Bitcoin Forum
May 03, 2024, 02:06:28 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 »  All
  Print  
Author Topic: Electroneum  (Read 4132 times)
thenorthblue
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
February 01, 2018, 04:48:29 PM

grafigi kisa vade orta vade ve uzun vadeye cok uygun. Ozellikle kisa vadede vakti olup takip eden guzel kar elde edebilir.

1714745188
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714745188
Reply with quote  #2

1714745188
Report to moderator
1714745188
Hero Member
*

Ignore
1714745188
Reply with quote  #2

1714745188
Report to moderator
1714745188
Hero Member
*

Ignore
1714745188
Reply with quote  #2

1714745188
Report to moderator
"I'm sure that in 20 years there will either be very large transaction volume or no volume." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
ayeaye87
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8

View Profile WWW
February 02, 2018, 05:31:15 AM

Kısa vadede ne kadar etkili olur bilemem. Kendi adıma Orta-Uzun vade yatırım olarak gördüm hep. Belki Kısa vade de bazen al-sat fırsatları verse de, genel de istikrarlı gidiyor.

valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
February 02, 2018, 11:07:16 AM

Electroneum fiyatı 5 centlere kadar geriledi. Bu icosunu kaçıran biri olarak benim için ciddi bir yatırım fırsatı oluşturuyor. Daha fazla iner mi bilemiyorum ama biraz daha bekleyeceğim. 4 cent dolayları güzel alım fırsatı bence.
Zagor Tenay
Member
**

Activity: 196
Merit: 11

View Profile
February 02, 2018, 09:07:22 PM

Biraz daha bekle, 0.03 dolar seviyelerine gelebilir. Yüzde yirmibeş daha fazla coin satın almış olursun. Bu krizler maalesef fırsat oluşurdu. Yeni girenlere önerim alım yapma zamanını iyi seçsinler.
cyrptoturkey
Full Member

Activity: 350
Merit: 106

View Profile
February 02, 2018, 11:23:44 PM

Electroneum fiyatı 5 centlere kadar geriledi. Bu icosunu kaçıran biri olarak benim için ciddi bir yatırım fırsatı oluşturuyor. Daha fazla iner mi bilemiyorum ama biraz daha bekleyeceğim. 4 cent dolayları güzel alım fırsatı bence.

Eğer girdiysen şimdiden bile nerdeyse %50 kardasın demektir.benimde beklentimin yüksek olduğu proje ETN yatırımımı daha önceden yaptım ve en az 3-5 ay dokunmayı düşünmüyorum

$0,072679 USD (7,27%)
0,00000821 BTC (9,73%)
Altcoin Agent
Hero Member

Activity: 798
Merit: 500

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
February 02, 2018, 11:26:33 PM

Çok iyi alım fırsatı vermişti ETN değerlendirenler olmuştur inşallah.Bu düşüşte en çok alım fırsatı gördüğüm coinler kendi chainleri olanlar oldu.özellikle etn,icx,sphtx ve tau dikkatimi çekenler ve elimden geldiğince bi miktarı bunlara ayırdım.piyasa toparlamay başlarsa bu yazdıklarımın çok hızlı kar getireceğini düşünüyorum.işin aslı şuan rasgele girilen bi coin bile eğer shit değilse ileride sağlam kazandırabilir

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████████████████████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
icegeekfresh
Full Member

Activity: 406
Merit: 100

View Profile
February 02, 2018, 11:32:35 PM

Takım baya sağlam hardcap yapmışlardı galiba, geleceğini iyi gördüğüm projelerden biri, onca saçma proje arasından ayrılan coinlerden olduğunu düşünüyorum araştırmakta fayda var.

Aragorrn
Newbie
*

Activity: 88
Merit: 0

View Profile
March 05, 2018, 10:12:57 PM

Mobil madencilik bugün başladı ama fiyatında beklenildiği gibi bir fırlama maalesef olmadı. Artık sağlam bir borsaya girmesini bekliycez. Bu arada Note 4 telefonum ile 12 H/S hızında 5 saatte 0.05 Etn kazdım Cheesy yılda 10 dolar kazanırız artık Huh Telefonda herhangi bir ısınma meydana gelmedi, uygulamadan direkt home tuşuyla çıkınca o arka planda kazıma devam ediyo siz de normal kullanıma devam edebiliyosunuz.
JetToken
Jr. Member
*

Activity: 98
Merit: 1

WWW.OAX.ORG - MARKET INTEGRATION PLATFORM

View Profile
March 05, 2018, 10:22:30 PM

Mobil madencilik bugün başladı ama fiyatında beklenildiği gibi bir fırlama maalesef olmadı. Artık sağlam bir borsaya girmesinin bekliycez. Bu arada Note 4 telefonum ile 12 H/S hızında 5 saatte 0.05 Etn kazdım Cheesy yılda 10 dolar kazanırız artık Huh Telefonda herhangi bir ısınma meydana gelmedi, uygulamadan direkt home tuşuyla çıkınca o arka planda kazıma devam ediyo siz de normal kullanıma devam edebiliyosunuz.

Pil durumu nasıl. Sömürüyor mu yoksa normal mi.? Henüz daha ios için yok ama. Kucoin için hazırlık var. Kısa süre de oraya girecek. Oraya girdiğin de doğal olarak bir Pump olacak. Kaç X Pump yer bilmiyorum ama, iyi gaz alacaktır.

OAX - BRIDGE TO TRADITIONAL FINANCE WORLD
OAX - INTEGRATION OF CRYPTOCURRENCY MARKET
■ oax.org ■ bit.ly/BttANN ■ bit.ly/ActiveBounty ■
Aragorrn
Newbie
*

Activity: 88
Merit: 0

View Profile
March 05, 2018, 10:29:25 PM

5 saatte %20 şarjım gitti ancak bu sürede toplasan 15 dakika anca kullanmışımdır telefonu geri kalan saatte bi köşede durdu öylece.
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
March 05, 2018, 10:54:18 PM

Aylar once aciklama yaptilar. Telefondan madencilik gunumuz teknolojisiyle mumkun degil diye.  Programlarinda sadece simulasyon yapacaklarini duyurdular.  Yani gercekten kazim yapmiyor.  Sadece topluluga katildiginiz icin size para etmeyecek kadar coin gonderiyorlar.  Zaten gercekten madencilik yapsa telefon isinir ve sarji cabucak tuketir.  Minergate programi mesela telefonu gercekten isitiyor ve cabucak sarjini bitiriyor.  Bu adamlarin olayi bu sekilde ses getirecek biseyle piyasaya cikmakti ve nitekim bunu basardilar,  zaten gercekten boyle birsey yapabilecek olsalar coktan buyuk borsalara girmisti.  Sirf bu reklam yuzunden aylardir gundemdeler.  Insanlar er yada gec foyalarini anlayacaklar ve oldugundan daha cok deger verdiklerini goreceklerdir.  Bos vaadlerle tek bir borsada gemilerini yuzduruyorlar. Bakalim nereye kadar bunu yapabilecekler.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
Republicofizmir
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
March 06, 2018, 02:30:39 PM

Genel olarak electroneum scamını desteklemiyorum. Reklam olarak piyasaya bomba gibi düştüler evet. Sonrası için gelecekleri parlak gözükmüyor. Telefon madenciliği olarak çıkan coin ekran kartlarının gazabına uğramış durumda. Sonuç olarak yalan haber ve scam coin genellemesi doğru olur
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
March 06, 2018, 02:37:07 PM

Bir hevesle siteye girdim iphone için uygulama gelmemiş biraz düşündüm de bence apple electroneum uygulamasına izin vermeyebilir, eğer telefonu yoran işlem varsa ki vardır izin çıkmayabilir diye tahmin ediyorum. Mining yapmasına bakılmaksızın bağımsız olarak değerlendirme yapılırsa telefonu aşırı yoracağından dolayı riskli olarak değerlendirebilirler. Ama bu benim görüşüm süreç nasıl işliyor neye izin veriyorlar bilmediğim için kimseyi yanlış yönlendirmeyeyim.
alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
March 06, 2018, 02:46:28 PM

Bu salakların gpu madenciliğini denedim inanılmaz karsız. Telefonla mining yapmaya bile değmez. Binlerce lira verdiğimiz telefonun gözümüzün önünde patlamasını izlemek isteyen mining testleri yapabilir aman diyim uyurken falan açık bırakmayın.

usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
March 06, 2018, 03:14:51 PM

Bu salakların gpu madenciliğini denedim inanılmaz karsız. Telefonla mining yapmaya bile değmez. Binlerce lira verdiğimiz telefonun gözümüzün önünde patlamasını izlemek isteyen mining testleri yapabilir aman diyim uyurken falan açık bırakmayın.

Yukarida yazdigimi okuyun hocam.  Madencilik filan yaptigi yok.  Kendileri acikladi.  Telefonu yormayi birakakin hicbjr islem yapmiyor.  Herhangi bir coinin telegram kampanyasina katilin daha kazanclinolursunuz.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
March 06, 2018, 03:29:14 PM

Ben de YouTube izledim fakat bizim telefonlar birazcık islem yapınca elimizi ısıtıyor. Mining yapmaya başlasak kesin patlar gerek yok bence. Kaliteli telefonu olan bir kişi asla ve asla telefonu ile bu işi yapmaz bence
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
March 06, 2018, 03:35:19 PM

Cep telefonu ile madencilik olayı, pillerin kapasitesinin bu kadar düşük olduğu bir zamanda mümkün değil; zaten arkadaş da aslında madencilik yapmadıklarını, sadece simülasyon olduğunu açıklamış yukarıda.

Gerçi pillerin kapasitesi yüksek olsa da çok büyük risk. Durduk yerde patlayan telefonlar bile varken, kimse arka planda telefonu zorlayan bir uygulamayı çalıştırırken masanın üzerinde ya da cebinde taşıma riskini almamalı. 1000 dolar verdiğiniz telefonu, günde 5-10 cent kazandıracak diye riske atmak ayrı saçma zaten ama ondan önemlisi sağlık var işin içinde.

nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
March 06, 2018, 03:38:39 PM

Genel olarak mobil madencilik yalan olmuş gibi görünüyor. Kendileri son dönemde cryptopianın en hacimli coinlerinden biridir bu arada.  

Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
March 06, 2018, 03:55:11 PM

Mobil madenciliği yanlış anlamışsınız telefonu yorduğu falan yok. İşleyiş şöyle her telefon için bir hashrate belirlemişler. Eğer sizin telefonunuz madencilik için kullanılsaydı bu değeri alırdı diyor. Siz telefonu açık bıraktığınız sürece madencilik devam ediyor. Size sadece hashrate belirlemişler o kadar ortada çalışma durumu falan yok rigler gibi .

Sözümüzü tutalım yaptık diyelim diye yapmışlar. Benim telefona 18h/s verdiler. Bir şey etmiyor yani.

yobit.net is banned from signatures
zenfo
Full Member

Activity: 364
Merit: 100

View Profile
March 07, 2018, 02:09:46 PM

eger durum boyleyse bunun miningle ne ilgisi var. resmen sıçmışlar. yok efendim gucu bu miktar ve biz de size bu miktara oranla pay veriyoruz. resmen milleti kandirdilar. kazim yapmayan bir cihaz icin mining cumlesi kullanmak cok yanlis. millet bunu ogrenince buyuk satis dalgalari gelecektir. elinde tutan varsa satip ciksin bence. mobil mining zaten hic mantikli gelmemisti.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 »  All
  Print  

Jump to: