Bitcoin Forum
April 16, 2024, 11:33:29 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 »
  Print  
Author Topic: Slovenija (Slovenia)  (Read 991256 times)
danijel
Member
**
Offline Offline

Activity: 83
Merit: 10


View Profile
August 03, 2016, 08:30:47 AM
 #761

Kar se dogaja z etc-jem sploh verjet nemorem, kako so ga lahko tako napumpali, balon pa nikakor ne poči. Sem tudi sam trgoval eth/etc par, da sem naredil nekaj dodatnih ethrov, procentualno pa dost manj, kot sem izgubil na skupni vrednosti v evrih. Nekateri so pa dobro zaslužili. Dodaten boost je pa dodal še bitfinex, saj so vsi vložili v etc, da nebi izgubili, ko je šel bitcoin včeraj v nosedive. Bo pa pomoje etc kmalu propadel, saj bo po "pumpu" postal nezanimiv, nekega razvoja pa tudi nebo imel. Nasprotno se bo ethereum razvijal s svetlobno hitrostjo. VBRio je začel uporabljati ethereum za zapis izvoza lesa iz Brazilije. Prav tako bo ta teden Xaurum (Slovenski projekt, podoben digixu, ki veže kriptovaluto na zlato. Princip naj bi bil drugačen od digixa, vendar se še nisem seznanil s tem, saj sem prejšnji teden šele izvedel za ta projekt čeprav je na sceni že eno leto.) končal s tranzicijo na ethereum blockchain, kar bo eden izmed prvih pravih projektov na tej platformi. Vitalik je objavil 3s pos (50-100 tps), kar je izjemna novica, vendar trg ni reagiral ravno pozitivno zaradi drugih stvari. Približuje se Devcon2, z njim pa tudi predstavitev velikih projektov. Menim, da je res že čas, da izide dober projekt in se s tem pokaže uporabnost ethereuma. S tem bo pa tudi ether dobil pomen, kot "gorivo" platforme, zaenkrat je samo špekulativni kovanec. Upam, da se bo to  zgodilo že ta teden z Xaurum-om. Najraje bi pozabil na vse za pol leta, da se nebi obremenjeval s ceno, ampak se bojim da bi zamudil kakšno dobro priložnost za povečanje števila ethrov, na koncu jih bom pa še izgubil Tongue Nevem kako vidite vi, ampak celotna vrednost ethereuma je zaenkrat okoli 1mrd$, kar je v primerjavi z ogromnimi podjetji manj kot 1%, kar pomeni, da se vrednost lahko poveča še vsaj za stokrat pa bo vrednost zgolj 100mrd$ (apple in google okoli 400mrd$). Bi blo prav lepo, če bi se to zgodilo, ampak bi sam verjetno že prodal pri okoli 20ih milijardah Tongue

Kar se pa tiče bitfinexa, lahko rečem samo to, da imam res ogromno srečo v teh 3 letih odkar trgujem s kriptovalutami:
-Trgoval sem darkcoine na c-cexu, kjer je hacker ukradel darkcoine, ampak sem jih dosti  hitro prenesel na svojo denarnico, tako da nisem izgubil nič
-Prav tako sem trgoval darkcoine potem na mintpalu, kjer sem prenesel darkcoine na drugo menjalnico 1 teden preden je šla v rit cela menjalnica
-Potem sem trgoval na cryptsy-ju, kjer sem ponovno 2 tedna pred "hack"-om prenesel vse na bitstamp
-Trgoval na bitstampu, ko so jim ukradli 8k bitcoinov. Na srečo je bitstamp pokril vso to škodo sam
-Vložil v TheDao, vsi vemo kaj je bilo, na srečo dobil ethre nazaj
-Zadnji mesec trgoval malo na bitfinexu in 1 teden nazaj prenesel vse iz njega, včeraj pa hack, tako da sem ponovno odnesel celo kožo.



izgleda da ,kjerkoli trgujes, gre vse  v maloro. Grin Grin Grin
The forum strives to allow free discussion of any ideas. All policies are built around this principle. This doesn't mean you can post garbage, though: posts should actually contain ideas, and these ideas should be argued reasonably.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
z0n0
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1274
Merit: 1006



View Profile
August 03, 2016, 09:17:23 AM
 #762

Kar se dogaja z etc-jem sploh verjet nemorem, kako so ga lahko tako napumpali, balon pa nikakor ne poči. Sem tudi sam trgoval eth/etc par, da sem naredil nekaj dodatnih ethrov, procentualno pa dost manj, kot sem izgubil na skupni vrednosti v evrih. Nekateri so pa dobro zaslužili. Dodaten boost je pa dodal še bitfinex, saj so vsi vložili v etc, da nebi izgubili, ko je šel bitcoin včeraj v nosedive. Bo pa pomoje etc kmalu propadel, saj bo po "pumpu" postal nezanimiv, nekega razvoja pa tudi nebo imel. Nasprotno se bo ethereum razvijal s svetlobno hitrostjo. VBRio je začel uporabljati ethereum za zapis izvoza lesa iz Brazilije. Prav tako bo ta teden Xaurum (Slovenski projekt, podoben digixu, ki veže kriptovaluto na zlato. Princip naj bi bil drugačen od digixa, vendar se še nisem seznanil s tem, saj sem prejšnji teden šele izvedel za ta projekt čeprav je na sceni že eno leto.) končal s tranzicijo na ethereum blockchain, kar bo eden izmed prvih pravih projektov na tej platformi. Vitalik je objavil 3s pos (50-100 tps), kar je izjemna novica, vendar trg ni reagiral ravno pozitivno zaradi drugih stvari. Približuje se Devcon2, z njim pa tudi predstavitev velikih projektov. Menim, da je res že čas, da izide dober projekt in se s tem pokaže uporabnost ethereuma. S tem bo pa tudi ether dobil pomen, kot "gorivo" platforme, zaenkrat je samo špekulativni kovanec. Upam, da se bo to  zgodilo že ta teden z Xaurum-om. Najraje bi pozabil na vse za pol leta, da se nebi obremenjeval s ceno, ampak se bojim da bi zamudil kakšno dobro priložnost za povečanje števila ethrov, na koncu jih bom pa še izgubil Tongue Nevem kako vidite vi, ampak celotna vrednost ethereuma je zaenkrat okoli 1mrd$, kar je v primerjavi z ogromnimi podjetji manj kot 1%, kar pomeni, da se vrednost lahko poveča še vsaj za stokrat pa bo vrednost zgolj 100mrd$ (apple in google okoli 400mrd$). Bi blo prav lepo, če bi se to zgodilo, ampak bi sam verjetno že prodal pri okoli 20ih milijardah Tongue

Kar se pa tiče bitfinexa, lahko rečem samo to, da imam res ogromno srečo v teh 3 letih odkar trgujem s kriptovalutami:
-Trgoval sem darkcoine na c-cexu, kjer je hacker ukradel darkcoine, ampak sem jih dosti  hitro prenesel na svojo denarnico, tako da nisem izgubil nič
-Prav tako sem trgoval darkcoine potem na mintpalu, kjer sem prenesel darkcoine na drugo menjalnico 1 teden preden je šla v rit cela menjalnica
-Potem sem trgoval na cryptsy-ju, kjer sem ponovno 2 tedna pred "hack"-om prenesel vse na bitstamp
-Trgoval na bitstampu, ko so jim ukradli 8k bitcoinov. Na srečo je bitstamp pokril vso to škodo sam
-Vložil v TheDao, vsi vemo kaj je bilo, na srečo dobil ethre nazaj
-Zadnji mesec trgoval malo na bitfinexu in 1 teden nazaj prenesel vse iz njega, včeraj pa hack, tako da sem ponovno odnesel celo kožo.


"Vesolje" prej al slej zbalansira stvari, da ne boš kmalu najebal za vse za nazaj Tongue (*tok-tok*, upam da ne)
kamidela
Member
**
Offline Offline

Activity: 116
Merit: 10


View Profile
August 03, 2016, 09:26:06 AM
 #763

Evo, kot da ni že dovolj ETC/ETH prihaja še CETH?  Undecided


Introduction
Welcome to Classic Ethereum (CETH)! First of all, we are not Ethereum Classic (ETC). I will use this post to explain clearly what CETH stands for and highlight differences from ETC. This will be sometimes hard, because if you ask 100 ETC users what ETC is you will get 100 different answers. We want to avoid this with CETH and give clear guidelines to the community.
The Good
Many of us agree that Ethereum should stay immutable. As we are witnessing right now there is a big need on the market for an immutable Ethereum. Doing a hard fork and moving funds without a signature is completely unacceptable in crypto. The Classic Ethereum team's view completely aligns with ETC on this one.
The Bad
Basically this is the only point we have in common. Let's be hones for a second. ETC is just a mess. If you look at the subreddit you will know what I'm talking about. Half of them are trying to pump the price and congratulate themselves on the achievement. The other half is Bitcoin users that just want to see Ethereum burn. Nobody really knows what is going on. Shady developers show up and claim they are going to take control over ETC, because their previous altcoin failed and they are looking for a new source of quick money. Half of the community disagrees, but nobody cares actually as the success of ETC is not defined by progress. It's defined by a meaningless price that doesn't even reflect the true value of the ETC blockchain. And we are right now in the situation that ETC has 5 different leaders. Some of them are asking to completely abandon the switch to POS and stay on POW. Some are asking to blacklist the hacker's coins, and again others say he should be able to cash them out. As we see, nobody can agree on anything.
What is Classic Ethereum
CETH is not opposed to hard forks. We just don't accept the idea of moving account balances with hard forks. As we already know, many hard forks happened before and many still need to happen to have the best blockchain possible.
CETH will closely follow the development of the Ethereum Foundation. The EF has great minds working on Ethereum. Even we disagree on some points, there is no reason to abandon this great team of developers. CETH will get all upstream patches from Ethereum, just excluding the controversial 1920000 block code. We will also follow a switch to POS when the EF decides to proceed in this direction.
I believe that we all can be civilised people working together. We believed in Ethereum before and we will do it afterwards.
What now?
The CETH team is working now on a fork of Ethereum that will continue on block 1920000 with a small signature change to make replay attacks impossible. We want to continue the original Ethereum idea. We will also closely work with the Ethereum Foundation and exchanges for a fair integration of CETH in the ecosystem. If you agree with our vision join us and subscribe to this subreddit.


LINK: https://www.reddit.com/r/classicethereum/comments/4vs73r/introducing_classic_ethereum_ceth/
kamidela
Member
**
Offline Offline

Activity: 116
Merit: 10


View Profile
August 03, 2016, 09:45:14 AM
 #764

Kar se dogaja z etc-jem sploh verjet nemorem, kako so ga lahko tako napumpali, balon pa nikakor ne poči. Sem tudi sam trgoval eth/etc par, da sem naredil nekaj dodatnih ethrov, procentualno pa dost manj, kot sem izgubil na skupni vrednosti v evrih. Nekateri so pa dobro zaslužili. Dodaten boost je pa dodal še bitfinex, saj so vsi vložili v etc, da nebi izgubili, ko je šel bitcoin včeraj v nosedive. Bo pa pomoje etc kmalu propadel, saj bo po "pumpu" postal nezanimiv, nekega razvoja pa tudi nebo imel. Nasprotno se bo ethereum razvijal s svetlobno hitrostjo. VBRio je začel uporabljati ethereum za zapis izvoza lesa iz Brazilije. Prav tako bo ta teden Xaurum (Slovenski projekt, podoben digixu, ki veže kriptovaluto na zlato. Princip naj bi bil drugačen od digixa, vendar se še nisem seznanil s tem, saj sem prejšnji teden šele izvedel za ta projekt čeprav je na sceni že eno leto.) končal s tranzicijo na ethereum blockchain, kar bo eden izmed prvih pravih projektov na tej platformi. Vitalik je objavil 3s pos (50-100 tps), kar je izjemna novica, vendar trg ni reagiral ravno pozitivno zaradi drugih stvari. Približuje se Devcon2, z njim pa tudi predstavitev velikih projektov. Menim, da je res že čas, da izide dober projekt in se s tem pokaže uporabnost ethereuma. S tem bo pa tudi ether dobil pomen, kot "gorivo" platforme, zaenkrat je samo špekulativni kovanec. Upam, da se bo to  zgodilo že ta teden z Xaurum-om. Najraje bi pozabil na vse za pol leta, da se nebi obremenjeval s ceno, ampak se bojim da bi zamudil kakšno dobro priložnost za povečanje števila ethrov, na koncu jih bom pa še izgubil Tongue Nevem kako vidite vi, ampak celotna vrednost ethereuma je zaenkrat okoli 1mrd$, kar je v primerjavi z ogromnimi podjetji manj kot 1%, kar pomeni, da se vrednost lahko poveča še vsaj za stokrat pa bo vrednost zgolj 100mrd$ (apple in google okoli 400mrd$). Bi blo prav lepo, če bi se to zgodilo, ampak bi sam verjetno že prodal pri okoli 20ih milijardah Tongue

Kar se pa tiče bitfinexa, lahko rečem samo to, da imam res ogromno srečo v teh 3 letih odkar trgujem s kriptovalutami:
-Trgoval sem darkcoine na c-cexu, kjer je hacker ukradel darkcoine, ampak sem jih dosti  hitro prenesel na svojo denarnico, tako da nisem izgubil nič
-Prav tako sem trgoval darkcoine potem na mintpalu, kjer sem prenesel darkcoine na drugo menjalnico 1 teden preden je šla v rit cela menjalnica
-Potem sem trgoval na cryptsy-ju, kjer sem ponovno 2 tedna pred "hack"-om prenesel vse na bitstamp
-Trgoval na bitstampu, ko so jim ukradli 8k bitcoinov. Na srečo je bitstamp pokril vso to škodo sam
-Vložil v TheDao, vsi vemo kaj je bilo, na srečo dobil ethre nazaj
-Zadnji mesec trgoval malo na bitfinexu in 1 teden nazaj prenesel vse iz njega, včeraj pa hack, tako da sem ponovno odnesel celo kožo.


ETH naj bi se ravijal ja, ampak zakaj potem ta novi coin CETH?
Sm00kew
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 208
Merit: 100


View Profile
August 03, 2016, 10:08:24 AM
 #765

Res je ja, razmišljam da bi dal kar na paper wallet, pol bom pa tist listk zgubu bom pa meu Cheesy

Zgleda je "fork"-anje ethereuma in ustvarjanje ŽETH top stvar v kriptosvetu sedaj hehe. CETH je še ena neumnost s katero želijo nekateri hitro zaslužiti in verjetno bo tudi pri tem nastal balonček, ki ga bom zagotovo spremljal ter probal izkoristiti. Sej so tudi sami povedal kaj bodo naredili, kopirali vse kar bo ethereum foundation naredu, drugega neznajo. Bo pa to nekakšen tekmec etc-ja, kar za eth pomeni dobro novico, saj se bodo "mali" potolkli med sabo. S tem ko nebodo uporabili dao-forka, bodo dali hackerju legitimnost do vseh cethrov (code is law), kar pa pomeni, da POS na temu blockchainu nikakor nebo mogel delovati, ker bo imel en uporabnik preveliko število kovancev.
Največji problem daohacka je v tem, da POS nemore delat (dela lahko, samo nemoreš zaupati) če ima nekdo procentualno veliko kovancev.

❘|❘ ICONOMI  Fund Management Platform
kamidela
Member
**
Offline Offline

Activity: 116
Merit: 10


View Profile
August 03, 2016, 08:59:59 PM
 #766

Balonček je počil. Prodal ETC z manjšo izgubo ampak ok. Sedaj pa samo počakajmo kaj se bo dogajalo z ETH. Se zna zgodit, da bo lepo zrastel.. Bomo videli.
minimalB
Donator
Hero Member
*
Offline Offline

Activity: 674
Merit: 522


View Profile
August 03, 2016, 10:07:05 PM
 #767

"Vesolje" prej al slej zbalansira stvari, da ne boš kmalu najebal za vse za nazaj Tongue (*tok-tok*, upam da ne)

Kot bi rekel moj kolega: "Sej ponavad se izide, razn kadar se ne." : )
kingorbust
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 434
Merit: 250


View Profile
August 04, 2016, 05:28:22 PM
Last edit: August 04, 2016, 06:29:26 PM by kingorbust
 #768

Ali mogoce kdo ve kje na netu lahko najdem kaksen anglesko slovenski slovarcek vseh teh tehnicnih izrazov, kot so : blockchain, custom tokens,  (full) nodes, asset exchange,... Ne mislim zdaj samo teh, ki sem jih nastel tako na pamet, ampak cimvec. Hvala vnaprej.


 
 
           ▄████▄
         ▄████████▄
       ▄████████████▄
     ▄████████████████▄
    ████████████████████      ▄█▄                 ▄███▄                 ▄███▄                 ▄████████████████▀   ▄██████████

  ▄▄▄▀█████▀▄▄▄▄▀█████▀▄▄▄     ▀██▄             ▄██▀ ▀██▄             ▄██▀ ▀██▄             ▄██▀                   ██
▄█████▄▀▀▀▄██████▄▀▀▀▄█████▄     ▀██▄         ▄██▀     ▀██▄         ▄██▀     ▀██▄         ▄██▀        ▄█▄          ▀██████████████▄
████████████████████████████       ▀██▄     ▄██▀         ▀██▄     ▄██▀         ▀██▄     ▄██▀          ▀█▀                        ██
 ▀████████████████████████▀          ▀██▄ ▄██▀             ▀██▄ ▄██▀     ▄█▄     ▀██▄ ▄██▀                                       ██
   ▀████████████████████▀              ▀███▀                 ▀███▀       ▀█▀       ▀███▀      ▄███████████████████████████████████▀
     ▀████████████████▀
       ▀████████████▀
         ▀████████▀
           ▀████▀
║║


║║
.
.

║║
██
║║
.
.

║║
██
║║
.
║║


║║
f3tus
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 317
Merit: 275


View Profile
August 05, 2016, 08:02:55 AM
 #769

http://dis-slovarcek.ijs.si ampak ti ne bo kaj dosti koristil. Lahko pa sam prevedeš in vneseš v njihovo bazo.
kingorbust
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 434
Merit: 250


View Profile
August 05, 2016, 04:35:35 PM
 #770

http://dis-slovarcek.ijs.si ampak ti ne bo kaj dosti koristil. Lahko pa sam prevedeš in vneseš v njihovo bazo.

hvala, bom pogledal. Ne vem kako slovenske revije pisejo kaj o teh zadevah v slovenskem jeziku, ce pa ni nobenih prevodov. Vse v anglescini?


 
 
           ▄████▄
         ▄████████▄
       ▄████████████▄
     ▄████████████████▄
    ████████████████████      ▄█▄                 ▄███▄                 ▄███▄                 ▄████████████████▀   ▄██████████

  ▄▄▄▀█████▀▄▄▄▄▀█████▀▄▄▄     ▀██▄             ▄██▀ ▀██▄             ▄██▀ ▀██▄             ▄██▀                   ██
▄█████▄▀▀▀▄██████▄▀▀▀▄█████▄     ▀██▄         ▄██▀     ▀██▄         ▄██▀     ▀██▄         ▄██▀        ▄█▄          ▀██████████████▄
████████████████████████████       ▀██▄     ▄██▀         ▀██▄     ▄██▀         ▀██▄     ▄██▀          ▀█▀                        ██
 ▀████████████████████████▀          ▀██▄ ▄██▀             ▀██▄ ▄██▀     ▄█▄     ▀██▄ ▄██▀                                       ██
   ▀████████████████████▀              ▀███▀                 ▀███▀       ▀█▀       ▀███▀      ▄███████████████████████████████████▀
     ▀████████████████▀
       ▀████████████▀
         ▀████████▀
           ▀████▀
║║


║║
.
.

║║
██
║║
.
.

║║
██
║║
.
║║


║║
Sm00kew
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 208
Merit: 100


View Profile
August 05, 2016, 05:45:42 PM
 #771

V sloveniji nažalost še ni tako razširjeno. Še za blockchain nimamo nekega enotne izraza...blokovna veriga?

❘|❘ ICONOMI  Fund Management Platform
Febo
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1288



View Profile
August 07, 2016, 05:54:13 PM
 #772

Ali mogoce kdo ve kje na netu lahko najdem kaksen anglesko slovenski slovarcek vseh teh tehnicnih izrazov, kot so : blockchain, custom tokens,  (full) nodes, asset exchange,... Ne mislim zdaj samo teh, ki sem jih nastel tako na pamet, ampak cimvec. Hvala vnaprej.

To si lahko vse zmisliš. Kdor diplomsko delo is Kriptografija ima tu ogromne probleme posebno njegov lektor ki se mu ne sanja kako bi vse to pravilno prevedel.

Probaj nekaj šist simpl napisat v sloveščini potem pa čez en teden proper kaj si napisal pa ti ne bo čist nič jasno.



Ne more biti izrazov če sproti nastajajo. Mi jih ustvarjamo ko tukej blebetamo.
jani
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 13
Merit: 0


View Profile WWW
August 11, 2016, 03:31:50 PM
 #773

Guysi. Najavljamo "sklade" za investiranje v kripto.

Prva najava in zakaj: https://medium.com/iconominet/introducing-new-financial-instruments-for-a-decentralised-economy-43399edcf2e7#.npje2wisg
Sm00kew
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 208
Merit: 100


View Profile
August 12, 2016, 07:00:29 PM
 #774

https://www.cryptocoinsnews.com/ethereum-races-ahead-raidens-implementation-lightning-network/
100k tps, zdej gre pa zares  Cool

❘|❘ ICONOMI  Fund Management Platform
BoldNinja
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1806
Merit: 515



View Profile
August 18, 2016, 06:24:37 PM
Last edit: August 21, 2016, 12:05:08 PM by BoldNinja
 #775

Vsi preverite tale super projekt slovenske ekipe - SLOVENSKI PREVOD - http://bitcoingarden.tk/forum/index.php?topic=9848 in pa original angleška tema https://bitcointalk.org/index.php?topic=1587736.0

kamidela
Member
**
Offline Offline

Activity: 116
Merit: 10


View Profile
August 18, 2016, 09:47:14 PM
 #776

V primeru da še nimate ETC-jev, kralj Crypto valut je stopil na stran ETC-ja!!

https://www.youtube.com/watch?v=Vgz7k5iTGkI
Sm00kew
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 208
Merit: 100


View Profile
August 19, 2016, 10:27:12 AM
 #777

V primeru da še nimate ETC-jev, kralj Crypto valut je stopil na stran ETC-ja!!

https://www.youtube.com/watch?v=Vgz7k5iTGkI

Lol, upam da tale hype traja vsaj še en teden, da prodam etc-je iz dao-ta, free money. In to bodo nekateri celo kupovali  Grin

❘|❘ ICONOMI  Fund Management Platform
Febo
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1288



View Profile
August 22, 2016, 02:44:33 PM
Last edit: August 22, 2016, 04:29:05 PM by Febo
 #778

Je še komu monero (xmr) zanimiv? Poleg ltc in nmc verjetno edini alt kovanec k ima neko težo (zaenkrat) Smiley

Jaz sem se odločil nabavit nekaj xmr in bbr (malce kockanja,  upam da spremenijo ime  Lips sealed).

Smiley js sm jih nabavil kar lepo število... Malo sem se poglobil in kovanec prinaša kar nekaj pomebnih novosti (predvsem na področju anonimnosti).

Predvsem pa ga na drugem forumu (od Goat-a) uporabniki rpietila, newliberty in še kdo kar močno podpirajo  Wink


No izgleda da bo po dobrih dveh letih ne prinašal samo pomembne novosti ampak tud mal dobička.   Jest upam da ste vstrajal al pa tud kej dokupil ko je šla cena tud pod pol evra lansko leto.

Za tiste ki niso Monera spremljali naj povem, da je bila takrat cena okoli toliko kot sedaj, tako da ni nobene bojazni da ste kaj prepozni.

https://np.reddit.com/r/DarkNetMarkets/comments/4yv1dc/oasis_we_now_accept_monero_xmr/
https://np.reddit.com/r/DarkNetMarkets/comments/4z0wm3/alphabay_market_launched_first_phase_of_monero/
kamidela
Member
**
Offline Offline

Activity: 116
Merit: 10


View Profile
August 22, 2016, 04:42:37 PM
 #779

Ok naj mi nekdo pove najlažji način kako spravit coinse na Poloniex?
z0n0
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1274
Merit: 1006



View Profile
August 22, 2016, 05:25:16 PM
 #780

Ok naj mi nekdo pove najlažji način kako spravit coinse na Poloniex?

...not sure if serious...?

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!