Bitcoin Forum
May 04, 2024, 02:16:36 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 »  All
  Print  
Author Topic: Cryptotalk imzası ödemeler hakkında (27 Ocak son, ödemelerinizi çekin)  (Read 4372 times)
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
January 21, 2020, 08:24:58 AM

Özür dileyerekten soruyorum. Bu yobit imzası epey zamandır var. Günlük attığınız posta karşılık olarak gün sonunda sizin için ayrılan ödemeyi mi alıyorsunuz. Yoksa günlük 5 post attıktan sonra butona basınca birşey mi geliyor.
Sadece günlük 5 post atınca herkes ödülünü alabiliyor mu yoksa ilk gelenler alıp diğerleri bakıyor mu? Yukarıda okuduğum postlarda sanki gelen alıp gidiyor gibi bir hava var.
Yoksa ben mi yanlış anladım.
3-4 saatte bir sistem kendisi otomatik sayım yapıyor o zaman aralıgında mesaj attıysanız mesaj basına dusen parayı hesabınıza atıyor. Bu hesaptaki biriken btc yi cekmek icin bir buton var ona basıyoruz. Ona bastıktan sonra hesapta biriken tutarın hepsi yobitteki btc cüzdanımıza geçmiş oluyor.

Teşekkürler hocam. Ne hikmetse BTC ödemeli kampanyalarin hepsini hampuz yönetiyor. Eskiden olsa kimse bu miktarların yüzüne bakmazken şuanda ben dahil herkes BTC ödemeli bountylere  girmek istiyor. Doğru düzgün ederi olan tek bounty bunlar kaldı. Umarım yobit uzun süre devam eder.

"There should not be any signed int. If you've found a signed int somewhere, please tell me (within the next 25 years please) and I'll change it to unsigned int." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714832196
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714832196
Reply with quote  #2

1714832196
Report to moderator
1714832196
Hero Member
*

Ignore
1714832196
Reply with quote  #2

1714832196
Report to moderator
1714832196
Hero Member
*

Ignore
1714832196
Reply with quote  #2

1714832196
Report to moderator
The Young Turk
Legendary
*

Activity: 1176
Merit: 1013

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

View Profile
January 21, 2020, 08:35:50 AM

Özür dileyerekten soruyorum. Bu yobit imzası epey zamandır var. Günlük attığınız posta karşılık olarak gün sonunda sizin için ayrılan ödemeyi mi alıyorsunuz. Yoksa günlük 5 post attıktan sonra butona basınca birşey mi geliyor.
Sadece günlük 5 post atınca herkes ödülünü alabiliyor mu yoksa ilk gelenler alıp diğerleri bakıyor mu? Yukarıda okuduğum postlarda sanki gelen alıp gidiyor gibi bir hava var.
Yoksa ben mi yanlış anladım.

Herkes attığı mesajın karşılığını alabiliyor. Aksi bir durum olmadıkça günlük beş mesaj için ödeme alıyorsunuz. Daha fazla yazmanız halinde herhangi bir ödeme yok.
İlk gelenlerin alması gibi bir durum söz konusu değil. Konuda acele etmekten bahsedilmesinin sebebi ödül havuzu dediğimiz yerin boşalması. Eğer havuz boşalırsa ödemeniz kampanya panelinizde görünüyor ama kendi cüzdanınıza çekemiyorsunuz. Havuz yeniden dolduğunda ödemenizi alabilirsiniz.
Havuzun dolmaması gibi bir şeyler karşılaşmaktan korkulduğu için acele ediliyor.

███████                   
                      ██████████                        ██       
                       ████████████                  ███       
                                ██████████           █████       
                                        ███████      ██████         
██████                  ███████     ████
████████                ██████     ██   
██████████        ████████           
███████████    █████████           
████████    ████████

███████    ████████       
              ██████    █████████████ 
          █████████      ███████████ 
      ███████████          █████████ 
██████████████                       
████████████████                       
███████      ████████████           
██████        ████████████           
████                ██████████           

.xx-coin.io.

wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1138

View Profile
January 22, 2020, 11:50:55 PM

yobit kampanyasından atıldım ama kampanya yöneticiliğine adaylığımı koyuyorum
bana oy verin maaşlarınızı yirmiye katlayacaaaamm Cheesy Wink (oy verme yok ama aslında fena fikir de değil)

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5219946.0

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
Deathwing
Legendary
*

Activity: 1638
Merit: 1328

Stultorum infinitus est numerus

View Profile WWW
January 24, 2020, 03:08:24 PM

Cryptotalk/YoBit imzasi 27 Ocakta bitiyormus, bu imza kampanyasina katilan herkesin en kisa surede her ihtimale karsi siteden bakiyesini cekmesini oneriyorum.

Dear Bitcointalk Users!

Current campaign will be finished on 27 Jan.

Next Sig Campaign will be on CryptoTalk.Org Forum, if you want to participate - please register there.

Thank you for all your work and posts!
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
January 24, 2020, 03:11:58 PM

Cryptotalk/YoBit imzasi 27 Ocakta bitiyormus, bu imza kampanyasina katilan herkesin en kisa surede her ihtimale karsi siteden bakiyesini cekmesini oneriyorum.

Dear Bitcointalk Users!

Current campaign will be finished on 27 Jan.

Next Sig Campaign will be on CryptoTalk.Org Forum, if you want to participate - please register there.

Thank you for all your work and posts!

Moralim bozuldu ne yalan söyleyeyim.O kadar tatlı geliyordu ki ödemeler .böyle pıt pıt damlıyordu.Sonra ben onları ethereuma wavese çeviriyordum.onlarda ufak ufak artıyordu Smiley Bilgilendirme için teşekkürler.Sizin şu konudan yeni bir imza bakayım.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
January 24, 2020, 03:36:11 PM

Yobit'in YoDollars airdropunun ocak sonu biteceği konuşuluyordu. Demek ki imzayı da aynı tarihte sonlandırma kararı almışlar. Beki ilerleyen zamanda farklı bir airdrop için tekrar kampanya başlatabilirler... Cryptotalk sitesinde devam edecek denmiş ama oranın da local forumu yok zaten. Ayrıca şimdiye kadar üye olmayıp da rütbe yükseltmeyenler yararlanamayacak oradan.
2run
Hero Member

Activity: 1890
Merit: 792

View Profile
January 24, 2020, 03:39:22 PM

Everly Brothers - Bye Bye Love şöyle uğurlamak istedim. iyi kötü para kazandık. sebep olan, bilgilendirme yapan ve konuyu açan arkadaşlara çok teşekkür ederim.
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
January 24, 2020, 03:53:12 PM

yahoo mesaj atmış konuya

Just an FYI, balance appears to be empty again. I have messaged the owners and I am currently waiting on a response. It's early morning where they are I assume, so it will be a few hours before someone responds.

I'll let everyone know when I get a response.

Havuz boşaldı sordum bekliyorum şimdilik diyor. Bilgilerinize.

Ekleme: Dün geceden 1 mesajım sayılmış, şimdi meşhur butona tıkladım aktardı, sorun yok gibi görünüyor ama yahoo neden böyle bir açıklama yaptı ya da yobit hemen doldurdu mu bilmiyorum.

gene aksaklıklar başladı, yakında bitebilir, ben bu kadar süreceğini tahmin etmiyordum gene baya sürdü. ama eninde sonunda biteyecek buna da hazırlıklı olmak lazım. en nihayetinde yobit bu. Smiley bir de yobite karşı forumda olan düşmanlıklarda sıkıntılı, her türlü saldırı oluyor.
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
January 24, 2020, 06:21:27 PM

Ne guzel gelıyordu her gun be uzdu, hos baslarda gunluk 3-5 dolar ıcın post mu atıcam dıyordum ama her gun btc olarak yatırmaları guven vermelerı sebebıyle hosuma gıttı devam da ettım, tekrar olur umarım, yıne gırerız.
Aqualung89
Hero Member

Merit: 529

View Profile
January 24, 2020, 08:12:54 PM

Açıkcası üzüldüm desem yeridir damlaya damlaya iyi geliyordu ben etheri biriktiremedim bir nevi harçlık gibi kullanıyordum çalışmadığım zaman iyi oluyordu yapacak bir şey yok. Allahtan işe başladık tekrardan bu iyi oldu. İnşallah bunun gibi ama uzun soluklu bir kampanya çıkar.
kartepe
Full Member

View Profile
January 24, 2020, 08:19:57 PM

Keşke bitmese diyorum. Forum yine sessizliğe gömülecek. umarım yeni kaliteli bir iki imza çıkar. Eskisi gibi bountyler yok. En iyileri BTC ödemeli olanları. Akmasa da damlıyor en azından. Umarım başka bir isimde devam eder.

AlyattesLydia (OP)
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
January 24, 2020, 08:49:56 PM

Açıkçası bitecek olmasına ben de üzüldüm. İyi kötü bir heyecan yaratıyordu. Bugün mü bitecek? Yarın mı bitecek diye bekliyorduk.

Konu başlığına not olarak ekledim riske girmemek adına herkesin parasını çekmesi mantıklı olacaktır. Biriken tutarı Yobit'ten çekmeyi düşünmüyorum. Bir şekilde parayı düzenli ödedikleri için orada da kalsa sorun olmaz diye düşünüyorum. İşte bu güveni, bu imza ödemeleri sayesinde sağladılar. Bundan sonraki yapacakları imza kampanyalarına da insanlar güvenecektir.

Kurdukları forum iş yapar mı derseniz? Yapmaz.
xzone
Legendary
*

Activity: 2576
Merit: 1482

View Profile
January 24, 2020, 09:03:10 PM

Sonunda diğer forumdan devam edecekleri belliydi. Her güzel şeyin bir sonu vardır, bu yok zamanda çok güzel destek oldu çoğu kişiyi foruma döndürdü bu kampanya. Önceden haber vermiş olmaları da güzel, bence bozulan imajlarını düzeltmiş oldular bu kampanya ile. Şu an ihtiyacım olduğunda buradan işlem yapabilirim, reklamları işe yaradı diyebiliriz Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
ingiltere
Legendary
*

Activity: 2982
Merit: 1485

Rollbit.com Crypto Futures

View Profile
January 25, 2020, 07:17:28 AM

Güzel bir kampanya oldu. Beklediğimizden daha uzun sürdü. Sonunda biteceği belliydi o yüzden fazla üzülmeye gerek yok. Forumdaki aktiviteyi artıran önemli bir kampanyaydı. Bu miktarda ödeyen başka bir kampanya çıkmazsa forum yine uzun bir süre sessizliğe gömülür.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
The Young Turk
Legendary
*

View Profile
January 25, 2020, 08:20:35 AM

Forumu yeniden canlandıran ve iyi kazandıran bir kampanya oldu. Çoğu kişi forumda yazmayı bırakacaktır, bu kampanya kadar yüksek bir ödül havuzu olan ya da günlük ödeme yapacak olan başka kampanya olacak mı göreceğiz. Üzücü bir gelişme oldu ama kampanyanın biteceği tarihi söylemiş olmaları memnun etti. Belirsizlik ile karşılaşmayacağız.

███████                   
                                        ███████      ██████         
███████████    █████████           
████████    ████████

███████    ████████       
              ██████    █████████████ 
          █████████      ███████████ 
      ███████████          █████████ 
██████████████                       
████████████████                       
███████      ████████████           
██████        ████████████           
████                ██████████           

.xx-coin.io.

kartepe
Full Member

View Profile
January 25, 2020, 11:39:35 AM

Sonunda diğer forumdan devam edecekleri belliydi. Her güzel şeyin bir sonu vardır, bu yok zamanda çok güzel destek oldu çoğu kişiyi foruma döndürdü bu kampanya. Önceden haber vermiş olmaları da güzel, bence bozulan imajlarını düzeltmiş oldular bu kampanya ile. Şu an ihtiyacım olduğunda buradan işlem yapabilirim, reklamları işe yaradı diyebiliriz Smiley

Diğer foruma da ilk açıldığında üye oldum ama ne hikmetse translate bile kullanmadan Cat pat ingilizcem ile birşeyler parçaladım. Bir gün haspel kader foruma girmek istedim. Beni banlamışlar. Daha girişte ne alaka ise ban yedik. Kendi forumların da Türkçe bölüm yoktu. Eğer sadece İngilizce ve Rusça olursa buradan çok kimse imzaya devam edemez

xzone
Legendary
*

Activity: 2576
Merit: 1482

View Profile
January 25, 2020, 04:03:48 PM

Diğer foruma da ilk açıldığında üye oldum ama ne hikmetse translate bile kullanmadan Cat pat ingilizcem ile birşeyler parçaladım. Bir gün haspel kader foruma girmek istedim. Beni banlamışlar. Daha girişte ne alaka ise ban yedik. Kendi forumların da Türkçe bölüm yoktu. Eğer sadece İngilizce ve Rusça olursa buradan çok kimse imzaya devam edemez

Oradan gelir elde etmek neredeyse imkansız. Hem çok fazla mesaj atmanız gerekiyor hem de ödemesi şu anki kampanyaya göre oldukça düşük. Zaten forum olarak da herhangi cazip bir yanı bulunmuyor Smiley

███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
January 25, 2020, 04:12:24 PM

Keşke bitmese diyorum. Forum yine sessizliğe gömülecek. umarım yeni kaliteli bir iki imza çıkar. Eskisi gibi bountyler yok. En iyileri BTC ödemeli olanları. Akmasa da damlıyor en azından. Umarım başka bir isimde devam eder.
aynen akmasa da damlıyordu. raporlama bildirim derdi yok yaz geç, platforma girip çekmesen bile yanma devrolma gibi bir durum yok. hakkın saklı kalıyor. yobitin belki de en güzel tarafı platform üzerinde kullanıcı dostu arayüzü kullanması bence. bölüm kısıtlaması da olmayınca 3 kuruş eksik olmuş ya da daha fazla ödeme yapan alternatifleri olsa da her zaman tercih sebebi olur
Aqualung89
Hero Member

Merit: 529

View Profile
January 25, 2020, 10:14:19 PM

Forumu yeniden canlandıran ve iyi kazandıran bir kampanya oldu. Çoğu kişi forumda yazmayı bırakacaktır, bu kampanya kadar yüksek bir ödül havuzu olan ya da günlük ödeme yapacak olan başka kampanya olacak mı göreceğiz. Üzücü bir gelişme oldu ama kampanyanın biteceği tarihi söylemiş olmaları memnun etti. Belirsizlik ile karşılaşmayacağız.

Aynen en azından bu durumu söylemeleri bizler için iyi oldu desek yeridir. Bu sayede kafalarda bugün yarın ne zaman bitecek diye hayıflanıyorduk bir nevi. Şahsen sessize gömülme durumu olacaktır tabi ama yinede gerekli olunan yerde konulara yazılsa iyi olur bu sayede kendi kendimize konuşmayız. Smiley
The Young Turk
Legendary
*

View Profile
January 26, 2020, 06:25:02 AM

Aynen en azından bu durumu söylemeleri bizler için iyi oldu desek yeridir. Bu sayede kafalarda bugün yarın ne zaman bitecek diye hayıflanıyorduk bir nevi. Şahsen sessize gömülme durumu olacaktır tabi ama yinede gerekli olunan yerde konulara yazılsa iyi olur bu sayede kendi kendimize konuşmayız. Smiley

Kampanya bittikten sonra mutlaka sessizlik olacak. Bir süre daha birkaç imza kampanyası denenir fakat bitcoin ile ödeme yapılmadığı sürece kimse tatmin olmaz ve kısa süre sonra sessizlik artar. Diğer kampanyalara kalsa her ay binlerce dolar dağıtıyorlar ama gerçekte kazanılan on dolar.

███████                   
                                        ███████      ██████         
███████████    █████████           
████████    ████████

███████    ████████       
              ██████    █████████████