Bitcoin Forum
May 10, 2024, 10:27:41 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Pundi X Binance'ta! Deposit işlemleri başladı! Trade 21 Haziran'da  (Read 937 times)
hurri1984
Newbie
*

Activity: 87
Merit: 0

View Profile
June 23, 2018, 10:52:55 AM

Balinalara yem oldu resmen. Proje ve ekip eski seviyelerine gelecektir .
Be very wary of relying on JavaScript for security on crypto sites. The site can change the JavaScript at any time unless you take unusual precautions, and browsers are not generally known for their airtight security.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715336861
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715336861
Reply with quote  #2

1715336861
Report to moderator
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
June 23, 2018, 11:10:05 AM

Bu ayın 28'de Bit Z borsasına giriyor.Borsalara girdikçe pazar genişledikçe Pundi X ilerlemesi daha güzel olacaktır.Piyasanın bir türlü düzelmemesine rağmen iyi tutunmaya çalışıyor.Ekip yeni borsalar ekleyerek yeni yatırımcısı ile Coinini buluşturuyor.Sabreden kazanır her türlü inşallah.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
June 23, 2018, 01:24:54 PM

Sabirdan başka yapacak hiçbir seyimiz yok zaten. Bit-z ye de girsin. Hacmi yüksek borsalara girsin elbette güzel yerlere gelir. 14 ten aldığım pundixlerimin çoğunluğu kapı gibi duruyor. Daha da yükselir ümidiyle bekliyorum
SRKNGL
Member
**

Activity: 476
Merit: 10

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
June 23, 2018, 01:55:29 PM

Son borsa olarak okex kaldı gibi görünüyor. Tabi eski bittrex olmasa da oraya da giriş yaparsa çok daha güzel seviyelere gelecektir

Allonee
Member
**

Activity: 392
Merit: 11

View Profile
June 24, 2018, 06:00:33 PM

Göz göre göre kaçırdım bunu ya. Araştırdım gözüme de hoş geldi güzel duruyordu düşsün alayım diye beklerken iyice ilerledi gitti. Daha da gider bence ama maalesef artık buradan alamam.
Ryuuma
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 1

View Profile
June 24, 2018, 06:47:09 PM

Bu bile bu kadar düştüyse piyasada ilerleme ihtimali yok şu anda.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
June 24, 2018, 07:09:45 PM

Pundi X bile etkilenmeye başladı piyasanın bu ayarsızlığından.Yine de bir yerde tutunmaya çalışıyor.Bit z de listelenmesi bir nebze de olsa hareket getirecektir.Binance'nin airdrobu destekleyeceğini açıkladı Pundi X.Bunlar güzel gelişmeler.Bakalım ne yapacak ilerleyen günlerde.
Bthd
Legendary
*

Activity: 2240
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
June 24, 2018, 07:55:02 PM

Bu aralar binance'a girip kötü etkilenmeyen proje var mı ki boğada nasıl katmerli artıyorlarsa şimdi de binance a girenler ilk bi kaç günden sonra katmerli düşüyor.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
June 24, 2018, 10:34:43 PM

Pundi X bile etkilenmeye başladı piyasanın bu ayarsızlığından.Yine de bir yerde tutunmaya çalışıyor.Bit z de listelenmesi bir nebze de olsa hareket getirecektir.Binance'nin airdrobu destekleyeceğini açıkladı Pundi X.Bunlar güzel gelişmeler.Bakalım ne yapacak ilerleyen günlerde.

Yeni okuma fırsatım oldu. Binance in airdrobu desteklemesine sevindim. Buradan sunumu anlamaliyim. Binance de bile olsa pundix im varsa yine bana %7.3 airdrop yollayacaklar mi?
franch
Full Member

Activity: 1386
Merit: 116

View Profile
June 25, 2018, 07:38:05 AM

Yeni okuma fırsatım oldu. Binance in airdrobu desteklemesine sevindim. Buradan sunumu anlamaliyim. Binance de bile olsa pundix im varsa yine bana %7.3 airdrop yollayacaklar mi?

Evet dostum binance de bile olsa airdroptan faydalanabileceksin
Altcoin Agent
Hero Member

Activity: 798
Merit: 500

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
June 25, 2018, 08:53:54 AM

Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu dedirtti bana yüksek olan fiyat binancea girince yerin dibine çöküverdi birden.bunda piyasanın şimdiki halinin etkisi büyük oldu artık eskisi gibi pump bile yemiyor binancea girenler.yakında kucoin gibi tamamen dump borsasına dönüşmez inşallah eski günleri gerçekten çok özlemeye başladık

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████████████████████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
hasyurt
Full Member

View Profile
June 25, 2018, 09:36:39 AM

Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu dedirtti bana yüksek olan fiyat binancea girince yerin dibine çöküverdi birden.bunda piyasanın şimdiki halinin etkisi büyük oldu artık eskisi gibi pump bile yemiyor binancea girenler.yakında kucoin gibi tamamen dump borsasına dönüşmez inşallah eski günleri gerçekten çok özlemeye başladık

Bence en büyük etken cüzdana 17 milyar adet biriktiren kişi ya da kişiler in hacimli borsaya girince satması oldu. Ben birden satmaz azar azar boşaltır diye düşünüyordum ama adam girer girmez ilk gün hepsini boşalttı . Bu sebeple dustu. Ama sabredersek iyi kazançlar elde edebiliriz gibi geliyor bana. Benim tek avantajim çok düşükten yakalamış olmam. Ama yüksekten alsamda beklemeyi tercih ederdim
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
June 25, 2018, 11:13:56 AM

pundixi gereğinden fazla shilliyorlar. herkes bir coin diyorsa bir durup düşünürüm. biinance sonrası dump kaçınılmazdı ve gerçekleşti. yeniden yukarı dönermi belki. giriliirmi. bence riskli
düşükten alan karıyla oynayan bekleyebilir. ama yeni para sokmak risk bana göre
Cashcash
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 250

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
June 25, 2018, 11:22:44 AM

pundixi gereğinden fazla shilliyorlar. herkes bir coin diyorsa bir durup düşünürüm. biinance sonrası dump kaçınılmazdı ve gerçekleşti. yeniden yukarı dönermi belki. giriliirmi. bence riskli
düşükten alan karıyla oynayan bekleyebilir. ama yeni para sokmak risk bana göre

Zaten çok primlendi . Primlenmeyen sağlam projelere yatırım yapmak çok daha mantıklı .

GLOBAL DECENTRALIZED ADVERTISING EXCHANGE

Token sale: MAY 21

▄█▄      ▄█▄        
                                 █████    █████       
                        ▄██▄     ▀█▀      ▀█▀        
                ▄█▄    ▀██▀                           
         ▄     ▀█▀                        ▄█▄        
        ▀█▀                      ▄█▄     █████       
                        ▄██▄    █████     ▀█▀        
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀                  
         ▄     ▀█▀                        ▄█▄        
        ▀█▀                      ▄█▄     █████       
                        ▄██▄    █████     ▀█▀        
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀                  
                ▀█▀                                    
          ▄                      ▄█▄      ▄█▄        
         ▀█▀           ▄██▄    █████    █████       
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀      ▀█▀        
                ▀█▀                                    
           ▄                      ▄█▄     ▄█▄        
          ▀█▀            ▄██▄   █████   █████       
    ██            ▄█▄   ▀██▀    ▀█▀     ▀█▀        
             ▄    ▀█▀                                 
            ▀█▀                         ▄█▄           
       ██              ▄█▄   ▄██▄    █████          
                  ▄    ▀█▀   ▀██▀     ▀█▀           
                 ▀█▀                                   
            ██                   ▄██▄                 
                    ▄     ▄█▄   ▀██▀                 
                   ▀█▀    ▀█▀                          

▄█   ▄█  ▄█        ▄█████▄   ▀█▄     ▄█▀
██   ██  ██▄▄▄▄▄   ██▀   ▀██    ▀█▄  ▄█▀
██   ██  ██▀▀▀▀██  ██▀▀▀▀▀▀▀      ████   
██   ██  ██   ██  ██▄   ▄█    ▄██▀▀██▄   
▀██████▀  ▀██████▀  ▀███████▀   ▄██▀   ▀██▄
Telegram
Facebook
ANN Thread
Youtube
LinkedIn
Twitter
Medium
Reddit
Github
hurri1984
Newbie
*

Activity: 87
Merit: 0

View Profile
June 25, 2018, 12:19:22 PM

Yüzde 7,31 airdrop devam ettikçe fiyat şuandaki fiyatından aşağı düşmez airdrop zamanları artışa geçer airdroptan sonra düşer yine o şekilde gider ama bugünlerdeki fiyatlar alım fırsatı ayrıca hayal satan bir ponzi değil pos cihazıda olsa adamlar üretime geçtiler ve pazarlıyorlar ,anlaşmalar yapıyorlar üst üste daha ne boş projeler çok daha fazla değerlendi bu piyasada..
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
June 25, 2018, 12:41:29 PM

Kendileri sürekli alım yaptıklarını duyuruluyorlar ama fiyata bir etkisi olmuyor . Belki de hiç almadan kendilerindekileri ekliyorlar o adrese. Ama geçen alimda hotbit borsasında transfer etmiş görünüyorlardı

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
proof_seeker
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
June 25, 2018, 02:21:33 PM

binance destekliyorsa iyi oldu. Her ay ay sonuna doğru bir yükselişe geçiyor büyük ihtimalle airdroptan kaynaklı. Bakalım bu ayda airdroptan dolayı bir şişme olacak mı. 2 aydır güzel yükseliyor son 3 günde.
kim-yon
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 251

View Profile
June 25, 2018, 02:27:17 PM

Dikkatli olmak gerekiyor pundix konusunda . Evet bende çok kazandım fakat çokda kazandıracağı birşey kalmadı .
PHI1618 (OP)
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
June 26, 2018, 06:29:43 AM

Bence en büyük etken cüzdana 17 milyar adet biriktiren kişi ya da kişiler in hacimli borsaya girince satması oldu. Ben birden satmaz azar azar boşaltır diye düşünüyordum ama adam girer girmez ilk gün hepsini boşalttı . Bu sebeple dustu. Ama sabredersek iyi kazançlar elde edebiliriz gibi geliyor bana. Benim tek avantajim çok düşükten yakalamış olmam. Ama yüksekten alsamda beklemeyi tercih ederdim
Hepsini mi boşalttı? Neden yanlış bilgi veriyorsunuz?
https://etherscan.io/address/0x6999603912eeb1b3f10a2058384db5e109b4df6f#tokentxns
17 milyar npxs vardı 12 milyar var halen...

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
hasyurt
Full Member

View Profile
June 26, 2018, 08:45:18 AM

Hepsini mi boşalttı? Neden yanlış bilgi veriyorsunuz?
https://etherscan.io/address/0x6999603912eeb1b3f10a2058384db5e109b4df6f#tokentxns
17 milyar npxs vardı 12 milyar var halen...

Binanceye girdiği gün hepsini sattı diye bir paylaşım yaptılar o bakımdan dedim. Bende parça parça satar diye düşünüyordum. Eğer 12 milyar kaldıysa biraz daha yükselecek olursa yine satış baskısı gelir o vakit. Büyük ihtimal airdroptan da iyi birşey gelecek cüzdan sahibine
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: