Bitcoin Forum
June 21, 2024, 09:42:48 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 »  All
  Print  
Author Topic: DIW Token Projesi İnceleme  (Read 16866 times)
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
June 25, 2018, 02:02:25 PM

bu forumda sövmek serbest mi? Smiley)
DIW latoken borsasina girmis... bakiyorum simdi:
ICO hatta pre-sale'den 3 ETH karsiligi 50bin DIW almistim...
Simdi latoken'dan 50bin DIWi 2 ETHya rahat alabiliyorum:)

ben böyle icolari da, pre-sale'leri de...
pre-sale'den bile alanlar zarardaysa, ico'dan alanlar ne yapsin + ne desin...

BitcoinTurk (OP)
Hero Member

Activity: 1652
Merit: 629

View Profile
June 25, 2018, 02:49:56 PM

Herkes ciddi bir zarar etti ve adam akıllı bir borsa ile anlaşmadıkları sürecede zarar etmeye devam edeceğiz. Sırf bu tarz projelere artık yatırım yapmayı bıraktım, sadece NEO tabanlı projelere yatırım yapmayı tercih ediyorum. Umarım ki Bancor'da işlem görmeye başladığı dönem daha güzel bir değere ulaşacaktır. Bu arada bounty tokenlerini de dağıtım için ertelediler. DIW demek sabır demek, DIW demek erteleme demek artık. Smiley
casty3000
Full Member

Activity: 532
Merit: 100

View Profile
June 25, 2018, 09:28:02 PM

Ben baktığımda 0.3 ethlık volume vardı latokende yani isteseniz de o kadar alamıyorsunuz  Grin Ben bountycileri için üzülüyorum resmen aylarca beklediler ve rezaletle karşılaştılar. ARtık bountylerden para kazanmak çok zor

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
June 26, 2018, 11:50:03 AM

Herkes ciddi bir zarar etti ve adam akıllı bir borsa ile anlaşmadıkları sürecede zarar etmeye devam edeceğiz. Sırf bu tarz projelere artık yatırım yapmayı bıraktım, sadece NEO tabanlı projelere yatırım yapmayı tercih ediyorum. Umarım ki Bancor'da işlem görmeye başladığı dönem daha güzel bir değere ulaşacaktır. Bu arada bounty tokenlerini de dağıtım için ertelediler. DIW demek sabır demek, DIW demek erteleme demek artık. Smiley

Ertelene ertelene bir hal olduk zaten anasını satayım. 3 aylık emeğim var ona yanıyorum. Bu kazandıgım parayla bu seneki kira paramı çıkartacaktım umarım eylül ayına kadar en azından belli bir kısmı verilir de rahatlarız biraz
mecazherif
Newbie
*

Activity: 280
Merit: 0

View Profile
June 26, 2018, 02:33:08 PM

bana kalırsa başarılı bir proje ama projelerin uzun vadede başarılı olması için hep derim, takımların iyi ve sıkı çalışması gerekiyor, bu tip çalışmalar başarı getiriyor
SRKNGL
Member
**

Activity: 476
Merit: 10

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
June 26, 2018, 03:08:42 PM

Borsalarda satamadiklari tokenleri satmaya falan kalmazlar umarım helbiz gibi. Ön satışta iyi para topladı ama icoda çuvalladı

hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
June 26, 2018, 03:12:12 PM

Bugün idexe de girmiş ama hacim falan yok . Ön satıştan yatırım yapanlar bile zarar da görünüyor şimdiki fiyata göre

tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
June 26, 2018, 07:19:34 PM

Dağıtım yakında başlar.Ne zaman çok yakında tarih yok.Beklemeye devam.Şu ortamda dağıtsa ne olur dağıtmasa ne olur.Piyasa ölü zaten.Gelir arkadaşlar gelir merak etmeyin.Güzel bir borsaya girse de bizde kazansak birşeyler.
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
June 26, 2018, 08:05:18 PM

Adamlar bountydeyken zaten uzattılar token gönderiminde de aynı şekilde uzadıkça uzuyor. Bende girmiştim imzasına gelen giden yok hala bana. Daha baslamadimi  token gonderimleri. Bilgisi olanlar paylaşabilirler mı yada gelen varmı hiç.bugun galiba idex girmiş ama çok aşağıda bir fiyatta

luppecuppe
Full Member

Activity: 518

View Profile
June 27, 2018, 06:14:44 AM

Fikir kullanım alanı olarak güzel bir proje ama ICO sürecinin gereğinden fazla uzaması dağıtımların henüz gerçekleşmemesi sıkıntılı durumlar, belki boğa sezonuna denk getirip etkili bir çıkış yapmak istiyorlar ama ICO yatırımcılarını ve bountycileri bezdirmiş durumdalar.
henrybek3
Full Member

Activity: 546

View Profile
June 27, 2018, 06:42:54 AM

Adamlar bountydeyken zaten uzattılar token gönderiminde de aynı şekilde uzadıkça uzuyor. Bende girmiştim imzasına gelen giden yok hala bana. Daha baslamadimi  token gonderimleri. Bilgisi olanlar paylaşabilirler mı yada gelen varmı hiç.bugun galiba idex girmiş ama çok aşağıda bir fiyatta

Aynen be dostum kaç ay emek verdik ICo yu uzattılar tokenleri dağıtmadılar borsa morsa derken iyice canımızdan bezdik bir de şu anki seviyler hesapladığımız gelirin altında almamıza yol açacak.
The Management
Full Member

Activity: 630

View Profile
June 27, 2018, 03:32:03 PM

Fikir kullanım alanı olarak güzel bir proje ama ICO sürecinin gereğinden fazla uzaması dağıtımların henüz gerçekleşmemesi sıkıntılı durumlar, belki boğa sezonuna denk getirip etkili bir çıkış yapmak istiyorlar ama ICO yatırımcılarını ve bountycileri bezdirmiş durumdalar.

Umarım öyledir dostum ama bence takımda da bazı aksaklıklar var gibi. Şu sıralar eğer bounty payları dağıtılırsa millet o heyecanla satıp 3-5 cente düşmesine sebep olur diye düşünüyorum. Ha 20centten çıkış yapıp yükselir de demiyorum ama +10cent olması gerekiyor giriş fiyatı.
atarliromantik38
Newbie
*

Activity: 266

View Profile
June 27, 2018, 04:49:29 PM

DIW Token oldukça sağlam bir proje, fakat bence beklentiyi çok yüksek tutmamak gerekiyor diye düşünüyorum, ne kadar az beklenti o kadar çok kazanç diye düşünüyorum
benzinkokusu
Member
**

Activity: 280
Merit: 10

View Profile
June 27, 2018, 05:05:33 PM

Ben ileride saklamak için biraz alıp kenarıya atmayı düşünüyorum, bence alınıp saklanacak bir koin bu DIW
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
June 27, 2018, 09:28:54 PM

Bugün deex borsasında hapel kader diw tokeni gördüm fena bir değeri yok. Merak ettiğim olay ise bu tokenin bountysine katılanlara tokenleri gönderildi mi? Eğer gönderilmediyse buralardan girmenin anlamı yok. Bedava gelince token iyi dump yer gibi
cabbarlana
Full Member

Activity: 448

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
June 27, 2018, 10:42:19 PM

Henüz token dağıtımı gerçekleşmedi ama ilk duyrulan borsa bancor du ama şimdi idex ve latokende işlem yapıldığı söyleniyor hacim düşük bakalım tokenler dağıtıldığı sırada piyasada durumlar nasıl olacak çünkü token fiyatını belirleyici en önemli durumlardan birisi de bu olacak gibi

luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
June 28, 2018, 05:53:27 AM

Bir tokenın neler yapabileceğini verdiği sözleri tutma konusuna bakarak anlayabilirsiniz. Bu sözler en basitinden en zoruna kadar aynıdır. Şu tarihte pre ico bitecek diyip bitmiyorsa, o tokendan hızla uzaklaşmak gerekir. Ya da şu kadar bounty vericez diyip vermezse, zamanında dağıtım yapmazsa, o ekip zaten saçma sapan bir ekip olduğunu belli ediyor. O şekilde de devfam ediyor.
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

Activity: 1652
Merit: 629

View Profile
June 28, 2018, 02:28:32 PM

Bugün deex borsasında hapel kader diw tokeni gördüm fena bir değeri yok. Merak ettiğim olay ise bu tokenin bountysine katılanlara tokenleri gönderildi mi? Eğer gönderilmediyse buralardan girmenin anlamı yok. Bedava gelince token iyi dump yer gibi

Maalesef dostum şuan için değeri oldukça berbat bir durumda. Henüz bounty tokenlerinin dağıtımı gerçekleşmedi ve çok uzun bir süre daha gerçekleşmeyecek gibi görünüyor. Ekip çok yavaş çalışıyor ve ICO dönemi bittiği için eskisi kadar ilgili de değil. Muhtemel olarak yıl sonu dağıtım tamamlanmış olur ki bu bile DIW ekibi için oldukça erken bir zaman dilimi.
atarliromantik38
Newbie
*

Activity: 266

View Profile
June 28, 2018, 04:56:41 PM

şu an fiyat olarak ben alınabilir buluyorum zira oldukça düşük bir fiyatı var, yerlerde sürünüyor adeta, daha da düşmez diye düşünüyorum
carlzec
Full Member

Activity: 616

View Profile
June 28, 2018, 05:53:52 PM

Maalesef dostum şuan için değeri oldukça berbat bir durumda. Henüz bounty tokenlerinin dağıtımı gerçekleşmedi ve çok uzun bir süre daha gerçekleşmeyecek gibi görünüyor. Ekip çok yavaş çalışıyor ve ICO dönemi bittiği için eskisi kadar ilgili de değil. Muhtemel olarak yıl sonu dağıtım tamamlanmış olur ki bu bile DIW ekibi için oldukça erken bir zaman dilimi.

Eğer o kadar yavaş davranırlarsa kendi ayaklarına sıkarlar zaten ICO süreci çok sancılı geçti ayı sezonuna filan geldi uzattılar tam yükseliş başlıyo derken yine bir dump geldi. Bu işi uzatmadan dağıtımı gerçekleştirsinler artık.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 »  All
  Print  

Jump to: