Bitcoin Forum
June 14, 2024, 08:55:09 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 »
  Print  
Author Topic: [ANN][BOUNTY] Akche Projesi - Akche, Türkiye'nin Dijital Parası  (Read 24043 times)
onurgozupek
Hero Member

Activity: 1306
Merit: 593

In #Bitcoin me trust

View Profile WWW
November 01, 2017, 01:38:29 PM

havadan 60 bın kazanmak varken nıye ugrasalım obur arkadas la. the dao da boyle bırsey deglmıydı yaw. hacklendı hanı sonra. oyle bır garantı veremezsınız kalan parayı melek yatırımcı odeyecek dıye. oyle bır melek yatırımcı yok. tam bılmıyorum ama dao da benzer bısıdı oylama olacak projeye fon saglanacak fılandı sanırım dao hacker da aynen benım dedıgım gıbı bırsey yapıp 6mılyon ether almıstı o ondan Cheesy

Sen havadan 60bin lira kazanmak için herkesin fonlayabileceğini düşündüğün bir projeyi sun, zaten melek yatırımcı o işin devamını getirir.

Dolandırmak için proje üretip bunu Akche platformunda fonlamaya açabileceğini düşünmen de baya komik... (projeyi amcaoğlun mu denetleyecek zannediyorsun?)
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
November 01, 2017, 01:44:37 PM

proje biraz garib geldi açıkça bana.Çok büyük hedefleri var.Doğacak bebek doğmadan direk bebek ve çocukluk atlanmış.Siz bir adam doğmasını bekliyorsunuz gibi.
Kısaca yapılmak istenen anladığım kadar ıco çıkaracak firmalara kendi bünyenizde yer verme isteği.Daha adam akıllı token,coin çıkaramayan bizim topluluğun böyle bir işe girişmesi bence
biraz umutsuz vaka gibi.Önce yürümeyi konuşmayı öğrenmeli diye düşünüyorum.
Ethereuma, Waves'e,Neo'ya benzer düşünceler taşısa da daha kat edilecek çok mesafe var.
Hiç kimse kendini kanıtlamamış güven vermemiş bir projeye dahil olmak istemez.
Önce bunu aşmanız lazım.
Yine de cesur bir girişim.
Başarılar dilerim.
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 645

View Profile WWW
November 01, 2017, 01:51:46 PM

havadan 60 bın kazanmak varken nıye ugrasalım obur arkadas la. the dao da boyle bırsey deglmıydı yaw. hacklendı hanı sonra. oyle bır garantı veremezsınız kalan parayı melek yatırımcı odeyecek dıye. oyle bır melek yatırımcı yok. tam bılmıyorum ama dao da benzer bısıdı oylama olacak projeye fon saglanacak fılandı sanırım dao hacker da aynen benım dedıgım gıbı bırsey yapıp 6mılyon ether almıstı o ondan Cheesy

Sen havadan 60bin lira kazanmak için herkesin fonlayabileceğini düşündüğün bir projeyi sun, zaten melek yatırımcı o işin devamını getirir.

Dolandırmak için proje üretip bunu Akche platformunda fonlamaya açabileceğini düşünmen de baya komik... (projeyi amcaoğlun mu denetleyecek zannediyorsun?)

bak sımdı guzel noktaya degındın. oylama ıle olmayacak mı bu kardes  Wink denetleme varsa. oylamanın ne mantıgı var. haa oylamayı kendı aramızda yapacaz dıyorsanız sız kımsınız yaw derım ben Cheesy sız kımsınız benım projemın hayata gecıp gecmeyecegıne karar verıyorsunuz ne sanıyorsunuz kendınızı. ılk yorumlarımda savunur gıbıydım projeyı ama verdıgın cevaplar ıle gıderek azalıyor ve scam bu proje deme noktasına gelıyorum .

[/quote]Dolandırmak için proje üretip bunu Akche platformunda fonlamaya açabileceğini düşünmen de baya komik... (projeyi amcaoğlun mu denetleyecek zannediyorsun?)
[/quote]

demek kı herkes proje oylamaya sunamıyor. demek kı merkezsız degıl. demek kı seffaf degıl. vs vs
mstfprcn
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
November 01, 2017, 01:55:45 PM

cok fazla elestırmek ıstemıyorum ama  cıddı bır proje gıbı dusunup cok basıt cumleler var o yazıda. komık gelıyor.
yatırım ekıbı filan dıyorsun. proje sahıbı vatandas neden sıze gelsın bunu acıklamamıssın. adam projeyı yapmıs dusunmus tasınmıs gel bıze bızede para ver demek gıbı bırsey bu sızınkı. yatırım yapılmaya karar verecek fılan demıssınız buraı en komık olanı. ne yatırımı sorması ayıp. ben sıze proje getırıcem sızde 100 bın tl lık yatırım mı yapacaksınız bana. oyle bırsey yok. dedıgınız waves dex te senın adına senın projen ıcın cuzdan acacaz orda akce alacaklar dıyorsunuz. o projeyı dusunen arkadas waves cuzdan acmayıda bılıyordur herhalde dıye dusunuyorum. sıze ne gerek var. ya ben cok yanlıs anladım ya sız cok yanlıs anlatıyorsunuz projeyı.

Ben bilale anlatır gibi anlatayım:

Senin projen var, getirdin, değerlendirildi, fonlamaya açılacak. Akche şirketi sana 100bin vermeyecek.

Eğer senin projen, Akche ile %40'ı fonlanırsa, kalan yatırımı Melek yatırımcılar yapacak. Senin 100bine ihtiyacın varsa ve bunun için Akche sahipleri 40bin lira destek olmayı kabul ederse, Melek yatırımcılar senin projen için gerekli olan kalan 60 bin lirayı ödeyecek. Üstelik sen o melek yatırımcılardan mentörlük desteği alacaksın, şirket kurma vs. angaryalarla uğraşmayacaksın. Sadece projene odaklanacaksın ve projenin pazarlaması deneyimli kişiler tarafından yapılacak.

Sen ihtiyacın olan 100bini toplayamayabilirsin ama bunun %40'ını toplamayı başarırsan kalanı melek yatırımcı tarafından karşılanacak.

Belki projen büyüdü ve 100binden fazlasına ihtiyaç duydu. O zaman doğrudan melek yatırımcından destek alabileceksin.

ben sımdı bılal olarak soruyorum o zaman. melek yatırımcı kım bıll gates mı. sınırsız parası var herhalde. melek yatırımcı denen gerızekalının yatırım yapacagının garantısını nasıl vereceksınız.  akce ıle %40 topladım ben dıyelım kalanı yanı %40 angut melek yatırımcı alacak  hemı Cheesy

proje getırdım sıze. dex e actık. zınk dıye %40lık cektım hemen bır arkadasımın hesabından. o gerızekalı melek yatırımcı %40 mı verecek sımdı bana Cheesy Cheesy
guldurmeyın allah askına duymussunuz melek yatırımcı dıye bısı Cheesy tobe tobe.

Bi soluklan hele arkadaş,

Sence yukarda yazdıklarını karşılamayacak olsak bu işe girişirmiydik ?

Ukalalığın anlamı yok, yarın ben burda anlaşma yaptığım yatırımcıları açıklayınca ne diyeceksin ?

Serkan Bayar ı tanıdığını düşünüyorum ki sitesinde falan yazılarını okudum, kendisine sor bakalım biz kimiz neyiz neciyiz ?

Sahtekar arıyorsan, scam arıyorsan,dolandırıcı arıyorsan yanlış başlıktasın, ha post kasma derdin varsa forumda binlerce topic var,oralarda takılabilirsin.

Saygılar
onurgozupek
Hero Member

In #Bitcoin me trust

View Profile WWW
November 01, 2017, 01:59:54 PM

demek kı herkes proje oylamaya sunamıyor. demek kı merkezsız degıl. demek kı seffaf degıl. vs vs

Daha proje ortaya çıkmadan işin çakalının türediği ülkede projelerin kontrolsüz fonlamaya açılması mümkün mü sence? Her isteyen projesini platforma soksun, ondan sonra senin gibi uyanıklar çıkıp amcaoğluna dayıkızına fonlatsın, ondan sonra melek yatırımcı para versin. Oldu canım, başka arzun?

Bize scam diye laf ederken kendi ahlaksızlığınızı ortaya koyuyorsunuz, ona şaşırıyorum ben. Sizin gibiler yüzünden kimse Türkiye'den proje çıkartamıyor ve arkasında Türk olan projelere güvenmiyor.

Biz bu algıyı kırmak, Türkiye'den ciddi projelere destek sağlamak için bir fikir ürettik. Tamam eksiklerimiz olduğunu biz de biliyoruz ama biraz fazla tepki vermiyor musunuz? Bize şeffaf değilsiniz diyen adam "ben projemi arkadaşıma fonlatıp kalan 60bini cebe indiririm" diye fikir üretiyor. Bravo...
mstfprcn
Hero Member

View Profile
November 01, 2017, 02:02:51 PM

proje biraz garib geldi açıkça bana.Çok büyük hedefleri var.Doğacak bebek doğmadan direk bebek ve çocukluk atlanmış.Siz bir adam doğmasını bekliyorsunuz gibi.
Kısaca yapılmak istenen anladığım kadar ıco çıkaracak firmalara kendi bünyenizde yer verme isteği.Daha adam akıllı token,coin çıkaramayan bizim topluluğun böyle bir işe girişmesi bence
biraz umutsuz vaka gibi.Önce yürümeyi konuşmayı öğrenmeli diye düşünüyorum.
Ethereuma, Waves'e,Neo'ya benzer düşünceler taşısa da daha kat edilecek çok mesafe var.
Hiç kimse kendini kanıtlamamış güven vermemiş bir projeye dahil olmak istemez.
Önce bunu aşmanız lazım.
Yine de cesur bir girişim.
Başarılar dilerim.

aslında ico olarak değerlendirmemiz gerek, her türlü projeye açık bir platform, gelen ilk proje mesela tarımsal üretimle alakalı idi,

ico yapmıyoruz, duyuru yapıyoruz, hep beraber sizlerden gelen geribildirimlerle eksikliklerimizi not alıyoruz, birlikte güzel bir değer yaratmak istiyoruz,

Olumlu olumsuz her türlü eleştiriye açığız. ama bu iyi niyetimiz dahi suistimal ediliyor, neyse zaman en güzel göstergedir,

hayal ettiğimizi yapabilirsek türkiye güzel bir değer kazanacak, yapamazsak ta denedik yapamadık deyip tekrar denemeye devam edeceğiz.

cesaretimiz var, azmimiz var.

gevezelik değil icraat yapmak istiyoruz, akine icraat yapmayıp gevezelik yapanlara inat.

değerli yorumunuz için teşekkürler

saygılar
AztecGoldHero
Hero Member

View Profile WWW
November 01, 2017, 02:03:32 PM

cok fazla elestırmek ıstemıyorum ama  cıddı bır proje gıbı dusunup cok basıt cumleler var o yazıda. komık gelıyor.
yatırım ekıbı filan dıyorsun. proje sahıbı vatandas neden sıze gelsın bunu acıklamamıssın. adam projeyı yapmıs dusunmus tasınmıs gel bıze bızede para ver demek gıbı bırsey bu sızınkı. yatırım yapılmaya karar verecek fılan demıssınız buraı en komık olanı. ne yatırımı sorması ayıp. ben sıze proje getırıcem sızde 100 bın tl lık yatırım mı yapacaksınız bana. oyle bırsey yok. dedıgınız waves dex te senın adına senın projen ıcın cuzdan acacaz orda akce alacaklar dıyorsunuz. o projeyı dusunen arkadas waves cuzdan acmayıda bılıyordur herhalde dıye dusunuyorum. sıze ne gerek var. ya ben cok yanlıs anladım ya sız cok yanlıs anlatıyorsunuz projeyı.

Senin projen var, getirdin, değerlendirildi, fonlamaya açılacak. Akche şirketi sana 100bin vermeyecek.

Eğer senin projen, Akche ile %40'ı fonlanırsa, kalan yatırımı Melek yatırımcılar yapacak. Senin 100bine ihtiyacın varsa ve bunun için Akche sahipleri 40bin lira destek olmayı kabul ederse, Melek yatırımcılar senin projen için gerekli olan kalan 60 bin lirayı ödeyecek. Üstelik sen o melek yatırımcılardan mentörlük desteği alacaksın, şirket kurma vs. angaryalarla uğraşmayacaksın. Sadece projene odaklanacaksın ve projenin pazarlaması deneyimli kişiler tarafından yapılacak.

Sen ihtiyacın olan 100bini toplayamayabilirsin ama bunun %40'ını toplamayı başarırsan kalanı melek yatırımcı tarafından karşılanacak.

Belki projen büyüdü ve 100binden fazlasına ihtiyaç duydu. O zaman doğrudan melek yatırımcından destek alabileceksin.

ben sımdı bılal olarak soruyorum o zaman. melek yatırımcı kım bıll gates mı. sınırsız parası var herhalde. melek yatırımcı denen gerızekalının yatırım yapacagının garantısını nasıl vereceksınız.  akce ıle %40 topladım ben dıyelım kalanı yanı %40 angut melek yatırımcı alacak  hemı Cheesy

proje getırdım sıze. dex e actık. zınk dıye %40lık cektım hemen bır arkadasımın hesabından. o gerızekalı melek yatırımcı %40 mı verecek sımdı bana Cheesy Cheesy
guldurmeyın allah askına duymussunuz melek yatırımcı dıye bısı Cheesy tobe tobe.

Ukalalığın anlamı yok, yarın ben burda anlaşma yaptığım yatırımcıları açıklayınca ne diyeceksin ?

Serkan Bayar ı tanıdığını düşünüyorum ki sitesinde falan yazılarını okudum, kendisine sor bakalım biz kimiz neyiz neciyiz ?

Sahtekar arıyorsan, scam arıyorsan,dolandırıcı arıyorsan yanlış başlıktasın, ha post kasma derdin varsa forumda binlerce topic var,oralarda takılabilirsin.

Saygılar

saygılar deyınce saygılı olunmuyor yaw. bak musterı kaybedıyorsun. elestırıye acık degılsenız elestırılere laf sokmaya calısmadan cevap veremeyeceksenız hıc bulasmayın dostum beceremezsınız o ısı sız. proje ne kadar ıyı olsa da olmaz o. daha klavyede kendınızı tutamıyorsunuz cıddı cıddı anlasma yapmaya kalktıgınızda nasıl olacak o ıs.

cıddı bır ıs yapacagınızı mıllete fon saglayacagınızı soyleyıp burda lıselı gıbı cevap veremezsınız ınsanlara Wink

benım ne haddıme ama 2 ıncı kısısın sanırım olaya dahıl olan ve bu testten gectıgınızı soyleyemeyecegım.
onurgozupek
Hero Member

In #Bitcoin me trust

View Profile WWW
November 01, 2017, 02:08:54 PM

saygılar deyınce saygılı olunmuyor yaw. bak musterı kaybedıyorsun. elestırıye acık degılsenız elestırılere laf sokmaya calısmadan cevap veremeyeceksenız hıc bulasmayın dostum beceremezsınız o ısı sız. proje ne kadar ıyı olsa da olmaz o. daha klavyede kendınızı tutamıyorsunuz cıddı cıddı anlasma yapmaya kalktıgınızda nasıl olacak o ıs.

cıddı bır ıs yapacagınızı mıllete fon saglayacagınızı soyleyıp burda lıselı gıbı cevap veremezsınız ınsanlara Wink

benım ne haddıme ama 2 ıncı kısısın sanırım olaya dahıl olan ve bu testten gectıgınızı soyleyemeyecegım.

Pardon, biz diğer mesajları da sen yazdın zannetmiştik. Kuzenin yazdıysa sorun yok.

Eleştiriye açığız, ama kendi yapacağı sahtekarlığı anlatıp bizi eleştirmene cevap vermeyip ne yapalım?

Ben olayın detaylarını anlatmaya çalışıyorum sen işi kötülemeye uğraşıyorsun. Klavyede kendinizi tutun diyorsun ama kendin klavyede hangi harfe bastığını bile bilmiyorsun.

Ayrıca, burada biz kimseye hakaret etmemişken bizi bu yönde yermene de sessiz kalamayız.
AztecGoldHero
Hero Member

View Profile WWW
November 01, 2017, 02:09:53 PM

Daha proje ortaya çıkmadan işin çakalının türediği ülkede projelerin kontrolsüz fonlamaya açılması mümkün mü sence? Her isteyen projesini platforma soksun, ondan sonra senin gibi uyanıklar çıkıp amcaoğluna dayıkızına fonlatsın, ondan sonra melek yatırımcı para versin. Oldu canım, başka arzun?

Bize scam diye laf ederken kendi ahlaksızlığınızı ortaya koyuyorsunuz, ona şaşırıyorum ben. Sizin gibiler yüzünden kimse Türkiye'den proje çıkartamıyor ve arkasında Türk olan projelere güvenmiyor.

Biz bu algıyı kırmak, Türkiye'den ciddi projelere destek sağlamak için bir fikir ürettik. Tamam eksiklerimiz olduğunu biz de biliyoruz ama biraz fazla tepki vermiyor musunuz? Bize şeffaf değilsiniz diyen adam "ben projemi arkadaşıma fonlatıp kalan 60bini cebe indiririm" diye fikir üretiyor. Bravo...

1- ben hala scam demedım. hala bırseyler olması ıcın ugrasıyorum sızın adınıza. elestırı yaparak.
2- ısın cakalı dao hacker yaptı ve turk degıldı o cakallar sadece turklerde yok. yabancı cakallar da teknık bılgıde var bızım turklerde en azından teknık bılgı yok yanı turk cakallardan o kadar korkmanıza gerek yok. globale acılacaz dıyorsunuz ya hanı. cakal surusu sarar platformu farkına varmazsınız kı farkında bıle degılsınız olayın gordugum kadarı ıle.
3-tum bunları dusunemeden projeye en azından duyuruya cıkıyorsanız zaten hatadır bu. iş yapacaksınız polyanna olmanın alemı yok. cakallık yapacagımızdan degıl ama ıs yapacaksan sana cakallık yapacakları dusunmuyorsan batarsın dostum.
4- sıze boyle boyle olursa ne olur dedım. verdıgınız cevap lıselı ergen cevabı oldu. cıkıp evet onu dusunduk onun ıcın soyle bırsey yapmayı dusunuyoruz demenızı beklerdım. malesef sınıfta kaldınız burda.
mstfprcn
Hero Member

View Profile
November 01, 2017, 02:10:30 PM

Saygılar

Yazdığımı postalamadan önce 3 kere okuyorum merak buyurmayınız, yukarıda yazdığım cevapta saygısızlık içeren bir husus olduğunu düşünmüyorum.Eleştirelerin her türlüsüne açığız, sizin yaptığınız eleştiri değil ama...

dinime küfreden müslüman olsa derler ya hani o hesap.

Bizim testten geçip geçmediğimize de bi zahmet siz değil insanlar karar verir.

Bizim ne olduğumuz kim olduğumuz ne olduğumuz belli, adresimiz telefonumuz.

Daha ne kadar şeffaf olunabilir onuda bilmiyorum açıkçası.

Sizden daha sertlerini karmenali nickli arkadaşta yazdı, bak bakalım ona verilen cevaplara,

Kednisini davet ettik karşılıklı oturup konuşacağız, dinleyeceğiz anlatacağız, yazışarak birbirimize anlatamadığımız konuları münazara edeceğiz.

Ama sizinle konuşabileceğimiz bir husus bile yok.

Saygılar
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
November 01, 2017, 04:14:39 PM

Arkadaşlar,

Basitçe Akche Platformunu sunum yaptım, umarım açıklayıcı olur, kafanıza takılan, eksik gördüğünüz, anlamadığınız noktaları paylaşırsanız çok sevinirim.

Saygılar

Hocam nacizane eleştirim şu yazının altındaki kırmızı işaretler ne ya 😊Word kullanmayı bilen birine yaptırsaydınız. Bana bu hareketiniz çok amatörce geldi. Böyle küçük detayları gözden kaçırmayın lütfen 😉

mstfprcn
Hero Member

View Profile
November 01, 2017, 04:26:51 PM

Arkadaşlar,

Basitçe Akche Platformunu sunum yaptım, umarım açıklayıcı olur, kafanıza takılan, eksik gördüğünüz, anlamadığınız noktaları paylaşırsanız çok sevinirim.

Saygılar

Hocam nacizane eleştirim şu yazının altındaki kırmızı işaretler ne ya 😊Word kullanmayı bilen birine yaptırsaydınız. Bana bu hareketiniz çok amatörce geldi. Böyle küçük detayları gözden kaçırmayın lütfen 😉

Smiley valla whitepaper okumaya üşenen arkadaşlar için özet olsun diye ofiste yaptım, rahatsız ettiyse eyvallah Smiley yarın düzeltirim Smiley
belhanda
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
November 01, 2017, 05:38:30 PM

benim anlamadığım bi şey var. erc20 tokenlerini türk borsaları ekleyemiyor demişsiniz ama waves tabanlı bi tokeni ekleyebilecekler mi?
mstfprcn
Hero Member

View Profile
November 01, 2017, 07:42:52 PM

benim anlamadığım bi şey var. erc20 tokenlerini türk borsaları ekleyemiyor demişsiniz ama waves tabanlı bi tokeni ekleyebilecekler mi?

Erc20 token ını çıkardık,borsaya ekleyemedik, o token nasıl alınıp satılacak ?

Waves tokenı en azından dex te rahatlıkla alınıp satılabilir durumda,yakında gerçekleşecek tl geçidi ile tl ile de alım satım mümkün olacağı için waves üzerinden ilerledik.
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
November 01, 2017, 07:45:44 PM

Waves tokenı en azından dex te rahatlıkla alınıp satılabilir durumda,yakında gerçekleşecek tl geçidi ile tl ile de alım satım mümkün olacağı için waves üzerinden ilerledik.

hocam ethdelta contratı kaydeedince halloluyor o olay siz o kısmı halledersiniz bence!
belhanda
Full Member

View Profile
November 01, 2017, 07:48:51 PM

hocam ethdelta contratı kaydeedince halloluyor o olay siz o kısmı halledersiniz bence!
aynen dandik airdroplar bile etherdeltaya giriyor aşırı basit bi şey. sizde çok rahat yaparsınız bunu. kendi borsanızada waves tokeni eklemeniz aşırı zor
onurgozupek
Hero Member

In #Bitcoin me trust

View Profile WWW
November 01, 2017, 08:09:12 PM

Arkadaşlar, Etherdelta'dan TL ile nasıl alım yapacaksınız? Ama Waves platformdan kasım sonu itibarıyla Digilira arageçidi sayesinde TL ile alım yapabileceksiniz
belhanda
Full Member

View Profile
November 01, 2017, 08:11:17 PM

Arkadaşlar, Etherdelta'dan TL ile nasıl alım yapacaksınız? Ama Waves platformdan kasım sonu itibarıyla Digilira arageçidi sayesinde TL ile alım yapabileceksiniz

o zaman erc20 olmamasının sebebine borsa demeyelim hocam. tl ile alamayacağımız için waves tokeni yaptık diyin.
onurgozupek
Hero Member

In #Bitcoin me trust

View Profile WWW
November 01, 2017, 08:12:54 PM

aynen dandik airdroplar bile etherdeltaya giriyor aşırı basit bi şey. sizde çok rahat yaparsınız bunu. kendi borsanızada waves tokeni eklemeniz aşırı zor

Etherdelta'ya girmek için bir şey yapmanıza gerek yok, ERC20 Token'ı olmanız yeterli Smiley
onurgozupek
Hero Member

In #Bitcoin me trust

View Profile WWW
November 01, 2017, 08:17:39 PM

o zaman erc20 olmamasının sebebine borsa demeyelim hocam. tl ile alamayacağımız için waves tokeni yaptık diyin.

ERC20'yi borsalar kabul etseydi, TL ile alım sorunu olmayacaktı Smiley O yüzden ERC20 olmamasının sebebi borsaların bizi kabul etmemesi. Yoksa borsalar kötü ya da ERC20 kötü demedik. Ha bir tek, ERC20'yi günlük hayatta kullanmak zor, mobil cüzdan yok demiştim. Bir arkadaş Çin üretimi kapalı kaynaklı imToken'ı önermişti. imToken'ı ben kullanmıyorken, size kullanın diyemem. ERC20'yi tercih etmeme nedenlerimizden biri de buydu.

Waves'in sanki başka bir cüzdanı mı var diyen de olmuştu. Evet haklı, ama Waves cüzdanı en azından Waves ekibi tarafından açık kaynaklı olarak geliştirilmiş ve platforma tam uyumlu...

Neyse, yavaş yavaş anlaşacağız. Bir şeyi 40 kere söylersen olurmuş derler. Biz 400 kere anlatacağız belki ama birilerini sorması, iletişim kurma çabası bizim için olumlu bir gelişme...
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 »
  Print  

Jump to: