Bitcoin Forum
May 26, 2024, 12:19:43 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Airdroper.com | Türkçe Airdrop Takip Sitesi  (Read 1040 times)
safak139 (OP)
Jr. Member
*

Activity: 123
Merit: 1

View Profile
April 20, 2018, 02:17:38 PM
Merited by WaDa (1)

Airdroper.com

Son zamanlarda onlarca airdrop sitesi çıktı ama biz biraz daha airdrop avcılarına yönelik bir siteye ihtiyaç olduğunu düşündük. Bildiğiniz gibi her gün neredeyse onlarca yeni airdrop çıkıyor ve bunların içlerinden hangisinin katıldığınıza değip değmeyeceğini kolay kolay bilemiyorsunuz. Hatta hangisine katıldığınızı, katıldıysanız bile şifrenizi ne yaptığınızı (hesap oluşturmanızı isteyen airdroplar için), form doldururken benim eth adresim neredeydi? benim twitter kullanıcı adım neydi? gibi sıkıntıları ortadan kaldıran bir site yapmak istedik. Olabildiğince basit ve sade yapmaya çalıştık her şeyi tek sayfaya sığdırarak kafa karışıklığının önüne geçmek istedik umarım işinize yarar olmuştur.

Özellikler

Kopyalama panosu: Neredeyse her forma aynı bilgileri tekrar tekrar giriyoruz ve bu bilgileri not belgelerinin arasında aramakla uğraşıyoruz.Bu sıkıntıyı ortadan kaldırmak için kendi bilgilerinizi kolayca kaydedip gerektiğinde kopyala butonuna basarak kolayca kopyalayabileceğiniz bir pano.

Notlarım: Bazı airdroplar tokenlerini alabilmemiz için kendi sitelerine kayıt olmamızı istiyorlar. Hesap açsak bile tokenler hemen yansımıyor ve bu tokenleri çekebilmemiz için en az 1 ay beklememiz gerekiyor. Ama bu süreç bittiğinde siteye girerek airdroptan gelen tokenlerimizi almayı unutuyoruz. Kısaca hatırlatma amaçlı veya herhangi başka bir not almak için notlarım kısmını kullanabilirsiniz.

Katılabileceğin airdroplar: Adı üstünde burada gözüken aidroplar henüz katılmadığınız yani katılabileceğiniz airdropların listelendiği bölümdür. Yeni bir airdrop eklendiğinde bu kısımda gözükür.

Katıldığın aidroplar:  Katılabileceğin airdroplar kısmında gözüken airdroplara katıldıktan sonra "katıldığım airdroplara ekle" butonuna basarak bu bölüme ekleyebilirsiniz. Böylece hangi airdropa katıldığınızı kolayca takip edebilir ve zamanı gelince airdrop tokenlerinizi alabilirsiniz.

Katılmadığın airdroplar: Katılabileceğin airdroplar kısmında gözüken airdropa herhangi bir nedenden dolayı katılamadıysanız "katılmadığım airdroplara ekle" butonuna basarak buraya ekleyebilirsiniz.

NOT: Lütfen sitedeki alanlara private key vb. önemli şifrelerinizi kesinlikle girmeyiniz!

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
April 20, 2018, 02:50:58 PM

Sitenizi inceledim fakat kayıt olmadım. Ama şu olayı 2017 Eylül gibi falan yapmış olsaydınız emin olun sadece Türkiye'den değil dünyanın her tarafından ciddi ziyaretçileriniz olabilirdi.

Başarılar.

Not : Lütfen yanlış anlamayın siteyi kuran ekip!!! Yeni kayıt olacak arkadaşlar farklı bir mail adresi ve şifre ile kayıt olun.
safak139 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
April 20, 2018, 05:38:23 PM

Sitenizi inceledim fakat kayıt olmadım. Ama şu olayı 2017 Eylül gibi falan yapmış olsaydınız emin olun sadece Türkiye'den değil dünyanın her tarafından ciddi ziyaretçileriniz olabilirdi.

Başarılar.

Not : Lütfen yanlış anlamayın siteyi kuran ekip!!! Yeni kayıt olacak arkadaşlar farklı bir mail adresi ve şifre ile kayıt olun.

Güzel yorumunuz için çok teşekkürler. Aslında ekimde sitenin yapımına başlamamıza rağmen ne yazık ki yayınlamamız bu zamana kadar sarktı.

Sizinde dediğinizi bende konuyu açarken belirttim aslında. Bu durumun, bu işle uğraşanlar tarafından zaten iyi bildiğini düşüyorum tabi her zaman uyarmakta fayda var. Aynı şekilde airdroplara katılırken de kesinlikle borsa vb. yerlerdeki kullandığınız mail ve şifrelerinizi kullanmayınız.

ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
April 20, 2018, 07:15:38 PM

bende arkadadaşa katılyıorum. airdropların en revaçta olduğu dönemde yapsaymışsınız keşke bu siteyi Smiley çok işe yararmış. tabi şimdi de işe yarayacak. Umarım devamlılığı olan bir site olur
melekseverce
Member
**

Activity: 140
Merit: 13

View Profile
April 20, 2018, 07:50:43 PM

güzel site olmuş eline saglık hocam.
safak139 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
April 20, 2018, 08:12:23 PM

güzel site olmuş eline saglık hocam.
bende arkadadaşa katılyıorum. airdropların en revaçta olduğu dönemde yapsaymışsınız keşke bu siteyi Smiley çok işe yararmış. tabi şimdi de işe yarayacak. Umarım devamlılığı olan bir site olur

Güzel yorumlarınız için teşekkürler. Sitede devamlı olarak güncel airdroplar paylaşmaya ve siteyi daha da geliştirmeye devam edeceğiz.

Delinquency
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 250

View Profile
April 20, 2018, 11:16:49 PM

Airdropların token gönderdiği yok artık, keşke bu uygulamayı 6 - 7 ay önceden yapsaydınız. Asıl o zaman şahlanmıştı airdrop olayları. Umarım birşeyler kazanırsınız
safak139 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
April 21, 2018, 08:03:22 PM

Airdropların token gönderdiği yok artık, keşke bu uygulamayı 6 - 7 ay önceden yapsaydınız. Asıl o zaman şahlanmıştı airdrop olayları. Umarım birşeyler kazanırsınız

Yorumunuz için teşekkürler. Geçen dönem ile kıyaslandığında airdroplar bir şey kazandırmıyormuş gibi gelebilir ancak o zaman boğa sezonunda olduğumuz için her şey uçup kaçıyordu ve haliyle airdroptan gelen tokenler bile binlerce lira ediyordu. Aynı şeylerin tekrar yaşanacağını düşünüyorum şu sıralar airdroptan gelipte para etmeyen tokenlerin çoğu bull sezonunun etkisi ile şahlanacaktır.

safak139 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
April 23, 2018, 07:20:44 AM

güncel airdroplar eklenmiştir.

safak139 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
April 24, 2018, 11:28:40 AM

safak139 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
April 26, 2018, 01:31:50 PM

skcdaking
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 5

View Profile
April 27, 2018, 06:02:37 PM

Sade güzel bir site olmuş kopyalama panosunu özellikle çok beğendim sık kullanılanlara ekledim elinize sağlık Smiley
dammedonut
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
April 27, 2018, 06:07:51 PM

Tertemiz mis gibi bir arayüz olmuş ellerinize sağlık bir de şu rengi değiştirme seçeneği olsa tadından yenmez. Kırmızı çok fazla göz yoruyor.

ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
April 27, 2018, 06:37:19 PM

ben daha önce de söylemiştim şimdi de söylüyorum. keşke airdropların en revaçta olduğu dönemde yapsaymışsınız . hatta ingilizce içerikle sunulsa çok daha fazla popülerlik kazanabilirmiş
safak139 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
April 28, 2018, 03:55:52 PM

Sade güzel bir site olmuş kopyalama panosunu özellikle çok beğendim sık kullanılanlara ekledim elinize sağlık Smiley
çok teşekkürler beğendiğinize sevindim Smiley

Tertemiz mis gibi bir arayüz olmuş ellerinize sağlık bir de şu rengi değiştirme seçeneği olsa tadından yenmez. Kırmızı çok fazla göz yoruyor.
Çok teşekkürler beğendiğinize sevindim. Siteyi zamanla geliştireceğiz ilerde öyle bir özellik ekleyebiliriz.

ben daha önce de söylemiştim şimdi de söylüyorum. keşke airdropların en revaçta olduğu dönemde yapsaymışsınız . hatta ingilizce içerikle sunulsa çok daha fazla popülerlik kazanabilirmiş
İngilizce olarak yapmakta planlarımız arasında zamanla geliştireceğiz.

gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
April 28, 2018, 06:43:25 PM

ben kendim bir birey olarak, airdroplara hiç sıcak bakmıyorum, çünkü icolarda insanlar para yatırarak giriyorlar, onun yanında bedava koin almak biraz farklı geliyor bana
safak139 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
April 28, 2018, 07:34:02 PM

ben kendim bir birey olarak, airdroplara hiç sıcak bakmıyorum, çünkü icolarda insanlar para yatırarak giriyorlar, onun yanında bedava koin almak biraz farklı geliyor bana

Verdikleri tokenleri sanki bedavaya veriyorlarmış gibi gelse de aslında öyle değil.  Airdrop yaparak Abartılı şekilde token dağıtanlar için dediğinizde haklısınız. Ancak airdrop için ayrılan token sayısı düzgün ayarlandığında bunun faydasını en çok icoya katılanlar ve token sahipleri görür. Neden derseniz?
1- Airdropa katılanlara kendi reklamlarını yaptırmış oluyorlar.
2- Arkalarına bir kitle almış oluyorlar.

Özellikle arkana bir kitle almak çok önemli. Mesela artık çoğu borsaya eklenecek tokenler kitle oylaması ile de seçilebiliyor. Bir tokenin borsaya girmesi demek fiyatının yükselmesi demek ve bu en çok icodan katılanların işine gelmez mi? bu sadece basit bir örnekti...

MertHM
Newbie
*

Activity: 50
Merit: 0

View Profile WWW
April 28, 2018, 07:57:46 PM
Last edit: April 28, 2018, 08:13:29 PM by MertHM

Sitenizi beğendim tebrik ederim, başarılar. Siteye reklam almak isterseniz lütfen bana mesaj atın
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
April 28, 2018, 07:58:28 PM

Site bayağı kaliteli ve güzel duruyor. Gerek tema gerekte katılım nasıl yapılır bölümü güzel olmuş.

safak139 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
April 30, 2018, 07:28:03 AM

Sitenizi beğendim tebrik ederim, başarılar. Siteye reklam almak isterseniz lütfen bana mesaj atın

Site bayağı kaliteli ve güzel duruyor. Gerek tema gerekte katılım nasıl yapılır bölümü güzel olmuş.

Çok teşekkürler beğenmenize sevindim.

Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: