Bitcoin Forum
June 29, 2024, 07:22:31 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 »
  Print  
Author Topic: فارسی (Persian)  (Read 430139 times)
meri56
Newbie
*

Activity: 33
Merit: 0

View Profile
August 13, 2018, 09:42:21 PM

دوستان گروه زدم هرکی خواست مسیج بده لینک رو بهش بدم
سلام
لطفا لینکش رو برای منم بفرستین یا اینکه همینجا بزارین
ممنون
khatarnak
Jr. Member
*

Activity: 125
Merit: 3

Karma is like 69 : You get what you give

View Profile
August 18, 2018, 01:56:32 PM

الکی خودتو خسته نکن دوست عزیز
اینا میان برا سایتشون بک لینک بگیرن لطفا ریپورت کنید برای ادمینای فروم
تاپیک فارسی اینجا رو همینا به گند کشیدن میان واسه یه بک لینک هر چرتی میگن
لطفا هرکی واسه این تاپیک ارزش قائله این پستای تبلیغاتی واسه بک لینک و اینجور چیزا رو ریپورت کنه

Main rule on this forum  { if something is too good to be true, it is }
cryptovagas
Member
**

Activity: 341
Merit: 10

@cryptovagas

View Profile
August 18, 2018, 05:49:29 PM

آقا منم بازی
لینک گروه رو برای منم بفرست

For Sale....
PM me!
khatarnak
Jr. Member
*

View Profile
August 18, 2018, 07:00:46 PM

آقا منم بازی

یکی بزنید منم بیام نه قابلیت این هست که لینک رو بذاریم هرکسی بتونه جوین بده نه یه نفر میتونه به تعداد پیام بفرسته داخل انجمن.
الکی هرکی میاد اینحا پستاشو بالا ببره

meri56
Newbie
*

View Profile
August 18, 2018, 07:54:45 PM

آقا منم بازی

یکی بزنید منم بیام نه قابلیت این هست که لینک رو بذاریم هرکسی بتونه جوین بده نه یه نفر میتونه به تعداد پیام بفرسته داخل انجمن.
شما بگو چیکار کنیم؟ الان چند روزه پیام دادن که گروه تلگرام ساختیم منم پیام دادم لینک بفرستین ولی خبری نشد
میخواین من درست کنم یه گروه ؟
اسمش و بزارم اینجا؟
khatarnak
Jr. Member
*

View Profile
August 18, 2018, 08:03:31 PM

آقا منم بازی

شما بگو چیکار کنیم؟ الان چند روزه پیام دادن که گروه تلگرام ساختیم منم پیام دادم لینک بفرستین ولی خبری نشد
میخواین من درست کنم یه گروه ؟
اسمش و بزارم اینجا؟

قرار شد هرکسی شخصی پیام بده لینک رو بگیره
شما دوست داری بزن لینکشو بذار وسط

djcounter
Jr. Member
*

Activity: 163
Merit: 1

View Profile
August 25, 2018, 05:25:46 AM

این گروه چرا فعال نیست؟؟؟یکم فعالیت کنید
hasanem
Newbie
*

Activity: 2

View Profile WWW
August 26, 2018, 10:55:07 AM

سلام خدمت همگی اگر کسی آموزش کاملی از کار با سایت بلاک چاین داره بفرسته ممنون میشم
nopardaz
سلام به شما دوست عزیز
بلاک چین که داخل ایران فیلتر هست
میخواین از داخل ایران وارد بشبن ؟
اگه باتوجه به این که فیلتر هست بازم میخواین که اونجا کیف پول بسازین بگین من براتون توضیح نحوه ی ایجاد و ایمن سازی و استفاده ش و بهتون بگم
اگه فقط میخواین کیف پول داشته باشین بگین تا  در مورد کیف پول  براتون بگم

نقل و انقال پولش مد نظرم هستش بل نیستم
djcounter
Jr. Member
*

View Profile
August 28, 2018, 06:35:29 AM

ایرانی جماعت هر جا که پیداش بشه اونجا رو به گند میکشه زنده باد ایران و ایرانی. یه ذره فعالیت کنید.بد نیست
meri56
Newbie
*

View Profile
August 29, 2018, 08:28:22 PM

سلام خدمت همگی اگر کسی آموزش کاملی از کار با سایت بلاک چاین داره بفرسته ممنون میشم
nopardaz
سلام به شما دوست عزیز
بلاک چین که داخل ایران فیلتر هست
میخواین از داخل ایران وارد بشبن ؟
اگه باتوجه به این که فیلتر هست بازم میخواین که اونجا کیف پول بسازین بگین من براتون توضیح نحوه ی ایجاد و ایمن سازی و استفاده ش و بهتون بگم
اگه فقط میخواین کیف پول داشته باشین بگین تا  در مورد کیف پول  براتون بگم

نقل و انقال پولش مد نظرم هستش بل نیستم
در اولین فرصت براتون همین جا می فرستم
Shahkar0110
Newbie
*

Activity: 1

View Profile
August 30, 2018, 07:24:00 AM

گروه تلگرام اسمارت مانی برای بحث و تحلیل کریپتوکارنسی
https://t.me/joinchat/CfxGuUjNZMSfFRC04v4klw
pirashki
Newbie
*

Activity: 92

View Profile
September 01, 2018, 08:53:10 PM

چیزی که مشخصه اینه که برای بالا اوردن این تاپیک و نهایتا ایجاد زیرانجمن جداگانه‌ی فارسی زبان یه چند سالی کار نیاز هستش.

به هر حال ماهی رو هر وقت از آب بکشی... کشیدیش دیگه...
سعی میکنم به صورت تدریجی اخبار و  مطالبی که سایر سایتها و وبلاگهای اینترنتی مرتبط با حوزه‌ی بلاکچین، ارز دیجیتال و موضوعات مرتبط رو میزارن رو در این تاپیک با ذکر منبع و لینک به مقاله‌ی اصلی در اینجا قرار بدیم تا پس از مدتی ببینیم به کجا میرسیم.
djcounter
Jr. Member
*

View Profile
September 01, 2018, 09:39:20 PM

چیزی که مشخصه اینه که برای بالا اوردن این تاپیک و نهایتا ایجاد زیرانجمن جداگانه‌ی فارسی زبان یه چند سالی کار نیاز هستش.

سعی میکنم به صورت تدریجی اخبار و  مطالبی که سایر سایتها و وبلاگهای اینترنتی مرتبط با حوزه‌ی بلاکچین، ارز دیجیتال و موضوعات مرتبط رو میزارن رو در این تاپیک با ذکر منبع و لینک به مقاله‌ی اصلی در اینجا قرار بدیم تا پس از مدتی ببینیم به کجا میرسیم.
کارت درسته داداش.این جماعت فقط دنبال تبلیغاتن.کسی اصن لموزش و یادگیری مهم نیست.مکه خودت کاری کنی
cryptovagas
Member
**

Activity: 341
Merit: 10

@cryptovagas

View Profile
October 05, 2018, 04:32:34 PM

کارت درسته داداش.این جماعت فقط دنبال تبلیغاتن.کسی اصن لموزش و یادگیری مهم نیست.مکه خودت کاری کنی
ببخشید روحیتون رو خراب میکنم، ولی کلن فکر نکنم ساب فارسی اینجا متولد بشه، ما هم خیلی زور زدیم، نشد، فقط تبلیغ و اسپم بیشتر شد :|

For Sale....
PM me!
eri021
Newbie
*

Activity: 1

View Profile
October 08, 2018, 05:01:55 AM

سلام دوستان
با اوج گرفتن قیمت دلار خرید دستگاه ماینینگ و جمع کردن ریگ سخت شده
من یه سری نظرات دارم که اگه تامین کننده ی مالی مناسب  باشید میتونیم سهم خودمون رو از این سفره کمتر از ۶ ماه برداریم
مشارکت ثبتی هم حاضرم انجام بدم
با شرایط برابر و صداقت کامل بروی کاغذ و ماشین حسابؤ
miner95
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 2

View Profile
October 08, 2018, 03:39:59 PM

سلام دوستان
به نظرتون بهترین و مطمئن ترین روش برای فروش ارز های ماین یا خریداری شده مون با توجه به شرابط داغون این خراب شده ایران چیه؟
البته الان نمیخوام بفروشم منتظرم ماه دسامبر یا ژانویه ببینم قیمتششون بالا میره یا نه و اگه حداقل اتریوم تا 550 یا 600 دلار رفت یکمشو میفروشم
Sad فقط میخوام بدونم راه مطمئنی هست که نه از اون ور تحریم باشیم و نه از این ور چهار تا جوجه بسیجی بخوان اذیت کنن
Huh Huh آخه چرا ما باید تو ایران به دنیا میامدیم و به زور به خاطر اعتقادات یه عده زورگو که فکر میکنن وسط بهشت جاشونه این وضعیتو تحمل کنیم
Cry به زور میخوان اون دنیامونو بهشت کنن اما به جاش همین دنیامونو جهنم کردن و روز به روز آرزوی مرگ میکنیم

TechBaMohsen
Newbie
*

Activity: 20

View Profile
October 12, 2018, 11:06:08 AM

زیاد مهم نیست که به یه بخش فارسی داشته باشیم یا خیر، مشکل اینه زیاد اطلاعات نمیخوایم.
همش شده بیت کوین رایگان! بیت کوین مجانی! بیا کلیک کن، بیا عضو بگیر تا بیت کوین مجانی بگیری از ربات تلگرام و از فلان سایته و از فلان مرورگر
کمتر کسی هست که میخواد بفهمه بشنوه یاد بگیره.

یکم ناراحت شدم که چرا اصلا تاثیر مثبتی در باب شدن ماینینگ داشتم، چون میدیدم توی بهمن و اسفند ماه خیلی ها کارت 3میلیونی میخریدن برای ماین، الآن اکثرا یا سر به سر یا با ضرر دارن ریگ هاشون رو میفروشن
یعنی خدا به برخی ماینرها رحم کرد که دلار رفت بالا وگرنه بطرز مرگباری ضرر میکردن.هرچند کلا پولمون بی ارزش شده و در کل همه بازنده شدیم ولی بهرحال...

فارق از بحث بیت کوین و اینها، بیشترین چیزیکه تو دل آدمو خالی میکنه، این فضای ناراحتی و نا امیدی هست که بینمون بوجود اومده. اینگار شور و شوق رو از دست دادیم
یادش بخیر یه زمانی بحث موبایل داغ بود هربار سخت افزار جدید میومد و خیلی ها پولشو داشتن بخرن و جو جالب فن بازی بینشون بود،همینطور بین گیمر ها، بحث داغ ماینینگ بود، دوربین ها، حتی تاپیک های سخت افزار و لپ تاپ هم خیلی داغ بود

ولی الآن داغ ترین بحث ها، اخبارهای منفی درمورد ایران و اتفاقات منفی هستن که بیشترین طرفدار رو پیدا کردن.
حیف شد،دوره ی خوبی بود..

miner95
Newbie
*

View Profile
October 12, 2018, 05:23:42 PM

@TechBaMohsen
جناب شما خیلی هم خوب کاری کردید تو این بیکاری و بدبختی یه کار مختصرم شده به بقیه یاد دادید
بعدش کی گفته آموزش های شما باعث گرونی شده؟ این همه آموزش ماینینگ به زبان های مختلف تو یوتیوبم هست
باور کنید تو کل 80 میلیون ایرانی ما انقدر ماینر نداریم که بخواد مثلاً کارت گرافیک 1 میلیونی رو یه شبه کنه 8 میلیون که الان اتفاق افتاده
از همون اولشم یه عده دلال دزد از خدا بی خبر که فقط به فکر جیبشون هستن نجومی میبردن بالا و الانم همونا کاسبان تحریم هستن
کسی که تولیدکننده محتوای آموزشی مثل شما رو مقصر بدونه مثل اینه که بگه این دلال های حکومتی که دزدن نمیشه ازشون انتظاری داشت اما از مردم باید انتظار بره که مواردی که فکر میکنن دلال ها میتونن ازش سوء استفاده کنن رو عمومی نکنن
این استدلال مثل اینه که بگیم کاش دلال ها نمیدونستن که نوزادان نیاز به پوشک دارن و بانوان نیاز به نوار بهداشتی تا اینا هم نجومی گرون و احتکار و دزدی نکنن
همه جای دنیا هم ماینر هست هم گیمر هست هم هرچیز دیگه اما این دلیل نمیشه مثلاً سی پی یو
Pentium G4400
که خودم 215 تومن خریدم الان شده 1 میلیون و خورده ای
باید قبول کنیم که متاسفانه هرچی بدبختیه از این رژیم دزدیه که تو ایران حکومت میکنه
متاسفانه آمریکا فکر میکنه با تحریم ها اینا دیگه پول ندارن اما نمیدونه اینا همین تحریم رو نون دونی میکنن و تا آخرین قطره خون مردم بیچاره ایرانو میکشن برای عراق و لبنان و فلسطین

TechBaMohsen
Newbie
*

Activity: 20

View Profile
October 18, 2018, 02:28:32 PM

@TechBaMohsen
جناب شما خیلی هم خوب کاری کردید تو این بیکاری و بدبختی یه کار مختصرم شده به بقیه یاد دادید
بعدش کی گفته آموزش های شما باعث گرونی شده؟ این همه آموزش ماینینگ به زبان های مختلف تو یوتیوبم هست
باور کنید تو کل 80 میلیون ایرانی ما انقدر ماینر نداریم که بخواد مثلاً کارت گرافیک 1 میلیونی رو یه شبه کنه 8 میلیون که الان اتفاق افتاده
از همون اولشم یه عده دلال دزد از خدا بی خبر که فقط به فکر جیبشون هستن نجومی میبردن بالا و الانم همونا کاسبان تحریم هستن
کسی که تولیدکننده محتوای آموزشی مثل شما رو مقصر بدونه مثل اینه که بگه این دلال های حکومتی که دزدن نمیشه ازشون انتظاری داشت اما از مردم باید انتظار بره که مواردی که فکر میکنن دلال ها میتونن ازش سوء استفاده کنن رو عمومی نکنن
این استدلال مثل اینه که بگیم کاش دلال ها نمیدونستن که نوزادان نیاز به پوشک دارن و بانوان نیاز به نوار بهداشتی تا اینا هم نجومی گرون و احتکار و دزدی نکنن
همه جای دنیا هم ماینر هست هم گیمر هست هم هرچیز دیگه اما این دلیل نمیشه مثلاً سی پی یو
Pentium G4400
که خودم 215 تومن خریدم الان شده 1 میلیون و خورده ای
باید قبول کنیم که متاسفانه هرچی بدبختیه از این رژیم دزدیه که تو ایران حکومت میکنه
متاسفانه آمریکا فکر میکنه با تحریم ها اینا دیگه پول ندارن اما نمیدونه اینا همین تحریم رو نون دونی میکنن و تا آخرین قطره خون مردم بیچاره ایرانو میکشن برای عراق و لبنان و فلسطین

لطف دارید، آدم ناراحت میشه بعضی چیزها رو میبینه و دهنش بسته میمونه.خودمون هم بسیار بسیار زیاد تاثیر گذاریم، هرچی باشه بلاخره همون کسیکه مسئوله یا فامیلمونه یا داداشمونه یا خودمون هستیم، مثلا رئیس فلان بانک یا مغازه داره توی فلان بازار یا کارمند فلان اداره، اینها کیا هستن؟ پدر و برادر و عمو و... خودمون هستن.
خودمون هستیم
از مریخ که نیوردن...

همین پست بالایی هم طرح پانزی کریپتو تب  رو داره تبلیغ میکنه به امید اینکه شاید 25000ساتوشی استخراج کنه بعد متوجه میشه که نهایت میشه 3دلار که حدود 1.5 دلارش هم میره واسه فیی ، بعد سرخورده میشن میگن چرا همه ی بدبختی ها واسه ماست.
آره،چون ما خودمون بدبختی رو انتخاب میکنیم. صد در صد قبول دارم اوضاع جالبی نداریم،ولی صد در صد مخالف اینم که هیچکاری از دستمون بر نمیاد واسه خودمون

بقول فکر میکنم بیل گیتس که میگه اگر فقیر بدنیا اومدین این مشکل از شما نیست، ولی اگر فقیر از دنیا برید این یقینا مشکل شما بوده

من حقیقتش خوش بینم. حداقل به خیلی قابلیت هایی که ما جوونای ایرانی داریم، من خوش بینم.نمیدونم کی ولی یه روزی بلاخره "شب" تمام میشه.
miner95
Newbie
*

View Profile
October 20, 2018, 08:38:31 PM

لطف دارید، آدم ناراحت میشه بعضی چیزها رو میبینه و دهنش بسته میمونه.خودمون هم بسیار بسیار زیاد تاثیر گذاریم، هرچی باشه بلاخره همون کسیکه مسئوله یا فامیلمونه یا داداشمونه یا خودمون هستیم، مثلا رئیس فلان بانک یا مغازه داره توی فلان بازار یا کارمند فلان اداره، اینها کیا هستن؟ پدر و برادر و عمو و... خودمون هستن.
خودمون هستیم
از مریخ که نیوردن...

همین پست بالایی هم طرح پانزی کریپتو تب  رو داره تبلیغ میکنه به امید اینکه شاید 25000ساتوشی استخراج کنه بعد متوجه میشه که نهایت میشه 3دلار که حدود 1.5 دلارش هم میره واسه فیی ، بعد سرخورده میشن میگن چرا همه ی بدبختی ها واسه ماست.
آره،چون ما خودمون بدبختی رو انتخاب میکنیم. صد در صد قبول دارم اوضاع جالبی نداریم،ولی صد در صد مخالف اینم که هیچکاری از دستمون بر نمیاد واسه خودمون

بقول فکر میکنم بیل گیتس که میگه اگر فقیر بدنیا اومدین این مشکل از شما نیست، ولی اگر فقیر از دنیا برید این یقینا مشکل شما بوده

من حقیقتش خوش بینم. حداقل به خیلی قابلیت هایی که ما جوونای ایرانی داریم، من خوش بینم.نمیدونم کی ولی یه روزی بلاخره "شب" تمام میشه.

این اشتباهه که فکر کنیم  چون مسئولین حال حاضر دزدن یعنی هرکی دیگه من جمله من و شما هم جاشون بودیم دزدی میکردیم

میدونم متاسفانه الان تو این حکومت جو حاکم طوریه که مسیر پیشرفت و ترقی در جایگاه های دولتی فقط با پاچه خواری و چابلوسی و دغل بازی و دوروییه اما تا کی فکر میکنید این رویه باید ادامه داشته باشه؟
چرا به جای اینکه بخوایم از سیستم پارتی بازی و ژن خاص و فامیل فلانی و... به سیستم شایسته سالاری از همین ذهن و فرهنگ تک تک خودمون هم که شده شروع به تغییر کنیم میخواین همچنان این رویه رو عادی جلوه بدیم و خودمونم انقدر بی اراده نشون بدیم که اگه ما هم جای همون دزدا بودیم همونطوری دزدی میکردیم؟

بقیه رو نمیدونم اما من خودم تو فقر به دنیا آمدم و هنوزم کل درآمد خانوادمون سه نفر کار میکنن نهایت نصف خط فقر (2 و نیم از خط فقر 4 میلیونی) هم بزور میشه اما با اینکه میدونم زندگی من تباه شد و جوونی مارو این حکومت نابود کرد و رفت اما هرگز حتی دوست ندارم فکرشم بکنم که اگه منم جای کسی بودم که دستم به جایی میرسید پا روی گلو و کمر بقیه بذارم و برم بالا

فقط کسی که فقر و ناامیدی مطلق مالی رو تجربه کرده باشه میتونه درد فقرا رو بفهمه ولی خب مسلماً اون آقازاده ای که تا به دنیا آمد از بچگی تو شاسی بلند این ور اون ور میبردنش و هیچ خواسته اش نبوده که برآورده نشه معلومه که نمیتونه هیچ فقیری رو بفهمه
این شخص به فقرا انگ نفهم بودن و بدون عقل اقتصادی بودن و... میزنه چون فکر میکنه هرکسی فقط کافیه اراده کنه و یه ذره سختی بکشه تا زندگیش مثل اون عالی باشه اما هیچ وقت اینو حساب نمیکنه که اون سختی که خودش دم ازش میزنه 1 درصد سختی که یه پدر فقیر 60 - 70 ساله بیشتر از 30 - 40 سال کشیده و دست و پاشم پینه بسته نیست اما وقتی حکومتی دزد باشه و حقوق یه آخوند مفت خور میلیونی و حتی بعضاً میلیاردی و حقوق یه زحمتکش حلال خور مفت باشه همین میشه

متاسفانه یکی دیگه از فرهنگ های غلط حکومت فعلی ما علاوه بر چابلوسی و پاچه خواری اینه که کلاه برداری و دزدی هم مثل کاری که خود رهبر میکنه زرنگی میدونن و همون آقازاده فکر میکنه بالا کشیدن پول مردم یعنی هنر اقتصادی
من مقید اسلام نیستم اما امام علی هم حدیث داره میگه هرجا فساد و دزدی زیاد باشه بدونید که رهبران اونجا مشفول به فساد و دزدی هستن چون مردم از سران و رهبرانشون یاد میگیرن
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 »
  Print  

Jump to: