Bitcoin Forum
June 22, 2024, 08:22:04 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 »  All
  Print  
Author Topic: DIW Token Projesi İnceleme  (Read 16866 times)
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
August 31, 2018, 06:17:48 PM

Hafif hafif piyasa yeşillenmeye başladı da.Diw'e sıra zor gelir.önce sağlam coinler çıkışını yapar.Sonra boğanın ayak sesleri geldiğinde altların geneli artmaa başlar.O zamana kadar bakmaya bile gerek yok.Diw tokeni unutun.
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
August 31, 2018, 06:39:20 PM

Diw imza kampanyasi tam bir solendim nereye baksam diw imzasi.  Herkes cok umutluydu haliyle.  Simdi bakıyorum ve uzuluyorum.  Onlarca hatta yüzlerce  kisi maalesef bekledigini bulamadi.  Haftalarca kampanyasina destek olanlara yazik oldu.

Aynen zamanında milleti ne kandırdılar :/

Forumda herkes DIW imzasındaydı, gerçi ne zaman lokal forumda bu kadar çok imzaya giren olsa, o imzadan hayır gelmiyor.
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
September 01, 2018, 08:14:04 AM

İcoların çoğunun çöp olduğunu ekiplerin garanti paraları çalmak için ico oluşturduğunu biliyoruz. Diw ,helbiz gibi icolara yatırımcılarını üzmeye devam ediyor. Ekip cebini doldurdu ya siz ona bakın.

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
September 01, 2018, 09:17:23 AM

Kaç gündür doğru düzgün foruma giremiyordum. Hadi bir gireyim DIW ne haldeymiş belki bir haber çıkmıştır vs dedim. Son atılan yorum 12 gün önce ve onu da ben atmışım  Smiley sanırım boşuna emek verdik imza kampanyasında 3 ayım gitti. Neyse tecrübe olsun bir daha maksimum 1ay kalırım imzalarda. Konuyu öne çıkarayım belki (pek ihtimal vermesem de) olumlu bir gelişme, haber vardır onu öğreniriz.
Bırak forumu DIW telegramda bile tek kelime konuşulmamış.

Harbiden de öyle. Gerçe telegramdan mesaj atmaya çalışınca otomatik mi siliniyor noluyor anlamadım, mesajlarım gitmiyor. Neler oluyor projeye keşke bir açıklama yapılsa.
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
September 01, 2018, 10:53:02 AM

Buyuk gümledi proje her yerde dıw vardı bir ara şimdi esamesi okunmuyor doğru dürüst gelişme hatta dedikodu dahi yok takip ettiğim kadarıyla. Ölü olarak doğdu gibi.
BuyBitcoinTR
Member
**

Activity: 196
Merit: 29

W12 – Smart contract technology for business for b

View Profile
September 05, 2018, 06:52:03 PM

Buyuk gümledi proje her yerde dıw vardı bir ara şimdi esamesi okunmuyor doğru dürüst gelişme hatta dedikodu dahi yok takip ettiğim kadarıyla. Ölü olarak doğdu gibi.

Twitter hesabında hiç bir paylaşım yok, aylar önceki son paylaşımları duruyor. En son mahkeme vs süreci vardı, ne oldu belli değil.

tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
September 05, 2018, 08:09:16 PM

Diw projesi uykuda galiba.Artık şansımıza çöp olmaya doğru gidiyor.Bari ilk çıktığında ıco fiyatını yakalasaydı satar geçerdik onu bile bulamadı.Şu ortamda zordu zaten ama 10/1 fiyatına da satılmazdı zaten.Bekleyeceğiz çöp olursa da artık şansımıza.
CryptoBey
Full Member

Activity: 448
Merit: 107

View Profile WWW
September 05, 2018, 09:08:58 PM

Diw projesi uykuda galiba.Artık şansımıza çöp olmaya doğru gidiyor.Bari ilk çıktığında ıco fiyatını yakalasaydı satar geçerdik onu bile bulamadı.Şu ortamda zordu zaten ama 10/1 fiyatına da satılmazdı zaten.Bekleyeceğiz çöp olursa da artık şansımıza.
üzerine bir bardak soğuk su içeriz konu kapanır. yapcak bişey yok mlsf.

Yolu bilmek ile yolda gitmek arasında büyük bir fark vardır. Morpheus
BuyBitcoinTR
Member
**

Activity: 196
Merit: 29

W12 – Smart contract technology for business for b

View Profile
September 05, 2018, 09:12:49 PM

üzerine bir bardak soğuk su içeriz konu kapanır. yapcak bişey yok mlsf.

Giren girdi zaten bu saatten sonra tamamen çöp diye bakıp unutmak lazım, dönerse senindir dönmezse hiç senin olmamıştır.

Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
September 05, 2018, 09:49:13 PM

DIW'i silip unutayim diyorum, burada karsima cikiyor:)
hortlayip en azindan verdigim parayi cikartmayi bekliyorum... umutsuzca... kripto bu, ne olur ne olmaz hic belli olmaz
The Management
Full Member

View Profile
September 13, 2018, 05:15:31 PM

Bilader hiç mi haber olmaz hiç mi ses soluk çıkmaz. Neler oluyor bu projede? Ekip napıyor (tabi ekip kaldıysa ortada)? Hiç yorum atılmadığına göre gerçekten de çöp bir coine aylarca emek vermişiz
tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
September 13, 2018, 07:51:45 PM

Çok pişman etti hem yatırımcılarını hem imzasına girenleri.Bunun verdiği ödülleri face+twitter takibi ile daha çok aldığım oldu.Şu an para etmiyor.Kaç ay bunda kaldık.Piyasanın berbat hali altların çoğuna yansımış.Artık ölü taklidi yapan coinler canlanır mı canlanmaz mı bilmiyorum.Beklemekten başka bir çözümde yok şu anda.
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
September 13, 2018, 08:18:39 PM

Bunun imzasında uzun süre kalmıştım, şimdi baktım da bana verdiği 30 $ ediyor. Tam olarak şaka gibi, ICO'da belirledikleri fiyat tamamen sallamasyon olmuş, biraz çıksa satıp kaçarım.
blogmanya
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

GR

View Profile WWW
September 13, 2018, 08:26:29 PM

Imzada vaad edilen parayi,  iconun sonunda bile toplamasi mumkun degildi zaten, herkes haftalik 120 dolarlari gordu hucum etti ama oyle bir para piyasada yokken adamlar nasil versin.

BITMART CRYPTOCURRENCY EXCHANGE
The Management
Full Member

View Profile
September 25, 2018, 02:48:56 PM

3 ay kadar bu imza kampanyasında kalmıştım 20k küsur DIW aldım. Şuan boş boş duruyor cüzdanda ekipten de umudu kestim. Hadi ekip çalışsa haber verse falan bekleyeyim 1 sene hodl yaparım dicem ama o da yok. Sanırım ölü bir 3 ay geçirmişim. Geçmiş olsun Smiley
tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
September 25, 2018, 06:35:47 PM

Ekip çalışsa belki iş yapar da şu ortamda altcoinlerin çoğu zaten çökmüş halde.Şu anda satan satar satmayan satmaz.İleri de çıkma ihtimali her coinde olduğu gibi var.Dursun ilerleyen aylarda ne olur takip etmekte fayda var.Takip eden arkadaş varsa gelişmeleri yazarsa daha sağlıklı bir gidişat izlenir.
kral2100
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
September 25, 2018, 08:18:14 PM

DIW Token ekibi oldukça kaliteli bir ekip olduğundan dolayı başarıya daha rahat bir şekilde ulaşacağını inanıyorum.

[ Z ] ZooomEx◾ 0%  trading  FEE    CRYPTO EXCHANGE
███████ (❪ https://www.zooomex.com/ ❫) ███████
BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
September 25, 2018, 09:49:55 PM

DIW Token ekibi oldukça kaliteli bir ekip olduğundan dolayı başarıya daha rahat bir şekilde ulaşacağını inanıyorum.

Aynı ekipten mi bahsediyoruz?
Kalite namına ne gördüğünüzü gerçekten merak ettim, paylaşırsanız mutlu oluruz.

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
███████████████████████████
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
September 25, 2018, 11:32:33 PM

galiba imza kasıyor ...bilip bilmeden saçmalamış bebe..bunun gibiler yüzünden merit olayları geldi..herşeyin bokunu çıkarıp bunu belli eden toplumuz genelde. nereye girsek batırıyoruz..o yüzden insanlar da artık eskisi kadar bilgi paylaşmıyor Sad
The Management
Full Member

View Profile
October 23, 2018, 07:31:06 AM

Uzun zamandır forumda DIW konularına bakmıyordum. Neler olmuş diye bir bakayım dedim bırak haberi yorum bile atılmamış. Telegram da güzel haberler gelecek falan deniyordu ne oldu o iş? Şuan 0.003$ gibi bir şey sanırım fiyatı. İyi bir borsaya girmedikten sonrası da zor zaten
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 »  All
  Print  

Jump to: