Bitcoin Forum
June 22, 2024, 04:06:03 PM *
News: Voting for pizza day contest
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Polish Hyde Park - altcoiny & tokeny  (Read 1922 times)
wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2786
Merit: 1710


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
October 03, 2019, 09:47:35 AM
 #41

Właśnie wystartowała runda 4 airdropa energi. 5000 miejsc (630 wolnych). Dodatkowy task do wypełnienia - instagram (również dla uczestników rundy 2 i 3).
Wygląda jakby jeszcze były miejsca.
edit: No i się rozeszło, To teraz czekamy na wypłatę.

Jak na razie wszystko wygląda dobrze i prawdopodobnie niedługo dostaniemy wypłatę. Całe szczęście, bo już powoli zaczynałem się pocić, że to jakiś kolejny przekręt, a przecież to ja osobiście go tu rozreklamowałem. Szczerze mówiąc zanim zareklamowałem, to najpierw sprawdziłem projekt ENERGI i wszystko wyglądało dobrze.

Jeżeli wypłaciliby niedługo to na dzień dzisiejszy każdy partycypant dostałby 260$ za 100 ENERGI. Myślę, że całkiem nieźle.



Już nie chcę mówić ile by to było podczas ATH, bo prawie 1000$ na głowę, co z pewnością zrobiłoby z ENERGI najlepszy earndrop od 2018 roku.

Poczekamy zobaczymy, wygląda na to, że na 2$ jest mocne wsparcie, więc może chociaż po 200$ uda się zgarnąć jak wypłacą w miarę szybko.



Może ktoś ma jakieś najnowsze informacje, jak długo to jeszcze potrwa do wypłaty od Energi?

Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2156
Merit: 1622


View Profile
October 03, 2019, 03:06:32 PM
 #42

5000 uczestników uzbierało się raptem w kilka godzin i po kolejnych kilku godzinach po namowach społeczności limit uczestników został zwiększony do 10 000. Obecnie brakuje jeszcze 1341 osób (ktoś chętny po reflinka i  25$ extra? Smiley PM) A z wypłatą sytuacja jest taka sama jak przy rundzie 2 i 3 - sprawdzimy, odsiejemy oszustów i damy znać ale najpierw dobijcie do pełna. A sprawdzanie zajmie trochę czasu, bo oprócz 10 000 osób jest dodatkowo 1 nowy task do zrobienia nawet przez uczestników poprzednich edycji - instagram- warto się pochylić dla dodatkowych 20$
Po kursie jednak widać, że rynek wystraszył się otwarcia 4 rundy bo prosto po newsie runął o 20%. Mam nadzieję, że do wypłaty cena nie spadnie do 50 centów. Na pewno warto być na bieżąco i sprzedać na wyścigi, bo po ilości uczestników (100k?) wychodzi nam podaż 2.5 mln $ uwolniona jednego dnia przy średnim dziennym wolumenie na poziomie 300 000$. To może być dump o 70% jak się jakiś wieloryb nie zlituje i nie odbierze tego od nas.

@wwzsocki Bywały większe airdropy, ale trzeba się było napracować Smiley
wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2786
Merit: 1710


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
October 03, 2019, 04:21:07 PM
 #43

...@wwzsocki Bywały większe airdropy, ale trzeba się było napracować Smiley

Bardzo dziękuje za informacje. Czyli bez zmian dalej czekamy  Cheesy.

Zgadzam się, że były wcześniej ale tak jak napisałem:

...ENERGI najlepszy earndrop od 2018 roku...

Jestem prawie pewien, że nie było już jakichś tłustych airdropów od końca 2018 do teraz, bo o nich nie słyszałem, a dość regularnie przeglądałem strony i wątki związane z tym tematem, które wcześniej dość precyzyjnie informowały mnie o wszystkich lepszych promocjach.

Jakie airdropy masz na myśli?

Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2156
Merit: 1622


View Profile
October 03, 2019, 04:33:47 PM
Last edit: October 03, 2019, 04:45:56 PM by Tytanowy Janusz
 #44

Jakie airdropy masz na myśli?

Nie lubię się chwalić ale skoro pytasz Smiley
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5152738.msg52194126#msg52194126
Z konkursu dostałem airdrop BNB o wartości 217$ za top 50 na jednym koncie i 67 $ za top 200 na drugim - razem 284$

https://binance.zendesk.com/hc/en-us/articles/360032888452
Moja skromność zabrania mi się chwalić które miejsce tu zająłem i ile za to dostałem ale powiem tylko, że znacznie wyżej niż top50 a nagrody były znacznie większe, bo wilcza część top50 została zbanowana za wash-trade i multi konta.
wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2786
Merit: 1710


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
October 03, 2019, 05:20:04 PM
Last edit: October 04, 2019, 12:56:50 PM by wwzsocki
 #45

ciach

No tak zgadzam się tylko, że to nie były airdropy ani nawet earndropy, tylko promocje, a raczej konkursy na Binance, gdzie trzeba było spełnić kilka warunków, żeby mieć jakąś szansę.

A mi chodziło o airdropy, gdzie wszyscy dostają tyle samo i wystarczy konto na Bitcointalk, czy nawet dostępne dla wszystkich lub earndropy za tweet albo like/follow na Facebooku.

Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2156
Merit: 1622


View Profile
October 04, 2019, 07:52:59 AM
 #46

W tak wąskiej definicji airdropa (fallow, retweet, like) to energii puki co jest nr.1. Zgadzam się.

Jednak moim zdaniem definicja airdropa jest dość płynna (nie ograniczałbym jej ponad "zrzut monet w zamian za wypełnienie ściśle określonych wymogów"). W ogóle czym się różni airdrop od earndropa jak nie samą nazwą wymyśloną przez zespół energi z niewiadomych przyczyn?

Bo dla mnie zrzut tokenów za przetestowanie apki/nowej platformy dla pierwszych 5000 uczestników do również airdrop. Zrobienie tego samego dla najlepszego 1000 uczestników (a nie pierwszego 1000) to również airdrop. Wymagający więcej pracy, fakt, ale wciąż jest to zrzut monet za wykonanie ścieśle określonych zadań. Po rozszerzeniu definicji nagle okazuje się, że za 5 dni testowania platwormy CELER można było zgarnąć ponad 1000zł lub 120zł za 5 min klikania.
malevolent (OP)
can into space
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3472
Merit: 1721



View Profile
October 04, 2019, 11:41:41 AM
 #47

Airdrop w oryginalnej definicji to darmowe altcoiny/tokeny z nicnierobienie ponad posiadaniem innych kryptowalut w dniu/godzinie airdopa.

Zrzut altcoinów/tokenów za wypełnienie zadań to giveaway lub bounty.

Signature space available for rent.
wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2786
Merit: 1710


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
October 14, 2019, 10:34:03 AM
 #48

Jakieś newsy na temat airdropa Energi?

Trzeba trzymać rękę na pulsie, żeby nie przegapić tej dystrybucji, bo jak znam życie, to po kilku godzinach cena poleci na łeb, kiedy wszyscy zaczną sprzedawać.

Ja niestety mam takie szczęście, że jestem zawsze na końcu kolejki. Jak dystrybucja trwa kilka dni, to ja zawsze jestem jednym z ostatnich do wypłaty.

Jestem ciekaw czy wprowadzą jakieś ograniczenia czasowe dla dystrybucji, żeby nie pozwolić na flash crash, czy też jednak wypłacą wszystko od razu?

Aż się wierzyć nie chce, żeby sobie takiego samobója strzelili ale kto wie? A jak Wy myślicie?

Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2156
Merit: 1622


View Profile
October 14, 2019, 11:26:24 AM
Last edit: October 14, 2019, 01:49:26 PM by Tytanowy Janusz
 #49

Energi zawsze trzymało linię, że tokeny ze wszystkich rund zostaną odblokowane jednocześnie. Runda 4 skończyła się raptem kilka dni temu, bo została rozszerzona o kolejne 5000 miejsc. Moim zdaniem powinno już pójść sprawnie. Runda 2 i 3 miały łącznie 80 000 miejsc? Teraz 10 000. Moim zdaniem max 2 tyg i będzie hajs na portfelach.

Kapitał powinien wbić wykres pod powierzchnię ziemi niezależnie, czy będzie to 1 dzień (na co pozwalają parametry energi) czy tydzień. Doskonale wiedzieli co robili. Powiem więcej. Jak podejmowali decyzję o wielkości airdropa, to Energi było przed pompą na 10$ (co rozbujało realny wolumen co najmniej 3 krotnie).

Wygląda na to, że polują na dostanie się do binance przez program community coin. Może to uratuje kurs.
" Binance Community Coin Vote is back! You can leave a comment, like our tweet and let them know how big our Energi community is!  https://twitter.com/Energicrypto/status/1183045139113152513 "
wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2786
Merit: 1710


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
October 14, 2019, 04:11:32 PM
 #50

Mam taką prośbę do Tytanowgo i wszystkich pozostałych, którzy brali udział w earndropie Energy, żeby poinformowali w tym wątku, kiedy dostaną powiadomienie przez email o początku dystrybucji lub po prostu, jak tylko się dowiedzą o wypłatach, żeby nie przegapić okazji i zdążyć sprzedać, chociaż za tyle ile było reklamowane na początku, czyli jakieś 150$ na partycypanta.

Ja na pewno zrobię, to samo, bo staram się trzymać rękę na pulsie, a zawsze w kupie siła  Wink.

Trochę mi szkoda Energi i aż mi głupio tak otwarcie pisać o sprzedawaniu jak najszybciej i to zaraz po dystrybucji, bo nie tak zachowuje się ktoś, kto wspiera projekt, ale z doświadczenia wiemy, że takie earndropy wpływają bardzo negatywnie na cenę (po wypłacie), szczególnie kiedy nagrody były tak wysokie i było ich tak dużo. Bez sensu byłoby trzymać i przyglądać się spokojnie spadkom ceny, kiedy zawsze można sprzedać i odkupić później, już przecenione Energi, a różnicę zainwestować w jeszcze więcej Energi, jeżeli faktycznie jest szansa na rozwój i ktoś jest prawdziwym entuzjastą projektu lub kupić BTC albo inne alty.

wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2786
Merit: 1710


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
October 17, 2019, 04:42:00 PM
 #51

Co myślicie a altach z pierwszej 10, no powiedzmy 15 na CMC, mam na myśli LTC, ETH, BNB, XLM, XRP, ZRX, BCH (czysto teoretycznie  Wink), Stellar, MNR, czy to jest moment, żeby kupić?

Jak przyjrzeć się większości altów, to albo walczą na wsparciach, albo są przed pierwszymi ważnymi oporami i aktualnie dzisiaj byki pokazały nawet trochę siły i mamy zielony dzień i pare procent na plus. Zazwyczaj zasada jest taka, że czekamy i wchodzimy w trejda, jak już opór zostanie przebity i co najmniej jedna zielona (4 godzinna jak dla mnie lub dniowa) świeca potwierdza ruch do góry. To samo ze wsparciami, jeżeli wytrzyma 3 lub 4 próby i odbije do góry, to po potwierdzeniu wchodzimy, itd, ale...

Ostatnio nigdy taki ruch do góry nie trwa długo i zazwyczaj kończy się zaraz po kolejnej zielonej świeczce, jeszcze większym spadkiem i to kilka razy szybszym.

Ja oczywiście doszukuję się tu manipulacji, ale nie biorąc jej pod uwagę, jest to czas na kupowanie altów? Bo tak jak mówiłem, zgłupiałem chwilowo i po prostu nie wiem co myśleć?

Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2156
Merit: 1622


View Profile
October 18, 2019, 09:26:04 AM
Merited by wwzsocki (2)
 #52

Co myślicie a altach z pierwszej 10, no powiedzmy 15 na CMC, mam na myśli LTC, ETH, BNB, XLM, XRP, ZRX, BCH (czysto teoretycznie  Wink), Stellar, MNR, czy to jest moment, żeby kupić?

Jestem mega sceptyczny co do praktycznie wszystkich altów.

coiny od transferu wartości (np. LTC, BCH) - moim zdaniem ich wartość dąży do 0. Ich siła polegała na byciu szybszym bitcoinem. Tylko takich wykwitów "lepszych od bitcoina" jest tak dużo i co chwile pojawiają się kolejne, że kapitał na tym jest rozwodniony do granic możliwości a prawdopodobieństwo obstawienia lidera graniczy z cudem.
XRP- sam napisałeś artykuł o XRP https://bitcointalk.org/index.php?topic=5117552.0

ETH i inne podobne (ZRX) - jest tego tysiące. A tak na prawdę moim zdaniem wyłoni się pewnego dnia lider w tej dziedzinie a reszta pójdzie w diabły. Może to być BNB, które króluje hypem (i zachwyca temperm rozwoju) albo nawet BTC

privacy coins (XMR) -
Prawdopodobnie w ciągu najbliższych kilku miesięcy giełdy i kantory operujące na terenie Unii Europejskiej będą zmuszone do analogicznych akcji - albo bezpośrednio z powodu lokalnego prawodawstwa lub też nacisków operatorów systemów płatności i banków (które dadzą giełdom i kantorom "propozycje nie do odrzucenia).

Zatem jeżeli chcecie kupić privacy coiny jak np. Monero czy zCash (dostępne na naszych stronach) bez problemów, to warto zrobić to relatywnie szybko. Podkreślić należy też, że w wypadku masowego wycofywania privacy coinów z giełd i kantorów ich wartość drastycznie spadnie.

Według mnie obecna cena może być krótkoterminowym dnem (zależy to głównie od bitcoina), ale w perspektywie najbliższych lat poleci jeszcze o 99%. Kurs więc będzie się zachowywał jak opisujesz. Podbitka kilkadziesiąt procent a potem z nienacka urwanie i sprzedaż na zawody bo każdy jest świadom ulotności obecnej ceny i wartości realnej, której nie ma. Jaką może mieć wartość realną LTC jeśli nikt go nie używa? Miał wartość jak był lepszym bitcoinem i ludzie wierzyli w potrzebę jego istnienia. Ale teraz NANO jest lepszym litecoinem. A potem XXXX będzie lepszym NANO i tak w kółko.

Jeśli więc szukasz dna krótkoterminowo to ciasny SL czesto podnoszony i zero sentymentów. Chociaż ja nie widzę siły kupujących. Chyba, że na daytrading i wejścia kilkugodzinne.

wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2786
Merit: 1710


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
October 18, 2019, 10:21:52 AM
 #53

Tak myślałem oczywiście o krótkoterminowych trejdach.

Czytasz w moich myślach i chociaż jesteś uczulony na słowo regulacja i KYC to widzę, że dokładnie rozumiesz, że nie ma innej drogi. Jesteśmy niestety za słabi, a  kryptowaluty, to tylko 0.0001 światowego pieniądza. Giełdy w unii, USA i ogólnie na całym świecie "uregulowanym", będą zmuszone (już są) do dostosowania się do prawa obowiązującego albo wypad, a w końcu powstanie jedna super koina, która powali na kolana inne pod każdym względem i dopiero będzie zgryz.

Ciężko pozostać optymistą, jeżeli naprawdę widzisz rzeczywistość prawdziwą, jak jest faktycznie, a nie oczyma entuzjasty, kogoś przekonanego o końcowej rewolucji w świecie pieniądza.
A kto na to pozwoli?

Już nawet nie chce wspominać o skamach, o tym, że 97% ICO to przekręt, że alty straciły 99% wartości (BTC 70%), pełnej manipulacji na tym rynku, ...

Kur.. a gdzie jakieś plusy?

Dzisiaj właśnie oglądałem video z konferencji w Londynie gdzie Roubini i Ver dyskutowali o kryptowalutach, ja wiem, że są to dwie najbardziej znienawidzone osoby przez społeczność BTC, ale ja uważam, że ważne jest, żeby znać ich punkt widzenia i ciężko się z Roubinim nie zgodzić, kiedy mówi krytycznie o kryptowalutach i BTC.

Jeżeli chcecie obejrzeć, tu jest link: https://www.youtube.com/watch?v=8izCNm6S63M

wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2786
Merit: 1710


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
November 07, 2019, 01:03:23 AM
Last edit: November 08, 2019, 05:49:32 AM by wwzsocki
 #54

To się nazywa udana inwestycja w altcoiny ... przepraszam shitcoiny  Wink.



Prawie 5000% w kilka godzin, to wynik jakiego jeszcze nie widziałem i wolumen, aż kilkanaście tysięcy USD  Grin.

malevolent (OP)
can into space
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3472
Merit: 1721



View Profile
November 07, 2019, 01:44:18 AM
Last edit: November 07, 2019, 02:00:10 AM by malevolent
 #55

Na jakiej to giełdzie/giełdach? Na nic podobnego nie mogę trafić googlując, wszędzie spadki jesli już, chyba że coś źle patrzę.

Signature space available for rent.
wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2786
Merit: 1710


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
November 08, 2019, 06:14:57 AM
 #56

Na jakiej to giełdzie/giełdach? Na nic podobnego nie mogę trafić googlując...

Mam całą masę tokenów, altcoinów (shitcoinów) z najróżniejszych airdropów i bounty, w których brałem udział poprzez najróżniejsze platformy do zautomatyzowanych airdropów i bounty.
Zrobiłem sobie ostatnio remanent w tych portfelach i znalazłem taką stronę, gdzie stworzyłem sobie portfolio i teraz śledzę tam, te wszystkie skumulowane przez lata skarby  Cheesy.

To jest właśnie jeden z takich tokenów ale o dziwo, jest to nawet projekt z ambicjami i w ciągłym rozwoju. Jest już na kilku małych giełdach i ma nawet parę tysięcy dolarów w dziennych wolumenach, to i tak nie najgorzej, jak na taki, zupełnie nie znany projekt. A mowa, jest właśnie o tokenie Bloom.

Bloom token (BLT) - to token zgodny z ERC-20 opracowany na blockchainie Ethereum, oferujący zdecentralizowany mechanizm punktacji kredytowej i oceny ryzyka. Token Bloom służy zarówno jako mechanizm poprawy punktacji i jako waluta w sieci Bloom, rozwiązuje problem nieautentycznego systemu punktacji kredytowej. Sieć Bloom wykorzystuje protokół Bloom, który służy do oceny ryzyka kredytowego poprzez zdecentralizowaną weryfikację tożsamości opartą na atestacji. Protokół Bloom rozwiązuje główne problemy związane z udzielaniem pożyczek przedsiębiorstwom, w tym z transgraniczną punktacją kredytową, wsteczną oceną wiarygodności kredytowej, ograniczoną zdolnością do udzielania pożyczek na całym świecie, wysokim ryzykiem kradzieży tożsamości i niekonkurencyjnym ekosystemem punktacji kredytowej. Protokół Bloom składa się z trzech głównych elementów, tj. BloomID (tworzy globalną bezpieczną tożsamość za pomocą poświadczenia tożsamości), BloomIQ (rejestr / śledzenie / raportowanie kredytowe) i BloomScore (ocena punktowa). Sieć Bloom ma na celu bezpieczną obsługę 3 miliardów osób niebankowych, które nie mogą uzyskać konta bankowego ani oceny kredytowej.

Bloom token (BLT) - służy również jako proponowany mechanizm inicjowania zmian w fazach i algorytmach BloomScore. Bloom Token (BLT) służy do zapłaty za ocenę ryzyka kredytowego i weryfikację tożsamości w sieci Bloom. Tokeny te są również używane w „Systemie zaproszeń”, w którym użytkownik musi umieścić ułamkową liczbę tokenów BLT jako zabezpieczenie dla nowych użytkowników zaproszonych do sieci Bloom. Tokeny zostaną zwrócone po upływie roku. Ta strategia chroni sieć przed atakującym, który chce utworzyć sieć złośliwych kont.

Całkiem nieźle prawda  Wink. Ale już po pompie  Grin


https://coinlib.io/coin/BLT/Bloom+Token

Tutaj giełdy tokena Bloom i wolumeny:


https://coinlib.io/coin/BLT/Bloom+Token

Nawet się cieszę, że mam tyle tego badziejstwa, bo co chwile, któryś mnie pozytywnie zaskakuje i jest pompowany. Okazuje się, że projekty, które są prawdziwe i w ciągłym rozwoju, mają nadal, szansę i potrafią znaleźć dla siebie miejsce. Kilka tysięcy dolarów w dziennych wolumenach to wystarczająca ilość, żeby zaspokoić potrzeby takiego początkującego projektu, jak widać. Jak zwykle pożyjemy zobaczymy ile z tych 3000 altów zostanie z nami na dłużej. Szacuje się, że tylko 1%, więc jakieś 30 projektów powinno przetrwać ale czy jest to Bloom token, sam nie wiem?

A tu link do strony Coinlib.io ze szczegółowymi informacjami na temat tokena Bloom: https://coinlib.io/coin/BLT/Bloom+Token




wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2786
Merit: 1710


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
December 17, 2019, 10:36:44 AM
Last edit: December 17, 2019, 04:56:20 PM by wwzsocki
 #57

...Kupujecie BNB?

No i już mam odpowiedź na moje pytanie.

Dosłownie wystarczyło kilka godzin żeby BNB przebiło wsparcie.



Wygląda na to, że zmierza do 4$. Praktycznie nie ma już jakichś mocniejszych wsparć nawet historycznych.

PS
Nie wiem o co chodzi, bo wcześniej napisałem posta, który zniknął Huh Cytowałem w nim TytanowegoJanusza i zapytałem czy ktoś kupuje BNB?

Teraz już sam nie wiem czy kiedy chciałem napisać nowego, to zamiast to zrobić edytowałem starego, bardzo możliwe.

wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2786
Merit: 1710


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
January 13, 2020, 05:20:47 PM
 #58

Znowu mamy chyba rekord w dziennym wzroście ceny na BLOOM tokenie  Grin Grin Grin


https://coinlib.io/coin/BLT/Bloom+Token

Gdyby zainwestować 1$ dzisiaj rano to wieczorem teoretycznie można było mieć 12000$  Cool.

Oczywiście zupełnie bez szans przy tych wolumenach i tokenie ale pomarzyć zawsze można. Tylko 1$... eh.

Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2156
Merit: 1622


View Profile
January 13, 2020, 05:59:27 PM
Last edit: January 13, 2020, 06:51:07 PM by Tytanowy Janusz
 #59

Znowu mamy chyba rekord w dziennym wzroście ceny na BLOOM tokenie  Grin Grin Grin


https://coinlib.io/coin/BLT/Bloom+Token

Gdyby zainwestować 1$ dzisiaj rano to wieczorem teoretycznie można było mieć 12000$  Cool.

Oczywiście zupełnie bez szans przy tych wolumenach i tokenie ale pomarzyć zawsze można. Tylko 1$... eh.

120$ a nie 12 000$ Smiley

ten post magicznie zniknie jak poprawisz swój post Smiley
wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2786
Merit: 1710


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
January 13, 2020, 06:58:57 PM
 #60

120$ a nie 12 000$ Smiley
Faktycznie, aż użyłem kalkulatora  . Ale ze mnie baran .

ten post magicznie zniknie jak poprawisz swój post Smiley
Niech zostanie, nie poprawiam .

Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!