Bitcoin Forum
May 02, 2024, 07:24:25 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  
Author Topic: Game of Cryptocurrencies (Umudunu Kaybetme...)  (Read 2144 times)
Quaresma3031
Newbie
*

Activity: 10
Merit: 0

View Profile
June 04, 2018, 11:58:21 AM

Umut kalmıyor ya
1714677865
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714677865
Reply with quote  #2

1714677865
Report to moderator
1714677865
Hero Member
*

Ignore
1714677865
Reply with quote  #2

1714677865
Report to moderator
1714677865
Hero Member
*

Ignore
1714677865
Reply with quote  #2

1714677865
Report to moderator
Once a transaction has 6 confirmations, it is extremely unlikely that an attacker without at least 50% of the network's computation power would be able to reverse it.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
June 05, 2018, 04:50:26 PM

Güzel aksiyon dolu bir yazı olmuş. Zamanın ne getireceğini kimse bilemez. Eğer hayatlarımızı ikinci kez yaşıyor olsaydık emin olun hiç zevk almazdık. Hayat bazen kazanırken güzel bazen kaybederken. Tercihlerimiz bizim elimizde ve sonuçlarınıda iyi yada kötü kabullenmek zorundayız. En basit tedbir sizi üzecek birşey ne olursa olsun kaybetmeye tahamülünüz yoksa onunla kumar oynamayın sahip çıkın.
Rahip
Full Member

Activity: 336
Merit: 111

View Profile
June 05, 2018, 11:28:05 PM

Kesinlikle umut ekmek su bizim icin daha ne olsun üstad cok güzel örneklemissin böylelikle ne diyoruz holdcular ya da pes etmeyenler bi sekilde yolunu bulur kazanmanın.
WaDa (OP)
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
June 10, 2018, 10:32:44 PM
Last edit: June 12, 2018, 01:08:46 PM by WaDa

Konuyu güncellemek de fayda var zor bir gece geçirdik.

Tekrar etmekte fayda var "Umudunu Kaybetme" er yada geç her şey düzelecek.
coinforumgentr
Member
**

Activity: 714
Merit: 82

View Profile
June 10, 2018, 11:03:18 PM

2 hafta önce 25 bin lira eden cüzdanım şuan 8-9 bin ediyor. bu saatten sonra hayatta satmam, ayıya kafa atacağım. ya herro ya merro.

longthu
Hero Member

Activity: 728
Merit: 500

MenaPay - Crypto made easier than cash

View Profile WWW
June 10, 2018, 11:14:52 PM

geçmiş olsun iki haftada portföy erimiş. kesinlikle umut kaybetmeyelim. elektronik para pazarı manipülasyona açık zarardan sonra kar etme isteği ile kısa sürede hacim ve market artışı gelir. umut hepimizin ekmeği.

_Crypto made easier than cash_
▄███▄              ▄███▄
███████            ███████
███████   ▄████▄   ███████
███████  ████████  ███████
▄██████████  ████████  ██████████▄
████████████  ████████  ████████████
████████████  ████████  ████████████
▀██████████  ████████  ██████████▀
▀███▀   ████████   ▀███▀
████████
▀████▀
MenaPay.
ANN THREAD
__
KenannT
Member
**

Activity: 596
Merit: 14

View Profile
June 11, 2018, 10:50:43 AM

piyasada herşeyi satma kararı almayı düşünüyorum bi yandan ama bekleyeceğim inatla sonuçta beklemekle bir şey kaybetmeyiz bu piyasa çok belirsiz arkadaş ya.

Kripto Para Haberleri   Kripto Para Haberleri ve Analizleri  Kripto Para

Kripto Hayat
blogmanya
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

GR

View Profile WWW
June 11, 2018, 11:03:53 AM

Umut kaybedecek birsey yok.  Hersey yolunda olmasa bile gecen yilki fiyatin neredeyse 3 katindan fazla durumdayiz.  Bu millet niye agliyor anlamis degilim.  Yuksekten almis olmaniz bitcoinin olup bittigi anlamina gelmiyor.

BITMART CRYPTOCURRENCY EXCHANGE
_gavaraci_
Full Member

Activity: 462
Merit: 100

View Profile
June 11, 2018, 11:21:03 AM

Çoğu kişi aynı durumda sanırım unutmamak gerekir coinler her ne kadar düşse de elinizde tutmalısınız tabi scam olmadığı sürece eğer ki satarsanız gerçek manada o zaman zarar etmiş olursunuz gerekirse 6 ay da 1 yıl da olsa sabretmek çok önemli.
instr_35
Newbie
*

Activity: 196

View Profile
June 14, 2018, 08:11:46 PM

Umut hiçbir zaman kaybedilmez ama bazen sinir basıyor. Beklemek lazım sabretmek lazım. Bugün biraz iyiye gidiyor gibi geçici olmazsa biraz toparlar diye düşünüyorum. Umarım öyle olur
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
June 14, 2018, 08:18:02 PM

Sabrın sonu selamet mis . Bugün çok şükür ramazanida bitirdik bayram geldi. Bayram in geliri ile birlikte inşallah boğa sezonu da gelir. Bu akşam bi %5 lik bir kıpırdanma oldu. Darısı diğer günlerin başına . Sabırla bekliyoruz
KoinGuru17
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

View Profile
June 15, 2018, 01:54:49 AM

Insanin umudunun tukenmesi gerekten cok kotu bir durum ve kisiyi intahara kadar surukleyebilir. Kripto borsasinda inanilmaz bi kazanc elde edildigi gibi cok cabuk ta yitirilebiliyor. Eger gecemini tamamen kripto uzerinden saglaniyorsa, herhangi bir yukseliste belli bir kismi hemen USD ye cevirmek en mantiklisi. Kripto haricinde kazanci olanlar ise risk alip daha uzun vadede yatirim yapabilirler.
omorfi
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 264

View Profile
June 15, 2018, 02:55:29 PM

Asla enseyi karartmayın arkadaşlar. Açıp önünüze bir bist100 grafigi koyun 10 senedeki hareket marjlarına göz atın birde crypto market grafigine göz atın. Derin düşüşlerin olduğu yerde derin yukselişlerde olur veya tam tersi olur gayet normaldir bu durum. Arazi almışız ve unutmuşuz mantığı ile yatırım yapan katiyyen kazanır. 5-6 aylık düşüşler kimseyi yanıltmasın. Düşüş 1-2 sene bile sürse gene kimseyi yanıltmasın. Dön bak bitcoinin fiyat grafigine en basta ne kadar uzun süreler sürüncemelerde kalmışta sonra kısa sürelerde nerlerden nerlere erişmiş. Bak koca sene verdiğini 1-2 ayda hızla alır birkaç katta üzerine ekler şaşar kalırsınız nasıl oldu yahu bu diye. Bak ödül bancorlarımı 5.60 dolardan okuttum 6 gün daha beklesem 10.15  dolardan okutacaktım. Ama 13 gün daha bekleseydim sattıgım noktadanda satamayacaktım. Fiyatların bu denli hızlanacagı zamanlar gelecek işte. Gas simdi 1-2 ya 40 olcak 50 olacak gözlerin fırlayacak noluyoruz ya diye. Bi günde %50 yaptığını görecen o uzunca mumu görecen oha diyicen tutsaydım köşeydim ) Hacmin en yüksek olduğu anda tam trendin değişeceği tepe veya dip noktasıdır cünkü herkes almak yada satmak için adeta birbirini ezer savaşır psikolojik dürtüsü gereği. Sen sen ol malına sahip çık karşılıksız basılan algoritması olmayan enflasyonist baskı altındaki kağıt paralara benzemez bunlar. 1 bitcoin her zaman 1 bitcoin eder, 1 etherde 1 ether eder. Economik genişlemeden payını kap. Ben sıfırdan başladım bir kuruş cebimdende para yatırmadım nerlere kadar ulaştıgını gördüm. Ama şu anda 0 a geri düşmedim. Ee öyleyse ? Gayet sakince hodl tabii.
ay-x
Newbie
*

Activity: 153

View Profile
June 19, 2018, 11:56:11 AM

Asla enseyi karartmayın arkadaşlar. Açıp önünüze bir bist100 grafigi koyun 10 senedeki hareket marjlarına göz atın birde crypto market grafigine göz atın. Derin düşüşlerin olduğu yerde derin yukselişlerde olur veya tam tersi olur gayet normaldir bu durum. Arazi almışız ve unutmuşuz mantığı ile yatırım yapan katiyyen kazanır. 5-6 aylık düşüşler kimseyi yanıltmasın. Düşüş 1-2 sene bile sürse gene kimseyi yanıltmasın. Dön bak bitcoinin fiyat grafigine en basta ne kadar uzun süreler sürüncemelerde kalmışta sonra kısa sürelerde nerlerden nerlere erişmiş. Bak koca sene verdiğini 1-2 ayda hızla alır birkaç katta üzerine ekler şaşar kalırsınız nasıl oldu yahu bu diye. Bak ödül bancorlarımı 5.60 dolardan okuttum 6 gün daha beklesem 10.15  dolardan okutacaktım. Ama 13 gün daha bekleseydim sattıgım noktadanda satamayacaktım. Fiyatların bu denli hızlanacagı zamanlar gelecek işte. Gas simdi 1-2 ya 40 olcak 50 olacak gözlerin fırlayacak noluyoruz ya diye. Bi günde %50 yaptığını görecen o uzunca mumu görecen oha diyicen tutsaydım köşeydim ) Hacmin en yüksek olduğu anda tam trendin değişeceği tepe veya dip noktasıdır cünkü herkes almak yada satmak için adeta birbirini ezer savaşır psikolojik dürtüsü gereği. Sen sen ol malına sahip çık karşılıksız basılan algoritması olmayan enflasyonist baskı altındaki kağıt paralara benzemez bunlar. 1 bitcoin her zaman 1 bitcoin eder, 1 etherde 1 ether eder. Economik genişlemeden payını kap. Ben sıfırdan başladım bir kuruş cebimdende para yatırmadım nerlere kadar ulaştıgını gördüm. Ama şu anda 0 a geri düşmedim. Ee öyleyse ? Gayet sakince hodl tabii.
ne güzel bir anlatım olmuş. meritim olsaydı çıkarıp şak diye verirdim.
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
June 19, 2018, 12:06:21 PM

Umutlar tükeniyor gerçekten btc ve ethereum düşerken diğer altcoinler 2x daha hızlı düşüyor ama btc ve ethereum yükselirken diğer altcoinler yine düşüyor. O zaman neden altcoin alalım ben artık ethereum biriktirmeye karar verdim
dedolee
Newbie
*

Activity: 189

View Profile
June 19, 2018, 01:47:31 PM

Bir film vardı, aynı konu başlığına sahip. Will Smith oynamıştı. Sanırım yakında bitcoin ile ilgili de çok güzel bir film çekecekler. Dolaylı olarak da bizlerde oyuncuları olacağız. Nasıl bir film artık siz düşünün.
heidikim
Full Member

Activity: 602
Merit: 100

View Profile
June 19, 2018, 02:45:16 PM

Ben aşırı risk alan insanlara bu cahil cesaretlerinden dolayı hayranım Smiley özellikle ülkemizden kimsenin bu piyasada zarar etmesini istemem ama piyasanın da bir gerçeği var birileri zengin olurken birileri fakirleşiyor bu piyasada o yüzden yaş tahtaya basmamak gerek.
WaDa (OP)
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
June 19, 2018, 02:47:49 PM

Ben aşırı risk alan insanlara bu cahil cesaretlerinden dolayı hayranım Smiley özellikle ülkemizden kimsenin bu piyasada zarar etmesini istemem ama piyasanın da bir gerçeği var birileri zengin olurken birileri fakirleşiyor bu piyasada o yüzden yaş tahtaya basmamak gerek.

İşte doğru kelime Smiley "Cahil cesareti" hayır zoruma gitmedi çünkü gerçekten öyle Smiley yok yani hangi kafayla yaptım ben bunları ? "içkiliydim bilmem ne"  Grin
truncus
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 259

View Profile
June 19, 2018, 02:59:54 PM

umut mu kaldı Allah aşkına. bu kripto paralar resmen kumar. geçen sene 1 koyup 10 alınıyordu. şimdi 10 koyanlar 1 alıyor anca.
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
June 19, 2018, 03:01:09 PM

hocam uzun soluklu bir yazı güzel iyi hoşta burada öyle bir durum söz konusu ki bu sene neye elimizi atsak kurutuyoruz arada quark gibi icolar çıkıyor onlarda türkleri kabul etmiyor. napacağız ne edeceğiz bende şaştım kaldım
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  

Jump to: