Bitcoin Forum
May 03, 2024, 11:01:45 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 »  All
  Print  
Author Topic: Electroneum  (Read 4132 times)
kellendil
Hero Member

Activity: 630
Merit: 503

View Profile
November 18, 2017, 12:11:50 PM

Bounty hunterları gayet sevindirdi proje ama yatırım yapılabilmesi için soru işaretleri mevcut herkesin kafasında. Fikir olarak güzel ama uygulama aşamasında problemleri olan bir proje.
1714734105
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714734105
Reply with quote  #2

1714734105
Report to moderator
1714734105
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714734105
Reply with quote  #2

1714734105
Report to moderator
"I'm sure that in 20 years there will either be very large transaction volume or no volume." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
ayeaye87
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8

View Profile WWW
November 18, 2017, 12:44:43 PM

Çok güzel reklam yaptılar. Mining konusunda, daha doğrusu ağlarında henüz daha çok fazla sıkıntı var. havuzların hemen hemen hepsinde ddos saldırıları vardı. Çoğu havuza bağlanmak bile imkansız idi. Gerçi ağın genelinde bu sorun devam ediyor. Toplam güç hiç bir yerde birbirini tutmuyor. GPU ile kazım yapmak bile sorun olurken, Cep telefonu ile yapabilmek bence zordan bile daha zor. İlerisi için bir şey diyemem ama bugünün şartların da şelaleden yukarıya kayık ile çıkmaya benzer. Telefonunuza yazık olur. İlerisi için çok büyük beklentilerim yok ETN ile alakalı ama günlük yükselmeler de kazanç sağlanabilir.

cointerstrike
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
November 24, 2017, 02:00:42 PM

Çok güzel reklam yaptılar. Mining konusunda, daha doğrusu ağlarında henüz daha çok fazla sıkıntı var. havuzların hemen hemen hepsinde ddos saldırıları vardı. Çoğu havuza bağlanmak bile imkansız idi. Gerçi ağın genelinde bu sorun devam ediyor. Toplam güç hiç bir yerde birbirini tutmuyor. GPU ile kazım yapmak bile sorun olurken, Cep telefonu ile yapabilmek bence zordan bile daha zor. İlerisi için bir şey diyemem ama bugünün şartların da şelaleden yukarıya kayık ile çıkmaya benzer. Telefonunuza yazık olur. İlerisi için çok büyük beklentilerim yok ETN ile alakalı ama günlük yükselmeler de kazanç sağlanabilir.

Daha ddos saldırılarını bile çözebilecek sistem kuramadılarsa bu kadar parayı neden topladılar diye merak ediyor insan. Birçok proje gibi en fazla 1-2 yıl umut tacirliği yapıp ortadan yok olacaklar bence.
ForeverFener
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
November 24, 2017, 02:01:50 PM

Bounty hunterları gayet sevindirdi proje ama yatırım yapılabilmesi için soru işaretleri mevcut herkesin kafasında. Fikir olarak güzel ama uygulama aşamasında problemleri olan bir proje.

Beni en çok üzen proje bu oldu çok kararsız kalmıştım katılıp katılmamak konusunda en sonunda yanlış karar verdim ve katılmadım çok güzel para dağıttılar hele şu sıralar kampanyaların çok az para verdiğini düşünecek olursak.  Cry
Rkc Trader
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
November 24, 2017, 02:20:36 PM

Whattomine dan bakınca iş yapar diyorum coin adedine bakınca yapmaz diyorum, kazım yapmayı deneyenler rakamlar aldatıcı diyor. Alım yapmadan önce biraz daha beklemek lazım.

SimonBeCoinin
Sr. Member

Activity: 402

View Profile
November 24, 2017, 06:41:57 PM

Baya ciddi bir anlamda düştü, 5 centten şuan 2.5 cent civarına kadar ciddi bir düşüş yaşadı ancak ben bu projenin çok kaliteli olduğunu biliyorum ve fiyat kesinlikle yükselecektir takip edilmeye değer.
foculur
Full Member

Activity: 406
Merit: 158

View Profile
November 24, 2017, 07:47:08 PM

Siteyi bir açsalar kendine gelir fiyat da bitürlü açmıyorlar daha 1-2 hafta daha açmayacaklar heralde. Hem sıkıntı yok hacklenme falan olmadı diyorlar hem de kaç hafta açmıyorlar, aç siteyi çekelim mew'e atalım arkadaş yani:)
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
November 24, 2017, 08:14:29 PM

Mail ve şifrelerimizi değiştirdik ardından girişin aktif olmadığını görmüştüm. Aralıktan önce site login açılmayacak. İkinci haftası açarlarsa şanslıyız. Android cüzdan da çalışmıyor mining nasıl olacak hiç bilgim yoktur.
aragom
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 263

View Profile
November 24, 2017, 08:46:17 PM

gördüğüm son zamanlardaki en büyük scam bu coin.

her yerde defalarca söylüyorum. bulaşmayın çok üzülürsünüz. çok canlar yakacak bu coin.
ParaHerif
Full Member

Activity: 238
Merit: 102

View Profile
November 24, 2017, 09:01:25 PM

Proje mobilden mining yapmayı planlıyordu. Güzel kazandırdı diye hatırlıyorum ICOsuna girenlere. Bana pek mantıklı gelmemişti açıkcası mobilden mining. O kadar soğutma sistemleri falan kuruluyor mining için telefondan ne derece yapılır merak uyandırıcı açıkcası.
SilverVigilante
Sr. Member

Activity: 361

View Profile
November 24, 2017, 09:39:59 PM

Proje mobilden mining yapmayı planlıyordu. Güzel kazandırdı diye hatırlıyorum ICOsuna girenlere. Bana pek mantıklı gelmemişti açıkcası mobilden mining. O kadar soğutma sistemleri falan kuruluyor mining için telefondan ne derece yapılır merak uyandırıcı açıkcası.

Soğutma sistemini de ona göre ayarlarlardı hocam, düşük işlem yapılırdı önemli olan telefonlarda mining yapılableceğini insanlara göstermekti ancak proje fiyatı düşünce insanalrda ufak bir panik havası oluştu sanki.
Whoisthelorax
Sr. Member

Activity: 370
Merit: 251

View Profile
November 24, 2017, 10:27:41 PM

Piyasaya 26. sıradan girdi. Şu an 5 centte. Alınacak bir coin mi sizce?

Electroneum şuan bir takım sıkıntılarlar uğraşıyor fakat açıklamalara göre üstesinden gelmek üzerelermiş,
mobil cihazlarda mining imkanı sağladığı için tutacağını düşünüyorum şuan ki değeri zaten 3 cent civarı
Bence kesinlikle satın alınabilir.
matrixturk
Full Member

Activity: 476

View Profile
November 24, 2017, 10:39:31 PM

neden ve kim yapıyor bu ddos saldırılarını gerçekten anlamıyorum biri aydınlatırsa sevinirim. Bu şekilde saldırı altında insanlar ağa bağlanamıyor bununla beraber kimseye bir faydasının olmadığını düşünüyorum
exortis1
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
November 24, 2017, 10:41:24 PM

hunterlar odulleri alamadı sanırım bazen bakıyorum hala logın olunamıyor bu kadar zamandır bu ısler duzeltılmelıydı başka dolap çeviriyorlar gibi gelıyor bana
Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
November 24, 2017, 10:43:18 PM

neden ve kim yapıyor bu ddos saldırılarını gerçekten anlamıyorum biri aydınlatırsa sevinirim. Bu şekilde saldırı altında insanlar ağa bağlanamıyor bununla beraber kimseye bir faydasının olmadığını düşünüyorum
Elinde yuzlerce ekran karti olup solo mining yaptiginda poollarin hicbiri calismadiginda  ve digerleri kazamadiginda ne olur sence? Smiley iste butun olay bu .
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
November 24, 2017, 10:52:54 PM

Aslında yapmaya çalıştıkları madenciliği baltaladığı için ister istemez düşmanı çok olur. Bir de adet olarak biraz fazla çıkardılar diye düşünüyorum.
SiiGLe
Full Member

Activity: 161

ICO Live! betterbetting.org

View Profile
November 24, 2017, 11:52:00 PM

Kendileri çıkardıkları bir coin değerinde Çinli şirketler belirler zaten. Uzun vadede küçük yatırımla denenebilir onun dışında tutmaz diye düşünüyorum. Fakat topladıkları desteğinde az miktarda olmadığını unutmayalım

BetterBetting          Betting Currency of the Future
TOKEN SALE  ❱❱  December 15th, 2017
██████████     FACEBOOK     |     TWITTER     |     TELEGRAM     ██████████
funchiestz
Sr. Member

Activity: 1134
Merit: 342

View Profile
November 25, 2017, 12:25:23 AM

Şuan walletlarda bir sıkıntı var sanırsam bountycilere falan veremediler, yatırım konusunda bence telefonda mining işi tutar o yüzden yatırım yapılabilir.
paulk11087
Sr. Member

Activity: 987
Merit: 254

View Profile WWW
November 25, 2017, 12:47:46 AM

Yatırım yapmak bence çok mantıklı çünkü amacı sektörde bir ilk.
Kendi cihazımlada kazım yapmayı deneyeceğim ben ayrıca
coderben
Full Member

Activity: 854
Merit: 113

View Profile
November 25, 2017, 09:56:25 AM

Mail ve şifrelerimizi değiştirdik ardından girişin aktif olmadığını görmüştüm. Aralıktan önce site login açılmayacak. İkinci haftası açarlarsa şanslıyız. Android cüzdan da çalışmıyor mining nasıl olacak hiç bilgim yoktur.
Mail ve cüzdanı değişimini öneriyorlardı ama yapmazsak da bişey olmaz değil mi hocam, ben değişmedim açıkçası sanırım birilerinin mail şifrelerini falan hacklemişler, bir sıkıntı olmadığı sürece değişmeye gerek yok diye düşünüyorum.
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 »  All
  Print  

Jump to: