Bitcoin Forum
May 03, 2024, 10:17:51 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 »  All
  Print  
Author Topic: Electroneum  (Read 4132 times)
foculur
Full Member

Activity: 406
Merit: 158

View Profile
December 14, 2017, 02:55:43 PM

Hiç iş yapmaz dediğimiz proje neler yapıyor vay be. Fiyatı nasıl 0.1 dolara çıktı ben de onu anlayamıyorum bu kadar supply varken, ıcoyu 10a katladı resmen dolar bazında, ilk satanlar. Şimdi biraz dump olmuş haliyle. Ama bountyciler alınca daha çok dump olabilir diye düşünüyorum.
1714731471
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714731471
Reply with quote  #2

1714731471
Report to moderator
Every time a block is mined, a certain amount of BTC (called the subsidy) is created out of thin air and given to the miner. The subsidy halves every four years and will reach 0 in about 130 years.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
ayeaye87
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8

View Profile WWW
December 14, 2017, 04:39:36 PM

Daha Dump tamamlanmadı bence. Yavaş yavaş düşmeye devam edecek. Elimde olan ETNleri çıkardım. şimdi günlük mining ile gelenleri çıkarmaya devam ediyorum. Benim düşüncem 0.03 ve altına kadar düşer. Oralardan özellikle 0.025 seviyesinde tekrardan ETN toplamak. 2018 yılında toparlanıp yukarıya doğru gideceğinden şüphem yok. Ekip boş durmuyor çalışıyor. Ağda yığılmalar var şimdi. Gönderim süreleri bayağı uzadı. Sorun ne tam bilmiyorum. Bugün yanlış birşeyler var ağda.

Total Hash rate ~ 87 Mh / s. 3 tane havuz da olan Hash rate

Nanopool 72 MH / s
Space 29 MH / s
Suprnova 14 MH / s

wpt1wpt1
Sr. Member

Activity: 454
Merit: 300

View Profile
December 14, 2017, 04:44:34 PM

Bounty ödülleri dağıtılmadı ki daha, dağıtılmadan zor biliriz bunun dumplanıp dumplanmayacağını. Ben bountyler dağıtıldıktan sonra fiyatın 3-4 cente kadar düşeceğini düşünüyorum.

THRIVE            ▄█▄
        ▄▄█████
   ▄▄██████████
 ▄███████████▀

████████▀▀▀
████▄▄  ▄▄██▄
▀████████████
  ▀█████████▀
  ▐██████▀▀
  ▐███▄▄▄▄
   ▀▀████
    █████▀▀
    ▀█
THE PREMIUM
DECENTRALIZED
AD MARKETPLACE
███████████████████████████
██████████████▀▀▀▀▀████████
████████████░░░░░░░████████
███████████░░░░▄███████████
███████████░░░░████████████
████████░░░░░░░░░░░████████
████████▄▄▄░░░░▄▄▄█████████
███████████▄▄▄▄████████████
█████░████████▀░░░░▀▀▄█████
█████░░▀▀████░░░░░░░░▄█████
█████▀░░░░░░░░░░░░░░░██████
█████▄░░░░░░░░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░░░░░████████
████████▄░░░░░░░░▄█████████
████▄▀░░░░░░░░▄▄███████████
████▀░░▀███████████████████
████▄░░▄███████████████████
████░░░░██░░░░▀░░░░░░▀█████
████░░░░██░░░░░▄▄▄░░░░▀████
████░░░░██░░░░█████░░░░████
███████████▀▀▀▀▀███████████
███████▀▀░░░░░░░░░▀▀███████
█████▀░░░░░░░░░░░░░░░▀█████
████░░░░░░░░░░░░▄▄░░░░░████
███░░░░░░░░▄▄██▀██░░░░░░███
███░░░░▄███▀▀▄▄███░░░░░░███
███░░░░░░░░▄█████░░░░░░░███
████░░░░░░░█▀░▀██░░░░░░████
█████▄░░░░░░░░░░░░░░░▄█████
███████▄▄░░░░░░░░░▄▄███████
███████████▄▄▄▄▄███████████
█████▄░░░░███████▀░░░▄█████
███████░░░░█████▀░░░░██████
███████░░░░░███▀░░░░░██████
███████░█░░░░█▀░▄░░░░██████
███████░██░░░░░▄█░░░░██████
███████░███░░░▄██░░░░██████
█████▀░░░▀██░▄██▀░░░░▀█████
mehmet312
Full Member

Activity: 378
Merit: 102

View Profile
December 14, 2017, 04:51:32 PM

Benim görüşüm 3-4 centte bile dursa çok iyi, icosu 1 cent icodan alanlar x10dan sattılar resmen dolar bazında. Bountyden gelenler büyük dump yapcaktır diye düşünüyorum. Ne zaman geleceğiyle ilgili bilgisi olan var mı, bountyler henüz dağıtılmadı.
aragom
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 263

View Profile
December 14, 2017, 06:10:11 PM

Benim görüşüm 3-4 centte bile dursa çok iyi, icosu 1 cent icodan alanlar x10dan sattılar resmen dolar bazında. Bountyden gelenler büyük dump yapcaktır diye düşünüyorum. Ne zaman geleceğiyle ilgili bilgisi olan var mı, bountyler henüz dağıtılmadı.

çok yerde aynı şeyi söyledim.

adamlar hacklenmeye karşı koruyoruz ayağına ico dahil tüm tokenleri kilitlediler.
daha sonra sınırlı sayıda kendileri coini pump ettiler.
şimdi yavaş yavaşkilitleri kaldırıyorlar.
0.001 cent e kadar yolu var. referansdan çok coin dağıttılar çünkü.
ayeaye87
Member
**

View Profile WWW
December 14, 2017, 07:40:35 PM

Şuanda bile hepsini dağıtmıyorlar. Yavaş yavaş dağıtıyorlar. stratejileri güzel. Bir günde fiyatın düşmemesini sağladılar. Bir iki hafta için de hepsini kademeli olarak dağıtacaklar diye okudum.

usmanaga
Full Member

Activity: 168
Merit: 100

View Profile
December 14, 2017, 07:51:59 PM

Bounty dağıtımının tamamı bittikten sonra alım yapmayı düşünüyorum biraz düşük seviyelerden alabilirsem ileride yüksek karlı bir şekilde electroneum satabileceğimi düşünüyorum.Takip edebildiği kadarıyla ekip sıkı bir şekilde çalışıyor.

The Rose Rain
Full Member

Activity: 336

View Profile
December 14, 2017, 08:28:07 PM

adamlar resmen 10 kat kar ettiler icodan sonra. bountyler dağıtılınca ufak bir düşme olabilir fakat güçlenerek çıkar.
beatecoin
Full Member

Activity: 350
Merit: 110

View Profile
December 14, 2017, 08:54:28 PM

Gerçekten şaka gibi, şu projenin borsadaki durumuna bakıyorum da. Hangi mantıkla yatırır insanlar inanamıyorum. ve 10 katına da çıkarmışlar. Hali hazırda bu kadar sağlam projeler varken neden bu anlayamadım.
ayeaye87
Member
**

View Profile WWW
December 14, 2017, 09:13:32 PM

Gerçekten şaka gibi, şu projenin borsadaki durumuna bakıyorum da. Hangi mantıkla yatırır insanlar inanamıyorum. ve 10 katına da çıkarmışlar. Hali hazırda bu kadar sağlam projeler varken neden bu anlayamadım.

Projenin arkası çok sağlam. Birazcık araştırın bence. ilk çıktığında bende mesafeli davrandım. Ama arkasında olan CEO'nun elinde epeyce argüman var bu işler ile ilgili. En basiti Mining işini herkes bıraksa sadece CEO tek başına kalsa yine bu işleri devam edebilir.

ETN'yi bırakın TRON ismini duydunuz mu.? Ben Tronu ilk çıktığı günden beridir takip ediyorum.

5 kat felan yaptı bir kaç günde. Onun projesini okuyanınız oldu mu. Yada ekip kaç kişiden oluşuyor.

Evet proje tabii ki önemli ama ondan daha önemli olan. Eliniz de olan güç ve arkanız da olan destek.

ETN'nin Telegram sayfasında şuanda bile 30.000 kişi var ve hepsi aktif. Mining sayfasında 6000 civarında kişi var.

Size tavsiyem. Dump geçtikten sonra alıp köşeye atın biraz ve 2018 Temmuzu bekleyin.

uzayli
Full Member

Activity: 224

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
December 14, 2017, 10:20:38 PM

Cidden anlam veremediğim bir projeydi, electroneum telefondan mining fikri ile çıkmıştı ortaya ben olmaz tutamaz demiştim aldı başını gitti ya, belki biraz alıp bekleme yapabilirim.

ayeaye87
Member
**

View Profile WWW
December 14, 2017, 11:04:07 PM

2018 temmuz biraz ileri tarih değil mi bu kadar hareketli bir coin için hocam sizce ?

Bu benim kendi yaklaşımım. yanılıyor da olabilirim. Kendimce yaptığım araştırma da bulduğum sonuç bu. Android için topal da olsa bir uygulamaları var. ios için 2018 1.çeyrek deniliyor. Sanırım Windows için adam akıllı bir Wallet da o zaman çıkar. Bunların hepsini üst üste koyunca tarih o zamana kadar uzuyor.

Arada Al Sat imkanları muhakkak verecektir. Ama henüz oturmamış bir gidişatı var. Onları izleyip aradı satıp karlar edilebilir. Bu coinden ben şimdiye kadar hep kar ettim. Bundan sonra nasıl olur, Doğrusunu ancak Allah bilir.

Konu ile alakası olmayacak INS'de iyi çıkış yapacak gibi. Hard Cap yapmasına çok az kaldı. Bütün Bountylerine katıldım ayrıca ico'nun ilk gününde biraz da satın aldım. Bu da çok büyük çıkışlar yapabilir. Ya da umut beslediğimiz diğer büyük icolar gibi 4 koydurup 1 verdirir  Cheesy Cheesy Cheesy

Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
December 15, 2017, 08:26:43 AM

Odul asiri derecede dagitildi onun dumpu saglam olucak asil. Kendimden biliyorum hicbisey beklentim yoktu son 2 hafta gormustum twitterina ve fb'a girdim, 3500 civari etn verilcek bu da baya yuksek eder 20 30 dolar gelse guzel derken bukadar para geliyor:) imzasinda olanlar binlerce alicaklar ve saglam dump olcaktir muhtemelen. Erkenden elden cikabilsem, sonra miktar artirma amacim var ucuzdan alip
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
December 15, 2017, 09:05:50 AM

ben şahsen daha almadım bountyleri ama verselerde uzun vade saklayacağım projesi iyi bir coin bakalım bir türlü sorunlar bitmedi sabredeceğiz sanırım 1 hafta 10 güne verecekler öyle denilmişti

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
cacoin
Full Member

Merit: 112

View Profile
December 15, 2017, 09:11:02 AM

bende bounty dağıtımını bekliyorum fiyat yüksek olduğu için satan çok olacaktır.telegramda yeni üye alamıyorlar gruba 30 bin kişi olabilimiş en fazla.bende diyorum niye sayı artmıyor hep aynı.forumdan takip ettiğim bikaç kişide tavsiye etti.sadece alıp HOLD diyorum
baskanx
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 250

View Profile
December 15, 2017, 09:17:28 AM

Takımla iletişim kurmak zor aşırı sayıda kişi var her saniye 10 kişi mesaj atıyor, bir iki admine yazdım özelden ama cevap yoktu yoğunluktan heralde, neyse sorularımı soramadığım için sonrasında almaktan vazgeçmiştim, sağlam kar edilmiş.
Tatyana1
Newbie
*

Activity: 12
Merit: 0

View Profile
December 15, 2017, 09:44:43 AM

sizin jetonari nasıl alabilirim
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
December 15, 2017, 10:44:31 AM

bount tokenlerı hesaplaramı yatıracak bunlar arkadaşlar, bunu ne zaman yapacaklar bılıyormusunuz maıl adresıyle eslestırıyorlar degılmı bounty yatırmak ıcın aynı maılle kayıt olacagız
ayeaye87
Member
**

View Profile WWW
December 15, 2017, 11:25:20 AM

sizin jetonari nasıl alabilirim

https://www.cryptopia.co.nz/

Buradan satın alabilirsiniz.

goodb
Newbie
*

Activity: 126
Merit: 0

View Profile
December 15, 2017, 01:07:11 PM

Merhaba Arkadaslar bende , 5-6 kh/s ile ETN üretiyorum.. pool larda sorun var, dogru düzgün güvenilir ve verimli bi pool bulamadim..Benim mantigima göre, ragbet baya fazla..Cryptopia da günlük islem hacmi en yüksekler arasinda , zaten onlarda ana yatirimci/ortaklardan biri yanlis bilmiyorsam..biraz biriktirelim bakalim ne civciv mi cikacak kusmu cikacak.. Smiley
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 »  All
  Print  

Jump to: