Bitcoin Forum
June 16, 2024, 08:52:04 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 »  All
  Print  
Author Topic: [XRP] Ripples  (Read 42301 times)
Umbrella Holdings
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
August 22, 2017, 07:46:02 PM

Ripple düşükten almıştım tutuyordum. 2 gündür yükselişte.   Satış için çok  kararsızım, olası karları da kaçırmak istemiyorum. Kafam bayağı karışık. Daha da nereye çıkacak fiyat bir fikri olan var mı?
al sat yapmaya gelmiyor ripple.Sattım biraz yüksekten tekrar aldım.Tırmanış durana kadar bekleteceğim.2-3 gün sonra fiyat oturur sakinleşir.birden 6500k'yı zorladı sonra indi alım fırsatı verdi.Her an ipleri koparabilir ripple.Kısa uzun vade farketmez kazandırır.

Yorum için çok  teşekkürler. Ben de rippleyi satmayıp bir kaç gün daha beklemeye karar verdim.  İyi bir fırsat olacak kazanç için kaçırmak istemiyorum.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
torrentco
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 418

View Profile
August 22, 2017, 08:08:16 PM

40 XRP Verebilecek Var mı? Şimdiden Çok Teşekkürler.

ra6MzUuBJossfjY46epWGLVNEoVFVtyXNJ  Smiley

forumda dilencilik yasak.
yabancı tarafta en buyuk suç hiçbirşeyi banlamıyorlar dilencileri banlıyorlar haberin olsun.
Umbrella Holdings
Sr. Member

View Profile
August 22, 2017, 08:19:38 PM

Dikkat ettim bu Ripple coin yükselişe geçince  kardeşi XLM stellarlümenste de bir hareketlenme oluyor. Halen fiyat düşük sayılır. Biraz almayı düşünüyorum. Aranızda stellera yatırım yapan bilgisi geniş biri var mıdır. 

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
Aydinizm
Full Member

Activity: 196
Merit: 117

View Profile
August 22, 2017, 08:20:43 PM

Kendi başlığımda paylaştığım grafiği burada da paylaşayım.

Ripple altındaki destek hattından destek alarak ilk ve ufak düşüş trendini kırmış ve ikinci ana düşüş trendinide bir miktar kırmış.

Her an sağlam bi hareket görebiliriz gibi duruyor.

Birde dikkatimi çeken bu son günlerdeki açıklamaların zamanlaması sangi grafikte uygun nokta beklenmiş izlenimi oluşturdu bende.

Dikkat ederseniz fiyat destek noktasına gelip biraz oyalandıktan sonra açıklamalar gelmiş.

Adamların zamanlaması grafiğe göre mükemmel yani

Aydınizm Smart Money Trading Strategy =====> https://bitcointalk.org/index.php?topic=2967944.0
EeyorE-SwE
Newbie
*

Activity: 1
Merit: 0

View Profile
August 23, 2017, 06:22:38 AM

Arkadaslar öncelikle merhaba. Ben bu platforma, hatta bu tur yatirimlars tamamen uzagim. Önce size kucuk bir hikaye ile baslayayim. 2009 senesinde yurtdisina tasindim. ilk tasindigim zamanlarda tanistigim arkadasim, bu ulke adina yardim ederken (is,alisveris,eglence vs.) bana bitcoinden bahsetti ve 100$ lik aldigini anlatti sene 2009 sonu 2010 basi. Yaklasik 0,15 - 0,25$ araligindan almisti yanlis hatirlamiyorsam. Ben ise ulkeye adapte olma asamasindayken ve bu tur konularda hic bir fikrim olmadigindan bu bitcoini HERBELIFE gibi birsey zannettim😂.

Arkadasim o zamandan gecen aya kadar bu parasina 2016 de kucuk bir daire alma disinda hic dokunmadi. ve gecen ay itibari ile milyon dolari asan bir servetle isvicreye tasindi. Hani bu olayi ben bire bir yasamasam HADI LEEEN derdim. Ama aksine kafami daglara taslara vuruyorum. Bana son tavsiyesinin, ne yap et bir ripple yatirimi yap ama sakin ola 5 sene dokunma dedi. ve ben 2 gun önce Markets.com diye bir app yukleyip TL degeri 200liralik ripple aldim 0,15$ dan, simdi ise 0.29$ i geciyor. haliyle altin madeni buldugumu sanip gözlerimde $ isaretleri belirlemeye basladi😁
Forumunuzu okuyunca, bu olayin öyle altin alayim dolar alayim yastik altina koyayim tarzi bir olay olmadigini anladim. Ve sizin önerilerinize de buyuk saygi duyacagimdan simdilik bir soru ilerde ara arada kucuk sorularim olabilir. Umarim bu konu hakkindaki cehaletimden öturu dislanmam 😁

Benim size sorum. Yaklasik 1000lira gibi bir paraya ripple alsam. Suanda 0.3$ gibi görunuyor ama gecmise baktigimda ripple'in ortalamasi 0.16-0.18$ araligi gibi bu araliklara cekildiginde eger cekilirse,1000 liralik bir yatirima 5-6 sene hic dokunmazsam, sizce guzel bir para yaparmiyim Smiley Tahmininiz önumuzdeki 5-6 senede ripple nekadara cikabilir?

Hepinize tesekkurler..
simetri
Full Member

Activity: 405
Merit: 104

View Profile
August 23, 2017, 07:04:05 AM

Arkadaslar öncelikle merhaba. Ben bu platforma, hatta bu tur yatirimlars tamamen uzagim. Önce size kucuk bir hikaye ile baslayayim. 2009 senesinde yurtdisina tasindim. ilk tasindigim zamanlarda tanistigim arkadasim, bu ulke adina yardim ederken (is,alisveris,eglence vs.) bana bitcoinden bahsetti ve 100$ lik aldigini anlatti sene 2009 sonu 2010 basi. Yaklasik 0,15 - 0,25$ araligindan almisti yanlis hatirlamiyorsam. Ben ise ulkeye adapte olma asamasindayken ve bu tur konularda hic bir fikrim olmadigindan bu bitcoini HERBELIFE gibi birsey zannettim😂.

Arkadasim o zamandan gecen aya kadar bu parasina 2016 de kucuk bir daire alma disinda hic dokunmadi. ve gecen ay itibari ile milyon dolari asan bir servetle isvicreye tasindi. Hani bu olayi ben bire bir yasamasam HADI LEEEN derdim. Ama aksine kafami daglara taslara vuruyorum. Bana son tavsiyesinin, ne yap et bir ripple yatirimi yap ama sakin ola 5 sene dokunma dedi. ve ben 2 gun önce Markets.com diye bir app yukleyip TL degeri 200liralik ripple aldim 0,15$ dan, simdi ise 0.29$ i geciyor. haliyle altin madeni buldugumu sanip gözlerimde $ isaretleri belirlemeye basladi😁
Forumunuzu okuyunca, bu olayin öyle altin alayim dolar alayim yastik altina koyayim tarzi bir olay olmadigini anladim. Ve sizin önerilerinize de buyuk saygi duyacagimdan simdilik bir soru ilerde ara arada kucuk sorularim olabilir. Umarim bu konu hakkindaki cehaletimden öturu dislanmam 😁

Benim size sorum. Yaklasik 1000lira gibi bir paraya ripple alsam. Suanda 0.3$ gibi görunuyor ama gecmise baktigimda ripple'in ortalamasi 0.16-0.18$ araligi gibi bu araliklara cekildiginde eger cekilirse,1000 liralik bir yatirima 5-6 sene hic dokunmazsam, sizce guzel bir para yaparmiyim Smiley Tahmininiz önumuzdeki 5-6 senede ripple nekadara cikabilir?

Hepinize tesekkurler..

Hocam, ripple'ı uzun vadeden ziyade, kısa vadeli vur kaç için tavsiye ederim. 5-6 yıl dokunmayacağım, borsalık işim yok diyorsan BTC ve ETH olabilir, 1-2 yıl için WAVES, STRAT olabilir. Kendin araştırıp doğru coini bulursun umarım.
bul168
Jr. Member
*

Activity: 114
Merit: 1

View Profile
August 23, 2017, 08:12:46 AM

Hepinize tesekkurler..

Ripple gibi piyasada onmilyarlarcası dolanan coinler arasında şu ana kadar 50 cent fiyata ulaşan olmadı. Benim tahminim XRP 5-6 senede en fazla 2-3 dolar fiyata ulaşabilir. Zamanında 100 dolarlık BTC alsaydım şu an milyonerdim hayıflanması herkesin yaşadığı bir olay. Sizin arkadaşınız ucuzken almış ve tutmuş, fakat ucuzken alanların pek çoğu BTC 10$ 100$ 500$ dolar olunca satmıştır diye düşünüyorum. Piyasadaki coinlerin çoğu bu sene nisan ayından itibaren büyük bir çıkış yaşadı ve pek çoğu bu boğa piyasında olması gereken fiyatını buldu. Artık öyle 100x kazandıran coinleri bulmak kolay değil. Boğa piyasısında herkes kazanıyordu ama şu an sadece oyunu iyi oynayanların kazanabileceği bir belirsizlik döneminden geçiyoruz. Bir sonraki boğa piyasasına kadar kazançlar düşük ve zorlu olucak.
presidentcoin
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

Any store can buy, sell, and accept Crypto

View Profile
August 23, 2017, 04:42:58 PM

Ripplenin fiyat olarak ay sonuna kadar 0,45usd lere yükselmesini beklemedeyim. Zaman zaman alır satarım. 0,45 usd de satarım şimdilik yeterli bana.  Düşerse tekrar alırım ama. Gelecek  yıl için 1 usd seviyelerine geleceği haberlerini ve yorumlarını çok okudum. Devasa bankalarla sürekli anlaşmalar falan hikaye değildir herhalde.

________Any Store Can Buy, Sell and Accept Cryptocurrency________
█████████ ██ ███ ██      PUNDI X     ██ ███ ██ █████████
Whitepaper      Twitter      Facebook      Telegram      Medium      Youtube
Druvax
Full Member

Activity: 364
Merit: 100

View Profile
August 23, 2017, 06:54:35 PM

Bu ripple dan nefret eder oldum. Ne oldu da tekrar yukseldi bu simdi ? Biri bana aciklayabilir mi lutfen. Insanlar ripple da ne buluyorlar. Cikmaz dedigim anda basladi yukselmeye. Halbuki biraz daha dusmesini bekliyordum almak icin. Yine beni yaniltti.
Umbrella Holdings
Sr. Member

View Profile
August 24, 2017, 04:15:47 PM

Ripple'yi tavsiyelerinizi  de dinleyerek, sabırla  bekledim ve karla  sattım çıktım. Herkese teşekkürler. Allah bereket versin.

Şimdi yeniden alsam mı acaba diyorum. Saat 20.00 de Rippleden açıklama var. Açıklama öncesi düşüşler birer alım fırsatı mı acaba Roll Eyes
 Kafamda deli sorular. Burada bi sesli düşüneyim dedim. 

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
PLAY NOW
.
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
August 24, 2017, 04:21:24 PM

Ripple'yi tavsiyelerinizi  de dinleyerek, sabırla  bekledim ve karla  sattım çıktım. Herkese teşekkürler. Allah bereket versin.

Şimdi yeniden alsam mı acaba diyorum. Saat 20.00 de Rippleden açıklama var. Açıklama öncesi düşüşler birer alım fırsatı mı acaba Roll Eyes
fazla zorlamamak lazım.Bu haberler yüzünden şişti bu ripple.Düşüş olacak gibi 4000'lere gelirse alınır yukarısı risk hocam.Bu haber boş çıkacak gibi dolu çıksa da fazla bir artış getirisi olmaz tahminimce.Beklemek lazım düşüşler olacaktır.Sert düşüşler.1-2 saat içinde olacaktır.Kazandığınızı kaybetmeyin. Smiley
nosuchnick
Newbie
*

Activity: 18

View Profile
August 24, 2017, 04:39:37 PM

açıklama fos çıktı galiba. Konferansmış.
tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
August 24, 2017, 04:41:45 PM

evet fos çıktı konferansmış  Grin Grin Grin
sanki bankalarla anlaşmış yok alibabayla anlaşmış gibi bir sır perdesinde sunmuşlar  Grin Grin Grin
yine iyi kazandık ve çıktık.
campeck
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 251

View Profile
August 24, 2017, 05:11:20 PM

Ocağın sönsün ripple, Baykuşlar ötsün başında. ne heyecan yaptın kaç gündür yahu. çıka çıka konferans çıktı Smiley   Karlı çıkanlar güle güle harcayın. Çıkış yapmayanlar bekleyecek maalesef, geçmişler olsun.
Umbrella Holdings
Sr. Member

View Profile
August 24, 2017, 05:18:19 PM

fazla zorlamamak lazım.Bu haberler yüzünden şişti bu ripple.Düşüş olacak gibi 4000'lere gelirse alınır yukarısı risk hocam.Bu haber boş çıkacak gibi dolu çıksa da fazla bir artış getirisi olmaz tahminimce.Beklemek lazım düşüşler olacaktır.Sert düşüşler.1-2 saat içinde olacaktır.Kazandığınızı kaybetmeyin. Smiley

Ahahahhah:)))) Aynen de dediğiniz oldu vallaha. Boş çıktı haber.  İyiki beklemişim almayıp, mutuyum çok. Çay içiyorum keyifle şu an. 4,000leri bekleyim sakince arkama yaslanıp. . Sağolasınız.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
PLAY NOW
.
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
August 24, 2017, 05:39:24 PM

Ahahahhah:)))) Aynen de dediğiniz oldu vallaha. Boş çıktı haber.  İyiki beklemişim almayıp, mutuyum çok. Çay içiyorum keyifle şu an. 4,000leri bekleyim sakince arkama yaslanıp. . Sağolasınız.
afiyet olsun hocam.Ripple ölü kedi sıçraması yapıyor son hamle olarak.Sonra balinanın biri yüklü satışa koyduğunda seyre gümbürtüyü.Biraz daha çekebilecekleri çekip verecek yüksekten ellerine sonra topuk.Şu saatten sonra girmek tamamen maceradır.Bundan bir şey olmaz bu saatten sonra.4000'leri görürse alınır uzun vade için.Böyle bir iki pumpta satılır.
Umbrella Holdings
Sr. Member

View Profile
August 28, 2017, 09:57:34 PM

afiyet olsun hocam.Ripple ölü kedi sıçraması yapıyor son hamle olarak.Sonra balinanın biri yüklü satışa koyduğunda seyre gümbürtüyü.Biraz daha çekebilecekleri çekip verecek yüksekten ellerine sonra topuk.Şu saatten sonra girmek tamamen maceradır.Bundan bir şey olmaz bu saatten sonra.4000'leri görürse alınır uzun vade için.Böyle bir iki pumpta satılır.

Ripple tekrar atağa geçti galiba. Tayfun hocam ne dersiniz, 5200lerde  tekrar alsak mı bu fiyatlardan yoksa daha da bekleyelim mi , uzun vade alış için diyorum. Rippleyi takip ediyorsanız hala bir fikir verebilirm misiniz mümkünse.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
PLAY NOW
.
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
August 28, 2017, 10:20:28 PM

Eylül ayı için kısa vadede 4800_5000 arası alınabilir.Kasım ayında btc yine bölünebilir.Şu an uzun vade hiç bir coin önermiyorum.ekimde başlar gerileme,kasımda dib yapabilir hepsi.Günlük gelişmelere gõre hareket etmek lazım.Eylülde konferansları var ripplenin bu yükselmesini sağlayabilir.yüzde 20-30 kar geldiğinde usdt'ye geçip yatırımı sağlama almak lazım.
Umbrella Holdings
Sr. Member

View Profile
August 31, 2017, 05:53:23 AM

Eylül ayı için kısa vadede 4800_5000 arası alınabilir.Kasım ayında btc yine bölünebilir.Şu an uzun vade hiç bir coin önermiyorum.ekimde başlar gerileme,kasımda dib yapabilir hepsi.Günlük gelişmelere gõre hareket etmek lazım.Eylülde konferansları var ripplenin bu yükselmesini sağlayabilir.yüzde 20-30 kar geldiğinde usdt'ye geçip yatırımı sağlama almak lazım.

Tam da yazdığınız rakamlarda arasında seyrediyor ripple  bir kaç gündür hocam. Alıyorum artık buralardan, kısmet bakalım neler olacak Eylül sonuna kadar. Umarım hayırlı kazançlı olur Smiley

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
PLAY NOW
.
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
yilgorzorlu
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
November 08, 2017, 10:14:44 PM

rNgAZsUaMVnWvCgEgunH78teEfpLjE7upK arkadaşlar 20 XRP ihtiyacım var hesabı açmak için. kredi kartı herşey denedim ama bir türlü aktif edemedim.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 »  All
  Print  

Jump to: