Bitcoin Forum
April 26, 2024, 05:12:12 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Poll
Question: czy BTC osiągnie cene 250K $ ?
tak - 7 (87.5%)
nie - 1 (12.5%)
Total Voters: 8

Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... 60 »
  Print  
Author Topic: Pospekulujmy o aktualnej i przyszłej cenie BTC.  (Read 15323 times)
wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
May 19, 2019, 11:39:00 PM
Last edit: May 20, 2019, 02:01:05 AM by wwzsocki
 #21

Z tym potwierdzeniem to ja bym się jeszcze aż tak nie spieszył  myślę, że do tego potrzeba przebicia 8500

To rozumiem, że sugerujesz, że lepiej kupić BTC dopiero na 8500 lub wyżej?

...na tych dużych altach możemy mięć cofkę pod wpływem koncentracji kapitału na btc...

Od trzech dni poszły mi w górę wysztkie alty o 45%. Wszystko się pompuje, a wolumen rośnie.

1714151532
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714151532

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714151532
Reply with quote  #2

1714151532
Report to moderator
"Your bitcoin is secured in a way that is physically impossible for others to access, no matter for what reason, no matter how good the excuse, no matter a majority of miners, no matter what." -- Greg Maxwell
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714151532
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714151532

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714151532
Reply with quote  #2

1714151532
Report to moderator
1714151532
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714151532

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714151532
Reply with quote  #2

1714151532
Report to moderator
cryptovigi
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
May 20, 2019, 06:01:00 AM
 #22

...
Od trzech dni poszły mi w górę wysztkie alty o 45%. Wszystko się pompuje, a wolumen rośnie.

Chyba nie wszystkie  Wink - chwaliłeś się że trzymasz AGI a ono w ostatnich dniach raczej nie zanotowało jakiegokolwiek ruchu w kierunku północnym...

wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
May 20, 2019, 07:30:04 AM
Last edit: May 20, 2019, 10:17:50 AM by wwzsocki
 #23

...chwaliłeś się że trzymasz AGI a ono w ostatnich dniach raczej nie zanotowało jakiegokolwiek ruchu w kierunku północnym...

Chyba mnie z kimś pomyliłeś nigdy nie miałem AGI tylko ATL, który skoczył właśnie o 100%.

No chyba, że jakieś śmieszne ilości z airdropa ale o takich tokenach lub monetach nie piszę jako o inwestycjach.



Ja miałem na myśli SingularityNet i inne tokeny, które mam z airdopu i bounty.

Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
May 20, 2019, 08:28:19 AM
Merited by malevolent (1), adamvp (1)
 #24


Z tym potwierdzeniem to ja bym się jeszcze aż tak nie spieszył  myślę, że do tego potrzeba przebicia 8500 i retestu tego poziomu od góry, niemniej są na to wielkie szanse

Też bym się nie spieszył. Jak dla mnie jest 90% szans na pojawienie się szansy na zakupy na niższych poziomach i 70% szansy na zakupy nawet przy 6000$. Puki co, to chłopaki wyciągnęli w niedzielę świeczkę tygodniową w górę dając sygnał bykom do wzrostów (wieloryby walczą o zamknięcie świeczek, bo wiedzą, że techniczni gracze zwracają na to uwagę. Walka o zamknięcie świeczek na każdym interwale widoczna jest gołym okiem) jednak zatrzymując się przed poprzednim szczytem... Jeszcze wszystko może się okazać. Lubicie porównywać się do poprzedniej bańki. Tam, po podobnych wzrostach, nastąpiło gwałtowne pęknięcie i spadek o 40%.  

https://www.youtube.com/watch?v=5dEnyQadYfc - gość ciekawe opisuje wykres jako sposób przekazania informacji przez wielkich graczy. Czyli rynki z punku widzenia wieloryba. (dot. wyciągania świeczki tygodniowej)
wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
May 20, 2019, 10:27:02 AM
 #25

ciach
Dzięki za opine. Właśnie o to chodzi, proszę o więcej. Wtedy będę wiedział co myślicie.

Jasne, że może być kilka scenarjuszy i to co mówisz, albo co mówi @Adamvp, czy @Cryptovigi to prawda. A co gorszą wszyscy możemy się mylić i okaże się jeszcze, że stanie się zupełnie coś innego i zaskakującego.

Ja jako perma bull widzę , to tak i mam nadzieję, że wykres będzie inny tym razem, bo mierzymy w 50000 lub 100000$ za BTC i skoki mogą szybsze i większe nawet przy niższym wolumenie, jeżeli Tether jest pod lupą.

cryptovigi
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
May 20, 2019, 11:24:49 AM
 #26

...chwaliłeś się że trzymasz AGI a ono w ostatnich dniach raczej nie zanotowało jakiegokolwiek ruchu w kierunku północnym...

Chyba mnie z kimś pomyliłeś nigdy nie miałem AGI tylko ATL, który skoczył właśnie o 100%.

No chyba, że jakieś śmieszne ilości z airdropa ale o takich tokenach lub monetach nie piszę jako o inwestycjach.



Ja miałem na myśli SingularityNet i inne tokeny, które mam z airdopu i bounty.

A to sorry  Grin

Po prostu czytając jak je zachwalasz myślałem że faktycznie coś tam zainwestowałeś....

Ja kuż nie muszę kupować bo mam a wszystkim kto nie zna tego projektu to radze odrobić lekcje bo to jest tylko jedna z gałęzi tego niesamowitego startapu.

Takie właśnie projekty jak SingularityNET mają szansnę na wybicie nawet podczas takiego rynku bo pomysł jest innowacyjny jak sam internet swojego czasu.

Myślę że jest to jedyne trafne porównanie. SigularityNet to jak internet blockchaina. Jeżeli ktoś za mną nadąża.
adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
May 20, 2019, 01:24:05 PM
 #27

...chwaliłeś się że trzymasz AGI a ono w ostatnich dniach raczej nie zanotowało jakiegokolwiek ruchu w kierunku północnym...

Chyba mnie z kimś pomyliłeś nigdy nie miałem AGI tylko ATL, który skoczył właśnie o 100%.

No chyba, że jakieś śmieszne ilości z airdropa ale o takich tokenach lub monetach nie piszę jako o inwestycjach.



Ja miałem na myśli SingularityNet i inne tokeny, które mam z airdopu i bounty.
'


A SingularityNet  to nie przypadkiem AGI  teraz? Tongue

 Co do btc to patrząc po zachowaniu altów można się spodziewać,  że tym razem zjedziemy na prawdę mocno - nie wiem czy to będzie już oznaczać całkowity odwrót -
ja osobiście uważam, że kupowanie BTC na dłużej co najmniej póki nie zamknie się luka z CME (coś kolo 7100 jak dobrze kojarzę) to jest po prostu czysty hazard

I am looking for signature campaign Wink pm me
wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
May 20, 2019, 03:34:36 PM
Last edit: May 21, 2019, 11:20:26 AM by wwzsocki
 #28

A SingularityNet  to nie przypadkiem AGI  teraz? Tongue...

Z tego co wiem SingularityNet jest zlożone, a conajmniej było z kilku Singularity tokenów. Później przestałem ich tak blisko obserwować, jak straciło na wartości.

Mam ich trochę z bounty i airdropa ale dalej widzę SingularitNet jako opis tokena w Etherscan. Nie wiem, może był jakiś swap, albo AGI to jeszcze jakiś dodatkowy token w projekcie Singularity, albo jeszcze coś innego.

Jak ktoś się dokładniej orientuje to proszę o wyjaśnienie, a ja się biorę za szukanie info na ten temat w międzyczasie.

adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
May 20, 2019, 06:46:44 PM
Merited by Tytanowy Janusz (1), cryptovigi (1)
 #29

@wwzoscki a to nie jest czasem tak, że po prostu zmienił się ticker tego tokena? chociaż ja akurat postawiłem na nie tego Singularity (DTV, aktualnie Breaker) więc niestety projekt SingularityNET mnie ominął.. ale o nim może w dziale o altach,

Tymczasem btc znowu zachowało się tak, że człowiek nie wie co to cholerstwo zrobi - zostały zanegowane wszystkie jednoznaczne przesłanki do ruchu w którąś stronę, przynajmniej jeśli chodzi o moje "mierniki" więc obawiam się, że będę zmuszony zawiesić moją aktywność w tym wątku...

Chciałbym jedynie przypomnieć o mojej obserwacji (może komuś się zechce pogłębić analizy...)


I am looking for signature campaign Wink pm me
malevolent
can into space
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3472
Merit: 1721



View Profile
May 20, 2019, 08:52:19 PM
 #30

Ja na razie obstawiam, że to pułapka na byki Smiley Ale tylko 3:2, ręki (palca też) nie dałbym sobie uciąć co będzie dalej.

Signature space available for rent.
adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
May 20, 2019, 11:06:20 PM
 #31

Tak, tak misternie usnuta pułapka, że muszę powiedzieć, nawet znajomy z kilkunastoletnim doświadczeniem w tradingu (z czego na krypto od 5lat) się już parę razy dał w nią złapać, dlatego ja staram się na ile to możliwe trzymać z dala od spekulacji (choć lepiej by pasowało tu powiedzieć manipulacji - np. dzisiaj po raz kolejny przełożono decyzje w sprawie ETF podczasgdy w zeszłym roku było wyraźnie powiedziane, że ten termin majowy to jest ostateczny) i weź tu człowieku cokolwiek wydedukuj, skor "rozgrywający grają znaczonymi kartami"  Huh

I am looking for signature campaign Wink pm me
Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
May 21, 2019, 07:19:34 AM
 #32

Tak, tak misternie usnuta pułapka, że muszę powiedzieć, nawet znajomy z kilkunastoletnim doświadczeniem w tradingu (z czego na krypto od 5lat) się już parę razy dał w nią złapać, dlatego ja staram się na ile to możliwe trzymać z dala od spekulacji (choć lepiej by pasowało tu powiedzieć manipulacji - np. dzisiaj po raz kolejny przełożono decyzje w sprawie ETF podczasgdy w zeszłym roku było wyraźnie powiedziane, że ten termin majowy to jest ostateczny) i weź tu człowieku cokolwiek wydedukuj, skor "rozgrywający grają znaczonymi kartami"  Huh
Zgadza się. Poker znaczonymi kartami = trading. Ale zobacz, że mieliśmy 2 negatywne newsy (przełożenie ETF na dalszy termin z terminu, który miał być ostateczny) a kurs dalej przy 8000$. Według mnie pokazuje to siłę. Choć z drugiej strony newsy te nie były głośno przestawiane w mediach (nawet branżowych). Jakbyś nie napisał tego tutaj to bym nie wiedział.
wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
May 21, 2019, 08:24:11 AM
 #33

...mieliśmy 2 negatywne newsy (przełożenie ETF na dalszy termin z terminu, który miał być ostateczny) a kurs dalej przy 8000$. Według mnie pokazuje to siłę...
Tak, tak misternie usnuta pułapka...
Ja na razie obstawiam, że to pułapka na byki Smiley Ale tylko 3:2, ręki (palca też) nie dałbym sobie uciąć ...

Bardzo dziękuję za wszystkie posty.

To daje jakiś wgląd w aktualny sentyment co do kursu BTC.

Zapraszam wszystkich do podzielenia się swoją opinią na temat aktualnej ceny BTC i najbliższej przyszłości.

To jest bardzo ciekawe, ile osób, tyle opinii.

Jak na razie większość uważa aktualny skok ceny za "bull trap" i radzi poczekać.

Czy Ty też tak uważasz?

wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
May 21, 2019, 10:40:26 AM
 #34

...nie jest czasem tak, że po prostu zmienił się ticker tego tokena?...

No i dokładnie tak jest zmienił się ticker. To widzę aktualnie w portfelu, którego użyłem do airdropu SingularityNet:



Już od dawna zabieram się do odświerzenia wiadomości o projektach, których tokeny i monety trzymam ale jakoś nie mogę się zebrać kiedy tak ciągle lecą na dół.

Monitoruje oczywiście tylko największe inwestycje.

adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
May 21, 2019, 11:00:17 AM
 #35

Jak napisałem wstrzymuje sie na jakis czas od wypowiadania sie na temat kursu btc w ujęciu liczbowym, natomiast  ciekawe pytanie zostało zadane na jednym z polskich kanałów (CyberKrypto): czy w tym roku będzie  nowe low na btc i co ciekawe wyniki rozkładaja się w zasadzie prawie po równo  Huh

I am looking for signature campaign Wink pm me
wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
May 21, 2019, 11:16:46 AM
Last edit: May 21, 2019, 08:37:36 PM by wwzsocki
 #36

...pytanie zostało zadane na jednym z polskich kanałów (CyberKrypto): czy w tym roku będzie  nowe low na btc i co ciekawe wyniki rozkładaja się w zasadzie prawie po równo  Huh

Ja jako perma bull odpowiem tak, to nawet dobrze jak zobaczymy jeszcze tanie BTC, bo to już będzie naprawdę ostatnia okazja, żeby kupić je w takich cenach  Wink.

A tak na poważnie, to oczywiście jako świadomy inwestor z dużym doświadczeniem zdaję sobie sprawę, że nic nie jest pewne i za parę dni możemy zobaczyć nowy LOW dla BTC.
Jedynym rozwiązaniem będzie w miare wcześnie sprzedać i zacząć grać na spadki na giełdzie Bitfinex. Póżniej kupić podczas akumulacji i czekać na skok kursu.

Aktualnie kupiłem dość tanio, bo po 6850$ tak, że jest jeszcze czas na cięcie strat. Miałem wogóle nie sprzedawać na swingach ale po dłuższym zastanowieniu doszedłem do wniosku: "a dlaczego nie?".

Spadki cen po wzwyżkach są oczywiste i zawsze można dorobić parę ładnych procent. Przecież to było oczywiste, że w końcu cena musi trochę spaść i jak zaczęło od 8500$, to głupotą byłoby nie sprzedać a wahnięcie w cenie było o około 2000$. Dodatkowo teraz, już nie poce się podczas spadków (tak jak w zeszłym roku), tylko czekam spokojnie na najniższą cenę, żeby znowu kupić, a to zupełnie inne czekanie, jak w strategii HODL podczas spadków z obgryzionymi palcami do kości  Wink.

patgra9999
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 1
Merit: 0


View Profile
May 21, 2019, 04:48:55 PM
 #37


Tak wygląda tygodniowy BTC  Grin Grin Grin Grin Grin

[/quote]

Z tym potwierdzeniem to ja bym się jeszcze aż tak nie spieszył  myślę, że do tego potrzeba przebicia 8500 i retestu tego poziomu od góry, niemniej są na to wielkie szanse,
I nie zgodzę się również, żeby nie czekać na zakupy altów - tutaj tak na prawdę nawet na tych dużych altach możemy mięć cofkę pod wpływem koncentracji kapitału na btc... jutro myślę też  będzie sądny dzień - listing LEO na bitfinex (aczkolwiek do końca nam to sprawy nie wyjaśni - musiałby się ten token znaleźć na innych giełdach żeby sprawa została jednoznacznie wyjaśniona...)

W sumie też się wyjaśni czy moja teoria o zakupach wywołanych wzmocnionym weekendem fomo się potwierdzi Wink


https://www.youtube.com/watch?v=L0otYijxNbc

https://i.imgur.com/DGfg2s8.png
[/quote]
wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
May 21, 2019, 06:31:54 PM
Last edit: May 21, 2019, 08:42:53 PM by wwzsocki
 #38

...ja bym się jeszcze aż tak nie spieszył  myślę, że do tego potrzeba przebicia 8500 i retestu tego poziomu od góry...

Dzięki za podzielenie się opinią na temat ceny BTC i jej najbliższej przyszłości.

...W sumie też się wyjaśni czy moja teoria o zakupach wywołanych wzmocnionym weekendem fomo się potwierdzi Wink...

Jednak nie mogę zrozumieć o co Ci chodzi? O jakiej teorii zakupów podzas FOMO wekendu piszesz?

Przecież, to jest pierwszy post z tego konta, a może napisałeś coś wcześniej i zostało usunięte?




Po kolejnym przeczytaniu tego posta doszedłem do wniosku, że jakiś nowy użytkownik źle użył quote i to nie jest jego odpowiedź, tylko nieudany cytat mojego i @Adamvp posta.

adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
May 21, 2019, 07:16:48 PM
 #39

...pytanie zostało zadane na jednym z polskich kanałów (CyberKrypto): czy w tym roku będzie  nowe low na btc i co ciekawe wyniki rozkładaja się w zasadzie prawie po równo  Huh



Aktualnie kupiłem dość tanio, bo po 6850$ tak, że jest jeszcze czas na cięcie strat. Miałem wogóle nie sprzedawać na swingach ale po dłuższym zastanowieniudoszedłem do wniosku: "a dlaczego nie?".

Spadki cen po wzwyżkach są oczywiste i zawsze można dorobić parę ładnych procent. Przecież to było oczywiste, że w końcu cena musi trochę spaść i jak zaczęło od 8500$, to głupotą byłoby nie sprzedać a wahnięcie w cenie było o około 2000$. Dodatkowo teraz, już nie poce się podczas spadków (tak jak w zeszłym roku), tylko czekam spokojnie na najniższą cenę, żeby znowu kupić, a to zupełnie inne sampoczucie, jak w strategii HODL podczas spadków. O dziwo idzie mi całkiem dobrze.


Oj  no nie wiem..  sa i tacy ktorzy sprzedali po wzroscie z 3800 na 5400 (bo po takim wzroscie przeciez musi byc korekta  ;-) wiemy dobrze  co sie stalo pozniej...
 No i wiemy ze btc potrafil urosnac z 6K na 20 w kilka tygodni (nie mówiac juz o kierunku przeciwnym)


A te wypowiedzi, które komentujesz w ostatnim poście to sa moje - tylko widocznie cos sie musialo popsuc z cytowaniem  Roll Eyes

I am looking for signature campaign Wink pm me
wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
May 23, 2019, 08:25:04 AM
Last edit: May 23, 2019, 08:47:12 AM by wwzsocki
Merited by adamvp (1)
 #40

Właśnie czytam różne newsy, że giełdy odnotowują rekordowe wolumeny wyższe niż podczas bańki 2017 roku. Nie tylko zwykłe giełdy ale także instytucjonalni posrednicy.

Szybko wymienię Binance i CME, po jednym przykładzie dla obu rodzaji.



Moim zdaniem, to wszystko przemawia, za potwierdzeniem rynku byków.

Poczekamy zobaczymy.




https://cryptopotato.com/binance-records-order-volume-higher-than-2017-bull-run/
https://www.investinblockchain.com/institutional-traders-mark-record-btc-and-eth-volumes-on-derivative-exchanges-report-says/

Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... 60 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!