Bitcoin Forum
April 23, 2024, 02:24:43 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 [113] 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 »
  Print  
Author Topic: Ethereum  (Read 240719 times)
gokayc
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 263

View Profile
August 09, 2017, 12:21:44 AM

Şu an ethereum güncel fiyatı poloda 296.78 dolar. 300 dolar sınırına çok yaklaştı. Sanıyorum bugün içerisinde 300 dolar sınırını rahatlıkla geçecektir çünkü ethereum yapmış olduğu bu yükselişle, göstermiş olduğu performansla yatırımcının dikkatini üntüne çekmeyi başarmıştır diye tahmin ediyorum. Yükselen bitcoinin karşısında gerçekten de çok iyi bir performans gösteriyor. Herkese ben de burdayım ulaaaaan diye hayırkırıyor adeta Smiley

Bakalım gelişmeler nasıl olacak.

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS   
RAISE
US$18mil+]
1713882283
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713882283
Reply with quote  #2

1713882283
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
August 09, 2017, 05:52:48 AM

tecrübeli kimse yok galiba burda kimsenin cevap veresi yok yardımcı olursanız sevinirim

Konuyu yanlış yere açmışsın da ondan. Madencilik bölümünde daha fazla yardımcı olabilirler. Ancak şu kadar kazarsın bu kadar kazarsın hesabı ancak günlük , hatta ve hatta saatlik olarak değişmekte ,zira zorluk artmakta bugün ona göre bir hesaplama yaparsan yanılırsın. bugün Ayda 4 tane kazabilsen , emin ol 2 ay sonra 2 taneyi zor kazarsın.
DarkXen
Sr. Member

View Profile
August 09, 2017, 05:54:20 AM

Çok zaman geçmeden 400 dolar seviyelerine çıkacaktır.(Diye umut ediyorum)

Bende yükseleceğini  tahmin ediyorum ama $ bazında yükselmesi çok ta tatminkar olmaz. ETH , BTC bazında güçlenmeli yani 400$ yerine , 0.12 BTC olsa benim için daha makbul.
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
August 09, 2017, 06:59:25 AM

Madenciliğe sürekli elim gidip geliyordu bir dönem rig bakıyordum,hali hazırda satılanların fiyatları sifir toplasam herhalde 1 rig parasına 2 rig toplanacak seviyeye gelmişti
sonra fırsatcılara prim vermemek için vazgeçmiştim ama iyikide vazgeçmişim sanırım millet elektrige çalışıyor şu an
Xanother
Full Member

Activity: 279
Merit: 100

View Profile
August 09, 2017, 07:07:36 AM

ethereum metropolis geçiş dönemi eylül ayındamı olucak ?
unois
Hero Member

Activity: 858
Merit: 500

Taylor - Smart Crypto Trading Assistant

View Profile
August 09, 2017, 07:35:27 AM

Bunun için net bir tarih açıklanmadı diye biliyorum ben. Biraz baktım sağa sola bir açıklama da bulamadım. Metrolis hadi neyse de Serenity korkutuyor beni. Ethereum'dan PoS olmaz. Yazık...

TAYLOR
Crypto Trading for Everyone
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
[]
Xanother
Full Member

View Profile
August 09, 2017, 08:51:52 AM

Bunun için net bir tarih açıklanmadı diye biliyorum ben. Biraz baktım sağa sola bir açıklama da bulamadım. Metrolis hadi neyse de Serenity korkutuyor beni. Ethereum'dan PoS olmaz. Yazık...

posa geçiş tarihi 2018 içinde olucak diye biliyorum. bu geçiş dönemlerinde fiyatın artacağı düşüncesindeyim.  izleyip görüceğiz bakalım hayırlısı olsun Smiley
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
August 09, 2017, 09:27:57 AM

artik bir tane ethereum ile işlem yapan borsamız olması gerekiyor.neden turk borsaları ethereum u işlemlere açmıyor anlamıyorum.
DarkXen
Sr. Member

View Profile
August 09, 2017, 12:14:40 PM

POS a atıp bekleyeceğiz  güzel olur aslında ama POS için fazla değerli değilmi ? Nasıl olacak açıkçası merak ediyorum. Bu arada mining ini yapanlarda herhalde başka coinlere gececek ve piyasa için farklı bir değişim dönemi başlayacak. Acaba POS a geçtiğinde değeri yükselmek yerine düşer mi nihayetinde arz belki azalıyor ama mining i olan coinler sanki biraz daha revaçta
Xanother
Full Member

View Profile
August 09, 2017, 12:31:23 PM

POS a atıp bekleyeceğiz  güzel olur aslında ama POS için fazla değerli değilmi ? Nasıl olacak açıkçası merak ediyorum. Bu arada mining ini yapanlarda herhalde başka coinlere gececek ve piyasa için farklı bir değişim dönemi başlayacak. Acaba POS a geçtiğinde değeri yükselmek yerine düşer mi nihayetinde arz belki azalıyor ama mining i olan coinler sanki biraz daha revaçta
marketcap sürekli genişliyor fiyatı her türlü artıcak belli bir yer edinmiş coinlerin ,  ben ethereum'un pos'a geçtiğinde dahada değerleneceği düşüncesindeyim
Gatotare
Sr. Member

Activity: 728

View Profile
August 09, 2017, 09:30:58 PM

bitstamp ethereum işlemlerine baslıyacagını duyurdu,yılbaşına kadar ethereum marketlerinde komisyon ucretlerinde damping yapacaklarmış.

''Speaking of trading pairs, we are also happy to confirm that our preparations for launching Ethereum are in their final stages. As of Thursday, 17 August, Ethereum will be available for trading with USD, EUR and BTC. But that’s not all – to get things off to the best possible start, Ethereum trading fees will be heavily discounted until 1 January 2018''
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 644

View Profile WWW
August 09, 2017, 09:39:08 PM

aynı fıkırdeyım. yenı cıkan coınlerden partcl var elımde pos la calısıyor. havadan 250 tane gelmıstı 125 tanesını 7 dolardan sattım su an 6 dolarlarda seyredıyor. 123 tanesı ıle pos cuzdanı calıstırıyorum ve bır aydır tek bır tane part gelmedı Cheesy 24 saat acık pc. pos sıstemınde %5 verıyor yılda. yanı elındekı coınlerın %5 ı. bır yıl ıcınde. ether ıcın fıyasko ıle sonuclanır o iş. kımse ugrasmaz onla. 3 tane ether ıle pos cuzdan acacaksın bır yl boyunca sana verecek 0,15 ether Cheesy sıttır len der herkes buna. elınde 1000 tane ether olacak 1 yıl pc acacaksın 5 ether verecek yanı Cheesy oldu canım:D
CanErik
Hero Member

Activity: 756
Merit: 541

View Profile
August 09, 2017, 11:08:40 PM

Merhaba;

POS'a (Casper) geçiş mevcut hash rate ile en geç 16 ay içinde olması bekleniyor. Geçtiğimiz haftadaki zorluk seviyesi artışı ETH içindeki ICE AGE ile alakalı. Hash rate yükselmesine bağlı oluşan zorluk seviyesi artışına ek olarak Ice Age, Casper'a geçişe zorlmak için mevcutun üstüne zorluk seviyesi eklemeye devam edecek.

İyi dileklerimle
Altcoin Agent
Hero Member

Activity: 798
Merit: 500

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
August 10, 2017, 12:28:35 PM

ethereumda kaçan fırsatlar btc den fazla belkide , ilk çıktığında 1 btclik alıp tutan adamlar varsa şu an milyoner.şu anda böyle potansiyeli olan coinler var mıdır acaba.herkes waves diyor bende destekliyorum ama ilerde eth kadar değerlenir mi kestiremiyorum.bakalım tezos nasıl olacak icosuna giremedim ama borsya açıldığında biraz alıp bekleyeceğim

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████████████████████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
August 10, 2017, 12:37:06 PM

ethereumda kaçan fırsatlar btc den fazla belkide , ilk çıktığında 1 btclik alıp tutan adamlar varsa şu an milyoner.şu anda böyle potansiyeli olan coinler var mıdır acaba.herkes waves diyor bende destekliyorum ama ilerde eth kadar değerlenir mi kestiremiyorum.bakalım tezos nasıl olacak icosuna giremedim ama borsya açıldığında biraz alıp bekleyeceğim

tezos bi ethereum olur mu tartışmaları uzunca sure devam edecek gibi.ethereum da hala kaçmış bir şey yok. kripto dünyası var oldukça ilk 5 te olacağını düşünüyorum.şu anki fiyatları hala uzun vadeli yatırım için cok uygun.
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2044
Merit: 1603

View Profile WWW
August 10, 2017, 03:29:33 PM

Madenciliğe sürekli elim gidip geliyordu bir dönem rig bakıyordum,hali hazırda satılanların fiyatları sifir toplasam herhalde 1 rig parasına 2 rig toplanacak seviyeye gelmişti
sonra fırsatcılara prim vermemek için vazgeçmiştim ama iyikide vazgeçmişim sanırım millet elektrige çalışıyor şu an

böyle mesajları okuyunca TR'de insanlar niye bu kadar haset ve nefret dolu diye düşünüyorum, ciddi psikolojik ve manevi yardıma ihtiyacı var bizim toplumumuzun en az 70 %'inin...

zagorxo
Newbie
*

Activity: 17
Merit: 0

View Profile
August 10, 2017, 08:33:25 PM

böyle mesajları okuyunca TR'de insanlar niye bu kadar haset ve nefret dolu diye düşünüyorum, ciddi psikolojik ve manevi yardıma ihtiyacı var bizim toplumumuzun en az 70 %'inin...

doğru söylüyosun kardeşim çoğu kişi forumda yardımcı bile olmazken forumun ingilizce kısmından çok daha fazla yardımcı oluyorlar bizimkiler bildiklerini söylemiyorlar bi tek ben kazanayım düşüncesi var bazıları hariç
gokayc
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 263

View Profile
August 11, 2017, 01:27:05 AM

17 agustosda bitstamp bünyesine ethereumu da katacağını duyurdu. Ethereum adına olumlu bir gelişme. Normal şartlarda bu gelişmenin ethereum fiyatına az da olsa olumlu yansıması beklenir ama henüz gözle görünür bir kıpırdama olmadı. Belki de borsaya tam olarak eklenip işlem görmeye başlandığında bir kıpırdanma yaşanabilir.

Eth anlık fiyatı: polo: 297 dolar.

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS   
RAISE
US$18mil+]
MSZCoin
Sr. Member

Activity: 339
Merit: 250

Revolution

View Profile
August 11, 2017, 02:04:23 AM

Bu gelişme 400$ a taşır bence rahat.

BTG KING
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
August 11, 2017, 03:35:35 AM

400$ olsun artk da rahatlayalım
Pages: « 1 ... 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 [113] 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 »
  Print  

Jump to: