Bitcoin Forum
April 26, 2024, 07:32:50 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 [55] 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 ... 112 »
  Print  
Author Topic: Binance Coin (BNB)  (Read 53000 times)
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
May 19, 2019, 07:05:05 PM

harmony ieo icin elimdeki bnb'leri cogaltayim demistim dün. dün bütün gün bekle bekle olmadi, sürekli yükseliyor, en sonunda 39k sattan yüklü bir bnb aldim. bugün 37k sat - iste al-sat islemlerini herkes yapamaz, dün satilacak yerden almisim:) ama neyse, bnb artik sert yükselislerine kaldigi yerden devam etsin de... hedef 100k sat.
Üstad ilk mesajı görünce merak ettim. Gerçi hikayesini anlatmışsındır ama ilk çıktığında aldığın fiyatı neydi, kaç tane almıştın ve ne kadar süre HODL ettin? Umarım şöyle 20-30k tutup da 20 doları gördüm diye bir cevap gelir. Birileri kazansın lütfen artık şöyle kamyonla filan.

13 agustos 2017'de 0.00015'den aldim yaklasik 16.000 adet:) bugün 16.000 adetim olsaydi x30 = 480.000 USD x 6 = 2.880.000 TL
ama tabii ki 16bin bnb'yi cok öncesinden sattim, tam ne zaman ne kadara bilmiyorum ama düne kadar waves'e agirlik vermistim, bnb'lerimi 4-5 usd civarindan satmisimdir.

aldiginiz bir coin gercekten is yapiyorsa, ekip calisiyorsa, piyasada hakkinda iyi seyler yaziliyorsa - tutacaksin arkadas. acele etmeyeceksin.
bnb'den önce, taaa 2014 yilinde nem almistim, bekledim meyvelerini yedim cok sükür. ama bnb'de maalesef yapamadim; oysa proje saglam, ekip sürekli calisiyor: göremedik bu günleri... ve her zaman dedigim gibi ve inandigim sey: nasip degilse ne yapsan olmaz. nasip degilmis.

Bunu duyduğuma gerçekten üzüldüm. Neredeyse kendinizi üç aşağı beş yukarı emekli edebilecek rakamları yakalıyormuşsunuz. Yine dediğiniz gibi kısmet olmamış. Aslında BNB, aynı ETH gibi fırsattı hepimiz göz göre göre yükselmesini seyrettik. Kendi adıma 10 $ civarlarında kalır hareket etmez diyordum, IEO yüzünden ben de dün bir miktar aldım. İşin daha komik tarafı eğer Binance bu piyasa baskınlığını sürdürürse, 500 $ olması bile çok olasılık dahilinde ve biz maalesef yine büyük miktarda alamıyoruz. Aradan 1 yıl geçince umarım bu konuyu quote etmeyiz.
The block chain is the main innovation of Bitcoin. It is the first distributed timestamping system.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714116770
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714116770
Reply with quote  #2

1714116770
Report to moderator
1714116770
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714116770
Reply with quote  #2

1714116770
Report to moderator
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
May 19, 2019, 10:42:19 PM

Wavesin bitirmediği insan yok zaten foruda, 2017 de bende waves furyasındaydım, sonra 3 dolar civarında BNB yi keşfettim. madecilikten gelen 3-5 kuruş genelde BNB ye bastım, ama bunlar tabi ufak miktarlarda,  10 dolar kadar topladım.  18 de  %30 gibi satıp, 16-17-17.5 dolar,  arası zor bela geri topladım, çünkü 20 lere dokunmuştu. daha satmadım kar için.  Al sata gelmiyor pek bnb, bazen fırlayıp gidiyor, her gün 1 dolar koyuyor üstüne
aamirsuh
Full Member

Activity: 686
Merit: 101

View Profile
May 19, 2019, 10:55:54 PM

BNB korkunç bir güç ile geliyor kendi chaini ve ieo lar bnb çok yüksek fiyatlara çıkacak gibi gözüküyor. Belkide regülasyon başladığı zaman bitcoin den dahi yüksek fiyatlara gelebilir.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2058
Merit: 1135

View Profile
May 19, 2019, 11:02:48 PM

BNB korkunç bir güç ile geliyor kendi chaini ve ieo lar bnb çok yüksek fiyatlara çıkacak gibi gözüküyor. Belkide regülasyon başladığı zaman bitcoin den dahi yüksek fiyatlara gelebilir.

aağbi çok büyüttünüz bnb'yi, neticede adamlar tüccar! ellerindeki bnb'leri en yüksek paritelerden altcoinlere bir boşaltırlarsa bnb tepetaklak olabilir, gelmesi yakın olan altcoin pumpında ters tepebilir bnb. Sonra da düşükten geri toplarlar.

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
WhiteArmy
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 1

View Profile WWW
May 20, 2019, 08:47:10 AM

Binance Coin kendi zincirine geçiş yaptığından beri hızlı bir yükseliş gösteriyor.Yakın bir zamanda sanırım 30 $ üzerine doğru hızlı bir şekilde ilerleyecek.
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
May 20, 2019, 11:17:47 AM

aağbi çok büyüttünüz bnb'yi, neticede adamlar tüccar! ellerindeki bnb'leri en yüksek paritelerden altcoinlere bir boşaltırlarsa bnb tepetaklak olabilir, gelmesi yakın olan altcoin pumpında ters tepebilir bnb. Sonra da düşükten geri toplarlar.

O zaman bende şöyle diyeyim allt coin pumpında(pump derken tabiki en az bir kaç haftalık kemikli bir yükselişten bahsediyorum) bnb çakılsın ben foruma, forumun en kalite sığırı benim diye başlık açacam  Grin
wolwoo
Legendary
*

View Profile
May 20, 2019, 02:08:30 PM

O zaman bende şöyle diyeyim allt coin pumpında(pump derken tabiki en az bir kaç haftalık kemikli bir yükselişten bahsediyorum) bnb çakılsın ben foruma, forumun en kalite sığırı benim diye başlık açacam  Grin
Daha geçen hafta %50 çakıldı, sadece btc artarken...hem btc hem altlar artarsa görürüz ne olacağını! Duygusal bağlanmamak lazım, matematik-parite-mantık daha doğru bir yaklaşım olur. Bakın matic'te önce suyunu sırkıttılar, sonra "bnb çeşmesi" oldu mübarek... Günler, insanlar ve olaylar arasında döndürülür durdurulur.

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
May 20, 2019, 02:46:56 PM
Last edit: May 20, 2019, 02:57:40 PM by ziya1453

O zaman bende şöyle diyeyim allt coin pumpında(pump derken tabiki en az bir kaç haftalık kemikli bir yükselişten bahsediyorum) bnb çakılsın ben foruma, forumun en kalite sığırı benim diye başlık açacam  Grin
Daha geçen hafta %50 çakıldı, sadece btc artarken...hem btc hem altlar artarsa görürüz ne olacağını! Duygusal bağlanmamak lazım, matematik-parite-mantık daha doğru bir yaklaşım olur. Bakın matic'te önce suyunu sırkıttılar, sonra "bnb çeşmesi" oldu mübarek... Günler, insanlar ve olaylar arasında döndürülür durdurulur.

şimdi siz yukarda alt boğası yazdınız btc nerden çıktı?
bnb nerde %50 çakıldı. ayrı gerçeklikte yaşıyorsunuz siz. geçen hafta bnb ne ara %50 çakıldı?
https://coinmarketcap.com/tr/currencies/binance-coin/

23 dolar dip yapmış 29 dolar tavan. matematik dersine beden hocanız girmiyordu umarım. ayrıca kendinizi ifade etmek için ünlem kullanmanıza gerek yok.
torrentco
Sr. Member

Activity: 2100
Merit: 418

View Profile
May 20, 2019, 02:48:12 PM

kusura bakma ama okudugum en salak mesaj.
dayanağın nedir kardeş;bnb almadıgı için kendinden nefret etmek dışında??
neden ayıya meydana okuyan tek koin boğada düşüyormuş açıklayıver hele?

yav hastayım su tiplere cidden.bitmiyorlarda anasını satayım.
%50 düşmüşmüş,paralel evrende filan mı oldu bu olay??ya da matematiğe dinci mi giriyordu sizin okuldada?

tamamen vicdani masturbasyon baska hçbiri değil.
gozumun onundeydi almadım,ağır sıçtım dur boklayayım birazda vicanımı rahatlatayım.
yoksa onlarda biliyorlar bnb yi yaza yaza dusuremeyecekleirni:)

işte geçen gün yazdıgım mesajdaki adamlar bunlar,

bnb trenini kaçıranlarn nefreti gozlerini kor etmiş anlaşılan.(ki henuz kaçmış filan değil ilerde bu fiyatlardan almadıgınızıa bin pişman olucaksanız bu postu unutmayın.)
5 sentllik shitcoinlerinizle zenginlik hayalleri kurmaya devam edin gençler bnb yi ve binance ı bize bırakın  Wink

bnb de kimsenin sikinde değil.

kilit cumle burda bu işte hocam;
cok ince psikolojik bir ayrıntıdır bu.
nerden biliyorsun kimsenin skinde olmadıgını?benim değil desen anlayacagım ama kimsenin değil dersen direk nefret soylemine girer.gayette bireyseldir.

hadi seni ayrı tutalım madem yine de;ama seni temin ederim ki bu forumda geceleri kabuslarında " hayır bnb hayır arttma hayııırrrrr"diye çığlık çığlığa sırıl sıklam uyanan adamlar var biliyoruz Smiley

wolwoo
Legendary
*

View Profile
May 20, 2019, 03:12:28 PM

O zaman bende şöyle diyeyim allt coin pumpında(pump derken tabiki en az bir kaç haftalık kemikli bir yükselişten bahsediyorum) bnb çakılsın ben foruma, forumun en kalite sığırı benim diye başlık açacam  Grin

şimdi siz yukarda alt boğası yazdınız btc nerden çıktı?
bnb nerde %50 çakıldı. ayrı gerçeklikte yaşıyorsunuz siz. geçen hafta bnb ne ara %50 çakıldı?
https://coinmarketcap.com/tr/currencies/binance-coin/

23 dolar dip yapmış 29 dolar tavan. matematik dersine beden hocanız girmiyordu umarım. ayrıca kendinizi ifade etmek için ünlem kullanmanıza gerek yok.

20 nisan'daki 481k'dan btc artışıyla paralel biçimde 11 Mayıs'ta 276k'ya kadar düşmüş. %50 olmasa da yakın bir değer satoshi bazlı...Ben dolara bakmam satoshi'Ye bakarım. Bi ara da wavesçilerle tartışıyorduk bunun yüzünden Cheesy ünlem işaretine niye taktınız orasını anlamadım! Wink

wolwoo
Legendary
*

View Profile
May 20, 2019, 03:24:30 PM
Last edit: May 20, 2019, 03:45:03 PM by wolwoo

kusura bakma ama okudugum en salak mesaj.
dayanağın nedir kardeş;bnb almadıgı için kendinden nefret etmek dışında??
neden ayıya meydana okuyan tek koin boğada düşüyormuş açıklayıver hele?

yav hastayım su tiplere cidden.bitmiyorlarda anasını satayım.
%50 düşmüşmüş,paralel evrende filan mı oldu bu olay??ya da matematiğe dinci mi giriyordu sizin okuldada?

tamamen vicdani masturbasyon baska hçbiri değil.
gozumun onundeydi almadım,ağır sıçtım dur boklayayım birazda vicanımı rahatlatayım.
yoksa onlarda biliyorlar bnb yi yaza yaza dusuremeyecekleirni:)

işte geçen gün yazdıgım mesajdaki adamlar bunlar,

bnb trenini kaçıranlarn nefreti gozlerini kor etmiş anlaşılan.(ki henuz kaçmış filan değil ilerde bu fiyatlardan almadıgınızıa bin pişman olucaksanız bu postu unutmayın.)
5 sentllik shitcoinlerinizle zenginlik hayalleri kurmaya devam edin gençler bnb yi ve binance ı bize bırakın  Wink

bnb de kimsenin sikinde değil.

kilit cumle burda bu işte hocam;
cok ince psikolojik bir ayrıntıdır bu.
nerden biliyorsun kimsenin skinde olmadıgını?benim değil desen anlayacagım ama kimsenin değil dersen direk nefret soylemine girer.gayette bireyseldir.

hadi seni ayrı tutalım madem yine de;ama seni temin ederim ki bu forumda geceleri kabuslarında " hayır bnb hayır arttma hayııırrrrr"diye çığlık çığlığa sırıl sıklam uyanan adamlar var biliyoruz Smiley

piyasadaki işlemlerin önemli bir kısmının gerçekleştiği, diğer işlemlere de referans kabul edilen binance'ın kendi coinini ayıda korumak istemesi doğal bir savunma mekanizması ancak boğada işler değişecektir bana göre ister sat ister al bana ne! ben sadece fikrimi söyledim. adam yukarıda BTC'yi geçecek demiş, bokunu çıkartmayın BNB BNB diyerek herkese shillemeyin. bnb ne zaman 100k altına düşer o zaman BELKİ almayı düşünürüm. adamlar btc alıyor niye alıyor altcoin almak için! bnb aldılar niye aldılar altcoin almak için! altcoin alacaklar niye alacaklar daha çok bnb daha çok btc daha çok usd almak için, günler döndürülüyor işte neyini anlamadın. nefret ettim sayende bnb'den, övme sen artık bu coini!!!
ha bir de bak 5 centlik shitcoin demişsin aşağılamışsın ama matic sayfasında ağlıyordun Lips sealed Cry

torrentco
Sr. Member

Activity: 2100
Merit: 418

View Profile
May 20, 2019, 04:18:58 PM

100k satoshi duserse belki alırmış  Grin  Grin

ben bu herifleri neden akp seçmenine benzetiyorum yav ?

sen almayı dusunme kardeş boşver,250 usd olunca zaten alacan baska koinleri almak için bana guven Wink

takım bile tutmam ne partisi?! olayı niye kişiselleştiriyorsunuz anlamış değilim. biri der düşerse "sığırım" öteki der akepeli bilmem ne'Li! yau fikirlerle gelin konuşalım doğruyu bulmaya çalışalım amaç buysa tabii!

yav hacım konusup dogruyu bulmak nedir anlamadım Smiley neyin dogrusunu bulacaz?neyi arıyoruz ki?

bnb başlıgına paralel evrenden gelip,super matematiğinle,%50 dustu gecen hafta,bogaya girince gorecem ben bnb yi diye insanlık otesi ( Grin ) bir argumanla aksiyon yaratan sen değil misin?

bizde alısıgız sizin tayfaya yazdık iki satır o kadar.

------

herneyse daha uzatmayacam sadece sunu ozetliyorum;

dediğim gibi ilk basta inkar edildi (1-5 usd aralıgı)

su anda kavga ediliyor ( 25 -30 usd aralıgı )

ve sonunda satın alınacak (150 - 500 usd aralıgı)

işin trajikomik yanı bu adamaların hepsi ilerde bnb chainden bir koin alırken 250 usd ve uzerinden BNB alacak olması   Smiley

wolwoo
Legendary
*

View Profile
May 20, 2019, 04:36:42 PM

stratis vardı 480k'lara çıktıydı rahmetlik şimdi 10k'larda, bu işin bir döngü olduğunu kavrayamamış adamlarla konuşmak boş! 480k'lardan 270k'lara gelmiş satoshi bazında %40'tan fazla bir düşüş değil mi bu?

altı üstü bir internet sitesi binance, kapatır gider, sikance diye yeni bir site açar, basar parayı yeni bir sikachain çıkartır çok mu zor aq

Lydian (OP)
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
May 20, 2019, 05:06:35 PM

stratis vardı 480k'lara çıktıydı rahmetlik şimdi 10k'larda, bu işin bir döngü olduğunu kavrayamamış adamlarla konuşmak boş! 480k'lardan 270k'lara gelmiş satoshi bazında %40'tan fazla bir düşüş değil mi bu?

altı üstü bir internet sitesi binance, kapatır gider, sikance diye yeni bir site açar, basar parayı yeni bir sikachain çıkartır çok mu zor aq

o stratis'i waves ile olan yarisindan cok iyi hatirliyorum... coinmarketcap üzerinde sürekli waves ile yarisirdi, bi o gecer, bi digeri gecer idi. bende bir miktar aldim ve azcik yükselince (waves'i gecince) sattim, bir daha da ilgilenmedim (iyi ki ilgilenmemisim). gelelim bnb'ye:

adamlarin su ana kadar tanitim olusturma, algi ve güven olusturma islemleri paha bicilmez; öyle ha diye kapatip baska bir isim altinda acamazlar (bu olay türkiye'de olabilir ama dünyada o kadar cakal var, izin vermezler). bosverin ucacak kacacak hikayelerini, herkes kendine göre pozisyon almistir aliyor zaten; yükselir, artar, düser, yok olur... görecegiz:)
Mavilcposeti
Full Member

Activity: 462
Merit: 102

View Profile
May 20, 2019, 05:23:29 PM

Cz binance borsasını ve bnb ye çok katkı sağlıyor.Yolunu buldu bir ieo yap.Tekrardan borsa ve bnb şahlansın.Dikkat ederseniz ieo zamanları diğer ieolarında fiyatları artıyor akıllı adam vesselam.
wolwoo
Legendary
*

View Profile
May 20, 2019, 05:25:24 PM

o stratis'i waves ile olan yarisindan cok iyi hatirliyorum... coinmarketcap üzerinde sürekli waves ile yarisirdi, bi o gecer, bi digeri gecer idi. bende bir miktar aldim ve azcik yükselince (waves'i gecince) sattim, bir daha da ilgilenmedim (iyi ki ilgilenmemisim). gelelim bnb'ye:

adamlarin su ana kadar tanitim olusturma, algi ve güven olusturma islemleri paha bicilmez; öyle ha diye kapatip baska bir isim altinda acamazlar (bu olay türkiye'de olabilir ama dünyada o kadar cakal var, izin vermezler). bosverin ucacak kacacak hikayelerini, herkes kendine göre pozisyon almistir aliyor zaten; yükselir, artar, düser, yok olur... görecegiz:)
Hay ağzına sağlık! Ben de bunu söylüyorum. Cryptopia kapattı gitti, hitbtc sallantıda. Mtgox zamanının binance'ı! Bir zamanlar polo vardı şimdi kimse sallamıyor, bittrex direniyor. Bir de Amerikalıların sağı solu belli olmaz al işte huwaei'ye çaktı geçtiler.

beypazmad
Jr. Member
*

Activity: 406
Merit: 1

View Profile WWW
May 20, 2019, 05:32:16 PM

binance yaptığı icolarda başarılı olmaya devam ettiği sürece artış yaşayacaktır. 100 doları görmesi hayal değil hedeftir bana göre.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
Lydian (OP)
Hero Member

View Profile
May 21, 2019, 12:25:37 AM

binance ieo'lari x10 x15 yapiyor, iyi güzel hos ama bir de artik su bnb kendisi 50lere 100lere ciksa daha güzel olmayacak mi? cok güzel olur, hele ki gecen hafta bnb miktarimi artirmisken kaymak gibi gelir. umarim tez vakitte, ve özellikle biz elimizden cikarmadan bi 50 olsun artik, degil mi? Smiley

elimdeki BNBleri tutacagim galiba artik. verirsem waves, neo gibi biktiran coinlari veririm... (ben verdikten sonra waves, neo ucar o baska...) nasip iste:)
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
May 21, 2019, 02:14:53 PM

binance ieo'lari x10 x15 yapiyor, iyi güzel hos ama bir de artik su bnb kendisi 50lere 100lere ciksa daha güzel olmayacak mi? cok güzel olur, hele ki gecen hafta bnb miktarimi artirmisken kaymak gibi gelir. umarim tez vakitte, ve özellikle biz elimizden cikarmadan bi 50 olsun artik, degil mi? Smiley

elimdeki BNBleri tutacagim galiba artik. verirsem waves, neo gibi biktiran coinlari veririm... (ben verdikten sonra waves, neo ucar o baska...) nasip iste:)

o da olacak, bence 100 lere çıkmasın şöyle en az bir sene. sindire sindire gitsin, ama 50 ler kulağa iyi geliyor Cheesy
Lydian (OP)
Hero Member

View Profile
May 21, 2019, 03:03:33 PM

waves neo oax bnb bunlar hep geleceğe yatırım. Mecbur kalmadıkça satmamak lazım.
Hatta bazı whatsyup gruplarında waves satanı dövüyorlarmış diye duydum. Smiley

yakin zamanda cok pisman olacagimi hissediyorum waves'lerin cogunu elden cikardigim icin ama...
bnb tez vakit bi 50yi görsün, waves biraz daha düssün sürünsün: yerine korum belki:)
su harmony cekilisi bi bitsin haftaya, portföyümü ciddi manada bir elden gecirecegim.
Pages: « 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 [55] 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 ... 112 »
  Print  

Jump to: