Bitcoin Forum
May 04, 2024, 09:46:14 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 »
  Print  
Author Topic: فارسی (Persian)  (Read 413164 times)
TechBaMohsen
Newbie
*

Activity: 20
Merit: 0

View Profile
October 22, 2018, 08:55:08 PM

این اشتباهه که فکر کنیم  چون مسئولین حال حاضر دزدن یعنی هرکی دیگه من جمله من و شما هم جاشون بودیم دزدی میکردیم

میدونم متاسفانه الان تو این حکومت جو حاکم طوریه که مسیر پیشرفت و ترقی در جایگاه های دولتی فقط با پاچه خواری و چابلوسی و دغل بازی و دوروییه اما تا کی فکر میکنید این رویه باید ادامه داشته باشه؟
چرا به جای اینکه بخوایم از سیستم پارتی بازی و ژن خاص و فامیل فلانی و... به سیستم شایسته سالاری از همین ذهن و فرهنگ تک تک خودمون هم که شده شروع به تغییر کنیم میخواین همچنان این رویه رو عادی جلوه بدیم و خودمونم انقدر بی اراده نشون بدیم که اگه ما هم جای همون دزدا بودیم همونطوری دزدی میکردیم؟

بقیه رو نمیدونم اما من خودم تو فقر به دنیا آمدم و هنوزم کل درآمد خانوادمون سه نفر کار میکنن نهایت نصف خط فقر (2 و نیم از خط فقر 4 میلیونی) هم بزور میشه اما با اینکه میدونم زندگی من تباه شد و جوونی مارو این حکومت نابود کرد و رفت اما هرگز حتی دوست ندارم فکرشم بکنم که اگه منم جای کسی بودم که دستم به جایی میرسید پا روی گلو و کمر بقیه بذارم و برم بالا

فقط کسی که فقر و ناامیدی مطلق مالی رو تجربه کرده باشه میتونه درد فقرا رو بفهمه ولی خب مسلماً اون آقازاده ای که تا به دنیا آمد از بچگی تو شاسی بلند این ور اون ور میبردنش و هیچ خواسته اش نبوده که برآورده نشه معلومه که نمیتونه هیچ فقیری رو بفهمه
این شخص به فقرا انگ نفهم بودن و بدون عقل اقتصادی بودن و... میزنه چون فکر میکنه هرکسی فقط کافیه اراده کنه و یه ذره سختی بکشه تا زندگیش مثل اون عالی باشه اما هیچ وقت اینو حساب نمیکنه که اون سختی که خودش دم ازش میزنه 1 درصد سختی که یه پدر فقیر 60 - 70 ساله بیشتر از 30 - 40 سال کشیده و دست و پاشم پینه بسته نیست اما وقتی حکومتی دزد باشه و حقوق یه آخوند مفت خور میلیونی و حتی بعضاً میلیاردی و حقوق یه زحمتکش حلال خور مفت باشه همین میشه

متاسفانه یکی دیگه از فرهنگ های غلط حکومت فعلی ما علاوه بر چابلوسی و پاچه خواری اینه که کلاه برداری و دزدی هم مثل کاری که خود رهبر میکنه زرنگی میدونن و همون آقازاده فکر میکنه بالا کشیدن پول مردم یعنی هنر اقتصادی
من مقید اسلام نیستم اما امام علی هم حدیث داره میگه هرجا فساد و دزدی زیاد باشه بدونید که رهبران اونجا مشفول به فساد و دزدی هستن چون مردم از سران و رهبرانشون یاد میگیرن

"خودمونم انقدر بی اراده نشون بدیم که اگه ما هم جای همون دزدا بودیم همونطوری دزدی میکردیم؟" حرف جالبیست...
درست میگید معمولا افرادی که نیاز مالی ندارن تصور میکنن همه میتونن براحتی پولدار بشن فقط تنبلن و نفهمن که پولدار نشدن، ولی مثل قانون اصطکاک وقتی از یه حدی کمتر پول داشته باشین، دیگه هیچ پیشرفتی رو نمیشه بوجود آورد.هرچند بازهم میشه این قانون رو دور زد و میلیونر های خود ساخته ی زیادی داریم ولی فساد اقتصادی هرچقدر بیشتر باشه،هی کار سخت تر و سخت تر میشه واسه کسیکه قصد و اراده ی میلیونر خود ساخته شدن داره.

واقعیتش رو بخواید با ایراد گرفتن هیچ کاری جلو نمیره، نه که من ایراد نمیگیرم،منم این اشتباه رو انجام میدم. چون آدم تمرکزش رو بگذاره روی چیزیکه هیچ تغییری نمیتونه توش بده، فقط باعث ناراحتیش میشه.مثل اخبار های منفی و اتفاقات و کارهای اشتباه دیگران چون نمیتونیم اثر خاصی رووشون بگذاریم.و "نتونستن" حس باختن میده.
حس باختن هم همیشه نا امیدی میاره. مشخصه که نا امیدی آدمو بی اراده میکنه (مشکل خودمم هست) و یک چرخه ی "سکون" رو بوجود میاره.

همه "ساکن" میشیم و تماشا میکنیم که چه اتفاقات بدی دارن رخ میدن! و همه "ساکن" هستیم و دعا میکنیم یکی بیاد همه چیزو درست کنه!

و در ارتباط با بالادستی و زیر دستی و تاثیری که روی هم میگذارن، بله واقعا صحت داره
انسان دنبال تایید شدنه، خوب نگاه میکنه که چه حرکتی باعث سرزنشش میشه و چه حرکتی قابل قبول هست
آدم ها بشدت دنبال سود-لذت-راحتی و بشدت فراری از ضرر-رنج-سختی هستن

خب مسلمه که اگر من بخوام از راه راحت دنبال سود و لذت باشم، تنها چیزیکه جلوی من رو میگیره اون حس سرزنش شدن و ترد شدن از جامعه هست.اگر اون سرزنش کردن و ترد شدن از جامعه نباشه، اگر بجای ترد شدن،بهم بگن "زرنگ" اگر بجای سرزنش،ببینم بالا دستی هامم دارن همون کارو میکنن و قابل قبول هست، پس هیچ چیزی جلو دار من نیست و انجامش میدم.

خیلیییییی سخته که آدم اونقدر اراده و شخصیت پخته و تکامل یافته داشته باشه که نیرویی خلاف به این  معادله وارد کنه و دچار "لغزش" نشه بقول بعضیا.
که من واقعا هیچ مسئولی رو نمیبینم در این حد با اراده باشه. اگر بود،قطعا پیشش کلاس میگرفتم به منم یاد بده  Grinه

BitcoinCleanup.com: Learn why Bitcoin isn't bad for the environment
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
miner95
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 2

View Profile
October 23, 2018, 06:26:08 AM

"خودمونم انقدر بی اراده نشون بدیم که اگه ما هم جای همون دزدا بودیم همونطوری دزدی میکردیم؟" حرف جالبیست...
درست میگید معمولا افرادی که نیاز مالی ندارن تصور میکنن همه میتونن براحتی پولدار بشن فقط تنبلن و نفهمن که پولدار نشدن، ولی مثل قانون اصطکاک وقتی از یه حدی کمتر پول داشته باشین، دیگه هیچ پیشرفتی رو نمیشه بوجود آورد.هرچند بازهم میشه این قانون رو دور زد و میلیونر های خود ساخته ی زیادی داریم ولی فساد اقتصادی هرچقدر بیشتر باشه،هی کار سخت تر و سخت تر میشه واسه کسیکه قصد و اراده ی میلیونر خود ساخته شدن داره.

واقعیتش رو بخواید با ایراد گرفتن هیچ کاری جلو نمیره، نه که من ایراد نمیگیرم،منم این اشتباه رو انجام میدم. چون آدم تمرکزش رو بگذاره روی چیزیکه هیچ تغییری نمیتونه توش بده، فقط باعث ناراحتیش میشه.مثل اخبار های منفی و اتفاقات و کارهای اشتباه دیگران چون نمیتونیم اثر خاصی رووشون بگذاریم.و "نتونستن" حس باختن میده.
حس باختن هم همیشه نا امیدی میاره. مشخصه که نا امیدی آدمو بی اراده میکنه (مشکل خودمم هست) و یک چرخه ی "سکون" رو بوجود میاره.

همه "ساکن" میشیم و تماشا میکنیم که چه اتفاقات بدی دارن رخ میدن! و همه "ساکن" هستیم و دعا میکنیم یکی بیاد همه چیزو درست کنه!

و در ارتباط با بالادستی و زیر دستی و تاثیری که روی هم میگذارن، بله واقعا صحت داره
انسان دنبال تایید شدنه، خوب نگاه میکنه که چه حرکتی باعث سرزنشش میشه و چه حرکتی قابل قبول هست
آدم ها بشدت دنبال سود-لذت-راحتی و بشدت فراری از ضرر-رنج-سختی هستن

خب مسلمه که اگر من بخوام از راه راحت دنبال سود و لذت باشم، تنها چیزیکه جلوی من رو میگیره اون حس سرزنش شدن و ترد شدن از جامعه هست.اگر اون سرزنش کردن و ترد شدن از جامعه نباشه، اگر بجای ترد شدن،بهم بگن "زرنگ" اگر بجای سرزنش،ببینم بالا دستی هامم دارن همون کارو میکنن و قابل قبول هست، پس هیچ چیزی جلو دار من نیست و انجامش میدم.

خیلیییییی سخته که آدم اونقدر اراده و شخصیت پخته و تکامل یافته داشته باشه که نیرویی خلاف به این  معادله وارد کنه و دچار "لغزش" نشه بقول بعضیا.
که من واقعا هیچ مسئولی رو نمیبینم در این حد با اراده باشه. اگر بود،قطعا پیشش کلاس میگرفتم به منم یاد بده  Grinه

چرا همچین اشخاص هم هست من خودم به شخصه دیدم اما اینا رو نمیذارن پست های کلیدی دستشون بیاد چون هم ممکنه پته مفسدینو بریزن رو آب و هم چون باعث چوبی لای چرخه دزدی مفسدین میشن

به شخصه کسی رو میشناختم که مسئول جایی بود و هزار تومنم پول حروم از گلوش پایین نمیرفت و واقعاً هم خوش برخورد بود اما به جای اینکه پیشرفت کنه با بهانه اینکه اداره شون بودجه کم آورده و از این حرفا انتقالش دادن به یه جای پرت که تو روز 2 تا ارباب رجوع هم به زور داره

ببینید من عمق منظور شما رو متوجه میشم که میگید با تلاش به همه چی میشه رسید اما همون نقل قولی که از بیل گیتس میگید به نظر من در اولویت اول برای هم وطنای آمریکایی خودش گفته نه برای بدبخت هایی در کشور های استعمار شده فاسد یعنی اصلاً موقع گفتن این حرف به نظرم هیچ شرایط خاصی رو در نظر نگرفته و کاملاً بر اساس یه شرایط فردی و جامعه ای نرمال این حرفو زده

در جامعه ای نرمال به نظرم کاملاً حرفش درسته اما در جامعه ای که توی منجلاب فساد غرقه و سرانش هم برای سرگرم نگه داشتن و توان شکایت نداشتن مردم حتی حق های ساده و اولیه فردی هم به نام دین ممنوع و غیرقانونی اعلام کردن و مردمانش هم هر روز برای دریافت ساده ترین حقوق خود درحال جنگن و در این بین حکومت هم با گسترش فساد خودش روز به روز به شمار مردمان فقیر اضافه میکنه نمیتونه هرگز درست باشه

ببینید یه انسان ابتدا باید حقوق اولیه خودشو داشته باشه بعد دستمزد ها باید طوری باشه که امیدی به ادامه تلاش بده اما وقتی کارگری 900 الی 1/200 حقوق میگیره به نظرتون برای این شخص امیدی به ادامه زندگی و مثلاً سیر کردن شکم یه زن و 2 تا بچه میده؟

ببینید من نمیخوام غر بزنم اما یه مثال میزنم فرض کنید توی یه جوب پر از لجن با کثافت ها زندگی میکنید اولین کاری که دوست دارید بکنید فرار از اون کثافت هاست یا اینکه بشینید فکر کنید ببینید چابلوسی کدوم یکی از میکروب ها رو میشه کرد که جاش یا کنارش بشینید؟

بالاخره هرکسی نظری داره اما نظر من اینه که در این برهه زمانی اولویت اول همه باید براندازی این نظام فاسد باشه نه هیچ چیز دیگه

نمیشه تو این برهه زمانی بگین من سیاسی نیستم همین سیاسته که دهن 80 میلیون آدمو سرویس کرده

جمهوری اسلامی سخت ترین دوره خودشو میگذرونه اما این میتونه برای مردم شانسی برای نجات از کثافت ها و بیرون آمدن از جوبی که مثال زدم باشه

ebi1790
Member
**

Activity: 840
Merit: 10

View Profile WWW
October 23, 2018, 10:52:44 AM
Merited by snakey (1)

فورک اتریوم تا ژانویه ۲۰۱۹ به تعویق افتاد
در گردهمایی که روز جمعه ۱۹ اکتبر برگزار شد، توسعه‌دهندگان اصلی اتریوم به یک توافق جمعی برای به تعویق انداختن هاردفورک پروتکل تا ژانویه ۲۰۱۹ دست یافتند.

فورک اتریوم که قسطنطنیه (Constantinople) نام دارد، اولین بار روز ۱۳ اکتبر در راپستن (Ropsten)، شبکه آزمایشی عمومی اتریوم، اجرا و زمان راه‌اندازی آن در شبکه اصلی برای ماه اکتبر یا نوامبر و یا حداکثر اواخر سال جاری مقرر شد.

شبکه آزمایشی نسخه‌ای شبیه‌سازی شده از شبکه اصلی است که به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد قراردادهای هوشمند یا به‌روزرسانی‌ها را بدون نیاز به پرداخت Gas (کارمزد محاسباتی شبکه) عملیات، آزمایش کنند.

در انتهای گردهمایی یک ساعته که ۱۹ اکتبر برگزار شد، توسعه‌دهندگان به توافق رسیدند که فورک قسطنطنیه در بهترین شرایط خود در اواخر ژانویه عرضه خواهد شد.

در طول نشست، یکی از توسعه‌دهندگان به‌طعنه اشاره کرد که تغییر اصطلاح این دگرگونی از هاردفورک به به‌روزرسانی شاید باعث کاهش بحث و جدل شده و بنیه سیاسی قوی‌تری داشته باشد.

نشست روز جمعه پس از اجرای فورک قسطنطنیه در شبکه راپستون و مواجهه با اشکالاتی برگزار شد؛ طبق برنامه این فورک که در بلاک ۴٬۲۳۰٬۰۰۰ فعال شده بود، تا دو ساعت در بلاک ۴٬۲۹۹٬۹۹۹ متوقف‌شده و استخراج‌کنندگان شبکه آزمایشی نیز در فعال‌سازی انتقال ناتوان بودند.
آلفری شودن (Alfri Schoeden) توسعه‌دهنده سرویس اتریوم هنگام مواجهه با این مشکل توضیح داد که این اتفاق به دلیل «یک مشکل اجماع» بوده که «یک فورک سه طرفه» بین Geth و Parity (کلاینت‌های اتریوم) را فعال کرده است.

در نوشته‌های منتشرشده پیش از گردهمایی، شودن به‌صورت خلاصه اشاره داشته بود که افزایش اخیر قدرت هش شبکه به کاهش زمان ایجاد بلاک‌ها منجر شده و درنتیجه آن، هاردفورک بسیار زودتر از چیزی که انتظارش می‌رفت در روز شنبه اتفاق افتاد که به اذعان او با هر تعبیری بدترین زمان برای اجرای هاردفورک می‌توانست باشد.

او به این واقعیت اشاره کرد که این فورک تنها ۶ روز پس از انتشار کلاینت Geth و یک روز پس از Parity، بر روی شبکه آزمایشی اجرا شد که به کاربران زمان کافی برای به‌روزرسانی را نداد. همچنین بر اساس پستی که کاربر post-mortem در Fellowship of Ethereum Magicians منتشر کرد، توسعه‌دهندگان یک اشکال اجماع در کلاینت Parity پیدا کردند.

شودن اظهار داشت که حتی یک کاربر نیز در زنجیره قسطنطنیه نمی‌توانست استخراج کند که به دلیل تأخیر دو ساعته ایجادشده برای شروع پردازش در بلاک ۴٬۲۳۰٬۰۰۰ رخ داده بود. علاوه بر این طبق گفته‌های شودن، جامعه اتریوم در حال حاضر ابزار ناظری به جز وب‌سایت راپستن که اطلاعات زنجیره‌های مختلف را فاش نمی‌کند، برای فورک‌های شبکه آزمایشی در اختیار ندارد.

در سایه مشکلات به وجود آمده هادسون جیمسون، از توسعه‌دهندگان اتریوم، یکی دیگر از طرح‌های پیشنهادی مناسب توسعه‌دهندگان را در گردهمایی انتخاب کرد و درباره آن گفت که با این طرح در شبکه‌های آزمایشی موقتی انتقال به فورک قسطنطنیه مرتباً آزمایش خواهد شد. به گفته جیمسون در شبکه‌های آزمایشی کوچک، در صورت بروز خطا به‌سرعت شناخته خواهد شد.
بر اساس گزارشات قبلی، هاردفورک قسطنطنیه یک به‌روزرسانی جامع در شبکه اتریوم می‌باشد که برای افزایش بهره‌وری شبکه طراحی شده است. از برنامه‌های قابل ملاحظه‌ای که در این هاردفورک اجرا خواهد شد می‌توان به کاهش پاداش بلاک برای ماینرها و تغییراتی در سازوکار اجماع شبکه اشاره کرد که باعث مقاومت ماینرهای اسیک در برابر اجرای آن شده است.

► Bounty Detective ◄ ♦ Transparency And Trust ♦ ► Bounty Detective ◄
───●♦●───●♦●───●♦●───●♦●───●♦●─[   Bounty Detective   ]─●♦●───●♦●───●♦●───●♦●───●♦●───
Telegram Channel◂ | ▸Twitter◂ | ▸Telegram Group◂ | ▸Youtube Channel
hamed-pc
Newbie
*

Activity: 1

View Profile
October 23, 2018, 02:46:27 PM

سلام دوستان
به نظرتون بهترین و مطمئن ترین روش برای فروش ارز های ماین یا خریداری شده مون با توجه به شرابط داغون این خراب شده ایران چیه؟
البته الان نمیخوام بفروشم منتظرم ماه دسامبر یا ژانویه ببینم قیمتششون بالا میره یا نه و اگه حداقل اتریوم تا 550 یا 600 دلار رفت یکمشو میفروشم
Sad فقط میخوام بدونم راه مطمئنی هست که نه از اون ور تحریم باشیم و نه از این ور چهار تا جوجه بسیجی بخوان اذیت کنن
Huh Huh آخه چرا ما باید تو ایران به دنیا میامدیم و به زور به خاطر اعتقادات یه عده زورگو که فکر میکنن وسط بهشت جاشونه این وضعیتو تحمل کنیم
Cry به زور میخوان اون دنیامونو بهشت کنن اما به جاش همین دنیامونو جهنم کردن و روز به روز آرزوی مرگ میکنیم

سلام
دوست عزیز الان برای ماین کردن با یه پردازنده قدیمی مثل
core2doue E6700
 چقدر ارزش داره ؟ یا اصل وقت تلف کردنه ؟
 و آیا با پردازنده
xeon
که کش بالاتری دارند و 12 مگ کش دارند و 4 هسته ای هستند چطور ؟
حد اقل کارت گرافیک چقدر باید باشه ؟

با تشکر
ebi1790
Member
**

Activity: 840

View Profile WWW
October 23, 2018, 04:42:08 PM
Merited by snakey (9)

کاهش ۹۶ درصدی کارمزد تراکنش‌ها در مونرو
هزینهٔ تراکنش‌های مونرو، دهمین شبکهٔ بزرگ ارزهای دیجیتال، روز پنجشنبه پس از به‌روزرسانی گستردهٔ سیستمی، به‌صورت قابل ملاحظه‌ای کاهش یافت.

این کاهش، در نتیجهٔ فعال‌سازی گونهٔ جدیدی از رمزنگاری، بنام ضدگلوله‌ها یا «bulletproofs» در این پلتفرم، به وجود آمد که فناوری جدیدی برای مقیاس‌پذیرتر کردن حریم خصوصی موجود در شبکهٔ مونرو، از طریق بازسازی نحوهٔ تأیید تراکنش‌های محرمانهٔ این ارز می‌باشد.

طبق آمار منتشرشده توسط BitInfoCharts، میانگین هزینهٔ تراکنش‌های مونرو از ۰٫۵۴ سنت در روز پنجشنبه، به تنها ۰٫۰۲۱ سنت در روز شنبه سقوط کرد که کاهشی ۹۶ درصدی را به ثبت رساند. این تغییرات چشمگیر در هزینه، پیش از این توسط تیم توسعهٔ مونرو پیش‌بینی شده بود. یکی از توسعه‌دهندگان هستهٔ مرکزی این ارز، بنام moneromooo هفته پیش اظهار کرده بود:

به نظر من، با خیال راحت می‌توانیم بگوییم که هزینهٔ یک تراکنش عادی بیشتر از ۹۵ درصد کاهش خواهد یافت.
همچنین moneromooo خاطرنشان کرد که بسته به نوع تراکنشی که کاربر ایجاد می‌کند، هزینه تراکنش، امکان کاهش بیشتر را دارد.

► Bounty Detective ◄ ♦ Transparency And Trust ♦ ► Bounty Detective ◄
───●♦●───●♦●───●♦●───●♦●───●♦●─[   Bounty Detective   ]─●♦●───●♦●───●♦●───●♦●───●♦●───
Telegram Channel◂ | ▸Twitter◂ | ▸Telegram Group◂ | ▸Youtube Channel
macstrong12
Member
**

Activity: 230

View Profile
October 27, 2018, 03:51:55 PM

چیزی که مشخصه اینه که برای بالا اوردن این تاپیک و نهایتا ایجاد زیرانجمن جداگانه‌ی فارسی زبان یه چند سالی کار نیاز هستش.

به هر حال ماهی رو هر وقت از آب بکشی... کشیدیش دیگه...
سعی میکنم به صورت تدریجی اخبار و  مطالبی که سایر سایتها و وبلاگهای اینترنتی مرتبط با حوزه‌ی بلاکچین، ارز دیجیتال و موضوعات مرتبط رو میزارن رو در این تاپیک با ذکر منبع و لینک به مقاله‌ی اصلی در اینجا قرار بدیم تا پس از مدتی ببینیم به کجا میرسیم.
موافقم ، گروه پر از اسپم و اسپمر و حرف های نامربوط شده ، ادمین تاپیک هم تاپیک ول کرده به امان خدا!
thenet
Newbie
*

Activity: 14

View Profile
October 31, 2018, 02:58:00 PM

خب حالا توی این تاپیک چکار می کنید ؟ الکی باز کردن؟
meri56
Newbie
*

Activity: 33

View Profile
October 31, 2018, 06:19:18 PM

سلام به همگی
کسی با برنامه پایوت کار کرده ؟
اگر کار کردین برداشتی هم ازش داشتین ؟
به نظرتون ارزش فعالیت داره؟
TechBaMohsen
Newbie
*

View Profile
November 01, 2018, 12:35:26 PM

سلام به همگی

والا بلا اسکم هست.دنبالش نکنید
تو کل افراد فقط 1نفر رو شنیدم گفت یکی از دوستام برداشتی داشته.ما هیچوقت هیچکس رو ندیدیم از اسکم ها برداشت و تبدیل به تومان کرده باشه و پولدار شده باشه! والا کاملا واضح و مشخص هستن که فقط وقت هدر دادنن.

واقعا متوجه نمیشم چطور اینقدر جدی پیگیرشون میشید، اگر اطلاعی ندارید حتما بپرسید که اصلا درآمد ازینجور توکن ها (پِیوَت، دبلیو سی ایکس، و...) و وبسایت ها (خیلی زیادن!) و بروزر ها (کریپتو تب) اصلا منطقی هست یا نه؟
طبق چه منطقی داره به من پول میده؟
اینجوری از خودتون و دیگران سوال بپرسین.
saman77519
Newbie
*

Activity: 2

View Profile
November 01, 2018, 09:36:51 PM

سلام دوستان.
من تازگیا با ارزهای دیجیتال اشنا شدم .
داستان این سایت چیه ایجا فقط برای تبادل نظره ؟؟؟ چرا بعضی ها  پستای تبلیغاتی میزارن ؟؟؟میشه توضیح بدید که اینجا چه خبره Wink Wink Wink
TechBaMohsen
Newbie
*

View Profile
November 02, 2018, 10:22:26 AM

سلام دوستان.
داستان این سایت چیه ایجا فقط برای تبادل نظره ؟؟؟ چرا بعضی ها  پستای تبلیغاتی میزارن ؟؟؟میشه توضیح بدید که اینجا چه خبره Wink Wink Wink
سلام.
هیچی مثلا یه فروم هست برای تبادل نظر فارسی زبانا در ارتباط با ارزهای دیجیتالی یا همون رمز ارز

بعد یه عده هم هستن حالا یا بصورت "ربات" یا واقعا "دستی" دارن تبلیغ میکنن فکر میکنن میتونن جنسی چیزی بفروشن ، هرچقدر هم ریپورت بدیم اصلا انگار نه اینگار،البته زیاد مهم نیست.

خبر خاصی نیست.سلامتیت
saman77519
Newbie
*

Activity: 2

View Profile
November 02, 2018, 10:43:45 AM

ممنون بابت جوابت  Roll Eyes Roll Eyesکم کم داره ازاین سایته خوشم میاد Grin Grin
meri56
Newbie
*

View Profile
November 02, 2018, 06:43:51 PM

سلام به همگی

والا بلا اسکم هست.دنبالش نکنید
تو کل افراد فقط 1نفر رو شنیدم گفت یکی از دوستام برداشتی داشته.ما هیچوقت هیچکس رو ندیدیم از اسکم ها برداشت و تبدیل به تومان کرده باشه و پولدار شده باشه! والا کاملا واضح و مشخص هستن که فقط وقت هدر دادنن.

واقعا متوجه نمیشم چطور اینقدر جدی پیگیرشون میشید، اگر اطلاعی ندارید حتما بپرسید که اصلا درآمد ازینجور توکن ها (پِیوَت، دبلیو سی ایکس، و...) و وبسایت ها (خیلی زیادن!) و بروزر ها (کریپتو تب) اصلا منطقی هست یا نه؟
طبق چه منطقی داره به من پول میده؟
اینجوری از خودتون و دیگران سوال بپرسین.
مرسی از پاسخگوئی
برای همین اینجا پرسیدم که بدونم چجوریه
من هر پیجی رو که می خوام عضو بشم اول توی یه سایتی که اسکم ها رو معرفی میکنه اونجا سرچ می کنم
بهر حال ارزهای زیادی وارد می شن که خیلی هاشون زود از بین می رن
اینم در واقع یه شبکه اجتماعی مثل اینستاگرامه که تو زمینه ی ارز دیجیتال فعالیت می کنه
وقت زیادی براش نمی زارم من اصلا

TechBaMohsen
Newbie
*

View Profile
November 03, 2018, 04:25:19 PM

واقعیتش دیگه اون شور و علاقه که بیت کوین چی هست و چی نیست، از بین رفته
موقعیکه همش در حال رشده (هر بازاری و هرچیزیکه همش در حال رشد باشه) شور و علاقه بوجود میاره
بعد که نزولی شد به سرعت همون آش و همون کاسه میشه دقیقا الآن مثل زمان 2015 و 2014 هست که خیلی ها دیگه بیت کوین رو نمیشناسن.
خود من یه بار شاید فکر میکنم 2014 بود اسم بیت کوین رو شنیدم،بعد که دیگه 2017 راه افتاد، جدی پیگیریش کردم

الآن دیگه اونجوری نیست که بشینی به یکی توضیح بدی یا کسی دلش بخواد بخونه، نمیگم وبسایتت بده برو پاکش کن فقط گفتم یه کامنت بدم همینجوری درد دلی
 Grin
nametal
Newbie
*

Activity: 12

View Profile
November 07, 2018, 12:00:16 AM

بچه ها 2 تا سوال داشتم شما جایی رو میشناسید مطمین که بشه اتریوم خرید با ریال؟
دوم اینکه راه آسونی واسه مریت گرفتن میشناسید من 2 تا احتایج دارم خیلی بد
meri56
Newbie
*

View Profile
November 07, 2018, 12:44:04 PM

سلام دوستان.
سلام
برای ما ایرانی ها که فعالیت زیادی نداریم اینجا هیج اتفاق خاصی نمیفته
ولی در کل اینجا علاوه بر اینکه می تونید اطلاعاتی راجع به بیت کوین و بقیه ی کوین ها بدست بیارید و سوالاتتون و بپرسید می تونید با داشتن فعالیت و کسب امتیاز و مریت در فعالیت های درآمد زا شرکت کنید
meri56
Newbie
*

View Profile
November 07, 2018, 12:47:14 PM

سلام دوستان.
مثلا با داشتن امتیاز مناسب می تونید تبلیغات آی سی او ها رو که توی همین پیج معرفی می شه انجام بدین و درآمد کسب کنید
اما اینها همه ش وقتی اتفاق میفته که شما واجد شرایط باشین برای تبلیغ کردن
حالا شرایطش رو براتون می فرستم
nametal
Newbie
*

Activity: 12

View Profile
November 07, 2018, 10:52:20 PM

بچه ها 2 تا سوال داشتم شما جایی رو میشناسید مطمین که بشه اتریوم خرید با ریال؟
دوم اینکه راه آسونی واسه مریت گرفتن میشناسید من 2 تا احتایج دارم خیلی بد
میشه سوال منم جواب بدید
masoudiali
Newbie
*

Activity: 6

View Profile
November 16, 2018, 12:48:13 PM

سلام به همه دوستان
من میخواهم دستگاه ماین بخرم و شروع کنم به سرمایه گذاری
چون با حقوق کارمندی نمیتونم پس انداز کنم
به نظرتون کدام دستگاه واسه یه تازه کار خوبه و سود داره
و کدام سکه بهتره واسه شروع
meri56
Newbie
*

View Profile
November 16, 2018, 06:14:38 PM

سلام به همه دوستان
من میخواهم دستگاه ماین بخرم و شروع کنم به سرمایه گذاری
چون با حقوق کارمندی نمیتونم پس انداز کنم
به نظرتون کدام دستگاه واسه یه تازه کار خوبه و سود داره
و کدام سکه بهتره واسه شروع
سلام دوست عزیز
این که چه دستگاهی بخرین بستگی داره به پولی که دارین و سرمایه ای که می خواین بزارین
باید اول دستگاهها رو ببینید و محاسبه کنید که مصرف برق شون چقدر هست و چه قدر باید هزینه برق بدین 
باید ببینید دستگاهی که می خواین بخرین قیمتش چقدره؟و بازگشت این سرمایه چند ماهه هست؟روزی چقدر ماین می کنه؟و کلا روزانه چقدر براتون درآمد داره ؟
دیگه اینکه عمر مفید دستگاه چقدره؟
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 »
  Print  

Jump to: