Bitcoin Forum
May 02, 2024, 10:01:46 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 [73] 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 »
  Print  
Author Topic: Paribu.com - Türkiye'nin Bitcoin Borsası  (Read 129556 times)
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
April 15, 2019, 07:47:07 PM

Türk borsalari arasinda - ki onca borsa varmis, yeni ögrendim, ismini cismini simdiye kadar duymamistim - sadece Paribu'da islem yapiyorum. Zaten yilda 5-10 kez anca islemim oluyor, onu da Paribu üzerinden yapiyorum. Fazla dallandirip budaklandirmamak gerek, heryerde üyelik olusturup islem yapmakta iyi degil. Su ana kadar en ufak bir sorun yasamadim, umarim bundan sonra da yasamam. Gayet memnunum.
The grue lurks in the darkest places of the earth. Its favorite diet is adventurers, but its insatiable appetite is tempered by its fear of light. No grue has ever been seen by the light of day, and few have survived its fearsome jaws to tell the tale.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
GalaWan
Sr. Member

Activity: 700
Merit: 270

View Profile
April 15, 2019, 08:02:05 PM

Bugün bir ether yatırıyım bozayım dedim arkadaş yok böyle bir şey 2 saattir hesaba geçirmediler 170 confirm almış olduğu halde. Ne oldu anlamadım destek attım ama hala daha bir şey yok. Kripto para yatırma konusunda biraz sıkıntıları var sanırım.

Hocam biraz destekli salla yaw Cheesy 30-35 onay normalde 8-10 dk surer dolayisiyla eger 170 onay almissa tas catlasa 50dk-1 saat arasi zaman gecmistir Cheesy 2 saati biraz abartmissin Tongue. Neyse eger destege yazdiysan zaten birazdan sorununu cozeceklerdir. Suanda biraz hareketli piyasa o yuzden gecici bir yogunluk olmus olabilir. Yoksa Paribuya yatirma ve cekmeler gayet hizli gerceklesir.

Bayadır kullanmıyordum yanlış yazmışım daha yeni hesaba etheri geçirdiler desteğe yazdıktan sonra ama işlemler çok uzun sürdü ilk zamanlar çat hesaba geçerdi şimdi öyle değil baya uzuyor şimdi eft yapılacak bakalım oda yarını bulur herhalde.
Lifekeeper
Member
**

Activity: 360
Merit: 24

View Profile
April 15, 2019, 08:36:31 PM

Bugün bir ether yatırıyım bozayım dedim arkadaş yok böyle bir şey 2 saattir hesaba geçirmediler 170 confirm almış olduğu halde. Ne oldu anlamadım destek attım ama hala daha bir şey yok. Kripto para yatırma konusunda biraz sıkıntıları var sanırım.

Hocam biraz destekli salla yaw Cheesy 30-35 onay normalde 8-10 dk surer dolayisiyla eger 170 onay almissa tas catlasa 50dk-1 saat arasi zaman gecmistir Cheesy 2 saati biraz abartmissin Tongue. Neyse eger destege yazdiysan zaten birazdan sorununu cozeceklerdir. Suanda biraz hareketli piyasa o yuzden gecici bir yogunluk olmus olabilir. Yoksa Paribuya yatirma ve cekmeler gayet hizli gerceklesir.

Bayadır kullanmıyordum yanlış yazmışım daha yeni hesaba etheri geçirdiler desteğe yazdıktan sonra ama işlemler çok uzun sürdü ilk zamanlar çat hesaba geçerdi şimdi öyle değil baya uzuyor şimdi eft yapılacak bakalım oda yarını bulur herhalde.

TL yi Bankaya cekmekten bahsediyorsaniz, Bankaniz Akbank ise gece 12:00 ye kadar cekim yaptiginizda 2-3 dakikada geciyor hesaba ama EFT yazdiginiz icin oyle tahmin ediyorumki Akbank degil cekim yaptiginiz banka , o zaman evet mesai saati basladiginda hesabiniza gecer TL.

perc1
Newbie
*

Activity: 25
Merit: 0

View Profile
April 21, 2019, 07:31:36 PM

Yasadigim sorun nedeniyle BtcTurk'ten Paribu'ya geciyorum. Kimlik onayi herhangi bir fotograf gerekmeksizin sadece kimlik bilgileri girilerek mi yapiliyor?
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
April 23, 2019, 10:16:42 PM

Yasadigim sorun nedeniyle BtcTurk'ten Paribu'ya geciyorum. Kimlik onayi herhangi bir fotograf gerekmeksizin sadece kimlik bilgileri girilerek mi yapiliyor?

Ben geçen sene kimlik onayı yapmıştım. Sadece kimliğin iki yüzünü fotoğraf çekip ya da taratıp yollayın denmişti. 1 gün içinde onaylandı. Selfie ya da yazı falan istemediler. Login olduktan sonra ilgili menüde yazıyor zaten ne yapılması gerektiği. Bir değişiklik olmadıysa dediğim gibidir. Hata kimliksiz de işlem yapabilirsiniz ilk etapta. Gayet memnunum Paribu'dan. Hiç aksilik yaşamadım şimdiye kadar. Para yatırma işlemlerini de baya kolaylaştırdılar.
bitskytr
Member
**

Activity: 301
Merit: 22

libertas veritas aequitas

View Profile
May 16, 2019, 09:04:03 AM

Bu aralar dump ve pump esnasında hafiften kasan ama hala işlem yapılabilen borsadır.
Destek hizmetleri kendini çok geliştirdi dönüşler mesajlaşma hızı ile gidiyor.
İyi gidiyorsunuz kamyoncular Smiley

Güzel günler göreceğiz çocuklar. Güneşli günler göreceğiz. Motorları maviliklere süreceğiz çocuklar... /// https://www.youtube.com/watch?v=t6V1wXu7ZmA
Zivorski
Jr. Member
*

Activity: 92
Merit: 4

"The only way out is to invest in Bitcoin."

View Profile
May 27, 2019, 09:00:10 AM
Merited by motors (3)

Bugün Haluk Levent'in Twitter hesabında gördüm, çok mutlu oldum. Balık Pulu Hastası Emir Bebek için ve durumu iyi olmayan ailesi için yaptıklarınızdan ötürü teşekkürler güzel insanlar, güzel borsa.

Haluk Levent'e de helal olsun, böyle güzel bir yardım derneğinin yönetim kurulu başkanlığını yapıyor. Bu güzel insanların hatırına dönüyor dünya.

Balık pulu hastası Emir’in ailesi ile @ahbap_istanbul görüştü..
    2 yıllık ev kirasının ve Emir’in her ay kullandığı kremlerin masrafları @ParibuCom tarafından karşılanacak..
    Ayrıca AHBAP’lar Emir’in hastalığı İle ilgili çözümler için ailenin hep yanında olacaklar.. pic.twitter.com/iMnLkebph6

— Haluk Levent (@haluk_levent) May 25, 2019
bitskytr
Member
**

Activity: 301
Merit: 22

libertas veritas aequitas

View Profile
May 28, 2019, 02:39:30 PM

Bugün Haluk Levent'in Twitter hesabında gördüm, çok mutlu oldum. Balık Pulu Hastası Emir Bebek için ve durumu iyi olmayan ailesi için yaptıklarınızdan ötürü teşekkürler güzel insanlar, güzel borsa.

Haluk Levent'e de helal olsun, böyle güzel bir yardım derneğinin yönetim kurulu başkanlığını yapıyor. Bu güzel insanların hatırına dönüyor dünya.

Balık pulu hastası Emir’in ailesi ile @ahbap_istanbul görüştü..
    2 yıllık ev kirasının ve Emir’in her ay kullandığı kremlerin masrafları @ParibuCom tarafından karşılanacak..
    Ayrıca AHBAP’lar Emir’in hastalığı İle ilgili çözümler için ailenin hep yanında olacaklar.. pic.twitter.com/iMnLkebph6

— Haluk Levent (@haluk_levent) May 25, 2019

Benim komisyonu arttır biraz paribu, böyle güzel işlere destek atıyorsan Smiley
0.0005 diye komisyon mu olur

Güzel günler göreceğiz çocuklar. Güneşli günler göreceğiz. Motorları maviliklere süreceğiz çocuklar... /// https://www.youtube.com/watch?v=t6V1wXu7ZmA
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
May 28, 2019, 10:41:51 PM

eyvallah sistem baya hızlandı buna lafım yokta bu komısyon cekım oranlarını azaltın bıraz 0,00050000 btc komısyon mu olur ? onu odemıyorsunuz bıle zaten 40 saat beklıyoruz onaylansın dıye bırde
valek55
Member
**

Activity: 380
Merit: 31

View Profile
May 28, 2019, 11:20:51 PM

eyvallah sistem baya hızlandı buna lafım yokta bu komısyon cekım oranlarını azaltın bıraz 0,00050000 btc komısyon mu olur ? onu odemıyorsunuz bıle zaten 40 saat beklıyoruz onaylansın dıye bırde

heryerde aynı dostum binance ve diğer borsalardada standart olmus resmen
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
May 29, 2019, 08:39:40 PM

Benim için Türkiye deki en iyi borsadır kendisi sıkıntısız hızlıca al sat yaptığım bir borsa işte tek sorunu bu gönderim feesini sıfırlasa daha iyi olacaktır
valek55
Member
**

View Profile
May 31, 2019, 12:31:02 AM

apple store da uygulaması gelmiş gözüküyor.

lakin kendileri açıklama yapmadan ve uygulamaya dair stabil çalısdıgı sorun olmadıgı dönüşleri gelmeden indirmeyi düşünmüyorum. inşallah güzel olmusdur.

Paribudan ricam , müşterileri için büyük bir sorun ve kendileri içinde kayıp olan stop loss emir komutunu lütfen en kısa zamanda eklemeye çalısın.

Bizi düşündüğünüzü bir kez daha kanıtlayın.
motors
Sr. Member

Activity: 459
Merit: 258

🌟 Blockchain Expert, Miner.

View Profile
May 31, 2019, 01:11:52 AM

Paribu Apple APP gelmiş, hayırlı uğurlu olsun. Muhtemelen kullanıcıların eleştirilerini önceden alıp, uygulamayı daha da geliştirip resmi duyuru yapacaklar diye düşünüyorum.

İlk İzlenimlerimi Aktarayım:
Öncelikle söyelemeliyim ki, çok hızlı olmuş.
Uygulamaya girer girmez, üye girişi yapmadan tüm coinlerin fiyat ve grafiğini tek bir ekranda görmek gerçekten beni cezbetti.
Keza, tüm coin varlıklarımızı da tek bir sayfada görebilmek de beni cezbetti.
Merakla beklenen Stop-Loss özelliği APP ile gelmiş.
Alım-Satım kısmı gayet stabil, sade ve şık olmuş. Çok işlevsel olmuş.
Touch ID ile giriş yapabilme özelliği de çok hoşuma gitti, her seferinde şifreyle uğraşmayacağım.
Gece modunu aynı şekilde APP'de de yapmışlar, o da gayet kolaylaştırıcı olmuş.

Şuan ilk izlenimlerim olmasından ötürü eksik bir şey göremedim, şuan fazlası var eksiği yok gibi görünüyor. Kullandıkça zamanla hissedilir eksikler, eğer varsa. Yeni uygulamanın herkese bereketli olması temmennisiyle Cheesy

One day, all people will use crypto money instead of paper money.
valek55
Member
**

View Profile
May 31, 2019, 07:07:05 AM

Paribu Apple APP gelmiş, hayırlı uğurlu olsun. Muhtemelen kullanıcıların eleştirilerini önceden alıp, uygulamayı daha da geliştirip resmi duyuru yapacaklar diye düşünüyorum.

Uygulamaya girer girmez, üye girişi yapmadan tüm coinlerin fiyat ve grafiğini tek bir ekranda görmek gerçekten beni cezbetti.
Touch ID ile giriş yapabilme özelliği de çok hoşuma gitti, her seferinde şifreyle uğraşmayacağım.

Şuan ilk izlenimlerim olmasından ötürü eksik bir şey göremedim, şuan fazlası var eksiği yok gibi görünüyor. Kullandıkça zamanla hissedilir eksikler, eğer varsa. Yeni uygulamanın herkese bereketli olması temmennisiyle Cheesy

uygulamada stoplloos varmı ?

işde bu harika haber.

eğer birde uygulamada emirlerde sıkıntılar falan çıkmazsa çok iyi...

ben hala indirmek için paribu resmi duyurusunu bekliyorum.
furylmz
Sr. Member

View Profile
June 02, 2019, 10:11:00 PM

Hocam uygulamayı gördüm ama orijinal mi bilemedim valla helal olsun bana göre ilk tercihim paribu btctürkü sevmiyorum sevemiyorum ben fee olmasa bile çoğu zaman paribu kullanıyorum eğer mobil app işi doğruysa devam kullanmaya
Thelastgoal
Jr. Member
*

Activity: 137
Merit: 1

View Profile
June 02, 2019, 10:15:33 PM

giderek borsalar arasında lider konuma geliyor paribu.  çizgisini hiç bozmadılar. geçen onca sürede bir hack, güvenlik açığı dedikoduları falan da çıkmadı hiç diğer borsalar gibi.

hacimlerde de ciddi artış var.

gerçekten fiyat performans olarak harika iş çıkarıyorlar. başka bir borsaya ihtiyaç bırakmıyorlar. teşekkürler paribu.
Neo.op
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 254

View Profile WWW
June 05, 2019, 06:52:11 AM

Paribu btctürkü geçtiği an Btctürk ciddi kan kaybına o zaman başlar.Açıkçası paribuda şuana kadar tek sıkıntı yaşamadım ama btctürkte özellikle sıkıntımı anlatayım.
Btctürk bir kaç sene önce şirketi kapatmıştı.
Daha sonra bende telefonumu değiştirdim.Şimdi tekrar üye olmak istediğimde yüz fotoğrafımı kimliğimi ve bir sürü şey istediler.
Yahu siz kapanmıştınız ? Benim eski telefonum neden hala sizde ? Hem telefonumu değiştirdiğim için neden size yüzümü ve diğer bilgilerimi atayım ki ?

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
LYRA  Loyalty Rewards on Blockchain
══════════════════════[ Main Features ]══════════════════════
Customizable tokens ███NFT███ DeFi███ DEX███ Revenue share
furylmz
Sr. Member

View Profile
June 05, 2019, 10:16:48 AM

Paribu btctürkü geçtiği an Btctürk ciddi kan kaybına o zaman başlar.Açıkçası paribuda şuana kadar tek sıkıntı yaşamadım ama btctürkte özellikle sıkıntımı anlatayım.
Btctürk bir kaç sene önce şirketi kapatmıştı.
Daha sonra bende telefonumu değiştirdim.Şimdi tekrar üye olmak istediğimde yüz fotoğrafımı kimliğimi ve bir sürü şey istediler.
Yahu siz kapanmıştınız ? Benim eski telefonum neden hala sizde ? Hem telefonumu değiştirdiğim için neden size yüzümü ve diğer bilgilerimi atayım ki ?

Ya o konuda öyle hocam tonla bilgimiz ne halde bilmiyoruz gelelim ikisini kıyaslamaya gelirsek paribu arayüz ve destek anlamımda daha iyi bana göre birde ücretsiz transfer başlatsalar süper olacak
Lifekeeper
Member
**

Activity: 360
Merit: 24

View Profile
June 06, 2019, 02:18:24 AM

Ya o konuda öyle hocam tonla bilgimiz ne halde bilmiyoruz gelelim ikisini kıyaslamaya gelirsek paribu arayüz ve destek anlamımda daha iyi bana göre birde ücretsiz transfer başlatsalar süper olacak

BTC haric tum coinlerde transfer zaten ucretsiz, bilginize.

furylmz
Sr. Member

View Profile
June 06, 2019, 02:37:17 PM

BTC haric tum coinlerde transfer zaten ucretsiz, bilginize.

Hadi ya ben bilmiyordum  bitcoini kullanıyorum o neden acaba ücretsiz değil çok saçma onu da ücretsiz yapsalar ya hiç diğer koinleri kullanmadım hacim yoktur diye
Pages: « 1 ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 [73] 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 »
  Print  

Jump to: