Bitcoin Forum
June 17, 2024, 12:18:35 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 »  All
  Print  
Author Topic: █【ANN】【ICO】【BOUNTY】█ 🌟 BLOCKLANCER 🌟 1TRİLYON $'LIK MARKET 🌟 İŞ PLATFORMU  (Read 15601 times)
gorkem
Hero Member

Activity: 868
Merit: 502

View Profile
August 02, 2017, 12:23:58 PM

eywallah hocam iş guc yok napak takılıyoruz .bu kmpanya ya uyuz oldum ılk 10 ıcın ınat etmek ıstıyorum ama olmuyor Cheesy ıngılızce bılsem belkı gırerım ama sade turkce bölumunde olmuyor.fazla msj yazarakta kufur yemek ıstemıyorum Cheesy
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
August 02, 2017, 01:11:02 PM

eywallah hocam iş guc yok napak takılıyoruz .bu kmpanya ya uyuz oldum ılk 10 ıcın ınat etmek ıstıyorum ama olmuyor Cheesy ıngılızce bılsem belkı gırerım ama sade turkce bölumunde olmuyor.fazla msj yazarakta kufur yemek ıstemıyorum Cheesy
Hocam sana kesin çözüm ''great project''  Grin

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
grkms
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 251

View Profile
August 02, 2017, 03:32:27 PM

Bu adamların sosyal medya güncellemesini bir türlü anlayamadım ya .

Facebook dan 15 stake twitter da 2 stake verdiler .

siz de durumlar nedir ?
valley365
Hero Member

Merit: 1003

View Profile
August 02, 2017, 09:04:43 PM

siz de durumlar nedir ?

Neyi anladın ki zaten.. ?  Güncellemiyorlar, gecikiyor. Bir bira açıp nefes almayı dene. Ağzını burnunu gözünü tıkamışsın "anlamadım" diyosun. Aç çakraları aç.

Edit: Rakı da olabilir.
grkms
Sr. Member

View Profile
August 03, 2017, 06:34:41 AM

siz de durumlar nedir ?

Neyi anladın ki zaten.. ?  Güncellemiyorlar, gecikiyor. Bir bira açıp nefes almayı dene. Ağzını burnunu gözünü tıkamışsın "anlamadım" diyosun. Aç çakraları aç.

Edit: Rakı da olabilir.

Söz bountylerden gelen ilk parayla RAKI içeceğim . Smiley Doğru söylüyorsun çakralarımız kapandı dünyasında ..

Ah şu tezcanlılığım ..
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
August 03, 2017, 09:50:11 AM

Leaderboard' a baktınız mı ? İlk 10' da yer alan katılımcıların toplam aldığı stake 44800. Bir tanesi de Anonymous nickli. Bunlardan kaç tanesi Blocklancer ekibine dahil merak ettim.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
August 03, 2017, 10:34:17 AM

Ben anlamadım zaten bu kadar nasıl yaptılar biz hala yerimizde sayıyoruz
gorkem
Hero Member

View Profile
August 03, 2017, 11:00:54 AM

Leaderboard' a baktınız mı ? İlk 10' da yer alan katılımcıların toplam aldığı stake 44800. Bir tanesi de Anonymous nickli. Bunlardan kaç tanesi Blocklancer ekibine dahil merak ettim.
ilk 10 dakılere buyuk ıhtımal her yerden stake verılen kısılerdır. ben ımza twitter facebook sayesınde 14.sıradayım suan mk Cheesy Cheesy
grkms
Sr. Member

View Profile
August 03, 2017, 12:20:30 PM

ilk 10 dakılere buyuk ıhtımal her yerden stake verılen kısılerdır. ben ımza twitter facebook sayesınde 14.sıradayım suan mk Cheesy Cheesy

Gururumuz olarak ilerliyorsun zaten Smiley Güzel bir kazanç olacak gibi duruyor  . ICO ' su da 5 inde ..

Sanırım 2 gün içersinde de tamamen bitecektir ICO ' su ..

gorkem
Hero Member

View Profile
August 03, 2017, 12:23:01 PM

Gururumuz olarak ilerliyorsun zaten Smiley Güzel bir kazanç olacak gibi duruyor  . ICO ' su da 5 inde ..

hardcap yapcagını sanmam 2 gunde ama ınsallah yapar da benı daha fazla ugrastırmaz sıkıldım msj yazmaya Cheesy
grkms
Sr. Member

View Profile
August 03, 2017, 12:26:45 PM

hardcap yapcagını sanmam 2 gunde ama ınsallah yapar da benı daha fazla ugrastırmaz sıkıldım msj yazmaya Cheesy

Hardcap ' ları 4 M usd . Beraber ICO ' lar bile çok rahat bir şekilde toparlıyor ki insanlar da da güzel göz aşinalığı yarattı Blocklancer . İmzasından geçilmiyor tüm konularda . Tek olumsuz tarafı bence 5 Ağustos olması .. BCC mevzusundan kaynaklı belki uzayabilir ıco ' nun tamamlanma süresi ..
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
August 03, 2017, 12:49:56 PM

Blocklancer globalde de altı çok dolu burada da herkes de olumlu yaklaşmış. Hardcap 4m bence kısa süre içinde tamamlarlar. Zaten şunun şurasında ne kaldı.

valley365
Hero Member

Merit: 1003

View Profile
August 03, 2017, 02:58:03 PM

Hardcap ' ları 4 M usd . Beraber ICO ' lar bile çok rahat bir şekilde toparlıyor ki insanlar da da güzel göz aşinalığı yarattı Blocklancer . İmzasından geçilmiyor tüm konularda . Tek olumsuz tarafı bence 5 Ağustos olması .. BCC mevzusundan kaynaklı belki uzayabilir ıco ' nun tamamlanma süresi ..

Hard cap 4M USD değil, 13000 ETH. Ico ANN açıldığında sanırım Ethereum 380-400 dolar aralığındaydı. Şu an Etherin fiyatı malum. 3M dolara yakın bir tutar yapıyor.
julslet84
Full Member

Activity: 150
Merit: 110

View Profile
August 03, 2017, 03:22:11 PM

Blocklancer globalde de altı çok dolu burada da herkes de olumlu yaklaşmış. Hardcap 4m bence kısa süre içinde tamamlarlar. Zaten şunun şurasında ne kaldı.

Ekip ufak falan ama fikir başarılı bence. Projenin akıbeti ne olur ne olmaz bilemeyiz ama şuana kadar olumlu izlenim veriyor gibi.
az bir vakit kaldı merakla bekliyoruz nasıl bir ICO geçirecek.
Gatotare
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 261

View Profile
August 03, 2017, 03:23:56 PM

cok fazla promosyonuna denk geldim adamlar gercekten guzel ilgileniyor sanırım bu reklam olaylarıyla.bende twitterina katıldım akmasada damlıyor.ilk 10 a girmeye calısan arkadas umarım hedefine ulasır.
kimkibu
Sr. Member

Activity: 561
Merit: 274

View Profile
August 03, 2017, 07:46:17 PM

600. sıradayım Cheesy cok gec girdim bunun bountysine, blogtan 75 stake vermiş hic beklemiyodum.
Tobi777
Full Member

Activity: 406
Merit: 121

View Profile
August 03, 2017, 07:58:42 PM

Çok fazla giren oldu icosuna, çogu kişi bende dahil kazanç anlamında  bişey öğrenemiyeceğiz bu işten Smiley
dakota neat
Hero Member

Activity: 658
Merit: 500

View Profile
August 03, 2017, 08:07:10 PM

benim facebook güncellemiyor ipneler msj atcam unuttup duruyorum Cheesy konuyu gördükçe aklıma geliyor . ama daha önceki msj larına acayip hızlı yanıt geliyor . buda korkutmuyor değil Cheesy tokatçılar gelende çok iiyi hizmet sunar
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
August 03, 2017, 08:49:29 PM

Twitterdaki takipçileriyle alakalı olabilir. Takipçi sayısına göre stake veriyolar adamın 60 70k takipçisi varsa normal oralarda olması.

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
SuperCryptoMan
Full Member

Activity: 154
Merit: 100

View Profile
August 03, 2017, 09:08:16 PM

benim facebook güncellemiyor ipneler msj atcam unuttup duruyorum Cheesy konuyu gördükçe aklıma geliyor . ama daha önceki msj larına acayip hızlı yanıt geliyor . buda korkutmuyor değil Cheesy tokatçılar gelende çok iiyi hizmet sunar

😀 Benimde öyle sadece ilk 15 steak verdiler sayfayı beğendiğim için sonra durdu beğenilere paylaşımlar kazanılan ödüller. Zaten sosyal medya bounty girebiliyorum onu da tam vermiyorlar
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 »  All
  Print  

Jump to: