Bitcoin Forum
May 28, 2024, 03:27:00 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 »  All
  Print  
Author Topic: Cryptotalk imzası ödemeler hakkında (27 Ocak son, ödemelerinizi çekin)  (Read 4372 times)
xzone
Legendary
*

Activity: 2590
Merit: 1490

View Profile
December 31, 2019, 01:43:10 PM

Ben de bu aralar günlük çekiyorum, daha önce uzun süre çekememe stresi yaşadığım için bir daha bu riski almak istemiyorum Cheesy gerçi önceden katıldığımız kampanyalarda ödülü aylar sonra belki alabiliyorduk ama şimdi hızlı çekime alışınca 3-5 gün havuz boş kalsa insan tedirgin oluyor Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
December 31, 2019, 02:48:57 PM

Ben de bu aralar günlük çekiyorum, daha önce uzun süre çekememe stresi yaşadığım için bir daha bu riski almak istemiyorum Cheesy gerçi önceden katıldığımız kampanyalarda ödülü aylar sonra belki alabiliyorduk ama şimdi hızlı çekime alışınca 3-5 gün havuz boş kalsa insan tedirgin oluyor Smiley

günlük zaten, çekim masrafı o kadar değil mi?  zaten aldığınız 1-2 dolar, onu da çekim masrafına mı veriyorsunuz
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
December 31, 2019, 04:17:23 PM

gelen tutarı ben de günlük ethere yatırıyorum 1 e tamamladığımda cüzdana çekiyorum. değer kaybediyor olsa da sonuçta ether elbet birgün bize de güler Smiley
AlyattesLydia (OP)
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
December 31, 2019, 06:08:25 PM

gelen tutarı ben de günlük ethere yatırıyorum 1 e tamamladığımda cüzdana çekiyorum. değer kaybediyor olsa da sonuçta ether elbet birgün bize de güler Smiley

Hocam ben de uzun süredir imzadayım, 1 Ethereum alacak paraya yeni ulaştım. Demek ki olay Legendary olmakta  Grin

Bu aralar forum sessiz 5 mesaj atacak kadar konu bulamıyorum. Genellikle günlük 3-4 mesaj oluyor.
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
December 31, 2019, 10:25:15 PM

Hocam ben de uzun süredir imzadayım, 1 Ethereum alacak paraya yeni ulaştım. Demek ki olay Legendary olmakta  Grin

Bu aralar forum sessiz 5 mesaj atacak kadar konu bulamıyorum. Genellikle günlük 3-4 mesaj oluyor.

Bende hep ltc çevirip çekim yapıyorum genelde ama daha önceleri ethere çevirip bekletiyordum ama para yetmeyince tl çevirmek gerekiyor bazen. Ama imzadan gelen geliri biriktirmek en mantıklısı ama ihtiyaç olunca mecburen...
xzone
Legendary
*

View Profile
January 01, 2020, 12:20:01 AM

günlük zaten, çekim masrafı o kadar değil mi?  zaten aldığınız 1-2 dolar, onu da çekim masrafına mı veriyorsunuz

Çekimden kastım hesaba herhangi bir coin olarak çekmek değil, send to balance butonunu kullanmak Smiley
Bastıktan sonra zaten borsa hesabına gelmiş oluyor. Orada biriktirmekten yana problem yok, kazanılmış hak elimizden gitmesin yeter Smiley

.
.Duelbits.
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2086
Merit: 1140

View Profile
January 03, 2020, 07:38:19 AM

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5214462.0

onun bunun bebeleri yobit imzası giyenlere giydiriyor, scammer diyor, onlarca üye alkışlıyor. karşılığında ben de böyle bir başlık açtım, scammer olmadığımı söyledim. belki bir iki kelam da siz etmek istersiniz...

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
January 03, 2020, 02:36:16 PM

Yobit imzasında son durum nedir şimdi? İmzayı giyenlere eksi trust mı basıyorlar ya da profile olumsuz yorum mu yazıyorlar? Böyle vakalar duymuştum da emin olamadım. Ona göre ben de Bitvest'ten çıkıp girmeyi düşünüyorum. Post başı ücreti çok düşük benimkinin. Tavsiye ediyormusunuz Yobit'i?

Not: Başlığın adı da değişse iyi olur aslında.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2086
Merit: 1140

View Profile
January 03, 2020, 02:51:38 PM

Yobit imzasında son durum nedir şimdi? İmzayı giyenlere eksi trust mı basıyorlar ya da profile olumsuz yorum mu yazıyorlar? Böyle vakalar duymuştum da emin olamadım. Ona göre ben de Bitvest'ten çıkıp girmeyi düşünüyorum. Post başı ücreti çok düşük benimkinin. Tavsiye ediyormusunuz Yobit'i?

Gel hocam gel şenlik var burda😂 birkaç yawşk kırmızı atabilir, globalde dövüş kavga, hareketli bir ortam yani 😉

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
January 03, 2020, 03:03:36 PM

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5214462.0

onun bunun bebeleri yobit imzası giyenlere giydiriyor, scammer diyor, onlarca üye alkışlıyor. karşılığında ben de böyle bir başlık açtım, scammer olmadığımı söyledim. belki bir iki kelam da siz etmek istersiniz...
toplamıssın çöpçüleri baslıgında. abi bulasmayın sunlara uzak durun ignore edin şunları takmayın. allah olsanız haksız siz cıkarsınız bunlar böyle adamlar
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
January 03, 2020, 03:20:29 PM

Yerinde olsam bitvestte kalırdım. Az ama öz sürekli olan bir şey. Hampuz atmadığı sürece sıkıntı yok. Tier atlamak en önemlisi. Cryprotalk un ne olacağı belli değil.
Yobit imza değiştirince galiba millete yine scam ayağına negatif verdiler galiba .
Fırsat kollayan pijjj dolu global de

lossnet
Legendary
*

View Profile
January 03, 2020, 03:39:49 PM

Gel hocam gel şenlik var burda😂 birkaç yawşk kırmızı atabilir, globalde dövüş kavga, hareketli bir ortam yani 😉

Hocam tek hesabım var zaten, bunu da zar zor SR yapabildim Smiley Eğer negatif yeme riskimiz varsa girmem ben o zaman. Ama bizden katılanlara da bakıyorum, 4-5 kişi negatif almış imza sebebiyle; bunlar da ara-sıra globalde yazan ve göze çarpanlar. Geri kalanı sorunsuz devam ediyorlar sanırım? Bir de sorun yaşamayıp Yobit ile devam edenlerden yorum alayım Wink

Yerinde olsam bitvestte kalırdım. Az ama öz sürekli olan bir şey. Hampuz atmadığı sürece sıkıntı yok. Tier atlamak en önemlisi. Cryprotalk un ne olacağı belli değil.
Yobit imza değiştirince galiba millete yine scam ayağına negatif verdiler galiba .

Kalmaya kalayım da çok düşük ücreti var, hem yordu hem de sıktı beni. Rütbemi bile yükseltmediler halen, kaç hafta geçti... En yüksek tier'deki en yüksek rütbe bile 6500 sat alıyor Bitvest'te. Yobit ise post başına 12k sat veriyor Senior için. Yok mu başka local kabul eden, ücreti yüksek, helal süt emmiş bir kampanya? Burası çokomelli Wink Murat'ın 24K imzası da hemen dolmuş zaten.
Aqualung89
Hero Member

Merit: 529

View Profile
January 03, 2020, 03:43:32 PM

Ne zaman bu konuya baksam havuzmu doldu diye tereddüte düşüyorum arkadaş. Cheesy Lossnett şu anda yobite girsen bile negatif yeme riskin yok çünkü imza alanı değişti şu anda bir problem olmaz ama yinede girme derim çünkü ne zaman havuz boşalıp ne zaman dolacağı da belli değil.
xzone
Legendary
*

View Profile
January 03, 2020, 05:02:29 PM

Ne zaman bu konuya baksam havuzmu doldu diye tereddüte düşüyorum arkadaş. Cheesy Lossnett şu anda yobite girsen bile negatif yeme riskin yok çünkü imza alanı değişti şu anda bir problem olmaz ama yinede girme derim çünkü ne zaman havuz boşalıp ne zaman dolacağı da belli değil.

Kazanç miktarı arasında çok fark var. Ben olsam bizim kampanyaya geçmeyi düşünürdüm, artık kendini kanıtladı ve sorunsuz ilerliyor. Ne kadar süreceğini bilemeyiz tabi ki ama risk almaya değecek bir kazancı var diğer kampanyalara göre Smiley

.
.Duelbits.
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Merit: 1030

View Profile
January 08, 2020, 09:03:03 AM

Buton gene gitmiş.Eth btc karşısında gene eridi tam eth ye  çevireyim diyordum kitlemişler.umarım bir an önce açarlar.Can sıkmaya başladı bu buton !
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
January 08, 2020, 09:34:12 AM

Hocam tek hesabım var zaten, bunu da zar zor SR yapabildim Smiley Eğer negatif yeme riskimiz varsa girmem ben o zaman. Ama bizden katılanlara da bakıyorum, 4-5 kişi negatif almış imza sebebiyle; bunlar da ara-sıra globalde yazan ve göze çarpanlar. Geri kalanı sorunsuz devam ediyorlar sanırım? Bir de sorun yaşamayıp Yobit ile devam edenlerden yorum alayım Wink

Kalmaya kalayım da çok düşük ücreti var, hem yordu hem de sıktı beni. Rütbemi bile yükseltmediler halen, kaç hafta geçti... En yüksek tier'deki en yüksek rütbe bile 6500 sat alıyor Bitvest'te. Yobit ise post başına 12k sat veriyor Senior için. Yok mu başka local kabul eden, ücreti yüksek, helal süt emmiş bir kampanya? Burası çokomelli Wink Murat'ın 24K imzası da hemen dolmuş zaten.

Ooo hocam yobitin ki epey iyiymiş. Bitvest az ama öz veriyor. Malum benim rütbe tirt. Mecburen bitvest te takılıyorum. Aylık 40-45 dolar civarı bir getirisi var. 60 postu tam attığımızı varsayarsak tabi.
Çıkan birisi olmazsa üst bölümden ya da sizin rutbeden size ilk aldığı yeri öder. @gospodin tecrübeli bu konuda

The Young Turk
Legendary
*

Activity: 1176
Merit: 1013

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

View Profile
January 08, 2020, 11:43:03 AM

Buton gene gitmiş.Eth btc karşısında gene eridi tam eth ye  çevireyim diyordum kitlemişler.umarım bir an önce açarlar.Can sıkmaya başladı bu buton !

Birkaç gün içerisinde düzelir. Şu ana kadar hiç sorun yaşatmadıkları için güven kazanmaya başladılar. Buton çalışmasa da en fazla bir hafta içerisinde düzeldiğini gördüğümüz için kampanyanın bittiğini düşünmüyoruz artık her seferinde. Ethereum fırsatı kötü bir nedenden dolayı kaçıyor keşke bekletmeden çekseymişsiniz.

███████                   
                      ██████████                        ██       
                       ████████████                  ███       
                                ██████████           █████       
                                        ███████      ██████         
██████                  ███████     ████
████████                ██████     ██   
██████████        ████████           
███████████    █████████           
████████    ████████

███████    ████████       
              ██████    █████████████ 
          █████████      ███████████ 
      ███████████          █████████ 
██████████████                       
████████████████                       
███████      ████████████           
██████        ████████████           
████                ██████████           

.xx-coin.io.

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

lossnet
Legendary
*

View Profile
January 08, 2020, 03:59:05 PM
Last edit: January 08, 2020, 04:34:25 PM by lossnet

Ha bugün ha hayır bitecek diye diye neredeyse dördüncü aya girecek Yobit imzası Grin Bu sefer de ocak sonu bitecek diye konuşuluyor. Eğer katkısını gördülerse belki yeni bir imza formatıyla devam ettirirler. Hatta reklamını yapmak istedikleri IEO'ları imzalardan tanıtmaya da başlayabilirler. Şu globaldeki Yobit düşmanlığı da ayrı bir dava! Ona bir çözüm bulunması lazım öncelikle.
paulk11087
Sr. Member

Activity: 987
Merit: 254

View Profile WWW
January 08, 2020, 04:25:51 PM

Millete ne oluyorsa bu kadar anlam vermek mümkün değil. karşı Gerilla için mutlaka global de birileri bunlara para ödüyordur. yoksa kimsenin neden bu kadar umrunda olsun ki..
Gatotare
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 261

View Profile
January 08, 2020, 04:26:48 PM

Aynen yobitle alıp veremediklerinin ne olduğunu kimse bilmiyor da var bi dertleri, en başından beri yaptırmamak için neler yaptılar adamların başlıklarını sildiler vs saçmalık.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 »  All
  Print  

Jump to: