Bitcoin Forum
May 08, 2024, 12:02:52 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: MUHARREM İNCEDEN KRİPTO TEKNOLOJİSİNE YEŞİL IŞIK  (Read 1132 times)
trako
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
June 06, 2018, 09:34:32 AM

Herkesin talihsiz açıklamaları var. Herkes bir anlık hata ile söylemlerini geri alamıyor. Olabilir. Bu ülkenin geleceği için vaatlerini gerçekleştirebilen , ekonomik anlamda ülkeyi ayaklandırabilecek, yatırımlarla vatandaşının yüzünün kim güldürecekse o gelsin. Herkesin isteği bu yönde. Ama kripto para ve blockchain sistemine önem verilmesi gerek. Bu konuda konuşması iyi bir şey.
1715169772
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715169772
Reply with quote  #2

1715169772
Report to moderator
Once a transaction has 6 confirmations, it is extremely unlikely that an attacker without at least 50% of the network's computation power would be able to reverse it.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
June 06, 2018, 10:05:49 AM

Var olan yönetimden çok daha iyi yöneteciğine adım gibi eminim en azından ögretmen bir insan milli eğitimin sıkıntılarını biliyor, ayrıca teknoloji konusunda çok atılımcı olduğunu görüyorum
hxres
Member
**

Activity: 429

View Profile
June 06, 2018, 10:07:08 AM

İlginç bir çıkış bu birazda bütün kozları oynamak gibi birşey oldu. Normalde seçim zamanlarında tüm adaylar vaatlerde bulunur, normal bir şekilde. Öncesinde Ekonomi baz alınsa ekonomi nasıl daha da iyiye gidilir o amaçlansa sonrasında zaten bu tür konular kendiliğinden gündeme gelir.
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
June 06, 2018, 10:18:36 AM

muharrem ince elbette coğu konunun teknik mevzuatini, detaylarini bilemez. danismanlar tarafindan ozet gecilmistir. fakat bir egitimci olmasi, yenilikci olmasi, analitik bir kafaya sahip olmasi teknolojiden anlayabilecek kapasitede olmasi fazla fazla yeter bu ulkeye.
tthero (OP)
Member
**

Activity: 266

Hata Yoksa Hareket Yok, Hareket Yoksa Ölüm Var..

View Profile
June 06, 2018, 10:32:27 AM

Erdoğan : Her evde buzdolabı var , refahımız arttı
(2002 den önce ağaç kavuğunda saklıyorduk yıyeceklerı )

İnce : Nesnelerin etkileşimi var artık bunları yakalamalıyız yoksa 100 yıl daha geriden gelicez.

Kalite farkı.

❇️ E N İ G M A ❇️
cangxang
Member
**

Activity: 114
Merit: 10

View Profile
June 06, 2018, 10:35:51 AM

Bu teknoloji ile tanışmak için Türkiye her zamanki gibi geç kaldı. Millet aldı başını yürüyor bizimkiler daha yeni yeni oy ayağına destekleme yluna gidiyor. ZArarın neredesinden dönersek kardır artık ne diyelim

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    delicia | delicia.io    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Decentralized Global Food Network | World's Only Solution to Food Wastage | Join Whitelist Now, Get 30% Bonus
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Whitepaper | Telegram | Medium | Twitter | FB | ANN    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Dontcry.
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
June 06, 2018, 10:42:05 AM

bunu aklı başında herkes biliyor sadece bizimkiler yolla köprüyle uğraştığı için görmezden geliyor çünki bu sistem tamamen transparan ve saklamak istediklerinizi saklayamazsınız.!
Allonee
Member
**

Activity: 392

View Profile
June 06, 2018, 11:04:08 AM

Başlık seçim programlarına dönmüş. Objektif bakarsak o seviyelerde bile dillendiriliyor oluşu güzel bir gelişme. Fakat vergi konusundan bahsetmesi sanki böyle bir düzenleme olacağından haberi varmış gibi bir izlenim yarattı bende.
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
June 06, 2018, 11:09:39 AM

mevcut hükümetin yandaşa inşaat ihalesi paslamak dışında yaptığı bir iş olmayınca blockchain endüstri 4.0 nesnelerin interneti gibi terimler çok yabancı geliyor. ama değişim istiyorsak muharrem ince dışında daha köklü bir değişim yapabilecek aday yok.
Stabilitelim
Member
**

Activity: 448
Merit: 14

View Profile
June 06, 2018, 11:10:49 AM

Gayet iyi Muharrem ince bu açıklamalarıyla teknoloji severleri yanına çekebilir.Malum biliyorsunuz daha geçen gün cumhurbaşkanı yaptığı açıklamadı.Uber muber çıkmış kim bunlar ya falan diye açıklama yapmıştı.
Sanırım oyum muharrem inceye
z38630610
Legendary
*

Activity: 1050
Merit: 1000

View Profile
June 06, 2018, 11:36:20 AM

Blockchain teknolojisinden ve kripto para piyasasından uzak durmamalı bence ülkemiz. Bunu destekleyen insanları da desteklemeliyiz. Geleceğin teknolojisinden ve pazarından uzak kalırsak gelişmemiz çok daha uzun yıllar alabilir.

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
.JINBI..

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
.
...T H E   G O L D E N   I C O...
.────────     WHITEPAPER     ────────.
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
rastnik91
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
June 06, 2018, 11:40:40 AM

seçim vaatleri bunlar malesef bizim için bu teknoloji çok uzak mevcut hükümette gelse muharrem incede gelse farketmez. Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir...
mokoko
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
June 06, 2018, 11:45:10 AM

Adam oy toplayacağım diye her konudan bir şeyler sallıyor. Birinden bile anladığı yok. Adam geleceğin araçları elektrikli araçlara ilkel dediğinden beri bu adamı malesef teknoloji konusunda ciddiye alamıyorum. bicycle muharrem gitsin bisiklet sürsün .
Acilen yandaş medya izlemeyi bırakmalısın öyle bir şey demedi. Biz araba üretmek için değil arabaları üretecek teknolojiler için çalışacağız dedi. Yıl olmuş 2018 hala devlet araba üreteceğiz diye milleti kandırıyor. Altı üstü bi araba fazlası değil.

Bizzat programı izledim .Aynen dediğim gibi söyledi.  Yıllık milyarlarca dolar ekonomiye katkısı olacak bir aracın üretilmesine karşı çıkmak cahillikten başka bir şey değildir.

Bu arada arabaları üretecek teknolojiler zaten ülkede mevcut . Dünya devlerinin bir çoğunun araçlarının ülkemizde üretildiğinden haberiniz yok herhalde. Tabi size elin şeyi tatlı geliyor şaşırmadım.Kendinizde hep bir eziklik biz yapamayız falan.
https://www.ikinciyeni.com/blog/oto-hayat-detay/turkiyede-uretilen-otomobil-modelleri

Gidin Selçuk Bayraktar'ın 2005 teki videosunu izleyin biraz vizyon görün
Altı üstü bir araba dediğin kısmı gördükten sonra seninde ayrı bir cahil olduğunu görmüş oldum. Klavuzu karga olanın

Cehalet için aynaya bakman yeterli. Ülkemizde sadece araba üretilmiyor,çoğu firmanın elektrikli ev aleti,beyaz eşya vs zaten bizim ülkemizde üretiliyor ama sen bundan ne kazanıyorsun? İşçiliğin ucuz olduğu için ülke konumunun ticaret için uygun olmasından ötürü firmalar ülkemizde üretim yaptırıyor. Makinalar bu firmaların senin değil. Bir ababa yapıyorsun sana kalıyor 100€ adamlar satıyor 40-50.000€. Bu sistemin ası sömürgecilik,ülkemizdeki resmiyet kazanmış ismiyle taşeronluk. Sen yine git akpye oy ver,bir akpliye laf anlatıcak kadar değersiz zamanım yok. Akp araba üreticekmiş. Akp bisiklet bile yapamaz. Ayrıca devlet neden araba üreticekmiş onuda anlamadım. O zengin ettiği iş adamları 3-5 sene arge yatırımı yapsın üretsin ama yok. Git ithal et %120 vergi koy sat. Sonrada o iş adamlarının vergi borcunu sil,taksitlendir giren vatandaşa girsin.
Devlet zaten üretici değil , destekçi oluyor. Türkiye'nin 5 büyük şirketi bu proje için ortak üretim yapacaklar. Daha haberin yok gelmiş burada laklak ediyorsun. Sonra cahil deyince ağlıyorsunuz.
Bu şirketler cahil zaten hiçbir şey bilmiyorlar. Hele Bosh şirketinin 2. Adamı Muharrem inceye göre ilkel teknoloji için o görevi bırakıp Türkiye ye bu proje için gelip CEO oluyor.
Şu şirketler de ilkel teknoloji için ortak hareket edecek. Ne cahil şirketlermiş bunlar .
Anadolu Grubu, BMC, Kıraça Holding, Turkcell ve Zorlu Holding

Şimdi gidin velesbitci muharremi destekleyin.

Tank tank diyordunuz birkaç ay önce yazma bilmeyen Boşbakanınız Almanya ziyareti sonrası çıktı televizyonda tankın sadece basit parçalarını biz üreticez bütün önemli parçalar Almanyadan gelcek dedi.
Siz de sevinin MILLI Tank diye.
Sizin yapıcağnız araba da aynısı olur kaportasını üretip geri kalanını Almayadan satın alır sonra da milli araba yaptık diye anırırsınız . Milli Tankta olduğu gibi
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
June 06, 2018, 11:45:24 AM

Blockchain teknolojisine zaten hiçbir ülke zamanla karşı duramayacak buna türkiye de dahil, önemli olan erkenden ülke olarak işin içine girip proje üretebilmek, kim gelirse gelsin cumhurbaşkanı olarak umarım bu konu önemli bir konu, üzerinde durmak gerekiyor.

pckoliq
Full Member

Activity: 840
Merit: 111

View Profile
June 06, 2018, 11:48:52 AM

#Recep ayı bitiyor Muharrem ayı başlayacak insallah

Erdoğanın artık bir kenara çekilip dinlenmesi lazım.
Yazık adama çok çalıştı çok çaldı yoruldu adamcağız.
Birde Muharrem'i denemekten ne zarar gelir nasıl olsa mevcut hükümeti parmağında oynatmayan dış mihrak kalmadı.

Bu blockchain teknolojisine her devlet bir şekilde geçiş yapacak ama her işte sona kaldıgmız bir gerçek umarız bu teknolojide geride kalmayız.
Altcoin Agent
Hero Member

Activity: 798
Merit: 500

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
June 06, 2018, 12:33:04 PM

inşallah blockchain destekleyeceğiz diyerek vergilerle sizi bezdireceğiz demek istemiyordur şuanki sistemden memnunuz çünkü vergi falan olmadığı için.ama teknoloji alanında bu alana yönelirse gerçekten iyi bir adım olur ülkemiz için.düşüncem bu seçimde ilk turda kazanan çıkmayacağı yönünde ikinci turda ise diğer muhaliflerinde oylarıyla muharrem ince kazanabilir.ülkemiz için hayırlısı neyse o olur inş

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████████████████████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
June 06, 2018, 12:38:18 PM
Last edit: June 06, 2018, 01:44:22 PM by avalonn

adaylardan önce kendimize baksak daha iyi bir netice alırız. bir kere şu kraldan çok kralcı olma modundan çıkmalıyız. avrupa'ya bakıyorsun seçim kimsenin umurunda değil, başbakan fırına gidip ekmek alıyor kimse pas vermiyor, yüzüne bile bakmıyor Cheesy Kanada başbakanı devletin kasasından para çıkar diye kışı battaniye ile geçirmiş evin tavanını yaptırmamak için! biraz egoist olun, bencil olun, önce kendinize sonra memlekete en faydalı gördüğünüze verin oyunuzu, sonra da icraatlarına bakın, beğenmediyseniz de bir dahaki seçimde yallah deyin gitsin. bu ne arkadaş memleket şucu bucu kaynıyor, ben benciyim, bana ne başkasından! takım tutar gibi parti hatta coin tutan var ki takım tutmak da saçma bana kalırsa! biz kendimizi düzeltirsek siyaset de mecburen çeki düzen verir kendisine, herşey yoluna girer yoksa debelen dur! taraf tutmayın, illa tutacaksanız da kendinizi-vatanınınzı tutun. Kendini düşünmeyen adamı elin adamı hiç düşünmez.

kardeşim , kripto konusundaki fikirlerini yazılarını beğeniyorum..ancak bu söylediklerinde bazı eksiklikler var...avrupa'ya bakıyorsun seçim kimsenin umrunda değil falan diyorsun da orada adamlar sistemi oturtmuş...ingilterenin şu an bir yazılı anayasası yok..1200 yılında yazılan insan hakları bildirgesi var sadece..ama ona rağmen takır takır sistemi işliyor...bir de bize bak

amerika'ya bakıyorsun mahkeme trump ın kararını bozabiliyor...en yüksek makam neresi diye sorsan başkan değil yüksek hakim derler...bizde böyle mi ?

egoist bencillik ne alaka ? bugüne kadar zaten milletin başına ne geldiyse bundan gelmedi mi ? bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın denmiyor mu ?  #BedelliYoksaOyYok diye twitterda gündem yapanları da görmedik mi ? al sana bencillik.

yallah diyorsun da ...mühürsüz oylar neden geçerli sayıldı o zaman ?

Dostum avalonn,

Yazılarında umut sezdim. Önümüzdeki süreçte ülke için hayırlısı kim ise iktidarda yada ittifakta başa geçsin biz de nefes alalım. Ancak diyorum ancak Türkiye Cumhuriyetinde bazı şeyler başladığı gibi gider örneğin koltuk sevdası, örneğin iktidardaki partinin ihaleleri yandaş firmalara verip paraları sümenaltı etmesi , örneğin kendinden olmayan belediyelere kentsel dönüşüm için dahi izin vermemesi ki biz yaptık oldu diyebilmek için verilmiyor. Verdiğim örnekler A partisi yada B partisi için geçerli şuan iktidarda bulunan partileri karalamak için söylemiyorum . Maalesef gördüğüm bu Türkiye’nin çeşitli illerini gördüm bunda belediyesi HDP olanda var AK parti olan da doğduğum ve büyüdüğüm şehir ise CHP nin kalesi orası da var MHP nin Büyükşehir belediyecilik anlayışını da gördüm. Kişiler değişiyor izlenen yol maalesef aynı . O yüzden en azından alternatif kripto paralar kısmında siyaset tartışmayalım biz birbirimizi de yesek gelen cebini doldurup gidecek. Bu parti iktidardan düşerse gelen parti biz şu kadar borçla devraldık diyecek,5 sene sonra yine dolar yükselecek yine borçlanılacak maalesef rütin şekilde ilerliyor bu izlenimler.

Keşke Samsung, Apple gibi bir firmamız olsaydı da bari oradan biraz Türk milleti olarak sükse yapsaydık .

Uzun lafın kısası, bok boktur bokun kurusu yaşı yoktur  Grin

sevgili kardeşim RaltcoinsB ,

saydığın sorunlarda haklısın..maalesef zihniyet meselesi..bizim toplumun hayata bakışı olayları anlama biçimi ve değerlendirmesi çok sorunlu...en basitinden şu forumda hepimiz gördük işte sikke nex para diye uyduruk scam projeleri...bizim toplumdaki sık rastlanan bir anlayış kısayoldan parayı vurayımda her yol mübah anlayışı...bunların düzeltilmesi de eğitim sisteminden geçiyor. herşeyin rayına oturabilmesi için akılıcı çağdaş bir sistem ile 2 nesil falan yetişmesi gerekiyor sanırım...o konuda pek umudum yok

aslında olay siyaset değil...ortada yüzlerce yaşanan haksızlık var..artık insanın içi kaldırmıyor en ufak bi konuda insan tutamıyor kendisini...siyasileri hakaret etmeden eleştirip twit atmaya insanlar korkar olmuş...bulut bilişime kafayı fazla yorma kendini kaybedersin diyen Ö ve Ğ harflerini yazamayanları gördük... bugün ilk defa bir lider hem de Türkiye nin başı olacak bir lider teknolojiden bilimden eğitimden tarımdan ekonomiden bu denli içten samimi akılcı ve bilimsel bahsediyor...algıları kapanmamış hangi insan heycanlanmayabilir ki ?

ben şahsen çok heyecanlandım..ilk defa yol köprü inşaat tan bahsetmeyen çağın gereklerini okuyabilen biri var...ben muharrem ince yi çok eskiden beri takip ediyorum..gerçekten çok yürekli bi insan...söylediklerini hayal ettiğimde heycanlanmamak mümkün değil...

düşünsenize millet işsizlikten kırılırken vergiler altında inlerken milyar dolarlara saray yapılıyor .....bu paraların kripto sektöründe teknoloji geliştirmek için harcandığını bi düşünsenize...milletin deli gibi tokenlarını almak için saldırdığı projelerin üst sınırına bakın (hard cap) 10-30 milyon $ arasında...kaç tane proje yapılır böyle dimi

blokzincir ile turizmi birleştiren projeler var mesela..herşeyi bi kenara bırak neredeyse bütün medeniyetler bu topraklarda doğmuş burdan göç etmiş gitmiş.her bir şehrinden köyünden tarih fışkırıyor bu ülkenin...sırf bununla ilgili bir proje yapılsa tarih turizmi falan...neler olur neler

.matbaa yı bu ülkeye hattatlar işsiz kalır diye sokmadılar sanayi devrimi kaçtı ...şimdi yine bir teknolojik devrimin ucundayız ve buna şahitlik ediyoruz..ulan acaba olabilir mi diyor insan..heycanlanıyor...insan üzülüyor..altı da üstü de cennet gibi vatan...ama her alanda atıl..denizleri atıl insanı atıl tarımı atıl turizmi atıl hale gelmiş hayvancılık desen öyle...uruguaydan hayvan ithal eder olduk ...pirinç mercimek buğday saman ithal eder olmuş ülke...her alanda kaynakları heba ediliyor..yazsam faydası yok sussam gönül razı değil.

dedoleec
Newbie
*

Activity: 126

View Profile
June 06, 2018, 01:39:05 PM

Ümitliyim bundan. En azindan bilgili. Ezbere gitmiyo.
instr_35
Newbie
*

Activity: 196

View Profile
June 06, 2018, 01:48:15 PM

Her konuda İNCE fikirli adam naparsın.. birinin gençleri ve geleceği düşünmesinin vakti geldi de geçiyor bile. Bu konuda bile bir şeyler planlanmış. Adam çağa ayak uydurmayı biliyor 
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
June 06, 2018, 02:06:31 PM

Mevcut hükümetin de bu konu hakkında bir çalışma grubu kurduğunu biliyorum. Hatta bitcoin değil de blockchain teknolojisi için blockchain, bir teknoloji o apayrı bir konu, onu çok önemsiyoruz. Platform üzerinden verimliliği artıracak, dijitalleşmeyi daha hızlandıracak ayrı bir alan. diye açıklama yapılmıştı. Ayrıca merkez bankasının da böyle bir araştırması olmuştu.

Siyasi tartışmaları kenara bırakıp teknolojiye odaklanmak lazım. RTE yaparsa da eyvallah İnce yaparsa da . Neyi tartışıyorsunuz

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: