Bitcoin Forum
May 09, 2024, 03:07:26 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 »  All
  Print  
Author Topic: Game of Cryptocurrencies (Umudunu Kaybetme...)  (Read 2145 times)
Mavis
Full Member

Activity: 297
Merit: 101

View Profile
August 11, 2018, 03:59:42 PM

Boğa gelmesinin uzaması ile birlikte umudunu kaybederek marketten tamamen çıkacak insan sayısı beni endişelendiriyor. yatırımcıların sayısındaki azalma pazarın yükselmesine en büyük engel olarak karşımıza çıkar.
1715224046
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715224046
Reply with quote  #2

1715224046
Report to moderator
"With e-currency based on cryptographic proof, without the need to trust a third party middleman, money can be secure and transactions effortless." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715224046
Hero Member
*

Ignore
1715224046
Reply with quote  #2

1715224046
Report to moderator
1715224046
Hero Member
*

Ignore
1715224046
Reply with quote  #2

1715224046
Report to moderator
mestulum
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 1

View Profile
August 12, 2018, 04:18:14 PM

senin en azından paran var da bir şeyler kaçırmışsın. bizim toplasan 1000 dolarımız yok. o rallide ben olsaydım. zirvede bile satsam yine etim ne budum ne. yani ne geçecek ki elimize. verilmiş sadakan varmış belki de ya tepelerden alsaydın. birde böyle düşün.  Grin
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
August 13, 2018, 07:09:11 AM
Merited by WaDa (1)

Vallahı cok guzel sabır etmıssınız ve sonunda ıstedıgınızı alabılmıssınız.Bu pıyasada sabır etmeyı ogrenen herkes kazanacaktır bır yerde suphesız.Suru psıkolojısınden uzak durmanızı tavsıye edıyorum.
WaDa (OP)
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
August 13, 2018, 02:06:23 PM
Merited by GrinZ (1)

Vallahı cok guzel sabır etmıssınız ve sonunda ıstedıgınızı alabılmıssınız.Bu pıyasada sabır etmeyı ogrenen herkes kazanacaktır bır yerde suphesız. Suru psıkolojısınden uzak durmanızı tavsıye edıyorum.

Teşekkürler hocam kesinlikle çok doğru bir yere vurgu yapmışsınız özellikle bizim localde çok görüyoruz işte pundix alın waves alın mth alın onu alın bunu alın diyenleri kimse kimseyi dinlememeli herkes kendisi araştırıp karar vermeli coinler bir yere kaçmıyor en fazla %10 yükselir belkide düşer Smiley ama araştırdığınız için karda olursunuz çünkü araştırıp projeyi beğenirseniz yatırım yapılacak bir şey ise zaten fiyata bakmazsınız.
redboxneo
Member
**

Activity: 546
Merit: 10

View Profile
August 13, 2018, 04:50:00 PM

balinalar toplanmış bir site kurmuş ve orada al-sat sinyali veriyor. sizden aşırı aylık üyelik bedelleri isteniyor. böyle bir dünya o siteye para gömen müthiş kazanır değil mi? hayır! bilgi o kişilerle sınırlı kalmaz. bilgi sızdırılmak için vardır. birileri 100 bitcoin hold yaptıysa balinanın görevi onun sattırılmasını sağlamak ve toplamak.
benzinkokusu
Member
**

Activity: 280
Merit: 10

View Profile
August 13, 2018, 09:02:48 PM

valla umutla inançla olacak işler değil hocam bu işler, bence teknik bilgi ve öngörü isteyen işler
bekserson
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 2

View Profile WWW
August 21, 2018, 04:15:51 PM

umut besleyenlerin umudunu bitirecek hamleler gelmediği sürece piyasa sağlam ralliler karşımıza çıkma durumu düşük.  düşürsünler 1 hafta içinde 5000 dolara, ertesi hafta 4000 müthiş panik oluşur. ama bu kadar hızlı yapmaları için çok sayıda kötü haberler lazım.

örneğin binanceye FBI operasyonu  Grin
piyasayı manipüle eden balinalara operasyon

yani bunların izlerini bile göremiyoruz.

Connecting Dual-Crypto into the Real World
                G M B Platform               
Pre-Sale Coming Soon!
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
August 21, 2018, 04:19:17 PM

Ben olaya kötü bir yerden arsa aldım gibi bakıyorum. Bakalım tokenlar silinmediği sürece, o kötü yatırımlarımı takip ederek artmasını ümit edicem. Artmazsa da artık, arsaya devlet el koydu diye düşünücez yapacak bir şey yok.
clementoniiiiii
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile WWW
August 21, 2018, 04:43:25 PM

Çalışın uğraşın vazgeçmeyin okuyun öğrenin. Bunları yaptığınız zaman kazanmama ihtimaliniz yok. Buradan olmaz başka bir yerden olur ama muhakkak kazanırsınız.
ferhat1242
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
August 21, 2018, 04:45:47 PM

Ben olaya kötü bir yerden arsa aldım gibi bakıyorum. Bakalım tokenlar silinmediği sürece, o kötü yatırımlarımı takip ederek artmasını ümit edicem. Artmazsa da artık, arsaya devlet el koydu diye düşünücez yapacak bir şey yok.

Aynen hocam böyle düşünmek lazım aslında çok güzel bir örnek verdiniz ama maalesef acı bir gerçek var ki arsa almadık kripto para aldık ama güvenimizi boşa çıkardılar Smiley

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
risinqsun
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 273

-

View Profile
August 21, 2018, 04:54:02 PM

2017 senesi aç gözlülük yapan insanlar 2018 senesinde dibe vurdu diyebilirim. Artık başka bir gemi beklmek zorundasınız ve bu gemiye binecekler kişi sayısı her zaman artıyor.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
August 21, 2018, 05:01:55 PM

Umitlerim artık iyiden iyiye kırılmaya başladı. Boğa yılanı o kadar çok bekledik hala görünürde birşey yok. BTC yi geçtim altcoinlere  ciddi pump gelsin artık. Herkes birşey sallıyor ama kesin bilen de yok. Biran once gelse çok iyi olacak
bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924

View Profile
September 15, 2018, 10:26:56 PM

Of arkadaş ne hikayeymiş ya soluksuz okudum. Eminim çoğu insanın bu tarz bir hikayesi vardır. Bu hikayelerin bir kötü yanı insanları umuda sürüklemesi ve yeterli sabrı gösteremeyen insanları zarara uğratması. Umarım herkes sabırlı davranır ve kazançlı çıkar.
edutBTC
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 250

View Profile
September 16, 2018, 03:06:44 PM

Bunları okumak bir nevi ilham veriyor. İçimizdeki çoğu kişi sırf umudunu kaybettiği için panik ve hata içinde saçma sapan kararlar veriyor. O yüzden en iyisi tertemiz sakin kafayla daha iyi günlerin geleceğini düşünmek ve umut etmek.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
WaDa (OP)
Sr. Member

View Profile
September 28, 2018, 10:20:32 AM

Yani evet böyle bir bakış açısı ile de bakılabilir tabii ki mantıklı olur, ancak elde somut bir şey yok arsanın ne olduğunu herkese anlatabilirsiniz nerede olduğunu falan ama kripto parayı herkes anlayamaz Smiley tercih meselesi diyelim umarım hepimizin gönlünce olur...
WaDa (OP)
Sr. Member

View Profile
September 28, 2018, 10:23:34 AM

2017 senesi aç gözlülük yapan insanlar 2018 senesinde dibe vurdu diyebilirim. Artık başka bir gemi beklmek zorundasınız ve bu gemiye binecekler kişi sayısı her zaman artıyor.

açgözlülük demeyelim de hani hatırlayın ya çok uzakta değil hepiniz buradaydınız 8 ay önce herşey güllük gülistanlıktı kim size sorsa bu piyasa çok iyi demiyormuydunuz herşey en az x3-5 yapmamışmıydı işte bizde o heyecanla katıldık maalesef ancak şükür ki  biraz da olsa kurtardık paçayı Smiley darısı tüm arkadaşların başına
WaDa (OP)
Sr. Member

View Profile
September 28, 2018, 10:25:29 AM

Umitlerim artık iyiden iyiye kırılmaya başladı. Boğa yılanı o kadar çok bekledik hala görünürde birşey yok. BTC yi geçtim altcoinlere  ciddi pump gelsin artık. Herkes birşey sallıyor ama kesin bilen de yok. Biran once gelse çok iyi olacak

Boğanın ne zaman geleceği belli olmaz beklerseniz gerçekten sıkılır ve içten içe kendinizi yersiniz yapılabilecek mantıklı bir şeyler olması lazım mesela başka şeylerle uğraşıp sabırlı olmak umudunu kaybetmemek çünkü boğanın çok hoşuna gidiyor ve işine geliyor herkesin sabırsız olması Smiley
WaDa (OP)
Sr. Member

View Profile
September 28, 2018, 10:27:07 AM

Of arkadaş ne hikayeymiş ya soluksuz okudum. Eminim çoğu insanın bu tarz bir hikayesi vardır. Bu hikayelerin bir kötü yanı insanları umuda sürüklemesi ve yeterli sabrı gösteremeyen insanları zarara uğratması. Umarım herkes sabırlı davranır ve kazançlı çıkar.

Teşekkürler, evet eminim bir çok arkadaşın benim gibi hikayeleri vardır ben biraz içimde tutamayan birilerine anlatmam gereken bir tipim sanırım nasıl bir şey olduğumu bende bilmiyorum ama herşeyi en radikal şekilde sizlere umut verebilmek adına anlattığımı düşünüyorum.
WaDa (OP)
Sr. Member

View Profile
September 28, 2018, 10:29:42 AM

Bunları okumak bir nevi ilham veriyor. İçimizdeki çoğu kişi sırf umudunu kaybettiği için panik ve hata içinde saçma sapan kararlar veriyor. O yüzden en iyisi tertemiz sakin kafayla daha iyi günlerin geleceğini düşünmek ve umut etmek.

Maalesef bir çok arkadaş benim gibi umudunu kaybedip panik ile hatalı trade yapıyor, bende bu hatalara düştüm ve inanın yaptığınız her hareket ağır sonuçlara yol açıyor mesela hırs yaparak günde 10-20 kez all in coinlere giriyordum ordan oraya ordan oraya zıplıyor ve sürekli zarar ediyordum.
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
September 28, 2018, 04:37:54 PM

Tom Lee gibi bazı kriptocular olmasa tamamen ölecez adam çıktı 2019 da ethereum 1900 dolar olacak dedi, hadi inşallah diyerek ether alalım koyalımmı kenara yıl sonu btc 25k dıyordu gorecez bakalım ne kadar tutturuyor
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 »  All
  Print  

Jump to: