Bitcoin Forum
June 22, 2024, 12:05:08 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 »
  Print  
Author Topic: [ANN][BOUNTY] Akche Projesi - Akche, Türkiye'nin Dijital Parası  (Read 24050 times)
unreal41
Member
**

Activity: 910
Merit: 10

View Profile
November 16, 2017, 10:24:39 PM

Keşke bu proje geçen sene de olabilseydi. Oraya buraya salak salak saçma coinlere (edinar, coinspace) yatırım yapmamış olsaydım. Hiçbir bilgi olmayınca inanmak çok kolay çünkü. Bu devirde en zor şey güven. Akche tutar veya tutmaz. Yeterki başında bu ekip olsun. Ben ekip için girdim. Ekibe güvenim sonsuz. İnşallah çok güzel şeyler olacak. Hele bir de ortaya güzel projeler çıkar ve desfek gçrürse daha da önü açılır. Tek eksiğimiz bence global olup olmaması. Yerli kalınmaması gerek bence. Acaba yurtdışı için de çalışmamız var mı?

Öncelikle geçmiş olsun.. Akche’deki olsu farklı kimin kim olduğu belli, isimleri cisimleri belli proje ekindeki insanlar bitcointalk’tan ve whatsapp grubumuzdan tandığımız şahıslar bu bana güven veriyor. Bilgi ve birikim sahibi olan kişilere birde melek yatırımcı eklenmesi çok iyi olmuş zamanla daha büyük yatırımcılarda çelebileceğini düşünüyorum. Zamanla yurt dışına açılacak waves platfromdan da bağımsız olacaklar.
unreal41
Member
**

Activity: 910

View Profile
November 16, 2017, 10:29:22 PM

Arkadaşlar, e-bültendeki hata giderildi ve e-bülten bounty katılımı tekrardan açıldı.

Kayıt olmayı unutmayın!

Sayın Kübra dam mesaj attım  ama geri dönüş olmadı,   mesajlarınıza bakabildiniz mi acaba

Kusura bakmayın ama bana mesaj atmamıştınız. Atıan mesajlara cevap vermeme gibi bir durumum yok çünkü. Başka bir yere mesaj atmışsınız, talep ettiğiniz şekilde waves adresiniz değiştirildi listede. Teşekkürler.

Mailing list problemini ben rapor etmiştim şimdi çalışıyor mailimi ekledim teşekkür ederiz iyi çalışmalar  Smiley
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
November 16, 2017, 11:28:37 PM

Keşke bu proje geçen sene de olabilseydi. Oraya buraya salak salak saçma coinlere (edinar, coinspace) yatırım yapmamış olsaydım. Hiçbir bilgi olmayınca inanmak çok kolay çünkü. Bu devirde en zor şey güven. Akche tutar veya tutmaz. Yeterki başında bu ekip olsun. Ben ekip için girdim. Ekibe güvenim sonsuz. İnşallah çok güzel şeyler olacak. Hele bir de ortaya güzel projeler çıkar ve desfek gçrürse daha da önü açılır. Tek eksiğimiz bence global olup olmaması. Yerli kalınmaması gerek bence. Acaba yurtdışı için de çalışmamız var mı?

Bahsettiğiniz coinler yüzünden (ki coinspace in coin i bile yok ortada) insanlar korkuyor. Yazıklar olsun onlara insanımızı resmen soğuttular bu ortamdan. Ama bu sayede neyin ne olduğunu görmüş oldunuz sağlık olsun. Ben de ilk Edinar zımbırtısı ile tanışmıştım mesela blockchain ile. O yüzden şuan Akche'ye güvenim var. Kim çakal kim işini yapıyor anlıyoruz artık.  Böyle bir ekip ile güveni hissediyor insan. Bence başarısız olunsa bile ki olmayacaktır canları sağolsun uğraştılar en azından diyebileceğim insanlar var bu takımda.

Coinspace ağır dolandırıcılık zaten hocam keşke coinmarketcap dan falan kontrol etseydiniz. Adamlar yanlış hatırlamıyorsam bitcoinin hemen altına market hacmi falan koymuşlardı.
georgemamat
Member
**

Activity: 476
Merit: 75

View Profile
November 17, 2017, 01:26:06 AM

Hayırlısı olsun proje sahiplerine, Proje giderek daha çok ilgi çekeceğe benziyor. İmza için de katılımcı sayısı diğer kampanyalar bittikçe bence artacaktır.
onurgozupek
Hero Member

Activity: 1306
Merit: 593

In #Bitcoin me trust

View Profile WWW
November 17, 2017, 05:53:36 AM

Akche projesi, çoğunlukla bilinen bir ekip tarafından yönetilen bir proje. Sürekli çalışıyoruz. Yeni web sitesi, yeni whitepaper, proje toplama yöntemleri, projelere ulaşabilmek ve Akche'yi girişimcilere tanışabilmek için yapılacak işler vs vs...

Hem projeyi hem de Türkiye'deki dijital para algısını geliştirmek için çalışıyoruz. Forumda duyurusunu yaptığımızdan beri gelen tepkileri, uyarıları, eleştirileri tek tek not alıyor ve inceliyoruz. Biz bu projeye bir kaç aylık ya da bir dönemlik olarak bakmıyoruz. Akche, Türkiye'de dijital para kullanımını bakkala, kasaba, manava kadar yaygınlaştırabilecek büyüklükte bir proje. Böyle olması için Whitepaper'da adı geçen/geçmeyen onlarca insan harıl harıl çalışıyor.

Soru sormaktan, sorgulamaktan çekinmeyin. Biz sık sık proje ile ilgili bildirim yapmaya çalışıyoruz. Özellikle Telegram grubundan gelen sorulara mümkün olduğu kadar hızlı bir şekilde yanıt vermeye çalışıyoruz. Siz de aklınıza takılan soruları paylaşabilir, yapacağımızı söylediğimiz bir şeyi yapmadığımızda (sözümüzde durmadığımızda) bizden hesap sorabilirsiniz.

Ekip olarak tek bir ricamız var: Akche'yi, ponzi, scam, saadet zinciri, titan vs. saçma sapan oluşumlarla yan yana getirmeyin. Proje ekibinin belki de en büyük hassasiyeti, atılan her adımın hesabını verebilmektir...
aL-Pi
Newbie
*

Activity: 16
Merit: 0

View Profile
November 17, 2017, 09:11:54 AM

Detayları öğrenmek adına tüm sayfaları okudum, uzun vadede iyi işler çıkacağı ümidini taşıyorum.
Sorulara vermiş olduğunuz sabırlı ve açıklayıcı cevaplarınız için ekibi gerçekten kutluyorum.

** Uzun süreden beri Guest şekilde formu takip ediyordum,neden üye olmadığımı bilmiyorum. Grin Neyse Akche bahanesiyle üye de olduk.. Smiley 
Crypto Koala
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile WWW
November 17, 2017, 11:27:01 AM

Mail bülten sorunu giderilmiş, sayfanın altından üye oldum. Twitter hesabı biraz pasif mi kaldı, yapılan çalışmaları adım adım paylaşmanız gerekmez mi?

bitcoincitr
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 251

View Profile
November 17, 2017, 11:38:59 AM

Öyle ya da böyle Türk projesi, bizden her türlü destek görür.
smdkm
Newbie
*

Activity: 34

View Profile
November 17, 2017, 03:41:57 PM

Hayırlı uğurlu olsun. Allah utandırmasın. Destek olacağız artık..
ankara44
Member
**

Activity: 434
Merit: 14

View Profile
November 17, 2017, 04:17:45 PM

Evet bu projeye bizden tam destek. Başarılı olmasını temenni ediyorum. Ekibin bunu başaracağına da inanıyorum.
Cptdeniz
Member
**

Activity: 195

View Profile
November 17, 2017, 04:40:30 PM

Öncelikle geçmiş olsun.. Akche’deki olsu farklı kimin kim olduğu belli, isimleri cisimleri belli proje ekindeki insanlar bitcointalk’tan ve whatsapp grubumuzdan tandığımız şahıslar bu bana güven veriyor. Bilgi ve birikim sahibi olan kişilere birde melek yatırımcı eklenmesi çok iyi olmuş zamanla daha büyük yatırımcılarda çelebileceğini düşünüyorum. Zamanla yurt dışına açılacak waves platfromdan da bağımsız olacaklar.

Aynen işte amacımız para kazanmaktı ne olduğunu bilmiyorduk. İnsanları tanımıyorduk. Keşke o zamanlar olsaydı da paramızı böyle şeylere yatırsaydık. Güven olan bir ekibe güven olan bir projeye.  Akche dğer şeylerle kıyaslanamaz bile. Amaç bambaşka hedef bambaşka. Neyse yapacak bir şey yok. Giden ditti. Elimizdekinin değerini bilelim . Alcheyi yaygınlaştıralım tanıtalım. Amacını anlatalım. Yapabileceğimiz şeyler bunlar. Türk işi olunca herkes ponzi monzi sanıyor. Milletin ağzı yandığı için türk işi her şeyi bı tarz şeyler sanıyorşar. Bunun böylr olmadığını anlatalım

MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
November 17, 2017, 06:14:36 PM

Başarılar dilerim.

Aşağıdaki görselde virgül ve nokta yanlış ve hatta tutarsız kullanılmış. Eğer toplam Akche yaklaşık 79 milyon ise, 100 kullanıcı hedefleniyor, 1923 TL değerle çıkıyor ki 1 Etherden daha fazla ediyor. Eğer 100 bin kişi kullanıcı hedefleniyorsa 1 proje hedefleniyor görsele göre. Türkçede ondalık işareti olarak virgülü, kümeleme işareti olarak noktayı kullanıyoruz.

Rakamsal anlam yüklemeniz çok hoşuma gitti bu arada. Bol şans Smiley

panteraforlife
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
November 17, 2017, 06:24:15 PM

Sırf Türk olduğu için destek olduğum bir proje, ne kadar Waves tabanlı olmasını eleştirsek ve ekip üyeleri mesleğinin dışına kaçsada biz Türkler olarak bir yerden başlamak zorundaydık. Yabancı projelerde takım üyesi olarak gösterilen kişilerin bile fotoğraflarının başka yerlerden toplandığını öğreniyoruz.
BitSharke135
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 252

View Profile
November 17, 2017, 06:36:23 PM

Bende en başından beri projeyi destekleyenlerden biriyim fakat destekliyor oluşumun tek sebebi projenin Türkler tarafından gerçekleştiriliyor oluşudur. Onlar ilk adımı attılar devamını getirmek bize düşer, zamanla daha iyi projeler geliştirilerek, daha iyi reklam çalışmaları yaparak, lokalden genele yayılacağız.
Baser
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 280

View Profile
November 17, 2017, 07:54:59 PM
Last edit: November 17, 2017, 08:06:59 PM by Baser

Hocam Asset İd ANN BOUNTY ilk sayfaya koysanız. İd ile aramayla ilgili bilgilendirici bir yazı güzel olur.

Edit : İsteği düzelttim Mert Hocam Smiley
MrtShn
Newbie
*

Activity: 21

View Profile
November 17, 2017, 08:01:56 PM
Last edit: November 17, 2017, 08:22:56 PM by MrtShn

Hocam Asset İd ilk sayfaya koysanız. İd ile aramayla ilgili bilgilendirici bir yazı güzel olur.

Ana Sayfada kayan yazı şeklinde var, hem güncel fiyatı hem de Waves Asset ID si

Akche Waves Asset Adresi
Dor84kmFtyHfTyEdmXoA3DRGGM7PEZEWBvKVfQU3ZqUH

https://hizliresim.com/lbpbaE
sahinkod
Member
**

Activity: 119

View Profile
November 17, 2017, 11:11:10 PM

Güzel bir projeye benziyor,inşallah başarı ile sonuçlanır,yatırımlarımızla da destekleriz.
Kyyz
Newbie
*

Activity: 54

View Profile
November 18, 2017, 11:31:05 AM

Projenin başarıya ulaşmasını dilerim. Başarınız ile birlikte gerek yazılımcılar gerekse de yatırımcılar bu tarz projelere daha çok ilgi gösterecektir. Bu ilginin sonucunda daha fazla milli proje üretilecektir. Yolunuz açık şansınız bol olsun.
afmfk
Member
**

Activity: 271
Merit: 12

XMONETA ICO

View Profile
November 18, 2017, 12:04:30 PM

Bu projenin başarılı olması halinde kripto dünyasında Türk menşeli ve somut projelerin peşi sıra geleceğine inanıyorum. Bu sebeple de akçeye desteğimiz tam.

AKCHE
Newbie
*

Activity: 56

View Profile WWW
November 18, 2017, 01:22:26 PM

Başarılar dilerim.

Aşağıdaki görselde virgül ve nokta yanlış ve hatta tutarsız kullanılmış. Eğer toplam Akche yaklaşık 79 milyon ise, 100 kullanıcı hedefleniyor, 1923 TL değerle çıkıyor ki 1 Etherden daha fazla ediyor. Eğer 100 bin kişi kullanıcı hedefleniyorsa 1 proje hedefleniyor görsele göre. Türkçede ondalık işareti olarak virgülü, kümeleme işareti olarak noktayı kullanıyoruz.

Rakamsal anlam yüklemeniz çok hoşuma gitti bu arada. Bol şans Smiley

https://i.imgur.com/hfBbcgt.png?1

Merhaba, bu hata daha önce düzeltimişti. Sanırım paylaştığınız görsel daha önceden kalma. Yine de hatamızdan ötürü özür dileriz...
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 »
  Print  

Jump to: