Bitcoin Forum
May 07, 2024, 06:03:04 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 [734] 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750 751 752 753 754 755 756 757 758 759 760 761 762 763 764 765 766 767 768 769 770 771 772 773 774 775 776 777 778 779 780 781 782 783 784 ... 840 »
  Print  
Author Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı  (Read 1107588 times)
This is a self-moderated topic. If you do not want to be moderated by the person who started this topic, create a new topic. (60 posts by 1+ user deleted.)
anonymous3x
Sr. Member

Activity: 1176
Merit: 305

View Profile
March 13, 2020, 09:27:24 PM

Şu virüs paniği bitmeli artık bizde marketlerde rafları boşaltmalar vs abarttık sanki ? Bugün hava neredeyse 30 dereceydi bu havada virüs mü kalır ? Nisanda sıcaklıklar böyle giderse 1 haftada unutulacağını düşünüyorum.

Nisan gibi bir şeyin kalacağını düşünmüyorum abartmaya gerek yok paniğe hiç gerek yok.

Çin de şuan her şey normalleşiyor bir dalga geldi ama artık önümüzdeki haftadan en geç önümüzdeki aydan itibaren salgın durulur diye tahmin ediyorum.

YTD
1715104984
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715104984
Reply with quote  #2

1715104984
Report to moderator
1715104984
Hero Member
*

Ignore
1715104984
Reply with quote  #2

1715104984
Report to moderator
1715104984
Hero Member
*

Ignore
1715104984
Reply with quote  #2

1715104984
Report to moderator
Even in the event that an attacker gains more than 50% of the network's computational power, only transactions sent by the attacker could be reversed or double-spent. The network would not be destroyed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715104984
Hero Member
*

Ignore
1715104984
Reply with quote  #2

1715104984
Report to moderator
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
March 13, 2020, 09:50:51 PM

~

Bu virüs işi abartı değil, bir aydan fazla süredir sürekli ekstra ellerimi yıkıyor ve dışarıda dezenfektan kullanıyorken bile hasta oldum. Bu periyotta kimse ile bir temasım yoktu. Yani bu Corona’dan da kaçılamayacağı anlamına geliyor.

Virüs tedarik zincirini bozar.
Tedarik zinciri ekonomiyi bozar.
Ekonomi halkı bozar.
Halk panik yapar.
Stokçuluk başlar.
Yağma başlar.
Ekonomi daha da bozulur.
Borsalar daha da batar.

Corona denen şey bir tık daha güçlü bir FLU ancak internette yaşayanların söylediklerine göre sağlık sistemi full çektiği için yeteri ekipman bulunamıyor ve insanlar tedavi edilemiyormuş. Bu da bir tik daha güçlü bir fluyu ‘öldürücü’ bir kıvama getiriyor.

Çin’de hastalık duruldu ancak;
Çin ürettiği malı kime satacak?
ABD ve AB ekonomisini nasıl sürdürecek?

Olayın çözülmesi için ısı değil, UV ışını gerekiyormuş. Yoğun bir UV için Mayıs sonu/Haziran başı diyorlar.
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1131

View Profile
March 13, 2020, 11:54:54 PM
Last edit: March 14, 2020, 04:04:00 AM by trendcoin

...

geniş zaman diliminden bakıldığında "biraz sert" c impulsive denilerek geçilecek bir yer hocam, maalesef o günü sadece elinde mal tutanlar hatırlayacak. kabul etmek gerekiyor ki zor bir piyasadayız..

ekleme:

https://twitter.com/tradewith0z/status/1238305644089937922

patlamış mısıra dönmüş olan twitter'ımda gezerken bunu gördüm, harmonik patternleri ben hiç kullanmıyorum ama oldukça başarılı bir sonuç elde etmiş.

kendisini de sonra anımsadım, iki yıl önce masterluc'un sayım hatasını açıklayarak paylaşmıştı bu arkadaş. herhalde o zamandan beri ilk defa karşılaştım. forumda twitter fenomenlerine olan bakış yoğun negatif açılar barındırıyor olsa da, böyle işini bilen ve magazinel şeylerin dışında veriler oluşturan iyi traderlar takip edilebilir. bence iş burada biraz takipçinin olayı ayırt edip edememesi ile alakalı bir hale dönüşüyor.

eğitim, sinyal, ico ve token pazarlayan tayfadan uzak durduktan sonra magazinel eylemlerin dışında veri oluşturan her traderın fikrini ayrım gözetmeksizin süzgeçten geçirmeyi uygun buluyorum. 

ahh ah.. yoksa bi trader gelse de bizim için buy/sell düğmelerine bassa diye beklersek bu piyasada işimiz yaş :))  https://youtu.be/ecmaAHQVxew

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
March 14, 2020, 04:48:58 AM

Egleniyormuyuz gencler

?

Grin

way Petahashminer gelmiş hoşgelmişSmiley peta hocam da geldiyse tamamdır Btc de manyak şeyler görebiliriz Smiley
niko83
Sr. Member

Activity: 340
Merit: 278

View Profile
March 14, 2020, 11:02:52 AM
Last edit: March 14, 2020, 01:26:11 PM by niko83
Merited by trendcoin (1)

geniş zaman diliminden bakıldığında "biraz sert" c impulsive denilerek geçilecek bir yer hocam, maalesef o günü sadece elinde mal tutanlar hatırlayacak. kabul etmek gerekiyor ki zor bir piyasadayız..

ekleme:

patlamış mısıra dönmüş olan twitter'ımda gezerken bunu gördüm, harmonik patternleri ben hiç kullanmıyorum ama oldukça başarılı bir sonuç elde etmiş.

kendisini de sonra anımsadım, iki yıl önce masterluc'un sayım hatasını açıklayarak paylaşmıştı bu arkadaş. herhalde o zamandan beri ilk defa karşılaştım. forumda twitter fenomenlerine olan bakış yoğun negatif açılar barındırıyor olsa da, böyle işini bilen ve magazinel şeylerin dışında veriler oluşturan iyi traderlar takip edilebilir. bence iş burada biraz takipçinin olayı ayırt edip edememesi ile alakalı bir hale dönüşüyor.

eğitim, sinyal, ico ve token pazarlayan tayfadan uzak durduktan sonra magazinel eylemlerin dışında veri oluşturan her traderın fikrini ayrım gözetmeksizin süzgeçten geçirmeyi uygun buluyorum.  

ahh ah.. yoksa bi trader gelse de bizim için buy/sell düğmelerine bassa diye beklersek bu piyasada işimiz yaş Smiley)

Evet, para kaybedenlere geçmiş olsun diyelim çünkü gerçekten çok kan aktı. Canı yananların bu günleri unutması zor olacak. Ben de geçen sene açılmış bir kısa pozisyonum varken "1 geceliğine" kardeşimin düğününe gitmek gibi bir hata yaptım. Yakınlarım beni bir türlü bırakmadı, beş gün yedik içtik gezdik. Döndüğümde bir hafta kurtulma mücadelesi verdim ama sonuçta o ticareti korkunç bir zararla kapattım. Paçayı kurtarma umuduyla aldığım borcu da hesaba katınca tüm birikimim gitmiş oldu, aracımdan başka elimde zırnık kalmadı. Hayatımda aldığım en pahalı dersti, 7-8 ay boyunca bitcoin fiyatına bile bakamadım. Unutmam mümkün değil. Bir tacirin etraflıca öğrenmesi gereken ilk şey risk yönetimi. Üç adımdan oluşan altın kuralları tavizsiz uygulamak gerekiyor: 1) Riski azalt 2) Riski ortadan kaldır 3) Elde edilmiş kârı koru. Bazen zararı sineye çekmeyi bilmek gerekiyor. Zarar etmek batmaktan iyidir.

Şahsen Elliott teorisinin inceliklerini öğrendiğimden beri diğer yöntemleri amatör işi olarak görmeye başladım. Birçoğu ya tutarsa diye ortaya atılmış "tahminlerden" ibaret. Harmonik paternler nispeten yoldan beriler çünkü Elliott teorisinde ortaya konan prensipler üzerine inşa edilmiş bazı ilişkilere dayanıyorlar.

Wolfe Formasyonu:

Yukarıdaki grafik düşüş vaktinin yaklaştığını söylüyor ama aynı sonuca Elliott teorisini kullanarak varmak da mümkün. Sonlanan diyagonal:

Mesela "baş ve omuzlar formasyonu tutar mı" veya "Gartley formasyonu 10'da 7 başarı sağlıyor" gibi analizler görmek ilginç oluyor. Baş ve omuzlar formasyonunun tutup tutmayacağını anlayabilmek için onu bir bağlama oturtmak yani trendin hangi aşamasında oluştuğuna bakmak gerekiyor. Elliott teorisinin en güzel tarafı bize bu bağlamı sunması.

EDIT:

Yeni bir üçgen formasyonu oluştu gibi görünüyor. Bu üçgen eğer B dalgası ise fiyat kısa süre sonra tırmanmaya başlayacaktır. 5700 seviyelerini aşarsa uzun pozisyon açacağım.

Ama eğer 4. dalga ise 2500'e doğru gidiyoruz demektir. Üçgenin her iki tarafına şartlı emirler koymak mantıklı gibi görünüyor. 5200'ün altına düşerse kısa pozisyon almak mantıklı olacaktır. İlk senaryo bana daha cazip geliyor. Bu kadar büyük bir düşüşten sonra fiyatın orta vadede toparlanacağını tahmin ediyorum. Panik havası biraz dağılmış gibi görünüyor ama işlem hacimlerine bakarak kesin bir yargıya varamıyorum.
vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
March 14, 2020, 01:37:44 PM

Formasyon, mum ayı boğa bilmem ama sanki kendi ürettikleri sahte dolarlarla yarılanma öncesi milletin paralarını topluyorlar gibi geldi. (USDT, GUSD, TUSD, Öz hakiki dolar. vb. )
yapılacak en iyi şey ticarete bulaşmadan ve paraları borsalarda tutmadan bu süreci izlemek gibi geliyor.
Almak satmak yada pozisyon açmak riskli (elbette risk oranında kazanmak kaybetmekte mümkün.)
mandown
Legendary
*

Activity: 1918

View Profile
March 14, 2020, 01:39:59 PM

başka bir konuda da @vincetcm hocamın söylediğini söyledim

olmayanşeylerle garip garip para birimleri ürettiler ve bunlarla gerçek paraları resmen yer değiştiriyorlar yukarıdada zaten bir sayfa önceden resim attım milyonlarca usdt ler transfer ediyor sizce bunlar kimin Cheesy bence bizi keriz yerine koyanların.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
niko83
Sr. Member

Activity: 340
Merit: 278

View Profile
March 14, 2020, 02:24:35 PM
Merited by Vispilio (2), Blacknavy (2)

başka bir konuda da @vincetcm hocamın söylediğini söyledim

olmayanşeylerle garip garip para birimleri ürettiler ve bunlarla gerçek paraları resmen yer değiştiriyorlar yukarıdada zaten bir sayfa önceden resim attım milyonlarca usdt ler transfer ediyor sizce bunlar kimin Cheesy bence bizi keriz yerine koyanların.

Formasyon, mum ayı boğa bilmem ama sanki kendi ürettikleri sahte dolarlarla yarılanma öncesi milletin paralarını topluyorlar gibi geldi. (USDT, GUSD, TUSD, Öz hakiki dolar. vb. )
yapılacak en iyi şey ticarete bulaşmadan ve paraları borsalarda tutmadan bu süreci izlemek gibi geliyor.
Almak satmak yada pozisyon açmak riskli (elbette risk oranında kazanmak kaybetmekte mümkün.)

Bu söylentiler yıllardır ortalıkta dolaşıyor. Bitfinex kendini savunuyor, kim sorarsa "bağımsız" inceleme raporları sunuyor ama o raporları da kimse güvenilir bulmuyor. Tether aracılığıyla piyasa manipülasyonu yaptığı iddiasıyla Bitfinex'e açılan davalar var, sonuç ne oldu bilmiyorum. Geçen gün ben de alttaki grafiği paylaştım. Grafikte görülenler hayatın olağan akışına ters. Bütün borsalarda alım-satım dengesi varken Bitfinex'te botlar makineli tüfek gibi satış yapıyor ve sonuçta ortaya bu absürd alım-satım dengesi çıkıyor.

Son tahlilde, Wyckoff teorisinde "composite operator" tabir edilen ve perde arkasında oturarak piyasalara yön veren gücü anlar ve onunla aynı yönde kürek çekersek kriz sırasında bile kazanç sağlayabiliriz. Her kriz bir fırsattır.
CinErik
Member
**

Activity: 187
Merit: 84

View Profile
March 14, 2020, 09:16:36 PM
Merited by Blacknavy (1)

~

Bu virüs işi abartı değil, bir aydan fazla süredir sürekli ekstra ellerimi yıkıyor ve dışarıda dezenfektan kullanıyorken bile hasta oldum. Bu periyotta kimse ile bir temasım yoktu. Yani bu Corona’dan da kaçılamayacağı anlamına geliyor.

Virüs tedarik zincirini bozar.
Tedarik zinciri ekonomiyi bozar.
Ekonomi halkı bozar.
Halk panik yapar.
Stokçuluk başlar.
Yağma başlar.
Ekonomi daha da bozulur.
Borsalar daha da batar.

Corona denen şey bir tık daha güçlü bir FLU ancak internette yaşayanların söylediklerine göre sağlık sistemi full çektiği için yeteri ekipman bulunamıyor ve insanlar tedavi edilemiyormuş. Bu da bir tik daha güçlü bir fluyu ‘öldürücü’ bir kıvama getiriyor.

Çin’de hastalık duruldu ancak;
Çin ürettiği malı kime satacak?
ABD ve AB ekonomisini nasıl sürdürecek?

Olayın çözülmesi için ısı değil, UV ışını gerekiyormuş. Yoğun bir UV için Mayıs sonu/Haziran başı diyorlar.

Merhaba;

Biraz önce Cüneyt Özdemir'in son videosunu izledim, çok taze biligiler var, izlemenizi öneririm. Covid-19 Avrupada vites yükseltmiş durumda. Türkiye'den 9 Avrupa ülkesinden (Almanya, İspanya, Fransa, Avusturya, Norveç, Danimarka, İsveç, Belçika ve Hollanda) yolcu gelişi bu sabah 8:00 itibarı ile yasaklandı. Şapşal Trump 'Ulusal Acil Durum' ilan etti. İspnanya'da sokağa çıkma yasağı ilan edildi. 16 gün önce İspanya'dan geri döndüm, acaba bana bulaşmış olabilirmi diye tereddüt ediyordum, 14 gün geçtiğine göre birşey yok sanırım.

Yani bu pandemiğin bir yere gittiği yada etkilerinin hafiflediği yok! Tam tersine, tepe noktasına daha ulaşmış değil. Hal böyle iken kimsenin yatırım yapma yada kripto alma derdi yoktur, olamaz da. Bu nedenle temkinli olmakta fayda var, çok sert yukarı/aşağı hareketleri içeren manüplasyon tabanlı kripto günleri görmemiz muhtemel. YTD

https://www.youtube.com/watch?v=W_n4FPK4B5s&t=614s

İyi dileklerimle

CinErik
Member
**

View Profile
March 15, 2020, 09:22:42 PM

Merhaba;

https://www.whitehouse.gov/live/

İyi dileklerimle

ugurusta
Sr. Member

Activity: 506
Merit: 251

View Profile
March 15, 2020, 09:53:20 PM

Merhaba;

İyi dileklerimle

Bi gavurcam olmadı gitti, ne anlatıyor anlamıyorum ama BTC yukarı doğru tırmanmaya başlamış sanki...
petahashminer
Legendary
*

Activity: 1890
Merit: 1037

View Profile
March 15, 2020, 10:19:41 PM

Egleniyormuyuz gencler

?

Grin

way Petahashminer gelmiş hoşgelmişSmiley peta hocam da geldiyse tamamdır Btc de manyak şeyler görebiliriz Smiley

hosbulduk kardesim Smiley , sadece btcde degil, tum fiyatlamalarda olagandisi durumlar gorebiliriz/goruyoruz halihazirda.

Biraz evvel, fed faizi 0 a indirdi, olagan toplantisi 18 martta idi, olagan toplantisinda bile bu kadar indirmesi beklenmez iken (ki gecen hafta yine olagan disi bir hareketle 50 puan daha indirmisti) acil indirilmesi, piyasada cok ciddi bir likidite krizinin ortaya cikmasinin onune gecmeye calismasinin bir isareti. bu hareketle kisaca piyasa paraya bogulacak. Su anki global piyasalardaki krizin tum sebebi, piyasanin likite sikismasindan kaynaklaniyor.  Bu sebeble de, bu ortamda buyuk fon yoneticilerinin, neyi satmak istediginden cok, para edecek neyi satabildigi one cikiyor (altinin da dusmesinin sebebi bu, tirnak icinde, fonun elinde btc de varsa ki vardir, bunuda vurmuslardir) ancak tabi total kripto piyasa degeri yuksek olmadigindan, market sig oldugu icin, altin yuzde 5 duserken, kriptolar da yuzde 40 a varan dususler kaydediyor, 5500 civari 200 haftalik ma , ki bu uzun vadeli trend. buralar tehlikeli sular... asagisi demek cogu kriptocunun sonsuza dek vedalasmasi demek..

Sozun ozu, virus olayi ile ilgili ortaya cikabilecek ufak bir pozitif hareket, basta FED ve diger merkez bankalari piyasaya bu kadar para pompalanmisken , piyasayi ucurur. otesi yeni dip getirecektir.

Bitcoin is the path to lambo. Lambo leads to women. Women lead to marriage. Marriage leads to...suffering.
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218

View Profile
March 16, 2020, 04:12:59 AM
Last edit: March 16, 2020, 06:56:43 AM by Blacknavy

fed faizi 0’a indirdi.
piyasalarda kisa vadeli ne olacagi umurumda değil.
ortakisa/orta vadeli olarak GG. Halving geldi diye Bitcoin yükselecek değil. Bu tür bir kaos durumunda gunluk 1800 btc yerine 900 btc uretilse ne olacak. gunluk 5 milyon dolarlik satis baskisi karsilanabilecek mi bakalim.. elimde bir miktar btc var, kalani full cash. düşerse alirim, dusmezse cok da bir yere yukseleceği yok Smiley.

kotu bir dusus bekliyorum. ancak, dipten alanlar cok sevinecek ve 2021 yeni 2017 olacak. olmazsa 2025-2029 hepsini bekleriz sorun yok. ama dibi gorecegimize inaniyorum.

pera yok pera. millet can derdinde ne bitcoin’i, piyasasi..

16 mart tarihe geçsin
btc 2015'den bu yana ilk defa ma200'ün altında kapanış yaptı.

bu iki anlama gelir;
- buralar uzun vadeli olarak alım fırsatıdır (5-20-40 seneden bahsediyorum - al unutçular için).
- fiyat 5.5kdan çok daha alta düşecektir.

alımlarınızı 1 ile 4.2k arası yoğunlaştırabilirsiniz (1,8k - 2.2k - 2.7k - 3.2k en tatlı parçalı alımlar olur).
yani ben çok garanti bi uzun vadeli yatırım istiyorum diyen biri 1.8k ile 3.2k arası gelirse kesinlikle kaçırmamalı..
ether de 40 dolar ile 72 dolar arası çok güzel bir uzun vadeli yatırım olur.
by rallier
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1334

just in case

View Profile WWW
March 16, 2020, 06:51:18 AM
Merited by Blacknavy (3), Vispilio (1)

benimde param eridi ama mutluyum, neden mi? bir tek ben mi görüyorum adamlar 1.5 trilyon doları 2020 de piyasaya sokacaklarını duyurdular bunun 500 bin dolarını repo mepo derken 2 aylık hali hazırda sürdüler. Birilerinin borsalarda kaldıraçlı yediği boklar yüzünden kaybettikleri paralar yüzünden piyasaya para pompalıyorlar, 2008 krizinde ortaya çıktı Bitcoin. alsana yeni bir kriz, bitcoin'in ben daha çok ilgi odağı olacağını düşünüyorum 3-5 ay sonra.
Borsaların %10 zarar yazmasıyla kaybolan milyarlarca dolar nereye gidiyor? Ona rağmen kurtarma planları arasında piyasaya para yine giriyor, fakir daha çok fakirleşmeye devam ediyor. Niye? Zengin kaldıraçla daha çok hedefledi, küresel kriz dönemindeki %10-20 düşüşte ise büyük zarar yazdı. Götlerini kurtarmak için para basıp oralara compansane etmeye çalışıyorlar. Ben hasiktir derim o sisteme.

Bir tane örnek verin ki, enflasyonu en fakiri bile mutlu edecek cinsten olsun? Var mı böyle bir örneğiniz? Petrol? 20 yılın dibi yaptı. Altın? Güvenli liman? Hiç yoktan götünü kurtarmaya yarar ama dönüp baktığınızda milyarlarca para basmaya devam eden FED'in parası hala talep görüyor. Bu ne kadar daha gidecek dersiniz. Bayılıyoruz insanoğlu olarak birşey yükselirken, aya kadar çıkacağına, düşerkende yerin en dibine gireceğini düşünmeye.

Cebinde 100 dolar tutan tüm dünya vatandaşları etkilendi.
"the times 03/jan/2009 chancellor on brink of second bailout for banks"

Cebinde 100 dolar tutan tüm dünya vatandaşları etkilendi.
https://www.washingtonpost.com/us-policy/2020/03/12/markets-stocks-today-coronavirus/

signature not found.
CinErik
Member
**

View Profile
March 16, 2020, 07:54:42 AM
Last edit: March 16, 2020, 08:07:30 AM by CinErik

Merhaba;

İyi dileklerimle

Bi gavurcam olmadı gitti, ne anlatıyor anlamıyorum ama BTC yukarı doğru tırmanmaya başlamış sanki...

Merhaba;

FED fazileri beklenen toplantı tarihinden önce indiridi diye teşekkür etti.
Tedarik zinciri CEO'ları ile görüşmüş, marketlerde sıkıntı olmayacağını söyleyim "gentelmen"lara teşekkür etti.
Test kitlerinin her eyalette kullanıldığını, test kiti üretimi hakkında birşeyler söylemişti de aklımda kalmadı. Önceki bilgide olabilir 1,5 miyon kitin bu hafta hazır olacağı haftayada 5 milyon test kitinin hazır olacağını söyledi.
Googel ile ilgili geçen açıklamadaki hazırlık hakkındaki sürtüşme hakkında bidi bidi yaptı.
Bu arada 700 milyar dolar parayıda aklımda kalanlardan "mortgage, finanas" sektörüne falan filana fonladıklarını söyledi ve miktir oldu gitti.

İyi dileklerimle

madmax.io
Jr. Member
*

Activity: 35
Merit: 4

View Profile
March 16, 2020, 12:34:37 PM

100.000 öncesi iyi çırpıyorlar milleti , halving öncesi böyle bir şey bekleniyordu zaten ....
ugurusta
Sr. Member

Activity: 506
Merit: 251

View Profile
March 16, 2020, 07:06:30 PM

Merhaba;

İyi dileklerimle

Merhaba;

FED fazileri beklenen toplantı tarihinden önce indiridi diye teşekkür etti.
Tedarik zinciri CEO'ları ile görüşmüş, marketlerde sıkıntı olmayacağını söyleyim "gentelmen"lara teşekkür etti.
Test kitlerinin her eyalette kullanıldığını, test kiti üretimi hakkında birşeyler söylemişti de aklımda kalmadı. Önceki bilgide olabilir 1,5 miyon kitin bu hafta hazır olacağı haftayada 5 milyon test kitinin hazır olacağını söyledi.
Googel ile ilgili geçen açıklamadaki hazırlık hakkındaki sürtüşme hakkında bidi bidi yaptı.
Bu arada 700 milyar dolar parayıda aklımda kalanlardan "mortgage, finanas" sektörüne falan filana fonladıklarını söyledi ve miktir oldu gitti.

İyi dileklerimle

Teşekkür ederim CanErik Wink
forbidden
Hero Member

Activity: 1532
Merit: 560

View Profile
March 17, 2020, 03:58:40 PM

10 gündür Kuveyt’teyim, orta büyüklükte bir farm için yatırım amacıyla geldim.
Birikimimin büyük bir bölümü kriptoda olduğu için muazzam bir zararım var fakat cihaz fiyatları da düştüğü için kendimi bu şekilde teselli etmekten başka şansım yok. Satıp TL’ye veya dolara dönmek isteyenlere sabırlı olmalarını öneririm, şahsen böyle bir girişimim olmasa asla bozdurmazdım.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
March 17, 2020, 07:29:57 PM

Yarılanma zamanına şu anda tam 55 gün var. Sayaçlar çalışmaya devam ediyor: https://www.bitcoinblockhalf.com/
Bu oldukça uzun bir süre sayılabilir. Çünkü piyasa günlük olarak fazlasıyla değişkenlik gösteriyor. Yakın zamanda 3k altına da inebileceğini düşünüyorum. Henüz en kötüsünü yaşamadık bence.
Yarılanmanın hemen sonrasında da büyük bir yükseliş olmayacaktır elbette. Fakat daha dengeli bir gidişat görebiliriz. Ancak sene sonunda yeni bir ATH görebiliriz.
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1848
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
March 18, 2020, 01:49:47 PM

Amerika para basacak kredi dağıtacak deniyor. "İngiltere Merkez Bankası ekonomiye koşulsuz şartsız sonsuz para boşaltacak..." deniliyor
https://twitter.com/ProfDemirtas/status/1240266186996224002

Bütün bunların kriptoya yansıması nasıl olur arkadaşlar? Alımlarımızı kaçtan yapalım. Dibi göremiyorum, nereden döner bilemiyorum. Bende hat koptu, ferasetim bulandı. Görüşlerinizi alalım. Bu paraların yada yeni gelişmelerin kriptoya yansıması olur mu?

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
Pages: « 1 ... 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 [734] 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750 751 752 753 754 755 756 757 758 759 760 761 762 763 764 765 766 767 768 769 770 771 772 773 774 775 776 777 778 779 780 781 782 783 784 ... 840 »
  Print  

Jump to: