Bitcoin Forum
April 26, 2024, 12:41:52 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 »
  Print  
Author Topic: [ICO] Primalbase:Teknoloji Topluluğu İçin Dağılımlı Çalışma Alanları -26 Haziran  (Read 57963 times)
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3136
Merit: 1516

View Profile WWW
August 10, 2017, 06:48:08 AM

Bu piyasada coin markete girdikten sonra projenin iyiliğine kötülüğüne çalışıp çalışmamasına göre fiyatlanmaz. Balina isterse gömer isterse çıkartır.Suyun akışını proje değil balina belirler.

Bu tespit doğru ancak primalbase de farklı bir durum var. coin saysı az bu nedenle balinalar için su çok sığ. Balina burda hareket edemez. Smiley
İşte bu nedenle balinalar giremiyor. Balina olmayınca da her ico dan 2x 3x 5x yapmaya alışmış bir dizi bilnçsiz yatırımcı satışa başlayınca ico fiyatının altına indi.
ilk olumlu havada ico fiyatının üstüne çıkacaktır.
1714135312
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714135312
Reply with quote  #2

1714135312
Report to moderator
1714135312
Hero Member
*

Ignore
1714135312
Reply with quote  #2

1714135312
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714135312
Hero Member
*

Ignore
1714135312
Reply with quote  #2

1714135312
Report to moderator
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
August 10, 2017, 07:01:37 AM

Bu piyasada coin markete girdikten sonra projenin iyiliğine kötülüğüne çalışıp çalışmamasına göre fiyatlanmaz. Balina isterse gömer isterse çıkartır.Suyun akışını proje değil balina belirler.

Bu tespit doğru ancak primalbase de farklı bir durum var. coin saysı az bu nedenle balinalar için su çok sığ. Balina burda hareket edemez. Smiley
İşte bu nedenle balinalar giremiyor. Balina olmayınca da her ico dan 2x 3x 5x yapmaya alışmış bir dizi bilnçsiz yatırımcı satışa başlayınca ico fiyatının altına indi.
ilk olumlu havada ico fiyatının üstüne çıkacaktır.
Farketmez 1milyon coinle yada 10 coinle dump yaptığın yüzde olarak bakacak olursak daha verimli sonuç elde ederiz. 1000 coin varsa 200u bir kişinin elindeyse vezirde eder rezilde
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
August 11, 2017, 08:05:26 AM

tidex borsasına girmiş, ilk gün için hayal kırıklığı

https://tidex.com/exchange/pbt/btc
bobita
Legendary
*

Activity: 2506
Merit: 1297

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
August 11, 2017, 09:05:35 AM

Daha da düşebilir ama bir süre sonra değerini bulacaktır. Esas benim gibi saf saf icodan alanlar için büyük hayal kırıklığı, çok akıllıyım(!) 3btcden aldım diye caka sat, millet icodan sonra 1.1 btcye toplasın. Embarrassed
Bir daha asla çok konuşulan projelere icodan girmem, beklerim icodan sonra en kötü ihtimalle yine ico fiyatından ya da biraz üstünden alırım, büyük ihtimalle de çok daha ucuza alırım.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
mtmitat
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 265

View Profile
August 11, 2017, 09:24:01 AM

Böyle giderse 100 waves a kadar düşer 2-3 haftaya elde varsa satıp 100-200 wavestan alınabilir yüklü bir şekilde.
bitkolik
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 254

View Profile
August 11, 2017, 09:50:53 AM

Böyle giderse 100 waves a kadar düşer 2-3 haftaya elde varsa satıp 100-200 wavestan alınabilir yüklü bir şekilde.

Yani gercekten ben primalbase ten cok umutluyum ico zamaninda. Geldigi bu durumu gormek uzucu... neden hakettigi degeri bulamiyor bir turlu anlayabilmis degilim. Fiyatin dusmesi alim firsati olabilir... ben uzun vadede toparlayacagini dusunuyorum. Waves dex ve tidex arasinda pek bir fark yok acikcasi. Bunu fiyati etkileyecek yeni bir gelisme olarak goremedim ben.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
August 11, 2017, 10:01:34 AM

Hacim 1 btc gerci tidexte görebildiğim kadarıyla 2 btc hacmi olan coin yok en cok primal oda 1 btc. 3 btc den 1 btc ye hacimsiz indi. wavestede hacim yok. Satanlardan toplamak suan bence cok mantıklı.
olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
August 11, 2017, 10:18:48 AM

Tidex'e ekleneli baya oluyor. Zaten orada hacim yok.

Primal bana illallah dedirtti açıkçası. Bu çift blok zinciri olayını Encryptotel hazır olmadan kullanmaya çalıştı ve yüzüne gözüne bulaştırdı. Bok var yani. Sadece waves üzerinden yap, sonra elle eklersin istersen Ethereum gatewayi, isteyen geçer. Şimdiden de adam gibi borsalara eklenmişti. Borsaya eklenmeye de sadece fiyat olarak bakmayın, bilinebilirlik, reklam olarak da bakın.
Werner
Member
**

Activity: 107
Merit: 10

View Profile
August 11, 2017, 10:34:48 AM

Primalbase şimdilik alanın elinde kalmış gerçekten ico sonrası 6 btcden alanlar vardı, hayal kırıklığını geçtim efsanevi kerizlik gibi bir şey olmuş. Umarım adam akıllı bir sorsaya girer ve fiyat düzelir.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
August 11, 2017, 12:27:16 PM

ıco zamanında btc 2700 falandı . Suan 3500 oldu btc . Borsaya girdiği zaman eski fiyatına geldiği zaman bile kar getirmis olacak . Girerse tabi

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
August 11, 2017, 01:13:28 PM

Primalbase şimdilik alanın elinde kalmış gerçekten ico sonrası 6 btcden alanlar vardı, hayal kırıklığını geçtim efsanevi kerizlik gibi bir şey olmuş. Umarım adam akıllı bir sorsaya girer ve fiyat düzelir.

Şimdilik elde kaldığı doğrudur, waves dex'te ancak bu kadar imkan mevcut. Yeni GUI gelmesine gerek bile yoktur ama herkes şikayetçi ya çalışmıyor ya emir giremiyorsun bitcoin ile alım yapamıyorsun. Ethereum ile almak istedim alamadım. Hayal kırıklığı kerizlik bunlar doğru değil katılmıyorum 6 ay sonra göreceğiz kim hayal kırıklığına uğrayacak. 93 PBT alan vardı alsınlar bakalım hangi hacimle hangi fiyattan alınacak. İşlem geçmişine göz atın toplasan acaba kaç PBT işlem görmüştür. Fiyatı kimsenin umurunda değil bundan emin olabilirsin eğer hayal kırıklığı oluşsaydı çatır çatır satışlar olurdu. Şöyle izah edeyim fiyatı geçen duyuru yapılana kadar ortalardaydı ve kimse ağlamıyordu ama satan da yoktu. Madem satılmıyor şu an için fiyatının çok bir önemi olmamalı, eğer atıyorum bugün 5 btc olsaydı satmayanlar yine çoğunlukta olacaktı. Direkt olarak bağlayıcı bir fiyatı yoktur. Önümüzdeki ay ne olur işte onu bilemem bekleyip göreceğiz güzel haberler gelmezse işler kötüleşebilir.
nalpagutt
Sr. Member

View Profile
August 11, 2017, 03:12:49 PM

Şimdilik elde kaldığı doğrudur, waves dex'te ancak bu kadar imkan mevcut. Yeni GUI gelmesine gerek bile yoktur ama herkes şikayetçi ya çalışmıyor ya emir giremiyorsun bitcoin ile alım yapamıyorsun. Ethereum ile almak istedim alamadım. Hayal kırıklığı kerizlik bunlar doğru değil katılmıyorum 6 ay sonra göreceğiz kim hayal kırıklığına uğrayacak. 93 PBT alan vardı alsınlar bakalım hangi hacimle hangi fiyattan alınacak. İşlem geçmişine göz atın toplasan acaba kaç PBT işlem görmüştür. Fiyatı kimsenin umurunda değil bundan emin olabilirsin eğer hayal kırıklığı oluşsaydı çatır çatır satışlar olurdu. Şöyle izah edeyim fiyatı geçen duyuru yapılana kadar ortalardaydı ve kimse ağlamıyordu ama satan da yoktu. Madem satılmıyor şu an için fiyatının çok bir önemi olmamalı, eğer atıyorum bugün 5 btc olsaydı satmayanlar yine çoğunlukta olacaktı. Direkt olarak bağlayıcı bir fiyatı yoktur. Önümüzdeki ay ne olur işte onu bilemem bekleyip göreceğiz güzel haberler gelmezse işler kötüleşebilir.
İsterse 3 ay haber gelmesin . Hiç bişey kötüleşmez ancak yavaşlar . Proje bittikten sonra fiyat tavan yapacak o garanti ama beklemek sıkıyor insanı

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
August 11, 2017, 05:24:10 PM

Waves dex üzerinde almak alım fırsatıdır.Ne söylerseniz söyleyin ico hayalkırıklığı olmuştur primalbase 100bitcoine eşit olsada durum böyle çünkü ico fiyatının 3de 1 ine alım yapılabiliyor şuanda.
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
August 11, 2017, 05:52:07 PM

ekibin scam çıkma ihtimali olabilir mi? berlin ofisi ekim kasım gibi ertelendi iyi hoş da 2 3 görsel eklenemez miydi?
panik havası oluştu primalbase yatırımcısında.
nalpagutt
Sr. Member

View Profile
August 11, 2017, 07:17:19 PM

ekibin scam çıkma ihtimali olabilir mi? berlin ofisi ekim kasım gibi ertelendi iyi hoş da 2 3 görsel eklenemez miydi?

Arkadasında ethereum'un kurucusu vitalik waves'ın kurucusu sasha'yı alan ekip mi ? Saçmalamayın . Ayrıca ne duyuruda ne telegram'da ertelendiğini söylenmedi . Bu bilgiye ulaşanlar nerden ulaştı ?

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
stompysteve
Hero Member

Activity: 574
Merit: 500

View Profile
August 11, 2017, 07:21:07 PM

En dandik projeler bile iyi kötü borsalara ekleniyorken pbt nin bu durumda olması kafa karıştırıcı. Bu proje hakkında ümitlerim tükeniyor. Eski fiyatına döndüğü gibi arkama bakmadan çıkıp gideceğim. Her gün bir çok fırsat ayağımıza kadar geliyorken, 2 aydır pbt yüzünden bir çoğunu değerlendiremiyorum. Artık yapmış olduğum yatırım mantıksız gelmeye başladı. Yatırım yapan herkese bol sabırlar.
nalpagutt
Sr. Member

View Profile
August 11, 2017, 07:28:54 PM

Borsaya girmek şirketin değerini zaten arttıracak . Adamlar scam olsa borsaya sokar değerini arttırır vurgunu sonra yapar . Amaç sabretmemizi istiyorlarda neden .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
torrentco
Sr. Member

Activity: 2100
Merit: 418

View Profile
August 11, 2017, 07:29:21 PM

nasıl bir borsaya girmez aklım almıyor.
0.25 pbt var elimde allaha sukur cok yuklu alım yapmadım.2 pbt filan almayı dusunuyordum allah korumuş.
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
August 11, 2017, 07:53:05 PM

Arkadasında ethereum'un kurucusu vitalik waves'ın kurucusu sasha'yı alan ekip mi ? Saçmalamayın . Ayrıca ne duyuruda ne telegram'da ertelendiğini söylenmedi . Bu bilgiye ulaşanlar nerden ulaştı ?

bir önceki sayfada bitpazarı yazmıştı berlin ofisi ekim-kasım ayına sarkmış diye. ben onun yalancısıyım.
Arkadaşlar bilip bilmeden sallayıp felaket hikayeleri üretmeyelim siz düşüncelerinizi yazıyor olabilirsiniz ama elinde olanlar sizin yorumlarınızı okuduktan sonra ucuza elden çıkartırsa iyi olmaz. Araştırmamış ve gelişmeleri takip etmemişsiniz. Eylül ayında Amsterdam ofisi açılmayacak ekim-kasım aylarına sarkıtmışlar. Her ay yeni duyuru yapacaklar bir sonraki duyuruyu bekleyelim. Borsa konusunda haklısınız ancak sabır gösterirseniz beklediğimize değecek. İnsan hemen bir gelişme olsun istiyor bir gelişme göremeyince umudunu kaybediyor.

vitalik bu ekibin arkasında falan değil, sadece bu ico ile ilgili bir yazı yazmıştı yanılmıyorsam.
sasha ise danışman. waves platformunda yapılan ico için bana danışmadılar şahsen. ayıp ettiler ama bu seferlik görmezden geldim.

ekipte şuan bir cmo Aaron Rovner diye biri var ama nasıl bir marketing yöneticisidir bilmiyorum.
bunlar da waves ekibi gibi spekülasyondan uzak işleri tamamlama havasındalar mıdır bilmem ama proje adını duyurmak için istediğin kadar yaz-çiz, bir iki icraatı gösteren video foto vb. paylaşmadan yatırımcıyı tatmin edemiyorsun. en azından kafalardaki şüpheleri gideremiyorsun.
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
August 11, 2017, 08:08:39 PM

Sasha'nın Amsterdam'daki prototip ofiste yapılan soru cevap etkinliğinde bizzat proje sorumlusu olarak projeyle ilgili soruları kendisinin cevapladığını hatırlatmak isterim.  Wink
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 »
  Print  

Jump to: