Bitcoin Forum
April 28, 2024, 09:34:23 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 [252]
  Print  
Author Topic: Српски (Serbian)  (Read 3040778 times)
examplens
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3262
Merit: 3154


Crypto Swap Exchange


View Profile WWW
October 03, 2023, 11:22:07 AM
 #5021

1. koja je dobra menjacnica ma moze na paypal ili direktno na racun

Reako bih da je trenutno ECD najjednostavnije resenje za Bitcoin -> bankarski racun, bar u Srbiji. Postoji opcija za direktnu trgovinu (bez provizije), favebook je pisao o tome u prethodnim postovima ili Lunorael u njegovom postu

Verovatno da u spomenutim Telegram grupama mozes dobiti vise detalja, mada verujem i ovde mozes dobiti odgovore ako ti nesto nije jasno.

Quote
2. ERC20 ili tako nesto wallet koji naravno moze posle na neku menjacnicu ili opet paypal ili direktno

Iz svakog walleta mozes poslati svoje coine ili tokene gde god zelis. U slucaju da ne mozes, bezi od tog walleta, verovatno ces ostati bez sredstava odatle.

Quote
3. spominjao mi je neke kampanje, to isto na sta je mislio
4. da li ima nesto jos ili neki nacin da se zaradi naravno

Da, postoje razne promotivne kampanje na ovom forumu i moguce je kroz njih zaraditi nesto kriptovaluta. Za to ce ti biti neophodno da budes aktivan ovde na forumu i da eventualno unapredis svoj forum rank.
Takodje, ako imas neke vestine, uvek mozes ponuditi svoje usluge na forumu.

█▀▀▀











█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█











▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
1714296863
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714296863

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714296863
Reply with quote  #2

1714296863
Report to moderator
TalkImg was created especially for hosting images on bitcointalk.org: try it next time you want to post an image
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
casperBGD
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2156
Merit: 1151

Nil Satis Nisi Optimum


View Profile WWW
October 03, 2023, 11:36:07 AM
 #5022

-snip
2. ERC20 ili tako nesto wallet koji naravno moze posle na neku menjacnicu ili opet paypal ili direktno

Iz svakog walleta mozes poslati svoje coine ili tokene gde god zelis. U slucaju da ne mozes, bezi od tog walleta, verovatno ces ostati bez sredstava odatle.


upravo tako kako je napisao examplens

ako ti treba neki novcanik koji se moze koristiti za ERC20, Metamask je standard za sve tokene, a sad se moze koristiti za skoro svaki blokcejn (u pitanju je ekstenzija za pretrazivac, i ne treba drzati velike iznose na njemu), ali verovatno najprakticniji za svakodnevne aktivnosti

svaki novcanik koji te na bilo koji nacin ogranicava je za izbegavanje
webzuka
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 8
Merit: 0


View Profile
October 03, 2023, 11:44:48 AM
 #5023

Da, postoje razne promotivne kampanje na ovom forumu i moguce je kroz njih zaraditi nesto kriptovaluta. Za to ce ti biti neophodno da budes aktivan ovde na forumu i da eventualno unapredis svoj forum rank.
Takodje, ako imas neke vestine, uvek mozes ponuditi svoje usluge na forumu.

Sjajno. Nisam znao odakle da pocnem pa  reko pitaj neko zna.
U svakom slucaju hvala. Za usluge pretpostavljam da ide u services i mislim da budem aktivan kako se dobija to jer ima neko objasnjenje ili neka tema sa tim. Svasta mi je pricao iskreno pojma nema neki sistem nagrada za post ili tako nesto napricami svasta.

Iskreno vise bi voleo ovde da se mi neko posalje link i da vidim i procitam da znam sta i kako dalje.
Stalker22
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1484
Merit: 1355



View Profile
October 03, 2023, 07:30:47 PM
 #5024

U svakom slucaju hvala. Za usluge pretpostavljam da ide u services i mislim da budem aktivan kako se dobija to jer ima neko objasnjenje ili neka tema sa tim. Svasta mi je pricao iskreno pojma nema neki sistem nagrada za post ili tako nesto napricami svasta.

Da, postoje kampanje koje placaju za neke aktivnosti na forumu. Primetio si da neki od nas imaju potpise sa reklamama ispod postova? To su signature kampanje koje placaju po postu. Pored toga, postoje i druge kampanje, uglavnom u Altcoins sekciji, koje placaju za neke druge aktivnosti, npr. za recenzije, za aktivnosti na drustvenim mrezama i sl.

Iskreno vise bi voleo ovde da se mi neko posalje link i da vidim i procitam da znam sta i kako dalje.

Prvo je neophodno da budes aktivan na forumu. Dosao si tek juce i odmah hoces da obrces pare? E, ne ide to tako glatko, druze.  Wink

█████████████████████████████
█████████▀     ▄██ ▀▀████████
█████▀ ▀██▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄  ▀█████
████  ▄▀▀▄█████████▄▀▀▄██████
███▄▄█▀▄██████▀ ▀████▄▀█▀ ▀██
██▀▀█▌▐█   ▀▀▀   █████▌▐█  ██
██  █ ███▄▄▄      ▀▀▀▀█ █  ██
██  █▌▐████▌         ▄▌▐█████
███▄██▄▀█████▄   ▄▄██▀▄█ ▀███
████▀ ▀▄▄▀███▀    █▀▄▄▀  ████
█████▄  ▀▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄ ▄█████
████████▄▄██       ██████████
█████████████████████████████
         ▄██▄     ▄
        █████   ▄████
       █████▌  █████▌
      ██████████████
     ███▀█████▀██▀████▄
   ▄▄▄▄▄██████████████
 ▄▄██████▄██▄▄██████▄█▀
▐██████████████████████▄
 ▀████████         ████▀
   ▀███████▄     ▄███▀
    ███████████████▀
  ▄█████████████████
▄▄███████████████████▄
               ▄███▄
            ▄████████

        ▄▄██████████
       █▀▀▀██▀▀▀████
      ███████████
    ▀▀▀████████████
      ▀███████████▀
      ▄███████████▄
 ▄
    ▀▀▀▀▀▀▀▀███▀▀   ▄
▀▀█▀▀
███████████▀▀▀█▀▀
    ████████████████
    ████████████████
▄▄▄▄▄▄███████████████▄▄▄▄▄▄
.
..PLAY NOW..
       ▄▄▄▄ ▄▄█████▄
     ████████████████
 ▄▄▄█████████████████████▄
███████████████████████████▄▄
▀█████████████████████████████
  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
       ▄█▄      ██
    ▄█▄▄█▄▄█▄          ▄▄
    ▄▄▄███▄▄▄    ▄ ▄ ▄ ▀▀
     ▀ ▄█▄ ▀  ▀▄█ ▀█▀ █▄▀
    ▄▄  ▀     ▀▀▀▀███▀▀▀▀
    ▀▀        ▀██▀▀█▀▀██▀
         ██   ▀ ▀▄▀█▀▄▀ ▀
examplens
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3262
Merit: 3154


Crypto Swap Exchange


View Profile WWW
October 03, 2023, 09:25:21 PM
 #5025

Sjajno. Nisam znao odakle da pocnem pa  reko pitaj neko zna.

Uvek pitaj ovde, sigurno ces dobiti adekvatan odgovor. Meni je dugo trebalo da prihvatim da ljudi ovde vrlo rado pomazu jedni drugima.

Iskreno vise bi voleo ovde da se mi neko posalje link i da vidim i procitam da znam sta i kako dalje.

Za pocetak budi aktivan, kao pocetnk vrlo malo toga mozes uraditi. Postoje mnogi opravdani razlozi zasto je tako.
Na primer, evo ti thread sa aktivnim Contests And Giveaways https://bitcointalk.org/index.php?topic=5448924.msg62914908#msg62914908 Upoznaj se, vidi sta su uslovi i koliko si eventualno daleko od ucesca.
Svakako pitaj dalje sta ti je nejasno.

Prvo je neophodno da budes aktivan na forumu. Dosao si tek juce i odmah hoces da obrces pare? E, ne ide to tako glatko, druze.  Wink


Nemoj da obeshrabrujes coveka, treba nam svaki clan, malo sveze krvi.  Wink

█▀▀▀











█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█











▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
webzuka
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 8
Merit: 0


View Profile
October 04, 2023, 06:29:48 AM
 #5026

Na primer, evo ti thread sa aktivnim Contests And Giveaways https://bitcointalk.org/index.php?topic=5448924.msg62914908#msg62914908 Upoznaj se, vidi sta su uslovi i koliko si eventualno daleko od ucesca.

Ovo mi je super samo ko sto ste rekli aktivnost.
Pitanje postoji jos neki link gde je recimo zbirno te kampanje da imam i to ko ovaj tread goe napomenut isto tako neka lista zbirna.

Prvo je neophodno da budes aktivan na forumu. Dosao si tek juce i odmah hoces da obrces pare? E, ne ide to tako glatko, druze.  Wink

Znam da ne ide. Imam dosta iskustva u izradi web sajtova to ovako radim kad freelance pored posla i nesto sitno dizajnom.


Sad jedno jos potanje posto to najmanje kontam (a verovatno ima i za to objasnjenje), sta su ti rankovi i taj merit. Pretpostavljam da ima neko pravilo za sve to i kako sistem to nagradjuje ili ja kao pojedinac napredujem po necemu.
examplens
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3262
Merit: 3154


Crypto Swap Exchange


View Profile WWW
October 04, 2023, 09:57:25 AM
Merited by casperBGD (1)
 #5027

Pitanje postoji jos neki link gde je recimo zbirno te kampanje da imam i to ko ovaj tread goe napomenut isto tako neka lista zbirna.

Ne postoji takva litsa a da je korisna i sa svezim informacijama. Imas bounty sekciju https://bitcointalk.org/index.php?board=238.0 ali ti to ne preporucujem, samo ces trositi vreme na bezvredno smece od tokena. Ako se vec i odlucis da negde ucestvujes, gledaj tamo gde token kojim se placa ima neku vrednost, odnosno da mozes negde da ga prodas, trgujes sa njime.
Ima i lista signature kampanja https://bitcointalk.org/index.php?topic=615953.msg62926926#msg62926926 mozes pratiti, ali za sada si daleko bar 3-4 meseca od toga.
Ako ti je lakse na razumljivijem jeziku, uvazeni FatFork vodi ovaj thread o signature kampanjama Pregled Bitcointalk Signature-Ad kampanja

Sad jedno jos potanje posto to najmanje kontam (a verovatno ima i za to objasnjenje), sta su ti rankovi i taj merit. Pretpostavljam da ima neko pravilo za sve to i kako sistem to nagradjuje ili ja kao pojedinac napredujem po necemu.

Necu ti objasnjavati sve od pocetka, evo ti korisni linkovi, ako ti nesto ne bude jasno svakako pitaj.
Forum ranks/positions/badges (What do those shiny coins under my name mean?)
Merit sistem je naknadno dodat, ovde je upgrade prethodnog threada Merit & new rank requirements

█▀▀▀











█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█











▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
Zehus Mining
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 3
Merit: 0


View Profile
December 31, 2023, 05:00:17 PM
 #5028

Ako neko hoce da majnuje sa nama, neka se javi na Instagram profil @ZehUS Mining
examplens
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3262
Merit: 3154


Crypto Swap Exchange


View Profile WWW
January 03, 2024, 11:04:25 AM
 #5029

Ako neko hoce da majnuje sa nama, neka se javi na Instagram profil @ZehUS Mining

Bolje objasni ovde o cemu se radi, da malo prodiskutujemo. Mnogi od nas nemaju Instagram profil, a ti se vec registrovao ovde, plus ovde je mnogo transparentnije nego preko privatnih poruka na Insta.
Valjda nije u pitanju neka cloud šema, onda nema potrebe da dalje predstavljaš.

█▀▀▀











█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█











▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
casperBGD
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2156
Merit: 1151

Nil Satis Nisi Optimum


View Profile WWW
January 07, 2024, 08:46:18 AM
 #5030

srećan Božić svima
nema puno aktivnosti ovde, pa bar da čestitkama podstaknemo postove

sto se tice rudarenja, nisam zainteresovan, cini se da je to proslost sto se zarade tice, bolje drzati čvor u nekim projektima koji su aktivni, ili u test fazi, za eventualnu airdrop, mada je i to prilicna lutrija
Lunorael
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 161
Merit: 143

Otkup USDT


View Profile WWW
January 19, 2024, 09:22:53 PM
Last edit: January 19, 2024, 09:55:51 PM by Xal0lex
Merited by Xal0lex (2)
 #5031

Partnerstvo Binance i Trustee Plus
Radi u EU + Srbiji, Crnoj Gora i BiH! 👌 Slicno kao ex-Binance visa card

Moj referal:
- https://trusteeglobal.com/

Dodao sam sliku s opcijama i uskoro dolazi Cash back. Znam vlasnika uzivo, zove se Vadym Grusha. Zivi u Splitu, iz Ukrajine je.

Vise o ovome možete pročitati na službenim stranicama od Binance
https://www.binance.com/en/events/TRUSTEE




Otkup USDT | #NoKYC | 6000+ članova | Cash na ruke EUR
- https://t.me/KriptovaluteTelegram
Lunorael
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 161
Merit: 143

Otkup USDT


View Profile WWW
April 19, 2024, 08:48:18 AM
 #5032

Kupnja i prodaja USDT [Telegram grupa]

Grupa postoji od 05.2021. U ovoj grupi možete kupiti i prodati USDT bez provizije ili s provizijom ovisno što želite. Trenutno ima 4850+ članova i najbolja je grupa za p2p. Kada se pridružite grupi, molim vas da pročitate pinned post (priložena slika) jer se tu nalaze pravila i kako se ponašati.
Ja kupujem i prodajem usdt, vrsim otkup uz moju proviziju od 1% do 3% ovisno o kolicini. Sve se odvija u mjenjacnici na obostranu sigurnost. Dodes, predas usdt, preuzmes cash (ili obrnuto) i ides svojim putem.

Telegram grupa:
https://t.me/KriptovaluteTelegram

Zašto P2P?
Anonimno, NO KYC
Cash na ruke (EUR)
Neograničena likvidnost
Tax free

Uvijek koristite provjerene otkupljivače kao što sam ja da se ne morate svaki put nalaziti s drugim ljudima jer se izlažete riziku sigurnosti.
Cheers ✌️

Ovo je slika pinned poruke u grupi gdje se sve nalazi. Zove se "MAPA GRUPE"


Ovo je slika za moju uslugu


Malo novosti od danas 19.04.2024.

Grupa je presla 6400 članova.
Slika je recenzija jednog nedavnog deala u Beogradu. Napisan je i postupak. Znaci jako jednostavno. Imas Tether i novcanicu s serijskim brojem (real life ZK)?
Super. Dodes u mjenjacnicu, posaljes tether i predas novcanicu s serijskim brojem (mi to zovemo token). Nakon sto ti ja potvrdim da mi je sjelo na wallet, ja ti radim obracun (sluzbeni tecaj je xe.com) s uracunatom mojom provizijom. Poslje toga preuzimas cash kod radnice. Ne moramo se nikada vidjeti u zivotu, nema f2f, a sve profesionalno i korektno.

Ako zelite, mozete kliknuti sljedeci link da vam ovo izgleda ovako:
- https://t.me/addlist/kQaPfKUQoB5iYjI1



-----------

Poceo san stavljati recenzije dealova u Telegram kanalu ovdje:
https://t.me/KriptovaluteOTC



Cheers  Cool

Otkup USDT | #NoKYC | 6000+ članova | Cash na ruke EUR
- https://t.me/KriptovaluteTelegram
Pages: « 1 ... 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 [252]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!