Bitcoin Forum
May 27, 2024, 03:04:10 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 48 49 50 51 52 »
  Print  
Author Topic: 💥🚀[ANN][ICO] INS ECOSYSTEM - Üreticiden Tüketiciye Aracısız İşlem Platformu 🚀  (Read 12645 times)
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
January 20, 2018, 06:40:04 PM

Anladığım kadarıyla forumda diğer Ins konusunda katılım formunun bir örneği attılar katılım formunda e-mail istemiyorlar.Ayıptır sorması ama siz nerede okudunuz e-mail ile KYC eşleştirmelerinin yapılacağını Huh

Ben tam hatırlamıyorum ama sanki ins sitesinde görmüştüm sonradan o formları degiştirdiler ama çok saçma olur sonuçta böyle birşey, başkaları adına bu yapılabilir çünkü. KYC yaparken forum kullanıcı adını soruyordu galiba kullanıcı adıylamı eşleştirecekler veya ben hatırlamıyorum ethereum adresını istedilermi kyc esnasında, eşleştirme onunlamı yapılacak
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2142
Merit: 1069

View Profile
January 20, 2018, 06:44:02 PM

Anladığım kadarıyla forumda diğer Ins konusunda katılım formunun bir örneği attılar katılım formunda e-mail istemiyorlar.Ayıptır sorması ama siz nerede okudunuz e-mail ile KYC eşleştirmelerinin yapılacağını Huh

Ben tam hatırlamıyorum ama sanki ins sitesinde görmüştüm sonradan o formları degiştirdiler ama çok saçma olur sonuçta böyle birşey, başkaları adına bu yapılabilir çünkü. KYC yaparken forum kullanıcı adını soruyordu galiba kullanıcı adıylamı eşleştirecekler veya ben hatırlamıyorum ethereum adresını istedilermi kyc esnasında, eşleştirme onunlamı yapılacak

Kyc de eth adresini istememislerdi hocam kullanici adi vardi. Kullanici adiyla muhtemelen dogrulama yapacaklar. Soyle bir durum var ben eger kullanici adimla kyc doldurursam eth adresi istemedigi icin listeye bakip benim karsimdaki eth cuzdanina tokenleri gonderecekler neden karisiklik olsun anlamadim ben sonucta listedeki cuzdanda degisiklik yapmiorm baskasida benim adima dogrulama yapmaz cuzdanini giremedigi icin diyelim ki yapti yine de listeden benim eth adresime gider tokenler. Tabi 2 dogrulama olursa o zaman celiski olur kyc iptal ederler ama kimsede oyle bisey yapmaz

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
erikliwater
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

The future is your Genome

View Profile
January 20, 2018, 07:34:29 PM

Neyse arkadaşlar bu konuyu çok uzatmanın anlamı yok her geçen gün yeni bir sorun ortaya çıkıyor.Herkes keyfine baksın bana kalırsa.Bu saatten sonra yapabileceğimiz bir şey yok olan olmuştur.Kyc listeleri açıklandıktan sonra tekrar bir konuşur durum değerlendirmesi yaparız.

Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
January 20, 2018, 08:50:29 PM

Kyc Onaylanıp Onaylanmadığı bir zaman sonra belli olacak sanırım herhalde. Bunun için bir mail falan gelir sanıyordum herhalde öyle bir şey olmuyor.
DrMsEr
Hero Member

Activity: 728
Merit: 501

View Profile
January 20, 2018, 09:00:46 PM

Bence biz buradaki arkadaşlarla gereğinden fazla düşündüğümüz için kendi kendimize sorun üretip duruyoruz biraz beklesek akışına bıraksak olayı bana göre her şey kolay bir şekilde çözülecek.Umarım herkes hak ettiği tokenları alabilir.
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
January 21, 2018, 12:49:48 PM

Kyc Onaylanıp Onaylanmadığı bir zaman sonra belli olacak sanırım herhalde. Bunun için bir mail falan gelir sanıyordum herhalde öyle bir şey olmuyor.
Max.25 ocagi bekleyin hersey netlesecek. Hesaplamalar devam ediyor dun benden yaptigim islerin dokumunu istediler saniyorum sona yaklastilar belkide 25 ocak en uc tarihti oraya kalmayacak
ForeverFener
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
January 21, 2018, 02:14:58 PM

25 ocakta listeler netleşecek ama anladığım kadarıyla bir doğrulama aşaması daha olacak kimlik bilgileri onaylanmayan kişiler için yani iyimser bir tarihle o ada ocak ayının sonuna kadar sürer.Dağıtım için benim en iyimser tahminim Şubat Ayının ortası olur.
WillBeOk
Full Member

Activity: 168

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
January 22, 2018, 08:15:34 AM

Max.25 ocagi bekleyin hersey netlesecek. Hesaplamalar devam ediyor dun benden yaptigim islerin dokumunu istediler saniyorum sona yaklastilar belkide 25 ocak en uc tarihti oraya kalmayacak

Bunu yapmaları gerçekten işlerini titizle ve hızlılıklara yaptıkları yönünde . 25 ine kadar da kalmadan açacaklardır inşallah . Kazananlara şimdiden afiyetle ezin paralarını diyorum .İnşallah aramızdan üzülenler çıkmaz . Yabancıya gideceğine bizden birilerine gelsin .
kirkcoin
Full Member

Activity: 336

View Profile
January 22, 2018, 09:15:39 AM

Valla çok hızlı binance girişi yaptı proje. İmzasına katılmayı düşünmüştüm ama çok fazla katılımcı var diye vazgeçmiştim. İco fiyatı neydi merak ettim cidden.

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
January 22, 2018, 09:45:32 AM

Valla çok hızlı binance girişi yaptı proje. İmzasına katılmayı düşünmüştüm ama çok fazla katılımcı var diye vazgeçmiştim. İco fiyatı neydi merak ettim cidden.

Hocam ico fiyati 300 ins = 1 eth idi. Ama icodayken eth 320 dolardi sonra saglam firlayip 1000 dolarlari gordu. Boyle olunca hatta bountyde 500k ins dagitacaklarini vaadetmislerdi 500k dolar diye degistirdiler sonra tepki gorunce geri adim atmak zorunda kaldilar. Baya olay oldu nasil duymazsin ico fiyatini  Grin
kirkcoin
Full Member

Activity: 336

View Profile
January 22, 2018, 10:41:08 AM

Hocam ico fiyati 300 ins = 1 eth idi. Ama icodayken eth 320 dolardi sonra saglam firlayip 1000 dolarlari gordu. Boyle olunca hatta bountyde 500k ins dagitacaklarini vaadetmislerdi 500k dolar diye degistirdiler sonra tepki gorunce geri adim atmak zorunda kaldilar. Baya olay oldu nasil duymazsin ico fiyatini  Grin

Valla kendi işlerimle uğraşırken kaçırmışım bunun olaylarını Smiley sadece baya hype olduğunu biliyordum. İmzaya erken girenlere bir araba parası bıraktı yani görünüşe bakılırsa Smiley

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
TheSpark
Full Member

Activity: 238

View Profile
January 22, 2018, 02:40:56 PM

Normalde baya olay oldu nasıl duymazsın lafından dolayı sizi eleştiririm ama haklısınız Türkçe Forum Ins Kampanyası ile yattı Ins kampanyası ile kalktı resmen.Bakalım bu kadar tantanaya değecek mi insanların kazanacakları para.
yakuzabilgic
Member
**

Activity: 81
Merit: 10

View Profile
January 22, 2018, 06:47:07 PM

İmzasına giremedim diye tekrar tekrar üzüldüm valla. Güzel kazandırdı artık binance'e girmek bile olay çok rahat girdiler gelecek için ümit verici.

TWITTER ◢                    ☆✩✩✩✩ FTEC ☆✩✩✩✩                      ◢ WHITEPAPER  ◢       24
   WEBSITE ◢                 First Trading Ecosystem                    ◢ MEDIUM          ◢     April    
TELEGRAM ◢                For Traders ✧ By Traders                    ◢ FACEBOOK     ◢    Public Sale    
pro2017
Member
**

Activity: 210
Merit: 11

View Profile
January 22, 2018, 08:06:18 PM

bugunki düşüşten faydalanıp daha önce bozduğum bütün altcoinlerimi btc ye çevirmiştim ama ins çok düştü ve bende alım fırsatı olduğunu düşünerek 250 adet aldım, hayırlısı bakalım neredeyse ico fıyatından aldım denebilir.
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
January 22, 2018, 08:13:05 PM

Bekleyelim bakalım ne olacak durum.3 gün kalmış şunun şurasında bakalım durum ne olacak.
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
January 23, 2018, 05:55:03 AM

Hocam hayirli olsun . Ins olu yatirim degildir mutlaka sevindirir. Ancak subat ayi gibi bountyler dagitilacagi icin baya kisi satacaktir bana kalirsa subat ayi icin pozisyon da alabilirsiniz saygilar
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
January 23, 2018, 09:27:39 AM

Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik bakalım KYC mevzularından başımız ağrayacak mı ? Deadley titizlikle yönetiyor . Bu zamana kadar sağolsun kendisi sıkılmadan / bunalmadan cevap verdi . KYC lerde sıkıntı çıkanlar için tekrar bir şans kapısı daha bırakacaktır bence ..
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
January 23, 2018, 09:40:16 AM

Dağıtım çok sorun degil kyc den geçsin arkadaşlar da herkes emeginin karşılığını alsın, mart olsun dağıtım dert degil bence sonuçta gelecegini bileceginden en azından yolu yarılamış olursun
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
January 23, 2018, 07:59:00 PM

bu deadly sağlam bir yönetici sanırım. sylon un kampanyaları bir ara efsaneydi. ama son zamanlarda iyice suyunu çıkardı şartlar konusunda.
bunun kampanyaları takip etmek lazım adam sağlam projenin kokusunu alıyor Smiley
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
January 25, 2018, 04:37:51 AM

KYC'den herhangi bir mail gelmedi. 24'ünde gelecek reddedilenlere denmişti. Reddedileceğimi düşünmüyorum zaten o kadar belge gönderdik ki sırtımızdaki beni bile öğrenmişlerdir. Dağıtım normalden daha fazla uzadı bu KYC muhabbetinden ötürü. Şubat girmeden yaparlar mı acaba dağıtımı?
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 48 49 50 51 52 »
  Print  

Jump to: