Bitcoin Forum
May 12, 2024, 07:14:42 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  
Author Topic: Game of Cryptocurrencies (Umudunu Kaybetme...)  (Read 2145 times)
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1139

View Profile
May 28, 2018, 09:33:53 PM

ben de böyle bir başlık açmıştım zamanında ancak piyasa düzelse de çıkmaya pek niyetim yok, yaşadıklarınız güzel bir özet olmuş, piyasadaki kırılganlıkları görmek açısından...İnşallah çok yakın dönemde hepimizin yüzü gülecektir tekrardan...

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
1715498082
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715498082
Reply with quote  #2

1715498082
Report to moderator
1715498082
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715498082
Reply with quote  #2

1715498082
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Farkimifarket
Newbie
*

Activity: 280
Merit: 0

View Profile
May 28, 2018, 09:39:22 PM

bana kalırsa bu konu ağlama duvarına dönmüş, tamam umut önemli de  osym sınavına giren ergenler gibi yapmamak lazım
aamirsuh
Full Member

Activity: 686
Merit: 101

View Profile
May 28, 2018, 11:53:20 PM

Sabır arkadaşlar gerçekten sabır ama kaybettiğinde koymayacak miktarlar ile girmek lazım. Son büyük yükselişi hatırlayın öyle bir çaktılar ki telef oldu ortalık sonra moon..
HighLine
Member
**

Activity: 380
Merit: 20

View Profile
May 29, 2018, 12:08:05 AM

Umudunu kaybetme paranı kaybet..Balina beslemeye devam ediyoruz bakalım nereye kadar dayanacağız. Bir deri bir kemik kaldık. Ah ah btc 10k iken elimdeki herşeyi satmayan kafamı skym.Çok değil 17 gün önce..
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
May 29, 2018, 12:29:03 AM

Kardeş yukarıdan aşağıya nerdeyse tamamını okudum. Senin gibi olan tanıdıklarım var. Eğer bu paraya ihtiyacın olsaydı mutlaka satıp önüne bakardin. İhtiyacın yok ki bu kadar beklemişsin. Aynı duyguları paylaşıyoruz. Bende sabirla bekliyorum. Hatta elimde vtc var. Sen Sabrimin boyutlarını hesap et  Cheesy
Republicofizmir
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
May 29, 2018, 07:10:27 AM

Bu piyasayı 3 yıldır biliyorum ama aktif olarak 2 yıldır işlem yapıyorum ve anlamış oldugum bi olay varsa o da şudur 'holdcular kazanır.' Kim ne derse desin elindekine güvenip satmadıgın zaman degerleniyor. Gerçek degerine ulastıgında yapıstır.
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3150
Merit: 1516

View Profile WWW
May 29, 2018, 07:17:21 AM

@wada
Şanslısın sabredip durumu kurtarmışsın. bu konu sabreden ve doğru şeylere yatırım yapan yatırımcıların illaki belini doğrultacağını gösteren yaşanmış bir tecrübeyi anlatıyor.
Bu nedenle topluluk açısından değerli olduğunu düşünüyorum.
Başarılar dilerim.
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
May 29, 2018, 07:43:28 AM

Umudumuzu kaybetmiyoruzda sinir stres yapıyoruz umut bitmez tükenmezde işte moral bozukluguna sebeb oluyor bu piyasa hala umutluyum ama piyasadan güldürücek yüzümüzü
cabbarlana
Full Member

Activity: 448
Merit: 100

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
May 29, 2018, 07:26:25 PM

Baliana efendiler yine ortalıkta kuyruk sallayıp duruyor, piyasaya ne yazık ki de elinde bulundurduklarının hacminden kaynaklı yön veriyorlar ama bu durum her zaman böyle devam etmmeli, sabrediyoruz bakalım

cleante
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile
May 29, 2018, 07:45:56 PM

Umudun bittiği yerden her zaman dönüş olmuştur bende 2 kere yaşadım ve artık nerde milletin umudu bitmeye yakın veya bittiğini görsem dönüş indikatörü olarak kullanıyorum Cheesy
Bthd
Legendary
*

Activity: 2240
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
May 29, 2018, 07:52:28 PM

Umutsuzluğa düşülen her an para kaybediliyor sistemin çalışması da bu şekilde düşüş düşüş bir yerde pes edip bu kadarını kurtarayım bari diyip çıktığınızda fişinizi çekiyorlar. Aylardır düşen her şey birden patır patır artışa geçiyor.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
afmfk
Member
**

Activity: 271
Merit: 12

XMONETA ICO

View Profile
May 29, 2018, 07:56:12 PM

Never...never give up diyorlar ecnebiler ben de çok beğeniyorum bu lafı. Şimdilik halen öyle bakalım nereye kadar.

The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
May 29, 2018, 08:06:36 PM

Çok iyi hatırlıyorum bu piyasaya ilk girdiğimde sermayemi yaklaşık 17-18 katına çıkarmıştım ve o yatırımı şans eseri yaptığımı farketmediğim için saçma sapan yatırımlar yaparak ana sermayeye düşürmüştüm yine. Eğer aynıları bekletiyo olsaydım şuanda başlangıç parama oranla 20-30 kat sermayem olcaktı.
Asıl önemli olan beklemek
aamirsuh
Full Member

Activity: 686
Merit: 101

View Profile
May 29, 2018, 11:18:59 PM

Sürekli trade yapmak zorunda değilsiniz bazen dinlenmek gerekir ayrıca zar atar gibi yatırım yapılmaz yan bu şekilde yapılan işleme bence yatırım denilmez. Boğayı er yada geç göreceğiz sadece sabredilebilecek sermayeler ile doğru zamanda girmek lazım
sealofsun
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
May 29, 2018, 11:24:30 PM

Hocam sonuna kadar okudum hayranlıkla bu nasıl güzel bir anlatım böyle insanların inancının bittiği yerde böyle güzel seyler okuması gaza getiriyor biz de beklemedeyiz bakalım sonumuz hayrola
WaDa (OP)
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
May 30, 2018, 11:03:22 AM

yazdıklarını okurken ben bile heyecanlandım seni düşünemiyorum umudunu kaybetmemene sevindim paranı kaybetmemene daha çok sevindim keşke hep sabrın sonu selamet olsa böyle Cheesy Amiiin

bakma böyle takır takır yazdığıma son 1 senedir yaşadıklarım bana 10 sene gibi geldi Smiley

Herkesin beklentileri tabi ki farklidir.  Benim hedefim farklidir sizinkisi farklidir.  Ama yurudugumuz yol asagi yukari aynidir.  Benim hedefim 1m dolar. 2018 yili kripto dunyasi icin donum noktasidir.  Herseye gebe olan bu seneyi atlatmak icin cok sabir gereklidir.  Tarihi gunler yasiyoruz,  9 yildir yasanmayan seyler bu sene yasandi ve yasanacakta.  Sunu kesin olarak bilmek lazim sabir denilen sey 3-5 ayda olabilir 3-5 senede.  Bunu bilerek kendimizi alistirarak hayatimiza devam etmeliyiz.

umarım herkes hedeflerine ulaşır.

Valla iyi kalp varmış sende kardeş. 160 binden 20 bine düştüğün gün dayanabilmişsen iyi metanetliymişsin. Umarım zararını kurtarır ve çıkarsın. Bir çok kişi terste kaldı, çoğu zarar etti. Kar edenler de olsa bu piyasaya kaybetmeyi göze aldığın kadarla girmek en iyisi. Aksi durumda çok ocaklar batar.

benimki aptallıktı zaten eridiğini gördükçe risk almaya devam ettim 10/1 e düştü nerdeyse Smiley walla zenginsin falan o yüzden bekledin desen değilim tüm varlığım 20-25 bin tl idi

ancak para görmüş bir insanım ve birazda geçen sene yaşadıklarım bana umut verdi Smiley

O kadar çok insan o zirvelerden sonra zarar etti ki bu düşüşlerin itiraflarına hiç şaşırmıyorum ben.
Zamanla önümüze yeni fırsatlar çıkacağına dair hiçbir şüphem olmadığı için aklım ferah kalbim temiz şu an.

anlatmak istediğim bu işte Smiley ne kadar kötü durumda olursanız olun inanın benim kadar düşmedi kimse anahtar "inanç" Smiley

Wada sen zaten YouTubedan vurmadın mı parayı . Ne yapacaksın coinleri  Grin

Ye's e düşmeyin sabredin wada reisin öğütlerini de yabana atmayın

YouTube dan kazandığım parayı 2 sene hiç çalışmadan yedim kalan herşeyide kriptoya gömdüm Smiley

herkes umudunu kaybedip çıktığı zaman balinalar toplamaya başlar ve elindeki paraları üç kuruşa toplar.  bu nedenle sabretmeye devam bence. bu sene olmazsa seneye yükselir.

Kesinlikle...

uçuş için 06.06.18 i bekleyin Smiley

NOT : ben beklemicem hedefime ulaşır ulaşmaz vın. (birazda başkaları kazansın.)

bana kalırsa bu konu ağlama duvarına dönmüş, tamam umut önemli de  osym sınavına giren ergenler gibi yapmamak lazım
+
iki tane merit toplamak için ne hallere düşüldü, ya utanmasa yaşam koçluğu yaptırıp plates yapacak,

belliki para yatırıp zarar etmemişsin Smiley tek derdin merit.

sana bir sır vereyim Smiley benim rütbeme asla ulaşamayacaksın.

bi sır daha Smiley hiçbir imzaya girmedim şuana kadar. Smiley

Kardeş yukarıdan aşağıya nerdeyse tamamını okudum. Senin gibi olan tanıdıklarım var. Eğer bu paraya ihtiyacın olsaydı mutlaka satıp önüne bakardin. İhtiyacın yok ki bu kadar beklemişsin. Aynı duyguları paylaşıyoruz. Bende sabirla bekliyorum. Hatta elimde vtc var. Sen Sabrimin boyutlarını hesap et  Cheesy

Yukarıda da yazdım inan bu benim tek param idi ne evim ne arabam hiçbirşeyim de yok kira ödüyor çocuk bakıyorum.

@wada
Şanslısın sabredip durumu kurtarmışsın. bu konu sabreden ve doğru şeylere yatırım yapan yatırımcıların illaki belini doğrultacağını gösteren yaşanmış bir tecrübeyi anlatıyor.
Bu nedenle topluluk açısından değerli olduğunu düşünüyorum.
Başarılar dilerim.

Değerli yorumunuz için teşekkürler üstad'ım.

Çok iyi hatırlıyorum bu piyasaya ilk girdiğimde sermayemi yaklaşık 17-18 katına çıkarmıştım ve o yatırımı şans eseri yaptığımı farketmediğim için saçma sapan yatırımlar yaparak ana sermayeye düşürmüştüm yine. Eğer aynıları bekletiyo olsaydım şuanda başlangıç parama oranla 20-30 kat sermayem olcaktı.
Asıl önemli olan beklemek

Borsada en kötü şey ne biliyormusun Smiley girer girmez kazanmak, sonradan çok ağlatır.

Hocam sonuna kadar okudum hayranlıkla bu nasıl güzel bir anlatım böyle insanların inancının bittiği yerde böyle güzel seyler okuması gaza getiriyor biz de beklemedeyiz bakalım sonumuz hayrola

Teşekkürler hocam. Smiley elimden geldiğince sade ve net anlatmaya çalıştım.

Umarım herkes hedefine ulaşır kimse zararla dönmez.  Smiley
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
May 30, 2018, 11:13:31 AM

Döngüyü tamamlamak için aynı şeyleri yaptın demek ha iyiymiş dostum Grin umarım döngünün sonu geçen sene gibi olur . Parayı görünce revize şart şöyle x5 yaptın diyelim paranın yarısını çekmek her zaman kazandırır 160 binden 20 bine düştüğüne çok üzüldüm dostum umarım kazanırsın ve gerekli meriti toplayıp senior olursun
WaDa (OP)
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
May 30, 2018, 11:30:28 AM

Döngüyü tamamlamak için aynı şeyleri yaptın demek ha iyiymiş dostum Grin umarım döngünün sonu geçen sene gibi olur . Parayı görünce revize şart şöyle x5 yaptın diyelim paranın yarısını çekmek her zaman kazandırır 160 binden 20 bine düştüğüne çok üzüldüm dostum umarım kazanırsın ve gerekli meriti toplayıp senior olursun

Teşekkürler Smiley

Şükürler olsun ki 160 binden 20 bine düşüp tekrar kalktım. Smiley

bir daha asla trade yapmayacağım yeni bir sepet yaptım ilk mesajda linki var o sepet ömürlük olacak ve imza kampanyaları bountyler ile geçinmeyi düşünüyorum.

Herşey gönlünüzce/gönlümüzce olsun.

Umarım herkes dilediğine kavuşur.
w709190200
Member
**

Activity: 156
Merit: 10

View Profile
May 30, 2018, 11:38:35 AM

Hocam uzun ama okuması zevkli bi yazı olmuş umarım yeni spetinde zarar etmeden ettiğin tüm zararları çıkaracak bi artış sağlarsın. SAbırlı insansın o kadar para kayıp etsem ben girmem daha da herhalde

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    delicia | delicia.io    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Decentralized Global Food Network | World's Only Solution to Food Wastage | Join Whitelist Now, Get 30% Bonus
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Whitepaper | Telegram | Medium | Twitter | FB | ANN    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
xzone
Legendary
*

Activity: 2576
Merit: 1483

View Profile
May 30, 2018, 11:48:35 AM

Ders niteliğinde bir yazı olmuş emeğinize sağlık. Hani o 750K TL yazan kısım var ya, hepimizin derdi orası. Her yatırımımızda korktuğumuz ya da o sırada mantıklı geldiği için satıyoruz, sonra yükselişi arkasından izliyoruz. Eğer gerçekten kendinize hedefler koyduysanız ve o noktalarda satıyorsanız sıkıntı yok, panik ile attığımız her adım bize zarar veriyor. Piyasaları kestirmek bazen gerçekten çok zor oluyor Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████████████████████████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███