstojí. Prostě tady musí bejt víc lidí jinak šanci na vlastní sekci nemáme. To bych se spíš zkusil domluvit jestli by neměli zájem že uděláš topic na jiném (ryze českém) foru.

To mě také už napadlo, ale nevím o žádném dost velkém českém fóru... Nejde mi čistě o překlady, to je to, čím se teď zabývám, ale určitě bych ocenil celou sekci Českou, přeci jen některé výrazi v angličtině neznám, nějaké odborné... Jelikož mám rozjednaných teď překladů víc, tak by to ale tady v tom threadu ode mě znamenalo až spam kdybych to sem dával a to zase nechci...

Warforum je docela živý. Tam ale vidim problém že není zaměřený na crypto. Pak můžeš zkusit to (nebudu jmenovat, dej si vyhledat česká BTC peněženka) jak tu o něm newbové básní.

MY HINTs
◄M► MINING
◄G► GAMBLING
◄E► EXCHANGE

◄E► (KCS) Kucoin-Staking, Auto-Lending, Trading-Bot
◄E► (BNB) Binance-Staking, Savings, 10% RefBack
◄E► (TRX) Poloniex-Staking, Lending, Fee Discount
◄E► (LEO) Bitfinex-Staking, Auto-Lending

◄G► Betfury-Faucet, Dividend Earnings (BFG holders, mine BFG by playing)
◄G► Bitvest -  Faucet, Bankroll Invest
◄G► CryptoGames-Faucet, Lotto
◄G► PrimeDice-Faucet

◄M► Prohashing (Multipool)-Payout in any coin, get 0.50% bonus for 30 days
◄M► MiningRigRentals (Marketplace)-buy hashrate or rent your miners
◄M► Viabtc  (Pool)-payout to Coinex (exchnage) without fees


plowik
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 2
Merit: 0


View Profile
January 29, 2018, 07:13:34 AM
 #907

http://earnmoneytalk.com the best faucet claim website on the world
Wookii
Member
**
Offline Offline

Activity: 152
Merit: 18

Czech/English translator for ICOs


View Profile WWW
January 29, 2018, 07:27:00 AM
 #908

Pokud postnes jenom link a strucny popis nikdo te mazat nebude, ale nekolikastrankovyma popisy bych nespamoval...

No například co jsem překládal pro Play2Live byl takový jedna dlouhá stránka ve photoshopu, ale stále jen jedna stránka, bounty většinou bývají z 90% tak zhruba stejně dlouhý... Pak bývá ještě požadováno po překladatelovi alespoň 1 týdně do threadu připsat nové info. Takže kdyby se nikdo nepřipojil do threadu, tak já sám bych nezaplnil víc než jednu celou stránku...

Tak mi připadá že tvá motivace je pouze mít kde postovat překlady. A to fakt neobstojí. Prostě tady musí bejt víc lidí jinak šanci na vlastní sekci nemáme. To bych se spíš zkusil domluvit jestli by neměli zájem že uděláš topic na jiném (ryze českém) foru.

To mě také už napadlo, ale nevím o žádném dost velkém českém fóru... Nejde mi čistě o překlady, to je to, čím se teď zabývám, ale určitě bych ocenil celou sekci Českou, přeci jen některé výrazi v angličtině neznám, nějaké odborné... Jelikož mám rozjednaných teď překladů víc, tak by to ale tady v tom threadu ode mě znamenalo až spam kdybych to sem dával a to zase nechci...

Warforum je docela živý. Tam ale vidim problém že není zaměřený na crypto. Pak můžeš zkusit to (nebudu jmenovat, dej si vyhledat česká BTC peněženka) jak tu o něm newbové básní.

Díky za tipy Smiley U toho warfora si nejsem moc jistej tím, že by to tam někoho zajímalo... Jako některý určitýy ICO asi jo, ale určitě ne všechny... Nic se ale neblíží kvalitě tohohle fóra, je to pochopitelný, ale tohle je uplně jinej level než co je k dispozici v Čechách...

AX 1 ❱❱ Capital Appreciation Mining Token
❱❱❱ CrowdSale:  April 16, 2018  ❰❰❰
 [ White Paper ]  [ Bitcoin ANN ]  [ Facebook ]  [ Instagram ]
 [ LinkedIn ] [ Telegram ]
 

marekbartik
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 31
Merit: 0


View Profile
January 29, 2018, 12:51:24 PM
 #909

co rikate na tohle http://minemeaflat.com/ ?

a obecne na pouzivani crypto/XMR miningu na webu misto klasicky reklamy?
Bitfort
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 952
Merit: 339

invest trade and gamble wisely


View Profile
January 29, 2018, 01:14:34 PM
 #910

co rikate na tohle http://minemeaflat.com/ ?

a obecne na pouzivani crypto/XMR miningu na webu misto klasicky reklamy?

FUJ na všechno jako coinhive a podobný. Nesnášim adminy co si tohle daj na web (jakmile to někde zjistim tak u mně web skončil). Kdyby aspoň měli kuráž to přiznat a zeptat se na souhlas uživatele ( zatim sem na takový stránky nenarazil ... vždycky je to potají  ...  verbež).

Používám AVG který ten jsminer podchytne a odpojí (taky už sem si zvyk monitorovat vytížení procesoru a když se mi nezdá tak ze stránek odcházim).

Můj názor: jestli si admin nemůže dovolit provoz (zaplatit za doménu, hosting atd.) tak ať to vůbec nedělá.


MY HINTs
◄M► MINING
◄G► GAMBLING
◄E► EXCHANGE

◄E► (KCS) Kucoin-Staking, Auto-Lending, Trading-Bot
◄E► (BNB) Binance-Staking, Savings, 10% RefBack
◄E► (TRX) Poloniex-Staking, Lending, Fee Discount
◄E► (LEO) Bitfinex-Staking, Auto-Lending

◄G► Betfury-Faucet, Dividend Earnings (BFG holders, mine BFG by playing)
◄G► Bitvest -  Faucet, Bankroll Invest
◄G► CryptoGames-Faucet, Lotto
◄G► PrimeDice-Faucet

◄M► Prohashing (Multipool)-Payout in any coin, get 0.50% bonus for 30 days
◄M► MiningRigRentals (Marketplace)-buy hashrate or rent your miners
◄M► Viabtc  (Pool)-payout to Coinex (exchnage) without fees


Mattthev
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 966
Merit: 359


👉MINING-BIOS.eu💲⛏


View Profile WWW
January 29, 2018, 04:44:26 PM
 #911

co rikate na tohle http://minemeaflat.com/ ?

a obecne na pouzivani crypto/XMR miningu na webu misto klasicky reklamy?

FUJ na všechno jako coinhive a podobný. Nesnášim adminy co si tohle daj na web (jakmile to někde zjistim tak u mně web skončil). Kdyby aspoň měli kuráž to přiznat a zeptat se na souhlas uživatele ( zatim sem na takový stránky nenarazil ... vždycky je to potají  ...  verbež).

Používám AVG který ten jsminer podchytne a odpojí (taky už sem si zvyk monitorovat vytížení procesoru a když se mi nezdá tak ze stránek odcházim).

Můj názor: jestli si admin nemůže dovolit provoz (zaplatit za doménu, hosting atd.) tak ať to vůbec nedělá.


Je to jen otázka času než to začnou prohlížeče blokovat, Opera to bude mít myslím první.
Používám to na stránce s časováníma pro bios zdarma, ale mám to tam teda uvedené, využívá to jen 50% myslím, stejně to hovno těží Cheesy

Mining Bios with Performance Timings 👍 Mining-Bios.euPBE 1.7PBE 3 PRO👌⛏│AFFILIATE system 10% ref 💰💲BTC│👉 XMR-AEON-STAK 🔝⛏ Monero V9 (CNv4) ✅│XMRig AMD🔝⛏ CNv4 ✅
FIAT from BINANCE to REVOLUT 💳│🚀Upcoming/Active ICO list📈🤑│👉Free Bitcoin BTC Faucet💰💲│Guides:RX 470/480/570/580, VEGA Bios Mod Tutorial - SRB, PBE 💰💲│PBE.eu
CRYPTO to FIAT BTC💲💳│ How to Mine XMR/RYO and CN coins + Miners Downloads💰⛏│Guides:How to Mine AEON💰⛏
monerobiosedit@gmail.com│✅Did I help you? Give me some +Merit 🤜🤛👌
ali8ali
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 32
Merit: 0


View Profile
January 29, 2018, 05:06:51 PM
 #912

Dost silně pochybuji, že bychom získali více než tento přišpendlený thread vzhledem k aktivitě. Naše republika ještě nemá, co se kryptoměny týče, moc co nabídnout.. Třeba časem.. Smiley
No ve skutečnosti jsme v top zemích co těží BTC Cheesy Ale aktivita je dost mizerná no. To byl taky jeden z důvodů, proč jsem začal psát aspoň nějaké návody, je tu hrozná propast mezi těmi co tomu vážně rozumí a těmi co prostě jen těží. Myslím, že každý kdo chce začít těžit si zaslouží aspoň takové menší nakopnutí a usnadnění toho co vlastně potřebuje, no zbytek už je na každém...

Jak říkáš, jedna věc je těžit a druhá se v kryptu vyznat... Já jsem někde uprostřed cesty.. Smiley Kde najdu nějaký ty tvoje návody? Wink
Wookii
Member
**
Offline Offline

Activity: 152
Merit: 18

Czech/English translator for ICOs


View Profile WWW
January 29, 2018, 05:20:11 PM
 #913

Překlad ANN threadu pro nové ICO Play2Live. První decentralizovaná stream platforma vyplácející ne jen streamery, ale i diváky. V prvních hodinách pre-ICO se vybralo přes $12M!

Ann thread s detaily najdete v podobě obrázku na linku níže.

Základní údaje:
Maximální zásoba: 1 308 800 000 LUC
Maximální částka pro ICO: 30 000 000$
Minimální částka pro ICO: 3 000 000$
Start: 25.1.2018
Konec: 12.2.2018

Shrnutí projektu:
Jedná se o decentralizovanou streamovací platformu pro hráče a eSport turnaje. Kromě streamerů si budou moci vydělat i diváci. Platforma také nabízí velké množství zpeněžovacích prostředků pro pořadatele turnajů. Platforma bude mít prostředky pro lehkou směnu FIAT měn a LUC. LUC je zkratka pro Level Up Coin, používaný v platfromě. Více informací v přiloženém obrázku.


AX 1 ❱❱ Capital Appreciation Mining Token
❱❱❱ CrowdSale:  April 16, 2018  ❰❰❰
 [ White Paper ]  [ Bitcoin ANN ]  [ Facebook ]  [ Instagram ]
 [ LinkedIn ] [ Telegram ]
 

Mattthev
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 966
Merit: 359


👉MINING-BIOS.eu💲⛏


View Profile WWW
January 29, 2018, 07:15:17 PM
 #914

Dost silně pochybuji, že bychom získali více než tento přišpendlený thread vzhledem k aktivitě. Naše republika ještě nemá, co se kryptoměny týče, moc co nabídnout.. Třeba časem.. Smiley
No ve skutečnosti jsme v top zemích co těží BTC Cheesy Ale aktivita je dost mizerná no. To byl taky jeden z důvodů, proč jsem začal psát aspoň nějaké návody, je tu hrozná propast mezi těmi co tomu vážně rozumí a těmi co prostě jen těží. Myslím, že každý kdo chce začít těžit si zaslouží aspoň takové menší nakopnutí a usnadnění toho co vlastně potřebuje, no zbytek už je na každém...

Jak říkáš, jedna věc je těžit a druhá se v kryptu vyznat... Já jsem někde uprostřed cesty.. Smiley Kde najdu nějaký ty tvoje návody? Wink
Mám jich plný podpis...

Mining Bios with Performance Timings 👍 Mining-Bios.euPBE 1.7PBE 3 PRO👌⛏│AFFILIATE system 10% ref 💰💲BTC│👉 XMR-AEON-STAK 🔝⛏ Monero V9 (CNv4) ✅│XMRig AMD🔝⛏ CNv4 ✅
FIAT from BINANCE to REVOLUT 💳│🚀Upcoming/Active ICO list📈🤑│👉Free Bitcoin BTC Faucet💰💲│Guides:RX 470/480/570/580, VEGA Bios Mod Tutorial - SRB, PBE 💰💲│PBE.eu
CRYPTO to FIAT BTC💲💳│ How to Mine XMR/RYO and CN coins + Miners Downloads💰⛏│Guides:How to Mine AEON💰⛏
monerobiosedit@gmail.com│✅Did I help you? Give me some +Merit 🤜🤛👌
wewa
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 32
Merit: 0


View Profile
January 29, 2018, 09:22:20 PM
 #915

diky za informace. jdu si to prostudovat...
Wookii
Member
**
Offline Offline

Activity: 152
Merit: 18

Czech/English translator for ICOs


View Profile WWW
January 30, 2018, 08:53:04 AM
Last edit: January 30, 2018, 04:32:08 PM by Wookii
 #916

Překlad ANN threadu pro nové ICO Play2Live. První decentralizovaná stream platforma vyplácející ne jen streamery, ale i diváky. V prvních hodinách pre-ICO se vybralo přes $12M!

Ann thread s detaily najdete v podobě obrázku na linku níže.

Základní údaje:
Maximální zásoba: 1 308 800 000 LUC
Maximální částka pro ICO: 30 000 000$
Minimální částka pro ICO: 3 000 000$
Start: 25.1.2018
Konec: 12.2.2018

Shrnutí projektu:
Jedná se o decentralizovanou streamovací platformu pro hráče a eSport turnaje. Kromě streamerů si budou moci vydělat i diváci. Platforma také nabízí velké množství zpeněžovacích prostředků pro pořadatele turnajů. Platforma bude mít prostředky pro lehkou směnu FIAT měn a LUC. LUC je zkratka pro Level Up Coin, používaný v platfromě. Více informací v přiloženém obrázku.


Update 1

Porovnání s kompeticí:

Konkurence: Gimli
Co nabízí: Decentralizované turnajové prostředí s rozdělováním výher.
Nabízí to Play2Live?: Ano

Konkurence: Gimli Opsports
Co nabízí: eSportovou sázkovou platformu, užívají jejich interní token jako prostředek platby, umožňující vsázení kdekoliv na světě
Nabízí to Play2Live?: Ne úplně, ale je to možné díky velkému množství možností interakce.

Konkurence: FirstBlood
Co nabízí: Decentralizované turnajové prostředí s rozdělováním výher.
Nabízí to Play2Live?: Ano

Konkurence: Unikrn
Co nabízí: eSportovou sázkovou platformu, užívají jejich interní token jako prostředek platby, umožňující vsázení kdekoliv na světě
Nabízí to Play2Live?: Ano (viz. výše)

Konkurence: Esports.com
Co nabízí: Online vsázení a statistické služby, online eSport obchod, decentralizovaná interaktivní platforma pro streamery a diváky. "Univerzita" na vybudování zkušeností.
Nabízí to Play2Live?: Ano (kromě "univerzity")

Konkurence: Eloplay
Co nabízí: Zajištuje zázemí pro miliony hráčů, kteří chtějí soupeřit o ocenění a odměny, ale za normálních okolností jsou vyloučeni z takových her tím, že se většinou soustřeďují na profesionální hráče. Hráčí a značky mohou založit "Smart Turnaj" řízený smart kontraktama a využívající Eloplay token jako prostředek finanční odměny.
Nabízí to Play2Live?: Ano

Konkurence: DreamTeam
Co nabízí: Používá smart kontrakty k uzavření smluvních finančních závazků mezi účastníky a jako prostředek k hladkému vyplácení finančních odměn. Zaměření je na verbování nových hráčů pro malé týmy a turnaje.
Nabízí to Play2Live?: Ano. Zaměření je na umožnění organizátorům využít této funkce.

Konkurence: Network Units
Co nabízí: Využívá proces decentralizace pro akumulaci nevyužitých počítačových zdrojů a nevyužitý bandwidth*, čímž se zvýší efektivita a rychlost hraní při současném snížení nákladů pro hráče a developery.
Nabízí to Play2Live?: Ano

*bandwidth - anglický termín „Bandwidth“ je definovaný jako šířka pásma. Jeho název je také spojován s definicí rozsahu frekvencí elektromagnetického signálu.
Code:
Zdroj: https://it-slovnik.cz/pojem/bandwidth/?utm_source=cp&utm_medium=link&utm_campaign=cp

AX 1 ❱❱ Capital Appreciation Mining Token
❱❱❱ CrowdSale:  April 16, 2018  ❰❰❰
 [ White Paper ]  [ Bitcoin ANN ]  [ Facebook ]  [ Instagram ]
 [ LinkedIn ] [ Telegram ]
 

Mattthev
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 966
Merit: 359


👉MINING-BIOS.eu💲⛏


View Profile WWW
January 30, 2018, 09:16:03 AM
 #917

Když tu chcete rozjíždět pořádnou českou komunitu, tak jsou potřeba tipy na investování Cheesy
Můj tip je letos určitě XMR a LTC z těch zaběhnutých (BTC je samozřejmé Cheesy). Do LTC doporučuji investovat co nejdříve, Charlie Lee už zveřejnil na Githubu změny pro nové jádro, už začali s Lightning network :3 V dalším updatu bychom se mohli dočkat poplatků za transakci menším než 1 dolar i s cenou LTC 1000 dolarů (jestli počítám dobře Cheesy).
Doufám, že Lightning network čeká letos i BTC Smiley Bulletproofs pro XMR by tu taky mělo být cca do roka snad a doufejme i Kovri.
Quote
The minimum relay fee -minrelayfee has been lowered to 0.01 lites per kB (0.00001 LTC). This is to prepare for dropping the minimum transaction fee to 0.1 lites per kB (0.0001 LTC) in the next release.
https://twitter.com/SatoshiLite/status/958189506955427840

Mining Bios with Performance Timings 👍 Mining-Bios.euPBE 1.7PBE 3 PRO👌⛏│AFFILIATE system 10% ref 💰💲BTC│👉 XMR-AEON-STAK 🔝⛏ Monero V9 (CNv4) ✅│XMRig AMD🔝⛏ CNv4 ✅
FIAT from BINANCE to REVOLUT 💳│🚀Upcoming/Active ICO list📈🤑│👉Free Bitcoin BTC Faucet💰💲│Guides:RX 470/480/570/580, VEGA Bios Mod Tutorial - SRB, PBE 💰💲│PBE.eu
CRYPTO to FIAT BTC💲💳│ How to Mine XMR/RYO and CN coins + Miners Downloads💰⛏│Guides:How to Mine AEON💰⛏
monerobiosedit@gmail.com│✅Did I help you? Give me some +Merit 🤜🤛👌
Wookii
Member
**
Offline Offline

Activity: 152
Merit: 18

Czech/English translator for ICOs


View Profile WWW
January 30, 2018, 09:38:36 AM
 #918

Když tu chcete rozjíždět pořádnou českou komunitu, tak jsou potřeba tipy na investování Cheesy
Můj tip je letos určitě XMR a LTC z těch zaběhnutých (BTC je samozřejmé Cheesy). Do LTC doporučuji investovat co nejdříve, Charlie Lee už zveřejnil na Githubu změny pro nové jádro, už začali s Lightning network :3 V dalším updatu bychom se mohli dočkat poplatků za transakci menším než 1 dolar i s cenou LTC 1000 dolarů (jestli počítám dobře Cheesy).
Doufám, že Lightning network čeká letos i BTC Smiley Bulletproofs pro XMR by tu taky mělo být cca do roka snad a doufejme i Kovri.
Quote
The minimum relay fee -minrelayfee has been lowered to 0.01 lites per kB (0.00001 LTC). This is to prepare for dropping the minimum transaction fee to 0.1 lites per kB (0.0001 LTC) in the next release.
https://twitter.com/SatoshiLite/status/958189506955427840

Problém číslo 1 České komunity na Bitcointalk vidím v tom, že spousta čechů tenhle thread ani nenajde Cheesy

Teď ale k věci. BTC už by mělo Lighting network testovat a je v podstatě jisté, že do konce roku ho tu taky máme. LTC momentálně využívám jako nejčastější směnu z FIAT do krypto, líbí se mi rychlost, nějaké volné prostředky si v LTC vždy schovávám.

A k mojemu očekávání. Já vidím potenciál stále v XRP. Jen dnes, 30.1. jsou hned dvě vcelku důležité události. V korei 6 bank začne opět povolovat směnu do kryptoměn s malou podmínkou identifikace na směnárně. To by měl ovést k většímu obchodování (konečně pod několika týdnech). Tohle má velký vliv pro XRP, protože Korea je největší trh zatím pro ně. Dále dnes se také XRP začne obchodovat v Dubai na BitOasis. To jsou zatím jen střípky, vzhledem k tomu kam XRP směřuje. Moje očekávání tenhle rok jsou 7-10$. Další roky zatím nebudu předvídat, ale dle jednoho mého rozboru čekám potenciál růstu (neříkám v jak dlouhém horizontu) až na 120-150$.

AX 1 ❱❱ Capital Appreciation Mining Token
❱❱❱ CrowdSale:  April 16, 2018  ❰❰❰
 [ White Paper ]  [ Bitcoin ANN ]  [ Facebook ]  [ Instagram ]
 [ LinkedIn ] [ Telegram ]
 

Wookii
Member
**
Offline Offline

Activity: 152
Merit: 18

Czech/English translator for ICOs


View Profile WWW
January 30, 2018, 04:13:09 PM
Last edit: February 01, 2018, 07:12:11 PM by Wookii
 #919

Překlad ANN threadu pro Arbidex - Nejvíce vyžadovanou trading platformu všech dob

Upozornění! Bounty program prodloužen do 15. Února!

Program poběží do konce prodeje tokenů - 15.2.
Trvání 8. týdne jsme změnili následovně: 26.1.-1.2.

Přidány 2 týdny:

Týden 9 (2.2. - 8.2.)
Týden 10 (9.2. - 15.2.)


Množství tokenů pro bounty program se nezměnilo.



Co to je Arbidex?

Abidex je první trading platforma agreguje likviditu ze směnáren. Momentálně již máme spojen Bitfinex, Bittrex, Poloniex, WEX, Kraken a GDAX. Uživatel tedy může obchodovat v těchto směnárnách z jednoho jediného účtu a jednoho okna. Systém automaticky umožní uživatelům směnit jejich krypto měny s nejlepším možným kurzem a celkové poplatky budou nižší než ty, které momentálně existují.

Jedna z hlavních funkcí platformy je automatická arbitráž. Všimli jste si již, že cena BTC není ve všech směnárnách stejná? Občas je rozdíl 4-5%. Arbitráž je proces nakupování jednoho aktiva z jedné směnárny a prodávání na směnárně jiné. Navíc můžete přidat 1-4 mezistupňová aktiva a získávat pár procent na každé z těchto transakcí. Tomuto procesu se říká arbitrážový řetězec a je to způsob jakým naše arbitrážní funkce funguje. Detecting Profitable Rates Algorithm (DPRA), neboli detekovací algoritmus výnosových sazeb, vám umožní frekventovaně nakupovat a prodávat aktiva a vydělávat na rozdílu v jejich ceně. Kdykoliv můžete jít na arbidex.ch a podívat se na nejvíce výdělečný arbitrážový řetězec (MPAX) každého dne.


Arbidex MVP (Minimum Viable Product) - Arbidex-Promo.com

MVP je zcela funkční. Zde je krátká video recenze:
https://www.youtube.com/watch?v=RsfITzxBv_A


Můžete se podívat na uživatelské rozhraní a dokonce poslat nějaké peníze do naší automatické arbitráže. Omezení arbitráže bez ABX tokenu je 0,1 BTC. Je to maximální množství BTC, které můžete poslat. Navíc zde je omezení výběru po dobu trvání prodeje tokenů. UPOZORNĚNÍ!! Pokud zašlete vaše BTC do Arbidex MVP, nebudete je moci vybrat dokud neskončí prodej tokenů a pouze po ověření identity.

Zde naleznete vizualizaci našeho MVP na Arbidex-promo.com:

V obrázku jsme směnili BTC-BTC s využitím ETH a DSH jako mezistupňová aktiva.


Arbidex Refferal Program

Ano, máme referral program! Můžete ho nalézt v našem MVP, ve svém investorském profilu:


Zde naleznete svůj referral link a list svých referralů. Váš link má vypadat zhruba následovně:
Quote

Pro propojení referralů s vámi jim musíte zaslat pouze link k registraci.

Podmínky Referral Programu:
Obdržíte 10% ze zisku vašeho referrala z automatické arbitráže a 2,5% z jeho investice do ABX tokenu v akvivalentní hodnotě při predprodeji a při prodeji tokenu.

Uřivatelské ověření:
V důsledku řízení se postupem KYC, každý uživatel musí ověřit svou totožnost, aby mohl vybírat ze svého účtu.


ABX Token

ABX - domovský utility token platformy. Funkce tokenu:
  • Zvyšování množství BTC v arbitrážích (záleží na množství držených tokenů)
  • Snižuje poplatky při směně až na 0,07% místo 0,2% (to také záleží na množství držených tokenů)
  • Vypisování nových tokenů a jejich volení
ABX se začně obchodovat hned další den po konci prodeje tokenů na domácí směnárně s vysokou likviditou. Komunita volí nové coiny pro tuto domovskou směnárnu, společnosti budou platit za vypisování tokenů a my poskytneme vysokou likviditu novým coinům.


Detaily Prodeje Tokenů

1 ABX token = 1 USD
Celková zásoba tokenů: 25,000,000 ABX
Tokeny k prodeji: 17,200,000 ABX
Celkové tokeny pro tým: 2,800,000 ABX
Poradci: 2,000,000 ABX
Rezerva: 2,500,000 ABX
Bounty: 500,000 ABX

PRIVÁTNÍ UMÍSTĚNÍ (HOTOVO):
Limit: $2,000,000
Bonus: 20%
Množství tokenů: 2,400,000

PŘEDPRODEJ: 11. Prosinec - 25. Prosinec
Limit: $4,000,000
Bonus: 20%
Množství tokenů: 4,800,000

Prodej tokenů: 23. Leden - 15. Únor
Limit: $10,000,000
Množství tokenů: 10 000 000


Rozdělení Zdrojů


Marketing - 30%
Likvidita - 25%
Infrastruktura - 18%
IT - 12%
Právní zázemí a licence - 10%
Management - 3%
Zbytek - 2%


Roadmapa







AX 1 ❱❱ Capital Appreciation Mining Token
❱❱❱ CrowdSale:  April 16, 2018  ❰❰❰
 [ White Paper ]  [ Bitcoin ANN ]  [ Facebook ]  [ Instagram ]
 [ LinkedIn ] [ Telegram ]
 

Mattthev
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 966
Merit: 359


👉MINING-BIOS.eu💲⛏


View Profile WWW
January 30, 2018, 04:22:39 PM
 #920

Tady to někdo rozjel s překladem Cheesy
BTW kompetice? Nikdy jsem o tom neslyšel, ale podle Wiki to teda existuje. Nečetl jsem original ANN, ale předpokládám, že to má být konkurence?

Mining Bios with Performance Timings 👍 Mining-Bios.euPBE 1.7PBE 3 PRO👌⛏│AFFILIATE system 10% ref 💰💲BTC│👉 XMR-AEON-STAK 🔝⛏ Monero V9 (CNv4) ✅│XMRig AMD🔝⛏ CNv4 ✅
FIAT from BINANCE to REVOLUT 💳│🚀Upcoming/Active ICO list📈🤑│👉Free Bitcoin BTC Faucet💰💲│Guides:RX 470/480/570/580, VEGA Bios Mod Tutorial - SRB, PBE 💰💲│PBE.eu
CRYPTO to FIAT BTC💲💳│ How to Mine XMR/RYO and CN coins + Miners Downloads💰⛏│Guides:How to Mine AEON💰⛏
monerobiosedit@gmail.com│✅Did I help you? Give me some +Merit 🤜🤛👌
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 [46] 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!