Bitcoin Forum
May 09, 2024, 09:20:47 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »  All
  Print  
Author Topic: Cryptotalk imzası ödemeler hakkında (27 Ocak son, ödemelerinizi çekin)  (Read 4372 times)
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
December 07, 2019, 09:05:42 PM

Evet arkadaşlar 2020 Girdiğimiz zaman da yolun sonu olmuş olacak bakalım ondan sonraki süreçte bizi neler bekleyecek. O zamana yeni projelerin olması dileğiyle diyelim. Smiley
1715246447
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715246447
Reply with quote  #2

1715246447
Report to moderator
The forum was founded in 2009 by Satoshi and Sirius. It replaced a SourceForge forum.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715246447
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715246447
Reply with quote  #2

1715246447
Report to moderator
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
December 07, 2019, 10:30:13 PM

Bu crptotalk ne ayak ise millleti banlamis. Daha 3-5 post attık. 0 translate ile ama yine de ban yemisim. Demek ki cryptotalk ta beni istemiler.😃 Zaten çok mataf bir forum değil bence

muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
December 11, 2019, 08:19:15 PM

Bu crptotalk ne ayak ise millleti banlamis. Daha 3-5 post attık. 0 translate ile ama yine de ban yemisim. Demek ki cryptotalk ta beni istemiler.😃 Zaten çok mataf bir forum değil bence

Yahu üstad ne işiniz var orada Smiley 1000sats için uğraşılır durulur mu Smiley
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
December 11, 2019, 09:26:12 PM

Yahu üstad ne işiniz var orada Smiley 1000sats için uğraşılır durulur mu Smiley

herkesin ekonomik durumu bir değil, belki oradan kazanacağı 100 lira 200 lira bir eksiği kapatacak bir paradır.  ya da koin biriktirmek için bir ufak gelir kaynağıdır. damlaya damlaya göl olur
jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
December 11, 2019, 09:50:12 PM

Son durum nedir bu konuda? Galiba artık sonuna yaklaşıyoruz. Bir bakıma iyi bir bakıma kötü;

İyi olan şu;

Eski hesaplar yine sessizlik yeminine girsinler ortam bizlere kalsın

Kötü olan şu;

Yine kendi kendimize konu açıp konuşacağız Smiley (Neyse Jopen sus sus Jopen sus Smiley
Aceeakell
Sr. Member

View Profile
December 12, 2019, 12:34:40 AM

Son durum nedir bu konuda? Galiba artık sonuna yaklaşıyoruz. Bir bakıma iyi bir bakıma kötü;

İyi olan şu;

Kötü olan şu;

Yine kendi kendimize konu açıp konuşacağız Smiley (Neyse Jopen sus sus Jopen sus Smiley

ödemeler devam ediyor, diğer sayfada var duyuru. 1 hafta ödemeyi durdurdular onun harici günlük olarak ödüyorlar her hangi bir sıkıntı yok gibi. biraz arttırsalar iyi olacak ama tabi
Okuzgozu
Sr. Member

Activity: 710
Merit: 255

View Profile
December 12, 2019, 08:32:02 AM

Daha yeni tıklayıp satoshilerimi aldım. sıkıntı görünmüyor. ama tahminim bu ay sonu bitirecekler. günlük tıklamakta fayda var. cok birsey kazanmadım ama en azından 3-5 kumar parası cıktı
2run
Hero Member

Activity: 1890
Merit: 792

View Profile
December 12, 2019, 09:57:03 AM

Ödemelerde bir sıkıntı yok aynen ama güncelleme zamanları çok farklılaşmaya başladı öğlen yazdığım mesajı akşam 8 de hesaba yansıtıyor akşam 8 de yazdığım mesajı gece 1 de yansıtıyor. çok ilginç olmaya başladı yine saat farkından dolayı diyeceğim ama hiç alakası yok umarım geçici bir problemdir.
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
December 12, 2019, 11:34:38 AM

İyi olan şu;

Kötü olan şu;

ödemeler devam ediyor, diğer sayfada var duyuru. 1 hafta ödemeyi durdurdular onun harici günlük olarak ödüyorlar her hangi bir sıkıntı yok gibi. biraz arttırsalar iyi olacak ama tabi

Beş post şu an için çok az ama çıkan kişiler oldu bir daha giremediler ise iyi aslında şu anda baya boşaldı gibi arttırma imkanları olabilir ama kampanyanın çabuk bitme imkanı da olabilir bu yüzden..
xzone
Legendary
*

Activity: 2576
Merit: 1482

View Profile
December 12, 2019, 12:35:20 PM

Ödemelerde bir sıkıntı yok aynen ama güncelleme zamanları çok farklılaşmaya başladı öğlen yazdığım mesajı akşam 8 de hesaba yansıtıyor akşam 8 de yazdığım mesajı gece 1 de yansıtıyor. çok ilginç olmaya başladı yine saat farkından dolayı diyeceğim ama hiç alakası yok umarım geçici bir problemdir.

Aynı sorun bende de var. Saate bakıyorsun gün içerisinde olduğu belli ama sonraki günün mesajlarından sayılmış oluyor. Aslında olabildiğince erken saatte atmak lazım bunun önüne geçmek için.
Havuzun dolmadığı hafta çok kişi kampanyadan ayrıldı. Bence sırf bu durum bile planlanandan daha geç bitmesini sağlayacak, havuz daha yavaş boşalacak Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Aceeakell
Sr. Member

View Profile
December 12, 2019, 04:21:13 PM

Aynı sorun bende de var. Saate bakıyorsun gün içerisinde olduğu belli ama sonraki günün mesajlarından sayılmış oluyor. Aslında olabildiğince erken saatte atmak lazım bunun önüne geçmek için.
Havuzun dolmadığı hafta çok kişi kampanyadan ayrıldı. Bence sırf bu durum bile planlanandan daha geç bitmesini sağlayacak, havuz daha yavaş boşalacak Smiley

ben de geç yazınca o günün mesajlarından saymıyor diyelim akşam 21.00 de yazdınız, ertesi gece 1.00 de saydı diyelim.  hem bugüne yazmıyor,  hem de yeni gün için 0 yazıyor, siz de de durum bu şekilde mi
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
December 12, 2019, 04:28:13 PM

o kısmı ben de tam çözemedim. şimdi saat farkı desek biz rusya ile aynı saat dilimindeyiz, UTC saatine göre güncelleme alıyor desek TR 21:00 den sonra gelen güncellemede post sayısı ertesi güne sarkar. güncelleme belirli bir aralıkla yapılmıyor random sanki. ama genel olarak 20:00 a kadar o günü kapatırsan kafan rahat olur. sonrasında şansa dansa ertesi güne post sarkması yaşanabilir.
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
December 12, 2019, 04:59:46 PM

Ne oldu bu yobit imza işi bitti mi eskisi gibi kimse pek yok gibi.
Birde cryptotalk anlamsız bir şekilde neden ban atiyir. Daha 3-5 post attım. Banned yazısı çıkıyor bende.

AlyattesLydia (OP)
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
December 12, 2019, 06:55:48 PM

Birde cryptotalk anlamsız bir şekilde neden ban atiyir. Daha 3-5 post attım. Banned yazısı çıkıyor bende.

Yobit değil de, cryptotalk diyelim. İmza devam ediyor sanırım siz cryptotalk forumunu kast ediyorsunuz, oradaki banlanmada farklı bir mantıkla ilerliyorlar.

ben de geç yazınca o günün mesajlarından saymıyor diyelim akşam 21.00 de yazdınız, ertesi gece 1.00 de saydı diyelim.  hem bugüne yazmıyor,  hem de yeni gün için 0 yazıyor, siz de de durum bu şekilde mi

Bu sanki sonradan mı çıktı? Çünkü ben normal giderken, artık son zamanlarda hep bu saat farkından, arada boş günler geçiyor.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1139

View Profile
December 12, 2019, 07:00:32 PM

Yobit değil de, cryptotalk diyelim. İmza devam ediyor sanırım siz cryptotalk forumunu kast ediyorsunuz, oradaki banlanmada farklı bir mantıkla ilerliyorlar.

Bu sanki sonradan mı çıktı? Çünkü ben normal giderken, artık son zamanlarda hep bu saat farkından, arada boş günler geçiyor.

eskiden de vardı üstad, 20 post olduğunda saat 22:00-23:00 gibi yazılan postlar ertesi güne sarkıyordu, mesaiye erken başlıyorduk Cheesy çünkü spam yapmadan mesaj atmak kolay iş değil

geceden (24:00'ten sonra) bir kısmını atın en azından, sabahtan öğlene kadar ya da en geç öğleden sonra bitirin post sayısını derim. bol kazançlar..........

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
Aceeakell
Sr. Member

View Profile
December 12, 2019, 07:15:33 PM

@wolwoo ertesi güne sarkmıyor, bir daha oku istersen, olay daha farklı orada. saat olarak örnek vermişim, o saatlere göre attığımız da saymıyor demişim, AlyattesLydia da ona istinaden cevap yazmış.
wolwoo
Legendary
*

View Profile
December 12, 2019, 07:18:07 PM

@wolwoo ertesi güne sarkmıyor, bir daha oku istersen, olay daha farklı orada. saat olarak örnek vermişim, o saatlere göre attığımız da saymıyor demişim, AlyattesLydia da ona istinaden cevap yazmış.
evet üstad 20 post sayısı olduğunda sayılıyordu, yanlış ifade etmiş olabilirim.
şimdi gece 12:01'den itibaren atınca sayılıyor ve geç saatlere kalmamak gerekiyor

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
2run
Hero Member

Activity: 1890
Merit: 792

View Profile
December 12, 2019, 07:27:47 PM

Evet aynı şekilde mesela 19:55 de attığım mesajı halen saymamış muhtemelen 24:00 gibi işleme alacaklar ve yarına 1 mesaj saymış olacak, bugün 4 mesajda kalmış oluyor. son 1 haftadır böyle problemler olmaya başladı belki benim online olmamla ilgili durumdur bilemiyorum.
wolwoo
Legendary
*

View Profile
December 12, 2019, 07:59:04 PM
Last edit: December 12, 2019, 08:11:44 PM by wolwoo
Merited by Aceeakell (1)

tekrar baştan yazalım:

hava kararmadan iftar topu patlamadan ilişiği kesin, kartınızı basın, ben öğlene bitiriyorum en geç Smiley

ağşamdan sonrası geçmiyor (olabilir diyelim), sanırım en geç akşam saatlerinde snapshot alıyorlar (belki 19:00-20:00 falan da olabilir).

gece 12'de başlangıç için tekrar snapshot alınıyor ve sayaç sıfırlanıyor, o arada kalan süre sayılmıyor. (xx:00-00:00)

soo 00:01-16:00 arası (o da en geç) atarsanız ödemenizi eksiksiz alırsınız, akşamdan sonraya hiç kalmadığım için bilmiyorum, zaten günde 20 post atıyorum  Cheesy

5 posttan sonrası hiç kasmıyor, tamamen forumu sevdiğim, sohbet etmek, öğrenmek ve birşeyler paylaşmak için mesaj atıyorum. tabii yine spama düşmemek için gayret etmek gerekiyor.

gece buralar çok ıssız oluyor, gündüz ara ara sohbet etme imkanı oluyor, tek başına yazınca kendi kendine konuşma gibi bir durum ortaya çıkıyor, en güzel saatler akşam saatleri ama onda da postlar sayılıyor mu sayılmıyor mu emin değilim.

cryptotalk imzası gayet memnun edici, zaten foruma girip mesaj atıyorum, üzerine ödül almak benim için güzel bir imkan..yarışmacı arkadaşlara aşfqjdfe Wink

Aceeakell
Sr. Member

View Profile
December 12, 2019, 08:26:17 PM

@wolwoo bir daha oku istersen yazılanları belli bir saatte atılan mesaj sayılmıyor sizde de aynı durum var mı diye soruyorum. Başka yaşayan var mı, Öğlen 12 de post atmasını biliyorum. Ne zaman post atalım diye sormuyorum,  şu saatler de post atınca post sayılmıyor, sizde de aynı durum var mı,  bunu başka yaşayan var mı diye soruyorum.
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »  All
  Print  

Jump to: