Bitcoin Forum
April 19, 2024, 03:39:15 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 »  All
  Print  
Author Topic: Latvija (Latvia)  (Read 216236 times)
Mosqora
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 2
Merit: 0


View Profile
June 06, 2018, 08:26:33 PM
 #341

Kā arī kā var piešķirt kādam merit punktus? Jeb tā ir tāda opcija, kas tiek piešķirta tikai tad, kad ir levels sasniegts kaut kāds?!
Nezinu vai paspēja Tev kāds atbildēt, bet Meritus var dot tikai tie, kam tie iedoti.
"Your bitcoin is secured in a way that is physically impossible for others to access, no matter for what reason, no matter how good the excuse, no matter a majority of miners, no matter what." -- Greg Maxwell
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713497955
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713497955

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713497955
Reply with quote  #2

1713497955
Report to moderator
1713497955
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713497955

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713497955
Reply with quote  #2

1713497955
Report to moderator
Toaplume
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 12
Merit: 1


View Profile
June 07, 2018, 12:21:34 AM
 #342

Labvakar,
Vai tie, kas sūdzējās par bloķētiem kontiem, var atsaukties? Gribu izdarīt ko labu un piedāvāju palīdzību konta atgūšanas procesā.
Jā, tieši tā, pārāk daudz brīva laika.
seema kumari
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 1
Merit: 0


View Profile
June 15, 2018, 08:18:15 PM
 #343

Link to Telegram Username *
Seema49r
Link to Twitter Username *
@Seemaku12256204
Link to the tweet *https://twitter.com/Seemaku12256204/status/1007718827973533696
mladafronta
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 2
Merit: 0


View Profile
June 20, 2018, 03:59:12 PM
 #344

Sveiki visiem!

Šāds jautājums: vai es varu izmantot bitkoina visa/mastercard karti norēķiniem veikalos vai naudas izsniegšanu? Piemēram, tādas kartes kā spectrocoin.com/en/bitcoin-debit-card.html un citi. Kurus labāk izmantot? Vai ir kādas problēmas?

Paldies.
Egoitss
Member
**
Offline Offline

Activity: 129
Merit: 10


View Profile WWW
June 21, 2018, 01:32:05 PM
 #345

Sveiki visiem!

Šāds jautājums: vai es varu izmantot bitkoina visa/mastercard karti norēķiniem veikalos vai naudas izsniegšanu? Piemēram, tādas kartes kā spectrocoin.com/en/bitcoin-debit-card.html un citi. Kurus labāk izmantot? Vai ir kādas problēmas?

Paldies.

Kāpēc lai nevarētu, normālas kartes.

Problēmas ir, kad regulāri cash out taisa, var nobloķēt, viņiem labāk patīk, ja iepērkās.

Kura labāka nepateikšu, pēc VISA ban esmu off no kartēm.

⭐ ⭐ ⭐ Searching for somone who can sell BTC for PAYPAL dayly paying 5% extra. ⭐ ⭐ ⭐
mladafronta
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 2
Merit: 0


View Profile
June 21, 2018, 03:11:14 PM
 #346

Sveiki visiem!

Šāds jautājums: vai es varu izmantot bitkoina visa/mastercard karti norēķiniem veikalos vai naudas izsniegšanu? Piemēram, tādas kartes kā spectrocoin.com/en/bitcoin-debit-card.html un citi. Kurus labāk izmantot? Vai ir kādas problēmas?

Paldies.

Kāpēc lai nevarētu, normālas kartes.

Problēmas ir, kad regulāri cash out taisa, var nobloķēt, viņiem labāk patīk, ja iepērkās.

Kura labāka nepateikšu, pēc VISA ban esmu off no kartēm.

Paldies par atbildi.
Nodokļu dienests neko nesūta? Un kā jūs saņēmis banu? Kā saprotu, problēmas var rasties, ja regulāri izņemt naudu no bankomata, bet ja droši izmantot karti pārtikas iepirkšanas - viss būs kārtībā.
W12io
Copper Member
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 336
Merit: 1


View Profile
June 21, 2018, 07:26:29 PM
 #347

Latvian proofreaders and Translators Wanted!

Our web http://tokensale.w12.io/?utm_source=ico&utm_medium=rating&utm_campaign=bitcointalk
ANN https://bitcointalk.org/index.php?topic=3220425.new#new
Bounty https://bitcointalk.org/index.php?topic=4094452.msg38175102#msg38175102

We are looking for Latvian proofreaders and translators
Payment by ico tokens
Please text me @heylisa (Telegram) for further information

Thank you! Grin
ibatcakes
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 181
Merit: 100



View Profile
June 28, 2018, 05:11:05 PM
 #348

Sveiki visiem!

Šāds jautājums: vai es varu izmantot bitkoina visa/mastercard karti norēķiniem veikalos vai naudas izsniegšanu? Piemēram, tādas kartes kā spectrocoin.com/en/bitcoin-debit-card.html un citi. Kurus labāk izmantot? Vai ir kādas problēmas?

Paldies.

Kāpēc lai nevarētu, normālas kartes.

Problēmas ir, kad regulāri cash out taisa, var nobloķēt, viņiem labāk patīk, ja iepērkās.

Kura labāka nepateikšu, pēc VISA ban esmu off no kartēm.

Paldies par atbildi.
Nodokļu dienests neko nesūta? Un kā jūs saņēmis banu? Kā saprotu, problēmas var rasties, ja regulāri izņemt naudu no bankomata, bet ja droši izmantot karti pārtikas iepirkšanas - viss būs kārtībā.

Paši uz savu galvu viņi neko nesūtīs, bet ja tiks veikts pieprasījums pēc taviem datiem, tad viņi, visticimāk, tos izsniegs
lx001
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1134
Merit: 502


View Profile
June 30, 2018, 12:38:08 PM
 #349

Cik es sapratu, VID automatiski tiek informēts par to, ka Latvijas rezidents ir atvēris kontu ārzemēs (Eiropas Savienībā), kā arī tiek sniegta informācija par gada atlikumu. Ja viņiem rodas kaut kādi jautājumi, viņi var pieprasīt detalizētāku informāciju par kontu. Tas attiecas, piemēram, uz N26 kartem.
nonjusty
Member
**
Offline Offline

Activity: 118
Merit: 10


View Profile
July 12, 2018, 09:44:05 AM
 #350

Baigais paniikums kriptopasaulee jau kopsh pagaashaa gada decembra. Developeriem gan labi ja kas neiet ar koinu kaa naakaas tad piekar birku-long term investment un gaidi kaut simts gadus,gulj uz lauriem un paarmest tiem neko nevarees.
Callmeandy
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 213
Merit: 1


View Profile WWW
July 14, 2018, 10:54:18 PM
 #351

sheit viss izmiris, jo tiklidz k ko ieposto, uzreiz uzskata par reklamu, un dzesh ara, kamer citas valodas, tur pa labi pa kreisi visadus linkus var postot ja vini ir ieksh ''bitcointalk''. Ja kads zin, kurs ir admins ''latviesu'' salada, noradiet sheit, esmu gatavs uzrakstit sudzibu vadibai Smiley

★Fivestarminingnetwork Website (https://fivestarminingnetwork.com) ★ ★  Twitter (https://twitter.com/FiveMining)
prehisto
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 882
Merit: 112


Your Data Belongs To You


View Profile
July 16, 2018, 11:30:56 PM
 #352

Cik es sapratu, VID automatiski tiek informēts par to, ka Latvijas rezidents ir atvēris kontu ārzemēs (Eiropas Savienībā), kā arī tiek sniegta informācija par gada atlikumu. Ja viņiem rodas kaut kādi jautājumi, viņi var pieprasīt detalizētāku informāciju par kontu. Tas attiecas, piemēram, uz N26 kartem.

Cik esmu pētjis, tad neviena banka automātiksi nesniedz informaciju VID par bankas atlikumu.
JA konkrētās valsts atbildīgajām iestādēm būs pamats uzskatīt,ka persona izvairās no nodokļiem, tad viņi nosūtīs VID bankas konta atlikumu, nevis transakcijas.

Savukārt informācija par to ka konti ārzemēs eksistē, viņiem gan ir.


Citāts no http://www.delfi.lv/bizness/budzets_un_nodokli/informacija-par-rezidentu-kontiem-arvalstis-mazinas-iespejas-slept-ienakumus-arzonas.d?id=48902283

"Piemēram, ja Latvijas rezidentam ir atvērts konts kādā no Vācijas finanšu iestādēm un ja finanšu kontu pienācīgas pārbaudes procedūras izpildes laikā šis konts tiek atzīts par ziņošanai pakļautu kontu, informācija par Latvijas rezidenta finanšu kontu tiek nodota Vācijas nodokļu administrācijai. Savukārt, Vācijas nodokļu administrācija nodos šo informāciju VID. "

Bet tajā pašā laikā var noprast ka valsts iestadēm nav skaidrības par 15'000 Euro apgrozījuma jautājumu.
http://www.delfi.lv/bizness/bankas_un_finanses/latvijas-rezidentu-kontu-apgrozijums-revolut-neplano-sniegt-datus-vid.d?id=50118281

Un jā, ja VID am ieintresēs noteiktā persona, tad informācija gan par LV kontiem gan EU kontiem viņi dabūs rokā.

X L S L A B S ◉◉◉ INTERNET OF TRUST ◉◉◉ X L S L A B S
If you care about your personal data, you need to understand its future.
▬▬▬▬▬▬▮ TelegramTwitterBitcointalk ▮▬▬▬▬▬▬
Reiva
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 812
Merit: 502



View Profile
July 18, 2018, 06:27:33 AM
 #353

Sveiki visiem!

Šāds jautājums: vai es varu izmantot bitkoina visa/mastercard karti norēķiniem veikalos vai naudas izsniegšanu? Piemēram, tādas kartes kā spectrocoin.com/en/bitcoin-debit-card.html un citi. Kurus labāk izmantot? Vai ir kādas problēmas?

Paldies.

Kāpēc lai nevarētu, normālas kartes.

Problēmas ir, kad regulāri cash out taisa, var nobloķēt, viņiem labāk patīk, ja iepērkās.

Kura labāka nepateikšu, pēc VISA ban esmu off no kartēm.

Kas par VISA bans? Ko tu ar to doma?

Want to earn $$$ just for searching stuff on google? / Хотите зарабатывать $$$ просто ищя информацию в гугле?
Follow this link -> https://presearch.org
nonjusty
Member
**
Offline Offline

Activity: 118
Merit: 10


View Profile
July 21, 2018, 11:44:05 AM
 #354

Es domaaju ka tiem kuriem ir daudz bitkoinu piemeram kadi 1000,ar diez ko labi nav jo vinjus tak nevar pardot tadu kvantumu uzreiz,visi perk pa mazai daljai un paies vismaz gads lai izdotos pardot visus.

Kaa saka,bagaats esi bet tai naudai klaat nemaz netiec tik viegli
mazdafunsun
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 490
Merit: 123



View Profile
July 21, 2018, 12:47:47 PM
 #355

Sveiki visiem!

Šāds jautājums: vai es varu izmantot bitkoina visa/mastercard karti norēķiniem veikalos vai naudas izsniegšanu? Piemēram, tādas kartes kā spectrocoin.com/en/bitcoin-debit-card.html un citi. Kurus labāk izmantot? Vai ir kādas problēmas?

Paldies.

Kāpēc lai nevarētu, normālas kartes.

Problēmas ir, kad regulāri cash out taisa, var nobloķēt, viņiem labāk patīk, ja iepērkās.

Kura labāka nepateikšu, pēc VISA ban esmu off no kartēm.

Kas par VISA bans? Ko tu ar to doma?

Pirmo reizi dizrdu ka bloķētu VISU cashout deļ Cheesy
Man šķiet ka sakarā ar "visa ban" Egoitss bija domājis to notikumu,kad ar vienu no VISA partneriem ,kurš nodrošināja maksājumus crypto kartēm  , VISA pārtruaca strādāt līdz ar to daudzas crypto kartes nomira,

ri4y86
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 4
Merit: 0


View Profile
August 01, 2018, 09:25:54 AM
 #356

Varu palīdzēt ar kripto apmaiņu pret kešu. Skaidrā naudā. Rakstīt šeit, došu kontaktus.
Egoitss
Member
**
Offline Offline

Activity: 129
Merit: 10


View Profile WWW
August 07, 2018, 05:16:30 AM
 #357

Es domaaju ka tiem kuriem ir daudz bitkoinu piemeram kadi 1000,ar diez ko labi nav jo vinjus tak nevar pardot tadu kvantumu uzreiz,visi perk pa mazai daljai un paies vismaz gads lai izdotos pardot visus.

Kaa saka,bagaats esi bet tai naudai klaat nemaz netiec tik viegli


Nav ar nemaz tik lielas tās problēmas, pircēji netrūkst, gan Latvijā gan ārvalstīs, kad sāc meklēt kādu potenciālo pārdevēju tie sāk bīdīt tādus noeteikumus, ka pircējam paliek neinteresanti, jo % ar visiem starpniekiem sāk pārsniegt 10% un tad vēl atrodas tādi gudrinieki, kas savus BTC raustās nopludināt lielākās porcijās par 100k. Atrast pircējus un pārdevējus nav tas grūtākais, grūtākais ir panākt, ka noteikumi apmierina abas puses un tās sāk uzticēties viena otrai. Viss tikai dēļ tā, ka ir bijuši gadījumi ar izvilktiem ieročiem Milānas centrā vai "pēkšņas" policijas uzrašanās.

⭐ ⭐ ⭐ Searching for somone who can sell BTC for PAYPAL dayly paying 5% extra. ⭐ ⭐ ⭐
prehisto
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 882
Merit: 112


Your Data Belongs To You


View Profile
August 20, 2018, 09:32:34 PM
 #358

Es domaaju ka tiem kuriem ir daudz bitkoinu piemeram kadi 1000,ar diez ko labi nav jo vinjus tak nevar pardot tadu kvantumu uzreiz,visi perk pa mazai daljai un paies vismaz gads lai izdotos pardot visus.

Kaa saka,bagaats esi bet tai naudai klaat nemaz netiec tik viegli


Nav ar nemaz tik lielas tās problēmas, pircēji netrūkst, gan Latvijā gan ārvalstīs, kad sāc meklēt kādu potenciālo pārdevēju tie sāk bīdīt tādus noeteikumus, ka pircējam paliek neinteresanti, jo % ar visiem starpniekiem sāk pārsniegt 10% un tad vēl atrodas tādi gudrinieki, kas savus BTC raustās nopludināt lielākās porcijās par 100k. Atrast pircējus un pārdevējus nav tas grūtākais, grūtākais ir panākt, ka noteikumi apmierina abas puses un tās sāk uzticēties viena otrai. Viss tikai dēļ tā, ka ir bijuši gadījumi ar izvilktiem ieročiem Milānas centrā vai "pēkšņas" policijas uzrašanās.

Par ko tu runā? 1000 BTC nav problēmas nopārdot , tie ir 6,5 mil USD. Iespējams ja kāds aizietu uz biržu un uzreiz mēģinātu atvērtā tirgū pārdot, tas tas izaisītu mazu paniku, bet ar sell orderiem  pāris dienu laikā izdalot pa biržām, tirgus pat nejustu. Paskaties kāds ir apjoms lielākajām biržām.

X L S L A B S ◉◉◉ INTERNET OF TRUST ◉◉◉ X L S L A B S
If you care about your personal data, you need to understand its future.
▬▬▬▬▬▬▮ TelegramTwitterBitcointalk ▮▬▬▬▬▬▬
Egoitss
Member
**
Offline Offline

Activity: 129
Merit: 10


View Profile WWW
August 30, 2018, 06:03:43 AM
 #359

Es domaaju ka tiem kuriem ir daudz bitkoinu piemeram kadi 1000,ar diez ko labi nav jo vinjus tak nevar pardot tadu kvantumu uzreiz,visi perk pa mazai daljai un paies vismaz gads lai izdotos pardot visus.

Kaa saka,bagaats esi bet tai naudai klaat nemaz netiec tik viegli


Nav ar nemaz tik lielas tās problēmas, pircēji netrūkst, gan Latvijā gan ārvalstīs, kad sāc meklēt kādu potenciālo pārdevēju tie sāk bīdīt tādus noeteikumus, ka pircējam paliek neinteresanti, jo % ar visiem starpniekiem sāk pārsniegt 10% un tad vēl atrodas tādi gudrinieki, kas savus BTC raustās nopludināt lielākās porcijās par 100k. Atrast pircējus un pārdevējus nav tas grūtākais, grūtākais ir panākt, ka noteikumi apmierina abas puses un tās sāk uzticēties viena otrai. Viss tikai dēļ tā, ka ir bijuši gadījumi ar izvilktiem ieročiem Milānas centrā vai "pēkšņas" policijas uzrašanās.

Par ko tu runā? 1000 BTC nav problēmas nopārdot , tie ir 6,5 mil USD. Iespējams ja kāds aizietu uz biržu un uzreiz mēģinātu atvērtā tirgū pārdot, tas tas izaisītu mazu paniku, bet ar sell orderiem  pāris dienu laikā izdalot pa biržām, tirgus pat nejustu. Paskaties kāds ir apjoms lielākajām biržām.

Ne pircēji, ne pārdevēji nav ieinteresēti atklāt savu identitāti, kas nepieciešams biržām, lai varētu veikt pēctam pārskaitījumu uz banku.

⭐ ⭐ ⭐ Searching for somone who can sell BTC for PAYPAL dayly paying 5% extra. ⭐ ⭐ ⭐
prehisto
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 882
Merit: 112


Your Data Belongs To You


View Profile
August 30, 2018, 11:00:55 AM
 #360

Es domaaju ka tiem kuriem ir daudz bitkoinu piemeram kadi 1000,ar diez ko labi nav jo vinjus tak nevar pardot tadu kvantumu uzreiz,visi perk pa mazai daljai un paies vismaz gads lai izdotos pardot visus.

Kaa saka,bagaats esi bet tai naudai klaat nemaz netiec tik viegli


Nav ar nemaz tik lielas tās problēmas, pircēji netrūkst, gan Latvijā gan ārvalstīs, kad sāc meklēt kādu potenciālo pārdevēju tie sāk bīdīt tādus noeteikumus, ka pircējam paliek neinteresanti, jo % ar visiem starpniekiem sāk pārsniegt 10% un tad vēl atrodas tādi gudrinieki, kas savus BTC raustās nopludināt lielākās porcijās par 100k. Atrast pircējus un pārdevējus nav tas grūtākais, grūtākais ir panākt, ka noteikumi apmierina abas puses un tās sāk uzticēties viena otrai. Viss tikai dēļ tā, ka ir bijuši gadījumi ar izvilktiem ieročiem Milānas centrā vai "pēkšņas" policijas uzrašanās.

Par ko tu runā? 1000 BTC nav problēmas nopārdot , tie ir 6,5 mil USD. Iespējams ja kāds aizietu uz biržu un uzreiz mēģinātu atvērtā tirgū pārdot, tas tas izaisītu mazu paniku, bet ar sell orderiem  pāris dienu laikā izdalot pa biržām, tirgus pat nejustu. Paskaties kāds ir apjoms lielākajām biržām.

Ne pircēji, ne pārdevēji nav ieinteresēti atklāt savu identitāti, kas nepieciešams biržām, lai varētu veikt pēctam pārskaitījumu uz banku.

Nu,tas jau ir pilnigi cits jautājums. Nevis par 1000BTC pārdošanu kā tādu .
 Ja esi gatavs nomaksāt ienākumu nodokli ,tad arī ar identitiāti neveajdzētu būt problēmai.

X L S L A B S ◉◉◉ INTERNET OF TRUST ◉◉◉ X L S L A B S
If you care about your personal data, you need to understand its future.
▬▬▬▬▬▬▮ TelegramTwitterBitcointalk ▮▬▬▬▬▬▬
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!