Bitcoin Forum
May 03, 2024, 06:26:52 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 »  All
  Print  
Author Topic: Electroneum  (Read 4132 times)
Altcoin Agent
Hero Member

Activity: 798
Merit: 500

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
January 06, 2018, 07:51:50 PM

Bugün güzel değer kazanmış ama bounty konusunda bende çok şikayetlere denk geldim.Birçok katılımcının hala ödüllerini göndermemişler ve herhangi bir açıklama falanda yok konuda.Şimdi değerde kazandı diye  INS gibi düşüşe falan gitmezler inşallah.Tabloyu incelediğimde cidden iyi rakam bekleyen insanlar var

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████████████████████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
It is a common myth that Bitcoin is ruled by a majority of miners. This is not true. Bitcoin miners "vote" on the ordering of transactions, but that's all they do. They can't vote to change the network rules.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714717612
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714717612
Reply with quote  #2

1714717612
Report to moderator
1714717612
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714717612
Reply with quote  #2

1714717612
Report to moderator
Lewan
Member
**

Activity: 1008
Merit: 19

Backed.Finance

View Profile
January 06, 2018, 07:54:32 PM

mobil telefonda mining yapılabilen ilk coinlerden ...

ama ingiliz malı ... sevmiyorum bu herifleri ben
Kulağa fazlasıyla ilginç geliyor getirisi nasıl iyimi ? şuanda kullanılıyormu bilgi verebilirmisin üstad

ayeaye87
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8

View Profile WWW
January 06, 2018, 08:21:46 PM

XIUS ile anlaşma sağladılar ve btc artış trendinde olmasına rağmen 0.08 dolardan 0.13 dolara çıktı. Ben icodan girmiştim şimdiden 13x yaptı. Ancak 1 dolar barajını geçip daha üst seviyelere gelmesi için birkaç büyük borsaya girmesi gerekiyor, bu yönde de çalışmaları devam ediyo bildiğim kadarıyla.

Konuştukları bir kaç borsa var. Binance veya Bittrex gibi bir yere girdikten sonra inşallah daha hızlı ilerleyecektir. Mobil Mining ile ilgili beta testlerine başlıyorlar. Onun dışında Windows için GUI bir wallet çalışmaları da var.

dewildance
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
January 06, 2018, 08:26:20 PM

2 gün içerisinde 7 centten 21 cente fırladı telefon'da mining yapmak dışında diğer coinlerden pek de farkı yok. Mobil mining daha karlı duruma gelirse çok daha fazla değer kazanacaktır diye tahmin ediyorum.
magnific61
Full Member

Activity: 182

View Profile
January 09, 2018, 08:35:27 PM

Valla ben bu coini daha ilk çıktığında 50 dolarımı çöpe atarım diye denemek için almıştım. Bugün o 50 dolar oldu 1200 dolar. Zamanında ETH için milletin söylediklerini hatırlıyorum da fiyatı 10 dolar iken bu coin piyasası uzmanları paranızı çöpe atmayın ethereum çökecek diyorlardı. Ben bu coine güveniyorum ve %240 kar ile bile satmıyorum. Yarın bu para ile ev bile alabilirim diyorum. Bu parayı 3 yıl elimde tutacağım hiç bozmadan. Giderse nihayetinde 50 dolarım gider ama eğer istikbali ETH gibi olursa 6500 ETN 650 bin dolar olur 3 senede. 20 dolardan ETH sattığım gibi bunu da bedavaya satmayacağım. Bu söylediklerimi de yazın bir kenara
Aragorrn
Newbie
*

Activity: 88
Merit: 0

View Profile
January 09, 2018, 08:49:25 PM

1 dolar olmasını bekleyen baya bi kullanıcı var, 0.9 - 1 dolar arası çok fazla satış olacağını düşünüyorum. Benim satış hedefim ise 4-5 dolar civarı.
cacoin
Full Member

Merit: 112

View Profile
January 09, 2018, 09:27:24 PM

Valla ben bu coini daha ilk çıktığında 50 dolarımı çöpe atarım diye denemek için almıştım. Bugün o 50 dolar oldu 1200 dolar. Zamanında ETH için milletin söylediklerini hatırlıyorum da fiyatı 10 dolar iken bu coin piyasası uzmanları paranızı çöpe atmayın ethereum çökecek diyorlardı. Ben bu coine güveniyorum ve %240 kar ile bile satmıyorum. Yarın bu para ile ev bile alabilirim diyorum. Bu parayı 3 yıl elimde tutacağım hiç bozmadan. Giderse nihayetinde 50 dolarım gider ama eğer istikbali ETH gibi olursa 6500 ETN 650 bin dolar olur 3 senede. 20 dolardan ETH sattığım gibi bunu da bedavaya satmayacağım. Bu söylediklerimi de yazın bir kenara

Hocam supply çok yüksek ETN de o yüzden birim fiyat olarak eth e ulaşmasını mümkün görmüyorum ama bende kazandıracağını düşünüyorum ve yatırım yaptım o yüzden.Bu yıl içinde 1 doları görmesi çok zor değil bence bi iki tane borsa haberine bakıyor sadece
ayeaye87
Member
**

View Profile WWW
January 09, 2018, 09:41:59 PM

Hocam supply çok yüksek ETN de o yüzden birim fiyat olarak eth e ulaşmasını mümkün görmüyorum ama bende kazandıracağını düşünüyorum ve yatırım yaptım o yüzden.Bu yıl içinde 1 doları görmesi çok zor değil bence bi iki tane borsa haberine bakıyor sadece

Benim de şahsi fikrim 1000 dolarları görse bile bu kısa sürede olmaz. 1-5 yıl içinde ki hedefleri 1-50 dolar olarak lanse ediliyor. ulaşması zor değil ama kolay da değil. Hemen hemen ilk çıktığı günden beridir takip ediyorum. Takımları başarılı. CEO bilgili ve uzun süredir Crypto piyasasında uğraşan birisi. Takipçileri bayağı var. Sadece Telegram gruplarında 35000 takipçi var. Ve bu düşmeden devam ediyor. Mobil Mining ve GUI Wallet ile beraber sanırım bir iki borsaya daha girecekler. Büyükler için biraz daha zaman olabilir. Belki 2018 2.çeyrek. Şuanda Lique ve hitbtc borsalarında kısa süre içinde olmaları lazım. Diğer Coinlerde yaşadığımız pişmanlıkları yaşamamak adına bunu elimizde tutmamız daha iyi olacak. Hodl  Grin Grin Grin Grin

Bitcoin Acemisi
Full Member

Activity: 206

View Profile
January 10, 2018, 01:36:55 AM

Mobil mining farklı bir proje olmuş yani şahsen bende denemek isterdim mobil mining nasıl işliyor parasındada degilim farklı bir coin oldugu için güzel yerlere gelebilir  Electroneum

_____________________A I T H E O N_____________________       [   JOIN THE WHITELIST   ]
The digital ecosystem simplifying your world through A.I., robotic, and human symbiosis
██ ███     WHITEPAPER     |     TELEGRAM     |     TWITTER     |     INSTAGRAM     ███ ██
freedomforever
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
January 10, 2018, 04:13:02 AM

Şöyle bir grafiğini inceledim de, çıktığından beri 6 Ocak'ta dolar bazında 0,22 seviyelerine çıkarak peak yapmış. Şu an 0,15$ civarlarında. Şu an alım fırsatı. Tabii siz buradaki yorumlara bakıp direkt yatırım yapmayın arkadaşlar.

TheCryptoChaser
Member
**

Activity: 154
Merit: 25

View Profile
January 10, 2018, 09:47:48 AM

2018' e damgasini vuracak olan coinlerden bir tanesi diyebilirim. 20000 tane ETN' nem var. 2018 sonuna kadar hold etmeyi planliyorum.
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
January 10, 2018, 09:51:40 AM

Benim de şahsi fikrim 1000 dolarları görse bile bu kısa sürede olmaz. 1-5 yıl içinde ki hedefleri 1-50 dolar olarak lanse ediliyor. ulaşması zor değil ama kolay da değil. Hemen hemen ilk çıktığı günden beridir takip ediyorum. Takımları başarılı. CEO bilgili ve uzun süredir Crypto piyasasında uğraşan birisi. Takipçileri bayağı var. Sadece Telegram gruplarında 35000 takipçi var. Ve bu düşmeden devam ediyor. Mobil Mining ve GUI Wallet ile beraber sanırım bir iki borsaya daha girecekler. Büyükler için biraz daha zaman olabilir. Belki 2018 2.çeyrek. Şuanda Lique ve hitbtc borsalarında kısa süre içinde olmaları lazım. Diğer Coinlerde yaşadığımız pişmanlıkları yaşamamak adına bunu elimizde tutmamız daha iyi olacak. Hodl  Grin Grin Grin Grin

Şimdi konuşamaya başlayacağım herkes xrp diyecek Smiley . Yükselmesinin önünde 2 en gel var . 1. Hiç koin adedine baktığınız mı lütfen koni adedi ile 1.000 $ ı çarpar mısınız. 50$ diyorsunuz onu da bir çarpın ne kadar yapıyor bir bakın. Mümkün mü ? Size bırakıyorum. 2. husus mobil mining olayı. ya ben ekranı bile kısıyorum ki telefonun şarjı uzun vade gitsin günü bitireyim. Kaldı i mining yapacağım.
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
January 10, 2018, 09:53:11 AM

Mobil mining yaptığı için pek güven duymuyorum.26'cı sıradan giriş yaptı değeri artabilir.

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
ayeaye87
Member
**

View Profile WWW
January 10, 2018, 11:56:30 AM

Şimdi konuşamaya başlayacağım herkes xrp diyecek Smiley . Yükselmesinin önünde 2 en gel var . 1. Hiç koin adedine baktığınız mı lütfen koni adedi ile 1.000 $ ı çarpar mısınız. 50$ diyorsunuz onu da bir çarpın ne kadar yapıyor bir bakın. Mümkün mü ? Size bırakıyorum. 2. husus mobil mining olayı. ya ben ekranı bile kısıyorum ki telefonun şarjı uzun vade gitsin günü bitireyim. Kaldı i mining yapacağım.

Herkes Xrp der tabii Smiley. Şaka bir yana olamaz diye birşey yoktur. Şuanda toplam 4,997,507,466 ETN var. Diğerleri ne kadar süre de piyasa girecek. Kaç yılda olacak onları bir hesaplayın. BTC ilk çıktığında 15000 dolar deseydiniz millet size gülecek yer bulamazdı. Şuanda konuşulan rakamlar daha da uçuk. Toplam da 21,000,000,000 ETN olacak. Bu da yarın olmayacak. Bunun olması yıllarca sürecek. Bundan 10 yıl sonra Piyasa şuanda olanın 100 katı da olabilir. Tamamen bitebilir de. O gün geldiğin de 50$ çarptığınız da acaba piyasa da ne kadarlık yer kaplayacak.? ve o gün bile piyasa da kaç adet olacak. Biliyorsunuz Coin yakma olayı da var. Kaç tane firma bunu yaptı. Bunların yapmayacağını bilemeyiz. Yarın açıklama yaparlar. Biz şu tarihte şu kadar coin satın alıp yakacağız.

50$ adamların orta vade de olan planları. Belki asla şuanda olan fiyattan öteye geçmeyecek. Belki yıl sonunda 10 dolar olacak, bilemem. Ben ilk günden beri takip ediyorum ve güveniyorum. Elimde de epeyce var. Ayrıca Mining de hergün sabit gelen var. Onları da bekletiyorum. Benim için bekletilecek bir coin...

Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
January 10, 2018, 12:12:38 PM

Etn hakında herkes cok on yargılı, telefonda mınıng ısı mı olur seklınde konusuluyor. Dıkkatten kacan sey ıse, zamanla durum evrılecektır. Basta cıktıgında herkes pc'sınde mınıng yapıyordu dımı, suan pcde mınıng yapılıyor mu hayır, ozel aletlerı cıktı. Ozel telefonlar cıkıcaktır bu ısler ıcın ornegın, gıdıp kullandıgın telefonda yapılmıcaktır. Yoksa telefonun rısklı oldugunu dusunuyorum, bıtarafımızda patlar valla:)
ayeaye87
Member
**

View Profile WWW
January 10, 2018, 12:17:24 PM

Mobil mining yaptığı için pek güven duymuyorum.26'cı sıradan giriş yaptı değeri artabilir.

Mobil Mining ile ilgili olarak bir kaç gün içinde beta testleri başlayacaklar idi. Beta test için bende başvurmuştum. Şimdiden ahkam kesmek olmaz daha denemedim. o yüzden şarj veya ısınma gibi sorunları aşmışlar mı. yoksa telefon'u patlatacak kadar zorluyorlar mı bilmiyorum. Ama buda gelecekte şekillenecektir. Stabil ve yapılabilir bir hal alacaktır muhakkak. Biz zaman tanımak lazım.

nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
January 10, 2018, 12:55:08 PM

Ekran kartı ile madenciliği yapılabilen bir coin için mobil madencilik çok mantıklı gelmiyor.
Ekran kartının yüzde kaçı kadar performans verecek. Mobile mining konusunda çok umutlu olmamak lazım

krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
January 10, 2018, 01:36:07 PM

etn benimde uzun vade coinlerimden bir tanesi zaten bir hareket olsa iş işten geçmiş oluyor güncellemeleri yapıldıkça yükselir gider oda ben bugün biraz d daha stokladım unuttum sürpriz yapar umarım hayırlısı diyelim yıl sonuna yakadar bekleyeceğim

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
decano
Full Member

Activity: 316

View Profile
January 10, 2018, 06:29:52 PM

Herşeyi uzun vadeli ala ala nakit kalmadı, satmaya kıyamıyorum.
GiannisTR
Member
**

Activity: 224
Merit: 10

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
January 10, 2018, 07:13:26 PM

Mobil mining gibi yaratıcı bir fikirle geldikleri için hatrı sayılır bir miktar toplamışlar. Ancak teknolojik donanımını nasıl sağlarlar ama dediğiniz gibi telefon ısınması pek takılacak gibi durmuyorlar

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 »  All
  Print  

Jump to: