Bitcoin Forum
May 03, 2024, 05:51:49 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 »  All
  Print  
Author Topic: Electroneum  (Read 4132 times)
ayeaye87
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8

View Profile WWW
January 12, 2018, 07:33:13 AM

Herşeyi uzun vadeli ala ala nakit kalmadı, satmaya kıyamıyorum.

Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin

Valla hepimiz de aynı. Sattıklarımız katlandıkça katlanıyor. İnsan o yüzden satmak istemiyor. Saklamak en güzel iş gibi duruyor şuanda. Bakalım bu iş ne kadar daha sürecek.

1714715509
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714715509
Reply with quote  #2

1714715509
Report to moderator
"There should not be any signed int. If you've found a signed int somewhere, please tell me (within the next 25 years please) and I'll change it to unsigned int." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714715509
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714715509
Reply with quote  #2

1714715509
Report to moderator
unois
Hero Member

Activity: 858
Merit: 500

Taylor - Smart Crypto Trading Assistant

View Profile
January 12, 2018, 08:17:41 AM

Bunun icosuna gireyim gireyim dedim. Hatta bir miktar BTC' yi tam yollayacaktım, bir şey oldu bilgisayarı terketmek zorunda kaldım. Sonra da vazgeçtim. ICO sonrası zaten ico fiyatı altına düşer beklentisiyle durdum. Sonrasında sanırım 15 - 20 katı kar ettirdi. Büyük hezimetlerimden biridir.

TAYLOR
Crypto Trading for Everyone
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
[]
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
January 12, 2018, 09:10:26 AM

Herşeyi uzun vadeli ala ala nakit kalmadı, satmaya kıyamıyorum.

Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin

Valla hepimiz de aynı. Sattıklarımız katlandıkça katlanıyor. İnsan o yüzden satmak istemiyor. Saklamak en güzel iş gibi duruyor şuanda. Bakalım bu iş ne kadar daha sürecek.

Ilk 4-5 ay boyle oluyor da sonra sonra ınadı kırmaya baslıyorsun, daha x2 yapcak ya dur bekle derken ya otekı de x5 yapcak ama o da kacıyor dıyorsun ve bıraz bozuyorsun, cok baglanmamak gerek coınlere oyuzden.
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
January 12, 2018, 09:26:57 AM

Bende bir miktar yatırım yaptım.

Sadece Cryptopia da işlem görmesi yeni borsalara girdiğinde hacminin hızla artacağını düşünmeme sebep oldu.

Farklı borsalar konusunda bir gelişme var mı ?

Telefonda mining sanırım henüz aktif değil ama uygulamasını çok beğendim.

Bitcoin / Ethereum / Monero
pokerjet
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
January 12, 2018, 11:41:36 AM

Electroneum değeri yükselecek coinler arasında. Mining yapılması artı bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Google Storede application indirilir. Sepete dahil ettim, uzun süreli beklemeyi düşünüyorum, 30 kat değerlensin.
tendor
Full Member

Activity: 350
Merit: 102

View Profile
January 12, 2018, 12:33:52 PM

etn degerlendikten sonra guncellemeleri pek takip edemez oldum. ne oldu bu adamlar mobilden mining isini hayata gecirebildiler mi ? zor bu isler zor.
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
January 12, 2018, 12:44:42 PM

Electroneum'un imza kampanyasına katılan oldu mu? Hala bozmayanlar varsa hatırı sayılır bir rakam bırakmış olması lazım.
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
January 12, 2018, 12:49:31 PM

Bounty için hala mail adresi vermeyen kişiler varmış galiba listeye gözgezdirdim de bikaç türk arkadaşa gözüm çarptı.eğer adres vermeyen varsa bounty konusundaki tablodan ismini aratsın ve göndersin yoksa çöpe gidecek ödüller.dadley bugün son gün demişti galiba
bmirror83
Newbie
*

Activity: 100
Merit: 0

View Profile
January 12, 2018, 03:09:20 PM

chttps://bitcointalk.org/index.php?action=post;topic=2373515.0;num_replies=208üzdanını indirmiştim, bitcoin işlem ücretleri çok olunca zaten yatırım az diye bıraktım. coini değerlenebilir.
bravia
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
January 12, 2018, 03:17:02 PM

İlk çıktığında ben pek sıcak bakmıyordum mümkün değil diyordum telefondan mining ama adamlar x16 ile borsada işlem görmeye başlayınca beynimden vuruldum resmen
zdrovie
Full Member

Activity: 420

View Profile
January 27, 2018, 11:30:18 PM

telegram kanalında bu duyuruyu paylaşmışlar
Hi Everyone,

We are happy to announce that Electroneum will soon be listed on the exchange HitBTC. 

We have listened to our community and recognised that more exchanges are necessary as we continue to grow and aim become the first cryptocurrency to achieve real-world mass adoption.

Since launching at the end of 2017 we have sent shockwaves through the cryptocurrency world by quickly gaining 750,000 users, reaching a c.$700m market cap and giving it’s 120,000 initial contributors up to 2200% returns. Over $513m of ETN has been traded despite only listing on one exchange until now and being live for just over 2 months.

Our strategy is markedly different from other cryptocurrencies. We have developed a unique mobile mining app, which will allow the coin to become accessible to people all over the world. Users in developing countries can earn ETN by running the app in the background. This airdrop of coins will then be acceptable as payment for their phone data and more. Furthermore, the app will soon feature an easy PayPal-style payment gateway, allowing vendors to accept Electroneum at the touch of a button.

With the likes of Xius and Effortel, we have partnerships agreed with multinational telecoms corporations in the developing world to make all this a reality, with more expected in the coming weeks. This strategy enables Electroneum to make cryptocurrency available to tens of millions of new users, making it the first truly mass adopted cryptocurrency.

For you, our community, these developments are made all the more exciting by our listing on HitBTC, where you will have another platform to buy and sell coins.

You have inspired us with your belief in Electroneum and we’re excited to be able to reward your patience. HitBTC is the perfect exchange for us because the team behind it mirror our passion for pushing cryptocurrency to the next level.

Integration is underway and we will keep you up to date with this and more exchanges in the coming weeks.

Have a good weekend.

Richard Ells

ileriki zamanlar için baya heyecan verici gelişmeler var.dahada değerlenir gibi.yılsonuna kadar herkes  1 dolar tahmini yapıyor ama yinede bilemiyorum ne olacağını.bi miktar alıp attım kenara bekletiyorum

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
cemetin54
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile
January 27, 2018, 11:38:55 PM

Bunun imzasındakiler hala alamadılar galiba ödülleri baya bi sıkıntılı olmuştu bu sylon mu deadley mi ne yönetiyordu
Arizona
Full Member

Activity: 264

View Profile
January 27, 2018, 11:41:14 PM

Zaten 1.5 2 ay önce 1 dolara yaklasmıştı 0.96 gördü. Çok saçma bi proje. Telefonla mining olarak çıkıyor gpu mining ile devam ediyor. İlk zamanlar rigimle kazdım cuzdanlarındaki hatalar ve havuzların sürekli patlaması yüzünden kazmayı bıraktım. 2 dolarda olsa 5 dolarda olsa amaçları yok riske girilmez yatırımda yapılmaz
ayeaye87
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8

View Profile WWW
January 28, 2018, 12:26:30 AM

Zaten 1.5 2 ay önce 1 dolara yaklasmıştı 0.96 gördü. Çok saçma bi proje. Telefonla mining olarak çıkıyor gpu mining ile devam ediyor. İlk zamanlar rigimle kazdım cuzdanlarındaki hatalar ve havuzların sürekli patlaması yüzünden kazmayı bıraktım. 2 dolarda olsa 5 dolarda olsa amaçları yok riske girilmez yatırımda yapılmaz

Sanırım aynı coinlerden söz etmiyoruz. Çünkü ETN hiçbir zaman dediğiniz rakamlara yaklaşmadı bile. Maksimum 0.14$ civarında işlem gördü. Ve SAT olarak da 0.00002000 civarında makimum işlem gördü.

ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
January 28, 2018, 02:54:49 AM

Sanırım aynı coinlerden söz etmiyoruz. Çünkü ETN hiçbir zaman dediğiniz rakamlara yaklaşmadı bile. Maksimum 0.14$ civarında işlem gördü. Ve SAT olarak da 0.00002000 civarında makimum işlem gördü.

0.22 leri gördü bi ara.
Arkadaşlar bountyleri bu adamlar aralığın ortasında dağıttılar. Siteye login olup oradaki cüzdana bakılması lazım ama çoğu kişi bilmiyor bunu.
redboxneo
Member
**

Activity: 546
Merit: 10

View Profile
January 28, 2018, 07:38:00 AM

havuz mining problemi, imza ödüllerin dağıtılmaması gibi gecikmeler bunları okuyorum. İşin dikkat çekmek istediğim kısım telefon ile mining bana saçma geliyor. Narin cihazlar bunlar. zorladığınız zaman arıza yapabilir. Laptop da benim için aynı kefe de. ama son mesajlara göre tel mining, pc rig mininge dönmüş. tel miningi kısaca reklam olarak millete satmışlar.
Killermoney35
Full Member

Activity: 490
Merit: 193

View Profile
January 28, 2018, 09:47:22 AM

Bountyler dağıtıldı arkadaşlar bi kısmı Aralık ayında dağıtıldı, dünde Son dağıtımlar yapıldı. Benim ödül daha dün geldi cüzdanıma açıkçası bu kadar dağıtmazlar dedim ama söz verdikleri gibi gönderdiler ödülü. Tüm katılımcılar için kazançlı olduğunu düşünüyorum
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
January 28, 2018, 10:00:21 AM

Ben sosyal medya odullerine katılmıştım maalesef birşey yok, listede adımını da bulamıyordum zaten. Hele sitesine girmek tam ölüm sureklı captcha çıkıyor
Askit2
Hero Member

Activity: 981
Merit: 500

DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize

View Profile
January 29, 2018, 08:44:52 PM

electroneum'un bounty tokenleri daha dağıtılmadı mı ya? inanamıyorum yuh artık. ico biteli ne kadar zaman geçti, token 10-15x fiyatlandı ama halen sosyal medya ödülleri dağıtımladıysa durum fecaat.

▄▄
        ▄█▀▀█▄
      ▄█▀ ▄▄ ▀█▄
      ▀ ▄████▄ ▀
   ▄▀ ▄ ▀████▀ ▄ ▀▄
 ▄▀ ▄███▄ ▀▀ ▄███▄ ▀▄
█  ███████  ███████  █
 ▀▄ ▀███▀ ▄▄ ▀███▀ ▄▀

▀▄ ▀ ▄████▄ ▀ ▄▀
      ▄ ▀████▀ ▄
      ▀█▄ ▀▀ ▄█▀
        ▀█▄▄█▀
          ▀▀
███████████████████████████████████████████████████████████████████
██████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██████████▀▀▀▀▀████▀▀▀▀▀█████▀▀▀▀█████▀▀▀▀▀███████
██████            ▀████████     ████     █████    █████     ███████
██████     ▄▄▄▄▄    ▀██████     █████    ████      ████    ████████
██████     ██████▄    █████     █████    ▀██▀  ▄▄  ▀██▀    ████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████     █   ██   █     █████████
██████     █████▀    ██████     ███████       ████       ██████████
██████     ▀▀▀▀▀    ▄██████     ████████     ██████     ███████████
██████            ▄████████     ████████     ██████     ███████████
██████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██████████▄▄▄▄▄█████████▄▄▄▄██████▄▄▄▄████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████
.DIWtoken.com.
▄██████████████████▄
███       ▀███████
███       █████████
███       █████████
███       █████████
███              ██
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███              ███
███▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███
██████████████████▀

▄██████████████████▄
███████████▀ ███████
█████████▀   ███████
███████▀     ██▀ ███
███ ▀▀       █▄▄████
███          █▀▀▀▀██
███ ▄▄       ███████
██████▄     █▄ ▀███
█████████▄   ███▄███
███████████▄ ███████
▀██████████████████▀

▄██████████████████▄
████████████████████
███████████████▀▀ ██
█████████▀▀     ███
████▀▀     ▄█▀   ███
███▄    ▄██      ███
█████████▀      ▄██
█████████▄     ████
█████████████▄ ▄████
████████████████████
▀██████████████████▀
......SECURITY DECENTRALIZED...
Killermoney35
Full Member

Activity: 490
Merit: 193

View Profile
January 29, 2018, 09:44:23 PM

electroneum'un bounty tokenleri daha dağıtılmadı mı ya? inanamıyorum yuh artık. ico biteli ne kadar zaman geçti, token 10-15x fiyatlandı ama halen sosyal medya ödülleri dağıtımladıysa durum fecaat.

Ödüller dağıtıldı, hala almadıysanız listeyi kontrol edin. Bazı arkadaşlarımız mail göndermeyi unuttuysa ödül almamış olabilir
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 »  All
  Print  

Jump to: