Bitcoin Forum
June 16, 2024, 05:31:28 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »  All
  Print  
Author Topic: Cryptotalk imzası ödemeler hakkında (27 Ocak son, ödemelerinizi çekin)  (Read 4372 times)
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
December 12, 2019, 08:35:09 PM

@wolwoo bir daha oku istersen yazılanları belli bir saatte atılan mesaj sayılmıyor sizde de aynı durum var mı diye soruyorum. Başka yaşayan var mı, Öğlen 12 de post atmasını biliyorum. Ne zaman post atalım diye sormuyorum,  şu saatler de post atınca post sayılmıyor, sizde de aynı durum var mı,  bunu başka yaşayan var mı diye soruyorum.
hocam dikkat edersen kimseye cevap yazmadım bu defa, sadece bildiklerimi yazdım. şimdiye kadar neredeyse eksiksiz ödeme aldığımı söyleyebilirim. bunun için de yukarıda yazdığım şekilde hareket ettim ve sıkıntı yaşamadım. sıkıntı yaşayanların da geç saatlerde post atmasından kaynaklı olduğunu düşünüyorum (yanlış da biliyor olabilirim)   

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
December 12, 2019, 08:40:10 PM

Ne oldu bu yobit imza işi bitti mi eskisi gibi kimse pek yok gibi.
Birde cryptotalk anlamsız bir şekilde neden ban atiyir. Daha 3-5 post attım. Banned yazısı çıkıyor bende.

Yobit değil de, cryptotalk diyelim. İmza devam ediyor sanırım siz cryptotalk forumunu kast ediyorsunuz, oradaki banlanmada farklı bir mantıkla ilerliyorlar.

Aynen hocam cryptotalk bende üye olmuştum . kendi çapımda ingizicem ile bir iki post attım baktım geçenlerde ortada banned yazıyor. maçın başında gol yiyen takım gibi oldum . daha ne yaptık aq da ban yedik. rus değil mi alayının amk

Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
December 12, 2019, 08:53:25 PM

@wolwoo bir daha oku istersen yazılanları belli bir saatte atılan mesaj sayılmıyor sizde de aynı durum var mı diye soruyorum. Başka yaşayan var mı, Öğlen 12 de post atmasını biliyorum. Ne zaman post atalım diye sormuyorum,  şu saatler de post atınca post sayılmıyor, sizde de aynı durum var mı,  bunu başka yaşayan var mı diye soruyorum.
hocam dikkat edersen kimseye cevap yazmadım bu defa, sadece bildiklerimi yazdım. şimdiye kadar neredeyse eksiksiz ödeme aldığımı söyleyebilirim. bunun için de yukarıda yazdığım şekilde hareket ettim ve sıkıntı yaşamadım. sıkıntı yaşayanların da geç saatlerde post atmasından kaynaklı olduğunu düşünüyorum (yanlış da biliyor olabilirim)   

evet 21 ile gece 3.00 arasında özellikle sıkıntı var. ama senin dediğin gibi ertesi güne yazmıyor.  bazen ertesi güne yazıyor bazen 0 hiç yazmıyor. eskiden böyle değildi sonradan böyle olmaya başladı bende.  garanti olması için 00.01 den itibaren yerine gece 3.00 den itibaren yazmak daha iyi. ya da kalkacak öğren yazacak en temiz o.  çünkü gece 1.30 da yazılan postun da ne bu güne ne ertesi güne yazdığı oluyor 0 yazıyor gene.
wolwoo
Legendary
*

View Profile
December 12, 2019, 09:02:16 PM

@wolwoo bir daha oku istersen yazılanları belli bir saatte atılan mesaj sayılmıyor sizde de aynı durum var mı diye soruyorum. Başka yaşayan var mı, Öğlen 12 de post atmasını biliyorum. Ne zaman post atalım diye sormuyorum,  şu saatler de post atınca post sayılmıyor, sizde de aynı durum var mı,  bunu başka yaşayan var mı diye soruyorum.

evet 21 ile gece 3.00 arasında özellikle sıkıntı var. ama senin dediğin gibi ertesi güne yazmıyor.  bazen ertesi güne yazıyor bazen 0 hiç yazmıyor. eskiden böyle değildi sonradan böyle olmaya başladı bende.  garanti olması için 00.01 den itibaren yerine gece 3.00 den itibaren yazmak daha iyi. ya da kalkacak öğren yazacak en temiz o.  çünkü gece 1.30 da yazılan postun da ne bu güne ne ertesi güne yazdığı oluyor 0 yazıyor gene.

o zaman sizde sıkıntı olabilir hocam ama bende yok öyle bi durum
bende 00:00:01'den itibaren saymaya başlıyor, hatta yine bir deneme yapmak için bunu bilerek geç atıyorum, bu post sayılacak eminim, her gece yaşıyorum bunu Cheesy
asıl sıkıntılı dönem akşamdan sonra gece 12'ye kadar bence (yine söylüyorum bu kısımdan emin değilim çünkü hiç sarkmadım bu kadar)

Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
December 12, 2019, 09:10:23 PM

Gece 00:02 den sonra genelde bir sıkıntı olmuyor ertesi güne yazılıyor hemen onun öncesinde saat 22:00 gibi yazarsan eğer ertesi güne geçme imkanı oluyor o yüzden öğlen saatlerinde falan sayım gerçekleşiyor. Genelde bende öyle oluyor.
wolwoo
Legendary
*

View Profile
December 12, 2019, 10:48:01 PM
Last edit: December 12, 2019, 11:06:45 PM by wolwoo

@wolwoo bir daha oku istersen yazılanları belli bir saatte atılan mesaj sayılmıyor sizde de aynı durum var mı diye soruyorum. Başka yaşayan var mı, Öğlen 12 de post atmasını biliyorum. Ne zaman post atalım diye sormuyorum,  şu saatler de post atınca post sayılmıyor, sizde de aynı durum var mı,  bunu başka yaşayan var mı diye soruyorum.

evet 21 ile gece 3.00 arasında özellikle sıkıntı var. ama senin dediğin gibi ertesi güne yazmıyor.  bazen ertesi güne yazıyor bazen 0 hiç yazmıyor. eskiden böyle değildi sonradan böyle olmaya başladı bende.  garanti olması için 00.01 den itibaren yerine gece 3.00 den itibaren yazmak daha iyi. ya da kalkacak öğren yazacak en temiz o.  çünkü gece 1.30 da yazılan postun da ne bu güne ne ertesi güne yazdığı oluyor 0 yazıyor gene.

o zaman sizde sıkıntı olabilir hocam ama bende yok öyle bi durum
bende 00:00:01'den itibaren saymaya başlıyor, hatta yine bir deneme yapmak için bunu bilerek geç atıyorum, bu post sayılacak eminim, her gece yaşıyorum bunu Cheesy
asıl sıkıntılı dönem akşamdan sonra gece 12'ye kadar bence (yine söylüyorum bu kısımdan emin değilim çünkü hiç sarkmadım bu kadar)

Evet saat 02:00 gibi günün ilk snapshotını alacaklar diye bekliyorum, birazdan edit yapacağım mesaja..

çok ilginç normalde 00:00-02:00 arası 4 postum var ama 5 yansımış hesaba
demek ki ilk sayaç sıfırlama snapshotı 12'den biraz daha önce alınıyor çünkü en yakın post saati 11:52
ama tabii bu herkeste farklı işliyor olabilir, neticede epey üye katılım sağlıyor, belki sırayla falan alınıyordur

sonuç itibariyle gece yarısından sonra atılan postlar aynen (+1) hesaba yansıdı bende

ingiltere
Legendary
*

Activity: 3024
Merit: 1510

View Profile
December 13, 2019, 06:12:01 PM
Merited by Blacknavy (1)

Sanırım Türkiye saatine göre saat 22:00'de gün bitiyor bu kampanya için. O yüzden o saatten sonra yazdıklarınız sonraki güne yazılıyor. Balance çekimi konusunda da ne zaman send butonuna basarsanız o günde gösteriyor. Sistemde sorun yok, sadece saat diliminden dolayı fark var.
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
December 13, 2019, 06:13:52 PM

Sanırım Türkiye saatine göre saat 22:00'de gün bitiyor bu kampanya için. O yüzden o saatten sonra yazdıklarınız sonraki güne yazılıyor. Balance çekimi konusunda da ne zaman send butonuna basarsanız o günde gösteriyor. Sistemde sorun yok, sadece saat diliminden dolayı fark var.

gmt +2 ye göre çalışıyor ya da gmt +3 e göre çalışıyor türkiyeyle ya bir saat fark var ya da hiç yok. rus saatine göre yani
ingiltere
Legendary
*

Activity: 3024
Merit: 1510

View Profile
December 13, 2019, 06:37:25 PM

Ben bunu test ettim saat 22:00'yi öyle verdim. 22:00 - 00:00 arası birçok kez mesaj yazdığım için bu duruma tanıklık ettim. Aksini iddia eden kanıtlarını paylaşabilir.
Aqualung89
Hero Member

View Profile
December 13, 2019, 08:19:26 PM

Ben bunu test ettim saat 22:00'yi öyle verdim. 22:00 - 00:00 arası birçok kez mesaj yazdığım için bu duruma tanıklık ettim. Aksini iddia eden kanıtlarını paylaşabilir.

Bana da öyle geldi bir önceki postta da aynı şekilde demiştim 22:00 kadar en son baktıklarım arasında ondan sonraki yazılanlar ertesi güne aktarılıyor. Gmt +2 göre sanırım çalışıyor herhalde.
wolwoo
Legendary
*

View Profile
December 13, 2019, 08:42:06 PM
Last edit: December 13, 2019, 11:12:35 PM by wolwoo

22:00'den itibarense şayet iyi bir şey bu! Eskiden 20 post olduğunda da öyleydi, hemen hemen o saatlerde başlıyordu yeni gün.
Bugün bakalım ne olacak sonuç? 22:00'den sonrakileri sayacak mı merak ediyorum, bir test edelim dediğinizi...
İlk ödeme saat 02:00'de oluyor, onu da ben birçok defa test ettim. Saat gibi ödemeler, gerçekten güzel işleyen bir sistemleri var. Umarım devam eder.
Edit : saat 02:12 geçmedi 😂

Vispilio
Legendary
*

Activity: 2086
Merit: 1631

View Profile WWW
December 14, 2019, 03:09:19 AM

sistem Rusya'da gece yarısından önce hesaplama evresine giriyor 1-2 saat,

bu dönemde atılan mesajlarda aksaklık olabilir, garanti olması için tavsiye edildiği gibi Avrupa'da gündüz vakti 5 mesaj atmakta fayda var...

The Young Turk
Legendary
*

Activity: 1176
Merit: 1013

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

View Profile
December 14, 2019, 07:49:30 AM

Mesela dün gece öncekilerden farklı oldu. Gün değişimi daha geç saatte yapıldı. Bence kampanyada bu konuda tutarlı davranmıyorlar. Bir akşam saat sekizden sonrası sayılmıyorken diğer günler on birden sonrası sayılmıyor. Tam beş mesajı tamamlamak için gündüz vakti bu işi tamamlamak lazım. Aksi durumda gün kaymaları yaşanabiliyor.
İtiraz edip düzeltilme gibi bir şansı da yok.

███████                   
                      ██████████                        ██       
                       ████████████                  ███       
                                ██████████           █████       
                                        ███████      ██████         
██████                  ███████     ████
████████                ██████     ██   
██████████        ████████           
███████████    █████████           
████████    ████████

███████    ████████       
              ██████    █████████████ 
          █████████      ███████████ 
      ███████████          █████████ 
██████████████                       
████████████████                       
███████      ████████████           
██████        ████████████           
████                ██████████           

.xx-coin.io.

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

AlyattesLydia (OP)
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
December 14, 2019, 09:08:13 AM

Mesela dün gece öncekilerden farklı oldu. Gün değişimi daha geç saatte yapıldı. Bence kampanyada bu konuda tutarlı davranmıyorlar. Bir akşam saat sekizden sonrası sayılmıyorken diğer günler on birden sonrası sayılmıyor. Tam beş mesajı tamamlamak için gündüz vakti bu işi tamamlamak lazım. Aksi durumda gün kaymaları yaşanabiliyor.

İş yerinde bitcointalk gibi siteler yasaklı olduğu için çalışanlar için sorun bir durum. Genellikle akşam mesaj atıyordum o yüzden hepsi birbirine karışıyor. Saat 22'den önce atsam iyi olacak çok fazla boşluk olmaya başladı. Gerçi bazen 5 mesaj atacak kadar konu görmediğim zamanlarda mesaj atmıyorum ama bakalım.
Aqualung89
Hero Member

View Profile
December 14, 2019, 01:17:57 PM

İş yerinde bitcointalk gibi siteler yasaklı olduğu için çalışanlar için sorun bir durum. Genellikle akşam mesaj atıyordum o yüzden hepsi birbirine karışıyor. Saat 22'den önce atsam iyi olacak çok fazla boşluk olmaya başladı. Gerçi bazen 5 mesaj atacak kadar konu görmediğim zamanlarda mesaj atmıyorum ama bakalım.

Eğer giriş yapamıyor iseniz vpn kullanın derim bu sayede o günü tamamlamış olursunuz. Bende genelde öyle yapıyorum vpn olmadan giriş yapılamıyor çoğu zaman. Keşke beş post sınırını yükseltseler iyi olur.
2run
Hero Member

Activity: 1904
Merit: 795

View Profile
December 14, 2019, 04:09:58 PM

1-2 gün mesaj yazamayacağım acaba bir sorun olur mu bilen var mı? kampanyadan atılmayalım durduk yere sonra.
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
December 14, 2019, 04:16:22 PM

telefondan açıp atabilirsin hocam. mobil telefon da yasak değildir heralde. illa bir arada 5 dakika açıp 1 post atarsın sonra vakit geçince bakarsın duruma göre bir post daha atarsın. telefonda forum kullanmak çok fazla internet paketi de bitirmez. çünkü forum çok basit bir yapıda olduğu için çok az veri harcıyor.
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
December 14, 2019, 04:20:39 PM

1-2 gün mesaj yazamayacağım acaba bir sorun olur mu bilen var mı? kampanyadan atılmayalım durduk yere sonra.

problem olmaz herhalde ya. imzayı kaldırmadığın sürece sıkıntı çıkacağını zannetmem.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
December 14, 2019, 06:30:11 PM

Benim yazmamışlığım var hatta bir hafta cok vaktim yoktu toplam 10 mesaj bile olmadı birşey olmuyor. zaten mesaj bası odeme oldugu icin adamın işine geliyor.
xzone
Legendary
*

Activity: 2618
Merit: 1494

View Profile
December 14, 2019, 11:00:20 PM

Hiçbir sorun olmaz, kampanyadaki birçok kişi zaten her gün mesaj atmıyor. Bunun herhangi bir yaptırımı yok attığınız kadar ödeme yapılıyor. Hatta şu anda havuz yeniden boşalmış görünüyor, belki kampanyanın sonuna gelmiş bile olabiliriz Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████████████████████████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███