Bitcoin Forum
April 25, 2024, 02:19:17 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51 52 »
  Print  
Author Topic: 💥🚀[ANN][ICO] INS ECOSYSTEM - Üreticiden Tüketiciye Aracısız İşlem Platformu 🚀  (Read 12636 times)
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
February 02, 2018, 06:33:56 AM

ıns ödüller tam bir hayal kırıklığı olmuş,
Hayal kırıklığı derken? deblue den örnek vereyim.Adam 11 hafta kalmış imzada 2753 Token almış.Şuan INS fiyatı dipte (3,50$) ona rağmen yaklaşık 10 bin dolar ediyor.Bir kaç haftaya kalmaz yine 10 dolarları görecektir bence.Hayal kırıklığı değil benim için 8 haftada ben kaldım imzada gayet memnunum Cheesy Smiley

aynen johny waynen. 2500 token aldı hero accountlar. hatta tam kalanlar daha fazla bile aldılar. bu bancor ico'sundan bu yana bana göre kazanılmış en iyi imza getirisi. söylediğiniz gibi birim fiyat 10 USD' yi felan görürse inanılmaz olur.

ben blog ödüllerini kastetmiştim, ama imzada öyle aham şaham değil, az rakamlar değil kabul ama, çokda abartılacak rakamlar değil. ayrıca dün 3.5 usd dip dediğiniz fiyat şuanda 2.5 usd de de, ödüller dağıtılınca daha da aşağı çekilecek  muhtemelen
1714054757
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714054757
Reply with quote  #2

1714054757
Report to moderator
1714054757
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714054757
Reply with quote  #2

1714054757
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1040

View Profile
February 02, 2018, 06:45:44 AM

Hayal kırıklığı derken? deblue den örnek vereyim.Adam 11 hafta kalmış imzada 2753 Token almış.Şuan INS fiyatı dipte (3,50$) ona rağmen yaklaşık 10 bin dolar ediyor.Bir kaç haftaya kalmaz yine 10 dolarları görecektir bence.Hayal kırıklığı değil benim için 8 haftada ben kaldım imzada gayet memnunum Cheesy Smiley

aynen johny waynen. 2500 token aldı hero accountlar. hatta tam kalanlar daha fazla bile aldılar. bu bancor ico'sundan bu yana bana göre kazanılmış en iyi imza getirisi. söylediğiniz gibi birim fiyat 10 USD' yi felan görürse inanılmaz olur.

ben blog ödüllerini kastetmiştim, ama imzada öyle aham şaham değil, az rakamlar değil kabul ama, çokda abartılacak rakamlar değil. ayrıca dün 3.5 usd dip dediğiniz fiyat şuanda 2.5 usd de de, ödüller dağıtılınca daha da aşağı çekilecek  muhtemelen

Aynen hocam ben normalde 1 dolar olacagini gecin 2.5 dolar seviyelerine dahi inecegini dusunmemisti ama suan ico fiyatinin resmen altinda. Ico fiyati 300 ins= 1 eth idi. Simdi 2.5 dolar. Ama ben inaniyorum projeye 10-15 dolar arasi satis hedefi koydum onume. Bu araliklarda elimden cikaricam zaten cok yok ilk imza kampanyamdi en azindan beni tatmin edecek bir para olcak bu araliklar.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
ArdaDag
Full Member

Activity: 420
Merit: 108

View Profile
February 02, 2018, 08:23:10 AM

Aşağı çekilmesi dahada işimize yarıyor şuan, net bir şekilde alım fırsatı.Bir daha zor görürüz bu fiyatlara.Aha buraya yazıyorum Cheesy 2019'a girilirken rahat 35-50$ aralığında olacaktır.
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
February 02, 2018, 08:53:11 AM

35-50 dolar inanilmaz bir tahmin insallah tutar tahminleriniz iconun altina dustugu icin 4.5 seviyelerinde  sonra bir daha alim yapacagim. Bende ins den umutluyum
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
February 02, 2018, 08:12:18 PM

Aşağı çekilmesi dahada işimize yarıyor şuan, net bir şekilde alım fırsatı.Bir daha zor görürüz bu fiyatlara.Aha buraya yazıyorum Cheesy 2019'a girilirken rahat 35-50$ aralığında olacaktır.

Hiç umut tacirliğine gerek yok geçen gün wrc grubunda adamın elinde 500bin token var oda aynen böyle 14 şubatda 1 dolar diyordu, 2 gunde içinde 17c oldu wrc, şimdi orda gördüğüm kadarıyla onun sözlerini dinleyip wrc almaya koşanlar şimdi ne haldeler kim bilir. INS zaten iyi borsalara girerek kozunu oynadı yapacağı tek şey platformu çıkarmak onunda daha çok zamanı var
Mavilcposeti
Full Member

Activity: 462
Merit: 102

View Profile
February 02, 2018, 10:21:29 PM

İnsin ben çok kazandıracağını düşünüyorum elimde bayağı var ama düşerse biraz daha toplayacağım.Bende en az 40-50 dolar bandında olacağını düşünüyorum 6-7 aya
Dr.Cocktail
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 262

View Profile
February 02, 2018, 10:25:31 PM

Blog yazısı için elenen çok fazla kişi var diyorlardı ben de açıkcası beklentimi yükseltmiştim ama çok bir şey gelmedi bunun farklı nedenleri var tabii yazı ne kadar kaliteli olursa olsun Türkçe olunca yüksek kalite ödülü alamıyorsunuz ayrıca listenin sonundaki elemanlara bol bol Ins dağıtılmış En çok kazanan imzacının bile iki katı kadar token alan var.
saulzaents
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
February 02, 2018, 10:35:13 PM

Blog yazısı için elenen çok fazla kişi var diyorlardı ben de açıkcası beklentimi yükseltmiştim ama çok bir şey gelmedi bunun farklı nedenleri var tabii yazı ne kadar kaliteli olursa olsun Türkçe olunca yüksek kalite ödülü alamıyorsunuz ayrıca listenin sonundaki elemanlara bol bol Ins dağıtılmış En çok kazanan imzacının bile iki katı kadar token alan var.

blog yazma işi farkli bir olay ya ondan sanirim sayfalarca yaziyosun adam iki dakikada  " duplicate " basip geçiyor mesela ulan duplicate edilmişse zaten birisin belli ki benden etmiştir adam onu hiç düşünmüyor mesela direkt sana yapiştiriyor  adam seni tanimiyorsa eğer yani high level'den bi stake koparabilmen cok zor hele 3 4 tane yazayim her birinre çakarim stake leri diye düşünüyosan işin imkansiza yakin. adamlar alt alta yapiştirp geçiyor valla girip bakiyosun abidiuk kubidik şeyler yazmiş iki site adı var bi tane kelebek var oh yeah it's great ler havada ucusuyor arkasindan da hoop high stake. gerçekten iyi yazip bikaç tane daha farkli sitelerde yayinlayabilenler gerçekten iyi projelerden iyi token kaldirabliyor.
ziyaaa
Member
**

Activity: 532
Merit: 18

View Profile
February 02, 2018, 10:39:07 PM

blog yazma işi farkli bir olay ya ondan sanirim sayfalarca yaziyosun adam iki dakikada  " duplicate " basip geçiyor mesela ulan duplicate edilmişse zaten birisin belli ki benden etmiştir adam onu hiç düşünmüyor mesela direkt sana yapiştiriyor  adam seni tanimiyorsa eğer yani high level'den bi stake koparabilmen cok zor hele 3 4 tane yazayim her birinre çakarim stake leri diye düşünüyosan işin imkansiza yakin. adamlar alt alta yapiştirp geçiyor valla girip bakiyosun abidiuk kubidik şeyler yazmiş iki site adı var bi tane kelebek var oh yeah it's great ler havada ucusuyor arkasindan da hoop high stake. gerçekten iyi yazip bikaç tane daha farkli sitelerde yayinlayabilenler gerçekten iyi projelerden iyi token kaldirabliyor.

Ben kampanya yöneticilerinin asıl parayı bu blog işlerinden kaldırdığını düşünüyorum çoğunluğa düşük stake veriyorlar kendi çevresine belki kendi alt hesaplarına veriyor high stakeleri parayı götürüyor.Zaten sırf bu yüzden blog ödüllerinin yüzdesi imzaya yaklaştı.

Swap, Earn, Bridge, Mint Crypto & NFT in Multiple Chains
▬▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬ ▬▬▬ ▬▬ ▬     ❶ ❷ ❸ s w a p     ▬ ▬▬ ▬▬▬ ▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬▬
[   M V P   L I V E   ]   -   9 Blockchains Integrated Already
ArdaDag
Full Member

Activity: 420
Merit: 108

View Profile
February 03, 2018, 09:32:01 AM

Hiç umut tacirliğine gerek yok geçen gün wrc grubunda adamın elinde 500bin token var oda aynen böyle 14 şubatda 1 dolar diyordu, 2 gunde içinde 17c oldu wrc, şimdi orda gördüğüm kadarıyla onun sözlerini dinleyip wrc almaya koşanlar şimdi ne haldeler kim bilir. INS zaten iyi borsalara girerek kozunu oynadı yapacağı tek şey platformu çıkarmak onunda daha çok zamanı var
Umut tacirliği derken? Ben alım fırsatı dediğim için oda mı 17 cente düşecek? Düşsün 1 dolara düşsün.Hedef 50 dolar diyorum al-sat işine mi benziyor bu.Uzun vadede her türlü kazanırsın zaten.  Smiley
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
February 03, 2018, 10:17:29 AM
Last edit: February 03, 2018, 02:58:42 PM by avalonn

hocam ben ins nin o kadar bekleteceğini sanmıyorum..nedenlerini de kendi çapımda yazayım...bunu, aldığı token coinler ile duygusal bağ kurup "bence" ekseninde yazanların haricinde yazacağım Cheesy

bi kere dandik btc yüzünden herşey darmaduman oldu...biliyorsunuz 10 doları görmüştü binance a girdikten çok kısa süre sonra..bu aptal btc nin fiyatı kararlı hale gelirse ben fiyatın yukarı çıkacağını düşünüyorum...

bunun haricinde yol haritasına bakalım
2018 1.çeyrekte platform un geliştirilmesi var...bu esnada ekip gerekli paylaşımları yaparsa fiyata yansıması olacaktır
2.çeyrekte uygulama ve arayüzülerin geliştirilmesi var. burda da yine görsel paylaşılması, daha sonra demosunun kullanıma açılması vs tarzında bişeyler olabilir..özellikle bunun fiyata yansıması olacaktır diye düşünüyorum
3.çeyrekte tedarikçiler için SDK geliştirilmesi var

bütün bunlara ek yeni firmalar ile anlaşmalar vs de gelecektir diye tahmin ediyorum...
yani özetle platformun çıkışına kadar fiyatın sürüneceğini, bu yazdığım verilere bağlı olarak düşünmüyorum..bahar aylarında ve yazın başlangıcında yüzümüz gülebilir gibime geliyor.tabi şu tokenların bir an önce dağıtılması lazım ki dönerci tayfasından bi temizlensin.

bir de cibus diye birşey çıkmış...hadi fikri alırsın anladıkta INS nin bütün tasarımlarını çalmışlar..forumdaki imzaları bile ins ile  aynı Grin Grin..şaka gibi.. neyse belki uyduruk bile olsa rakip rakiptir rekabeti kızıştırması belki sözlerin daha çabuk tutulmasını sağlar.
gedor
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
February 03, 2018, 11:38:39 AM

Çok sağlam bir proje, paraya ihtiyacınız yoksa kesinlikle satmayın aylarca beklemeye bile değer bence. Ekip, proje, borsa, kaynak her şey mükemmel.
zenfo
Full Member

Activity: 364
Merit: 100

View Profile
February 03, 2018, 04:24:49 PM

şu an satmayı düşünenler ileride çok pişman olabilir. piyasanın genel yönüzaten kırmızı. o yüzden hemen kötüleyenler oluyor. elde tutulması gerekir ins lerin. mutlaka sizi tatmin eden fiyatlara ulasacagını düşünüyorum.
GalaWan
Sr. Member

Activity: 700
Merit: 270

View Profile
February 03, 2018, 06:24:23 PM

İmzaya girenlere iyi miktar düşüyor ama diğerleri çok az genelde. Bencede tutulması gerekiyor.
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
February 03, 2018, 06:57:38 PM

Umut tacirliği derken? Ben alım fırsatı dediğim için oda mı 17 cente düşecek? Düşsün 1 dolara düşsün.Hedef 50 dolar diyorum al-sat işine mi benziyor bu.Uzun vadede her türlü kazanırsın zaten.  Smiley

Hocam ben ins aldım ve şu an %100 zarardayım, destikcisiyim ama aliyagız doğru diyor, ben almadan önce 5 dolardı ona sordum 30-50 dolar olurmu diye oda ayakların yere bassın dedi, şimdi zarardan sonra ayaklarım yere basıyor ve onun ne demek istediğini anladım
Leonbtc
Full Member

Activity: 266
Merit: 190

View Profile
February 03, 2018, 07:05:05 PM

Hocam ben ins aldım ve şu an %100 zarardayım, destikcisiyim ama aliyagız doğru diyor, ben almadan önce 5 dolardı ona sordum 30-50 dolar olurmu diye oda ayakların yere bassın dedi, şimdi zarardan sonra ayaklarım yere basıyor ve onun ne demek istediğini anladım

Hicbir projeye öyle direk atlamamak gerekiyor ama su dagitimlardan sonra toplayacagina bende inaniyorum suanki düsüsün nedeni bountylerde dump yapilacak korkusu. Bunu daha onceki kampanyalardada gorduk.

pro2017
Member
**

Activity: 210
Merit: 11

View Profile
February 03, 2018, 07:47:12 PM

Bounty hunter dumpından öyle korkuluyor ki düşmez dediğimiz bile fena düşüyor, ben daha 2 dolar altına sarkar diye bekliyorum bountyler dağıtıldıktan sonra
DrMsEr
Hero Member

Activity: 728
Merit: 501

View Profile
February 03, 2018, 10:43:01 PM

Bounty hunter dumpından öyle korkuluyor ki düşmez dediğimiz bile fena düşüyor, ben daha 2 dolar altına sarkar diye bekliyorum bountyler dağıtıldıktan sonra

İmza kampanyasına katıldım ben de güzel bir miktar kazanmayı planlıyorum ama elimdeki tokenları bu fiyattan satmak gibi bir düşüncem yok.Genelde diğer bountyci arkadaşlarda benim gibi düşünüyor bundan dolayı çok fazla dump olacağını düşünmüyorum.
R1011
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
February 03, 2018, 11:08:34 PM

201 başında yatırımcılara sunulan icolar 90-100 milyon token arzı ve token başına 10-50 cent aralığında ico fiyatıyla sunuluyordu, şimdi bu rakam 1-2 dolarlara çıkmış durumda. haliyle yatırımcının kar beklentisi düştü. 20 dolar 40 dolar olacak diyenlere 50 milyon toplam arzla bu rakam hayal değil ama zor.
CanErik
Hero Member

Activity: 756
Merit: 541

View Profile
February 03, 2018, 11:11:29 PM

Merhaba;

Ins ekibi dünyanın önde gelen firmaları ile anlaşma imzalamış durumda.Bu arada supply miktarının az olması insanları fiyat konusunda ciddi beklentiler içerisine sokmuş durumda yine de yukarıdaki bahsedilen fiyatlara ulaşması için öncelikle piyasanın düzelmesi gerekiyor.

İyi dileklerimle
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51 52 »
  Print  

Jump to: