Bitcoin Forum
March 19, 2024, 11:57:52 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 [45] 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 »
  Print  
Author Topic: Česky (Czech)  (Read 976799 times)
spodo
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 79
Merit: 0


View Profile
January 25, 2018, 10:08:55 PM
 #881

Zdravim, je nejake dobre forum slovenske alebo ceske na tazenie , tipy atd ?
1710849472
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1710849472

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1710849472
Reply with quote  #2

1710849472
Report to moderator
1710849472
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1710849472

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1710849472
Reply with quote  #2

1710849472
Report to moderator
1710849472
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1710849472

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1710849472
Reply with quote  #2

1710849472
Report to moderator
Transactions must be included in a block to be properly completed. When you send a transaction, it is broadcast to miners. Miners can then optionally include it in their next blocks. Miners will be more inclined to include your transaction if it has a higher transaction fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1710849472
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1710849472

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1710849472
Reply with quote  #2

1710849472
Report to moderator
1710849472
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1710849472

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1710849472
Reply with quote  #2

1710849472
Report to moderator
mprofi
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 6
Merit: 0


View Profile
January 26, 2018, 10:51:21 AM
 #882

Chtěl bych se S Vámi podělit o své zkušenosti s bitcoinem .

Pro své investování do bitcoinu využívám bitcoin peněženku, členskou směnárnu na Arbolet.net Po celkem jednoduché anonymní registraci se stáváte členem největši bitcoinové komunity v Čechách,Moravě a Slovensku s možností vzdělávání v investování do kryptoměn
Záběr  aktivit komunity je  široký a na některých projektech se podílejí členové projektu samotní. Po běžné registraci se sice dostanete k „základním“ službám projektu, jako je internetová BTC/Kč peněženka, bitcoinové fórum, videogalerie s filmy zdarma, zpravodajství o nových trendech nebo tématické testy pro zvýšení vzdělanosti.
Pokud se ale příchozí člen zapojí, radí ostatním nebo přispívá ke vzdělanosti vlastní i ostatních, získává status vyššího člena, který má nárok i na odpovídající podíl na zisku, pokud takto můžeme shrnout investiční vrstvy projektu. Trpělivost a vytrvalost se vyplácí.. Projekt začínal na doméně Arbolet.cz s několika desítkami členů, kteří mohli pozvat své dobré známé přes jednorázovou pozvánku. Dnes je počet členů cca 18000

Zajímavosti:

zakládající členové vzešli z původní verze ARBX, kterou provozovali na deepwebu od roku 2011
službu zpřístupnili na běžně dostupném internetu v roce 2015, vstup byl možný až do konce roku 2016 pouze na pozvání od staršího člena
zakladatelů je 7, při komunikaci vystupují pod nicky, jedná se o kombinaci písmen ARBX a následuje číslo, např. ARBX7
členi VCJ (pozn. redakce - vyšší členské jádro) jsou připuštěni k některým výdělečným aktivitám, kterým se Arbolet věnuje a sami tak přispívají k zisku celého systému, na kterém mají sami vlastní podíl
projekt vystupuje proti přehnaně vysokým daním v Čr, dále prosazuje myšlenku, že stát nemá na daně z Bitcoinů právo, jelikož se na jeho infrastraktuře vůbec nijak nepodílí
Arbolet nyní působí v České a Slovenské republice, někteří vyšší členi se podílejí na aktivitách i v zahraničí

Jaké další projekty Arbolet plánuje?
Plány komunity jsou neskromné, někdo by mohl říci až vizionářsky megalománské. Skutečností je, že celá oblast skutečně rychle roste a příležitosti pro chytré a odvážné zde musí být bez nadsázky obrovské. (pozn. redakce - o růstu ceny např. nedávno vydaný rozhovor s Lukášem T. odborníkem na finanční oblast s enormním zájmem o kryptoměny - https://krize15.cz/zpravy/clanek/bitcoin-vyhodna-investice-pro-kazdeho)

Cílem projektu je vytvořit soběstačný ekonomický systém, který si žije vlastním životem, podložený inteligentním rozhodováním spolupracujících členů komunity a jejich ziskovými aktivitami. Jako ukázka již dostupného i plánovaného může posloužit video na hlavní stránce Arbolet.net, případně Demo verze projektu (bez registrace).

 :)https://arbolet.net/
Zdroj: Krize15
spodo
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 79
Merit: 0


View Profile
January 26, 2018, 11:00:10 AM
 #883

Diki za tip, pozriem sa na to.
ali8ali
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 32
Merit: 0


View Profile
January 26, 2018, 05:56:51 PM
 #884

Ucet v EUR dostupny je v slovenskym Privatbanka
Ahoj, a je nejaka moznost aj okamzitej vymeny alebo treba cakat na prevod? Lebo neviem ci sa da v Privatbanke vkladat cash.

Ak nie tak sa mi viac oplati nakupovat bitcoiny priamo na burze - Intersango prijal SEPA platbu uz za 2-3 dni Cheesy, na cryptoxchange a mtgox to trvalo aj 1-2 tyzdne Angry

Nejrychlejší varianta je asi v automatech, který je třeba v Praze v Alze.. Ale podle mě to není zrovna dvakrát výhodný. Pro mě je zatím nejsnazší SEPA platba.. Pár dní a je to.. Smiley
ali8ali
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 32
Merit: 0


View Profile
January 26, 2018, 06:04:30 PM
 #885

Zdravim, je nejake dobre forum slovenske alebo ceske na tazenie , tipy atd ?

Na diskuze a otazky jsou podle mě lepší než fóra skupiny na Facebooku.. Je jich dost a lidi jsou tam mnohem aktivnější než na fórech.. Fóra jsou o něčem hlavně v angličtině.. Wink
spodo
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 79
Merit: 0


View Profile
January 27, 2018, 01:08:43 AM
 #886

Zdravim, je nejake dobre forum slovenske alebo ceske na tazenie , tipy atd ?

Na diskuze a otazky jsou podle mě lepší než fóra skupiny na Facebooku.. Je jich dost a lidi jsou tam mnohem aktivnější než na fórech.. Fóra jsou o něčem hlavně v angličtině.. Wink

o.k.  Smiley
Drobek
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 504
Merit: 251



View Profile
January 27, 2018, 08:16:15 PM
 #887

Překlad/Translation of: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2737347


QBIC oficiální web




[/center]




* * * * *

Muzes mi rict, jaky je konkretne rozdil mezi touhle minci a DASH?  Chybi neco DASHI co tahle coin nabizi?
Drobek
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 504
Merit: 251



View Profile
January 27, 2018, 08:17:04 PM
 #888

Ucet v EUR dostupny je v slovenskym Privatbanka
Ahoj, a je nejaka moznost aj okamzitej vymeny alebo treba cakat na prevod? Lebo neviem ci sa da v Privatbanke vkladat cash.

Ak nie tak sa mi viac oplati nakupovat bitcoiny priamo na burze - Intersango prijal SEPA platbu uz za 2-3 dni Cheesy, na cryptoxchange a mtgox to trvalo aj 1-2 tyzdne Angry

Nejrychlejší varianta je asi v automatech, který je třeba v Praze v Alze.. Ale podle mě to není zrovna dvakrát výhodný. Pro mě je zatím nejsnazší SEPA platba.. Pár dní a je to.. Smiley

Doporucuji Bitstamp. SEPA platba se tam presouva v prumeru 2 dny.
Wookii
Member
**
Offline Offline

Activity: 152
Merit: 18

Czech/English translator for ICOs


View Profile WWW
January 28, 2018, 07:37:35 AM
 #889

Lidi proč se ještě nezatlačilo trochu na adminy, aby nám udělali plnohodnotnou českou skupinu a ne jen jeden thread?

AX 1 ❱❱ Capital Appreciation Mining Token
❱❱❱ CrowdSale:  April 16, 2018  ❰❰❰
 [ White Paper ]  [ Bitcoin ANN ]  [ Facebook ]  [ Instagram ]
 [ LinkedIn ] [ Telegram ]
 

Mattthev
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 966
Merit: 359


👉MINING-BIOS.eu💲⛏


View Profile WWW
January 28, 2018, 08:21:50 AM
 #890

Lidi proč se ještě nezatlačilo trochu na adminy, aby nám udělali plnohodnotnou českou skupinu a ne jen jeden thread?
Je tu pár příspěvků za den někdy ani to ne...

Mining Bios with Performance Timings 👍 Mining-Bios.euPBE 1.7PBE 3 PRO👌⛏│AFFILIATE system 10% ref 💰💲BTC│👉 XMR-AEON-STAK 🔝⛏ Monero V9 (CNv4) ✅│XMRig AMD🔝⛏ CNv4 ✅
FIAT from BINANCE to REVOLUT 💳│🚀Upcoming/Active ICO list📈🤑│👉Free Bitcoin BTC Faucet💰💲│Guides:RX 470/480/570/580, VEGA Bios Mod Tutorial - SRB, PBE 💰💲│PBE.eu
CRYPTO to FIAT BTC💲💳│ How to Mine XMR/RYO and CN coins + Miners Downloads💰⛏│Guides:How to Mine AEON💰⛏
monerobiosedit@gmail.com│✅Did I help you? Give me some +Merit 🤜🤛👌
Wookii
Member
**
Offline Offline

Activity: 152
Merit: 18

Czech/English translator for ICOs


View Profile WWW
January 28, 2018, 09:16:55 AM
 #891

Lidi proč se ještě nezatlačilo trochu na adminy, aby nám udělali plnohodnotnou českou skupinu a ne jen jeden thread?
Je tu pár příspěvků za den někdy ani to ne...

Jenže to bych řekl že je spíš způsobeno tím, že málo kdo to tu vůbec najde... Kdyby to bylo mezi ostatníma jazykama, tak to bude veselejší... Momentálně překládám nějaký ICO a samozřejmě by bylo pro mě mnohem lepší, kdybych to mohl dávat do celého oddělení a ne dávat to jen do threadu... Navíc by to bylo i lukrativnější pro ty ICO manažery...

AX 1 ❱❱ Capital Appreciation Mining Token
❱❱❱ CrowdSale:  April 16, 2018  ❰❰❰
 [ White Paper ]  [ Bitcoin ANN ]  [ Facebook ]  [ Instagram ]
 [ LinkedIn ] [ Telegram ]
 

Bitfort
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 952
Merit: 339

invest trade and gamble wisely


View Profile
January 28, 2018, 09:54:23 AM
 #892

Lidi proč se ještě nezatlačilo trochu na adminy, aby nám udělali plnohodnotnou českou skupinu a ne jen jeden thread?
Je tu pár příspěvků za den někdy ani to ne...

Jenže to bych řekl že je spíš způsobeno tím, že málo kdo to tu vůbec najde... Kdyby to bylo mezi ostatníma jazykama, tak to bude veselejší... Momentálně překládám nějaký ICO a samozřejmě by bylo pro mě mnohem lepší, kdybych to mohl dávat do celého oddělení a ne dávat to jen do threadu... Navíc by to bylo i lukrativnější pro ty ICO manažery...

Aspoň je náš topic připnutý  Cheesy

Jinak taky si myslim že je nás tu málo. Ale možná by stálo za to udělat hlasovací téma a použít ho jako páku na adminy pokud se nás ozve dost.
Hlásí se někdo? Nejlíp legendary člen ať to má váhu.

MY HINTs
◄M► MINING
◄G► GAMBLING
◄E► EXCHANGE

◄E► (KCS) Kucoin-Staking, Auto-Lending, Trading-Bot
◄E► (BNB) Binance-Staking, Savings, 10% RefBack
◄E► (TRX) Poloniex-Staking, Lending, Fee Discount
◄E► (LEO) Bitfinex-Staking, Auto-Lending

◄G► Betfury-Faucet, Dividend Earnings (BFG holders, mine BFG by playing)
◄G► Bitvest -  Faucet, Bankroll Invest
◄G► CryptoGames-Faucet, Lotto
◄G► PrimeDice-Faucet

◄M► Prohashing (Multipool)-Payout in any coin, get 0.50% bonus for 30 days
◄M► MiningRigRentals (Marketplace)-buy hashrate or rent your miners
◄M► Viabtc  (Pool)-payout to Coinex (exchnage) without fees


Mattthev
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 966
Merit: 359


👉MINING-BIOS.eu💲⛏


View Profile WWW
January 28, 2018, 10:42:13 AM
 #893

Lidi proč se ještě nezatlačilo trochu na adminy, aby nám udělali plnohodnotnou českou skupinu a ne jen jeden thread?
Je tu pár příspěvků za den někdy ani to ne...

Jenže to bych řekl že je spíš způsobeno tím, že málo kdo to tu vůbec najde... Kdyby to bylo mezi ostatníma jazykama, tak to bude veselejší... Momentálně překládám nějaký ICO a samozřejmě by bylo pro mě mnohem lepší, kdybych to mohl dávat do celého oddělení a ne dávat to jen do threadu... Navíc by to bylo i lukrativnější pro ty ICO manažery...

Aspoň je náš topic připnutý  Cheesy

Jinak taky si myslim že je nás tu málo. Ale možná by stálo za to udělat hlasovací téma a použít ho jako páku na adminy pokud se nás ozve dost.
Hlásí se někdo? Nejlíp legendary člen ať to má váhu.
Asi tak, moc nás tu nebude... a teď s tou aktualizací ranků a přidáním Merit si myslím, že tu bude ještě míň lidí, protože nebudou moc efektivně získávat ranky, jenom díky postování kravin. Když si veznu, že moje návody denně přečtou i tisíce lidí a od té doby co je tu Merit, jsem dostal 2, tak to bude trvat pekelně dlouho Cheesy

Mining Bios with Performance Timings 👍 Mining-Bios.euPBE 1.7PBE 3 PRO👌⛏│AFFILIATE system 10% ref 💰💲BTC│👉 XMR-AEON-STAK 🔝⛏ Monero V9 (CNv4) ✅│XMRig AMD🔝⛏ CNv4 ✅
FIAT from BINANCE to REVOLUT 💳│🚀Upcoming/Active ICO list📈🤑│👉Free Bitcoin BTC Faucet💰💲│Guides:RX 470/480/570/580, VEGA Bios Mod Tutorial - SRB, PBE 💰💲│PBE.eu
CRYPTO to FIAT BTC💲💳│ How to Mine XMR/RYO and CN coins + Miners Downloads💰⛏│Guides:How to Mine AEON💰⛏
monerobiosedit@gmail.com│✅Did I help you? Give me some +Merit 🤜🤛👌
Bitfort
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 952
Merit: 339

invest trade and gamble wisely


View Profile
January 28, 2018, 10:54:42 AM
 #894

Lidi proč se ještě nezatlačilo trochu na adminy, aby nám udělali plnohodnotnou českou skupinu a ne jen jeden thread?
Je tu pár příspěvků za den někdy ani to ne...

Jenže to bych řekl že je spíš způsobeno tím, že málo kdo to tu vůbec najde... Kdyby to bylo mezi ostatníma jazykama, tak to bude veselejší... Momentálně překládám nějaký ICO a samozřejmě by bylo pro mě mnohem lepší, kdybych to mohl dávat do celého oddělení a ne dávat to jen do threadu... Navíc by to bylo i lukrativnější pro ty ICO manažery...

Aspoň je náš topic připnutý  Cheesy

Jinak taky si myslim že je nás tu málo. Ale možná by stálo za to udělat hlasovací téma a použít ho jako páku na adminy pokud se nás ozve dost.
Hlásí se někdo? Nejlíp legendary člen ať to má váhu.
Asi tak, moc nás tu nebude... a teď s tou aktualizací ranků a přidáním Merit si myslím, že tu bude ještě míň lidí, protože nebudou moc efektivně získávat ranky, jenom díky postování kravin. Když si veznu, že moje návody denně přečtou i tisíce lidí a od té doby co je tu Merit, jsem dostal 2, tak to bude trvat pekelně dlouho Cheesy

No koukám že máš fakt pěkný návody (věcný, obsáhlý ... EDIT až na ty reflinky). Nevěděl sem o nich.
Dej tomu čas. Podle mně si to lidi syslej a dřív či pozdějc to začnou předávat dál. Nebo se musíš víc připomínat (přesně jak o teď).

Něco ti přispěju ( ale moc šMeritu nemám, posledních 5 ).

MY HINTs
◄M► MINING
◄G► GAMBLING
◄E► EXCHANGE

◄E► (KCS) Kucoin-Staking, Auto-Lending, Trading-Bot
◄E► (BNB) Binance-Staking, Savings, 10% RefBack
◄E► (TRX) Poloniex-Staking, Lending, Fee Discount
◄E► (LEO) Bitfinex-Staking, Auto-Lending

◄G► Betfury-Faucet, Dividend Earnings (BFG holders, mine BFG by playing)
◄G► Bitvest -  Faucet, Bankroll Invest
◄G► CryptoGames-Faucet, Lotto
◄G► PrimeDice-Faucet

◄M► Prohashing (Multipool)-Payout in any coin, get 0.50% bonus for 30 days
◄M► MiningRigRentals (Marketplace)-buy hashrate or rent your miners
◄M► Viabtc  (Pool)-payout to Coinex (exchnage) without fees


Wookii
Member
**
Offline Offline

Activity: 152
Merit: 18

Czech/English translator for ICOs


View Profile WWW
January 28, 2018, 02:43:18 PM
 #895

Lidi proč se ještě nezatlačilo trochu na adminy, aby nám udělali plnohodnotnou českou skupinu a ne jen jeden thread?
Je tu pár příspěvků za den někdy ani to ne...

Jenže to bych řekl že je spíš způsobeno tím, že málo kdo to tu vůbec najde... Kdyby to bylo mezi ostatníma jazykama, tak to bude veselejší... Momentálně překládám nějaký ICO a samozřejmě by bylo pro mě mnohem lepší, kdybych to mohl dávat do celého oddělení a ne dávat to jen do threadu... Navíc by to bylo i lukrativnější pro ty ICO manažery...

Aspoň je náš topic připnutý  Cheesy

Jinak taky si myslim že je nás tu málo. Ale možná by stálo za to udělat hlasovací téma a použít ho jako páku na adminy pokud se nás ozve dost.
Hlásí se někdo? Nejlíp legendary člen ať to má váhu.
Asi tak, moc nás tu nebude... a teď s tou aktualizací ranků a přidáním Merit si myslím, že tu bude ještě míň lidí, protože nebudou moc efektivně získávat ranky, jenom díky postování kravin. Když si veznu, že moje návody denně přečtou i tisíce lidí a od té doby co je tu Merit, jsem dostal 2, tak to bude trvat pekelně dlouho Cheesy

No koukám že máš fakt pěkný návody (věcný, obsáhlý ... EDIT až na ty reflinky). Nevěděl sem o nich.
Dej tomu čas. Podle mně si to lidi syslej a dřív či pozdějc to začnou předávat dál. Nebo se musíš víc připomínat (přesně jak o teď).

Něco ti přispěju ( ale moc šMeritu nemám, posledních 5 ).


Zkoušel jsem psát private zprávu s žádostí Cyrusovi, bohužel můj rank je jen Newbie tak an to as iani nikdy neodepíše... Problém je, že Čeština jako jazyk pro přeložení nebude lukrativní dokud nebudeme mít tady alespoň svojí sekci... Je to škoda, protože třeba teď jsem překládal pro Play2Live a to je ICO co by mohlo mít i tady v ČR velký úspěch...

AX 1 ❱❱ Capital Appreciation Mining Token
❱❱❱ CrowdSale:  April 16, 2018  ❰❰❰
 [ White Paper ]  [ Bitcoin ANN ]  [ Facebook ]  [ Instagram ]
 [ LinkedIn ] [ Telegram ]
 

Mattthev
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 966
Merit: 359


👉MINING-BIOS.eu💲⛏


View Profile WWW
January 28, 2018, 03:30:32 PM
 #896

No koukám že máš fakt pěkný návody (věcný, obsáhlý ... EDIT až na ty reflinky). Nevěděl sem o nich.
Dej tomu čas. Podle mně si to lidi syslej a dřív či pozdějc to začnou předávat dál. Nebo se musíš víc připomínat (přesně jak o teď).

Něco ti přispěju ( ale moc šMeritu nemám, posledních 5 ).

Nj referraly, ale na svoji obhajobu mám to tam vždycky napsané, když je to referral a nikoho nenutím to použít. Bez nich bych si za spropitné za ty návody nekoupil ani 1 pizzu za měsíc, když teda nepočítám spropitné od lidí co využili placené služby... ti to kolikrát přeplatili o dvojnásobně. A to ty návody mají cca nějakých půl milionu přečtení... Všichni by chtěli všechno nejlepší a zadarmo, ale sami pro tu komunitu v podstatě nic neudělají. Češi jsou v tom snad nejhorší, jsou schopní mi nadávat, že si účtuju crypto za modování biosů...
Merit si nech, nejsem tu abych žebral Cheesy Ale díky Smiley Spíš ti co využívají moje návody by mi aspoň ten Merit mohli dát. Je fakt, že je to nové a lidi to neznají no.

Ještě by mohly zavést Merit-, to bych dával těm co mi kradou návody a zveřejňují je tu jako svoje bez jakéhokoliv odkazu na původní zdroj a ještě si tam dají peněženku na příspěvky Cheesy

Mining Bios with Performance Timings 👍 Mining-Bios.euPBE 1.7PBE 3 PRO👌⛏│AFFILIATE system 10% ref 💰💲BTC│👉 XMR-AEON-STAK 🔝⛏ Monero V9 (CNv4) ✅│XMRig AMD🔝⛏ CNv4 ✅
FIAT from BINANCE to REVOLUT 💳│🚀Upcoming/Active ICO list📈🤑│👉Free Bitcoin BTC Faucet💰💲│Guides:RX 470/480/570/580, VEGA Bios Mod Tutorial - SRB, PBE 💰💲│PBE.eu
CRYPTO to FIAT BTC💲💳│ How to Mine XMR/RYO and CN coins + Miners Downloads💰⛏│Guides:How to Mine AEON💰⛏
monerobiosedit@gmail.com│✅Did I help you? Give me some +Merit 🤜🤛👌
Bitfort
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 952
Merit: 339

invest trade and gamble wisely


View Profile
January 28, 2018, 04:01:03 PM
 #897

No koukám že máš fakt pěkný návody (věcný, obsáhlý ... EDIT až na ty reflinky). Nevěděl sem o nich.
Dej tomu čas. Podle mně si to lidi syslej a dřív či pozdějc to začnou předávat dál. Nebo se musíš víc připomínat (přesně jak o teď).

Něco ti přispěju ( ale moc šMeritu nemám, posledních 5 ).

Nj referraly, ale na svoji obhajobu mám to tam vždycky napsané, když je to referral a nikoho nenutím to použít. Bez nich bych si za spropitné za ty návody nekoupil ani 1 pizzu za měsíc, když teda nepočítám spropitné od lidí co využili placené služby... ti to kolikrát přeplatili o dvojnásobně. A to ty návody mají cca nějakých půl milionu přečtení... Všichni by chtěli všechno nejlepší a zadarmo, ale sami pro tu komunitu v podstatě nic neudělají. Češi jsou v tom snad nejhorší, jsou schopní mi nadávat, že si účtuju crypto za modování biosů...
Merit si nech, nejsem tu abych žebral Cheesy Ale díky Smiley Spíš ti co využívají moje návody by mi aspoň ten Merit mohli dát. Je fakt, že je to nové a lidi to neznají no.

Ještě by mohly zavést Merit-, to bych dával těm co mi kradou návody a zveřejňují je tu jako svoje bez jakéhokoliv odkazu na původní zdroj a ještě si tam dají peněženku na příspěvky Cheesy

Jj, taky mě unavuje neustálý: jak se dá zrušit fee u minera? nezná někdo pool bez poplatku? atp.  ( řekl bych že lidi z celýho východního bloku jsou na to experti  ... holt to máme v nátuře)
S refama sem si jen tak rejpnul. V tvim případě nejsem ani moc proti (asi jediný topic s ref. co jsem nenahlásil). Merit sem ti už poslal ale fakt se divim že nemáš víc.

Co sem koukal tak Theymos psal že "demerit" nebude ( ale není problém ho přidat ). No uvidíme. Se teď docela bavim jakou to rozpoutalo vlnu nevole.
BTW: před chvílí sem dostal 2 za obyčejnej post ( taková typická odpověď na běžně kladenou otázku ) ... takže to zas tak horký nebude.

MY HINTs
◄M► MINING
◄G► GAMBLING
◄E► EXCHANGE

◄E► (KCS) Kucoin-Staking, Auto-Lending, Trading-Bot
◄E► (BNB) Binance-Staking, Savings, 10% RefBack
◄E► (TRX) Poloniex-Staking, Lending, Fee Discount
◄E► (LEO) Bitfinex-Staking, Auto-Lending

◄G► Betfury-Faucet, Dividend Earnings (BFG holders, mine BFG by playing)
◄G► Bitvest -  Faucet, Bankroll Invest
◄G► CryptoGames-Faucet, Lotto
◄G► PrimeDice-Faucet

◄M► Prohashing (Multipool)-Payout in any coin, get 0.50% bonus for 30 days
◄M► MiningRigRentals (Marketplace)-buy hashrate or rent your miners
◄M► Viabtc  (Pool)-payout to Coinex (exchnage) without fees


ali8ali
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 32
Merit: 0


View Profile
January 28, 2018, 06:53:28 PM
 #898

Dost silně pochybuji, že bychom získali více než tento přišpendlený thread vzhledem k aktivitě. Naše republika ještě nemá, co se kryptoměny týče, moc co nabídnout.. Třeba časem.. Smiley
Mattthev
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 966
Merit: 359


👉MINING-BIOS.eu💲⛏


View Profile WWW
January 28, 2018, 07:49:25 PM
 #899

Dost silně pochybuji, že bychom získali více než tento přišpendlený thread vzhledem k aktivitě. Naše republika ještě nemá, co se kryptoměny týče, moc co nabídnout.. Třeba časem.. Smiley
No ve skutečnosti jsme v top zemích co těží BTC Cheesy Ale aktivita je dost mizerná no. To byl taky jeden z důvodů, proč jsem začal psát aspoň nějaké návody, je tu hrozná propast mezi těmi co tomu vážně rozumí a těmi co prostě jen těží. Myslím, že každý kdo chce začít těžit si zaslouží aspoň takové menší nakopnutí a usnadnění toho co vlastně potřebuje, no zbytek už je na každém...

Mining Bios with Performance Timings 👍 Mining-Bios.euPBE 1.7PBE 3 PRO👌⛏│AFFILIATE system 10% ref 💰💲BTC│👉 XMR-AEON-STAK 🔝⛏ Monero V9 (CNv4) ✅│XMRig AMD🔝⛏ CNv4 ✅
FIAT from BINANCE to REVOLUT 💳│🚀Upcoming/Active ICO list📈🤑│👉Free Bitcoin BTC Faucet💰💲│Guides:RX 470/480/570/580, VEGA Bios Mod Tutorial - SRB, PBE 💰💲│PBE.eu
CRYPTO to FIAT BTC💲💳│ How to Mine XMR/RYO and CN coins + Miners Downloads💰⛏│Guides:How to Mine AEON💰⛏
monerobiosedit@gmail.com│✅Did I help you? Give me some +Merit 🤜🤛👌
Wookii
Member
**
Offline Offline

Activity: 152
Merit: 18

Czech/English translator for ICOs


View Profile WWW
January 28, 2018, 08:38:03 PM
 #900

Myslíte, že by byl problém, kdybych postoval českej překlad nějakých ANN a Bounty do hlavních threadů? Vzhledem k tomu, že by admini neměli kam mi to přesunout, když nemáme vlastní českej Local, tak by to asi neměl být problém ne? Smiley

AX 1 ❱❱ Capital Appreciation Mining Token
❱❱❱ CrowdSale:  April 16, 2018  ❰❰❰
 [ White Paper ]  [ Bitcoin ANN ]  [ Facebook ]  [ Instagram ]
 [ LinkedIn ] [ Telegram ]
 

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 [45] 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!