Bitcoin Forum
May 03, 2024, 11:22:09 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 »  All
  Print  
Author Topic: Electroneum  (Read 4132 times)
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
November 25, 2017, 03:41:58 PM

Burnuma kötü kokular geliyor. Ortada bir şeyler var ama anlayamıyorum. Bazı konular çok muallakta. Pool ların çalışması problemli gibi. Bununla ilgili tatmin edici açıklamada yapılmıyor.
1714735329
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714735329
Reply with quote  #2

1714735329
Report to moderator
If you see garbage posts (off-topic, trolling, spam, no point, etc.), use the "report to moderator" links. All reports are investigated, though you will rarely be contacted about your reports.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714735329
Hero Member
*

Ignore
1714735329
Reply with quote  #2

1714735329
Report to moderator
1714735329
Hero Member
*

Ignore
1714735329
Reply with quote  #2

1714735329
Report to moderator
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
November 26, 2017, 01:59:29 AM

Bunun fiyatı ico fiyatı altına düşerse ben ciddi olarak satın almayı düşünüyorum ama pek düşecek gibi görünmüyor. ICO fiyatı indirimsiz 0.01 USD idi yanlış hatırlamıyorsam. 2-2.5 katı seviyesinde gidip geliyor fiyat. Yeni borsalara dahil olacaktır yakında, o zaman ne olacağını izleyip, göreceğiz.
byzodiac
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
November 26, 2017, 08:40:37 AM

Aralık başında siteyi açabilecekler mi arkadaşlar en son söylenen tarih nedir bilen var mı. Direkt myetherwallet'a çekicem şu siteden bir kurtarayım da electroneumları valla bi çekemedik kaç hafta oldu.
gokhan17
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
November 26, 2017, 09:25:12 AM

Sitenin güvenliği bir anti-hacker grubuna veriyorlarmış, ama durum hala belirsiz bu siteyi neden açmadılar anlamadım 7/24 saldırı olacak değil ya kesin dalavere peşinde bunlarda bountylerin uzerıne yatacaklar herhalde
coderben
Full Member

Activity: 854
Merit: 113

View Profile
November 26, 2017, 10:42:00 AM

Sitenin güvenliği bir anti-hacker grubuna veriyorlarmış, ama durum hala belirsiz bu siteyi neden açmadılar anlamadım 7/24 saldırı olacak değil ya kesin dalavere peşinde bunlarda bountylerin uzerıne yatacaklar herhalde
Hocam böyle yorumlar yapmaya gerek yok bence, bounty'nin üzerine bu şekilde nasıl yatsın adamlar, icodan alanlar herkesin parası orda diye biliyorum. Sadece bountycilerin değil yani. Hackerrank diye bir şirketle anlaşmışlar ki adamlar spotify ve benzer büyük şeylerin de güvenliğinden sorumluymuş, adamlar istese 1 haftada açardı ama 3 gün sonra bir açık kalmış ordan hacklemişler denirse ozaman işleri biter işte, oyüzden temkinli davranıyor öyle kolay değil tamamen kurtulmak bu tarz hack olaylarından, en ufak hatada milyonlar uçar.
dewilboys
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
November 26, 2017, 10:48:57 AM

Ya bunun madenciliğini deneyen var mı aranızda? Basit bir şekilde kendi miner cihazlarını indirip, cüzdanı yazıp start mining diyorum ama ortada kazı mazı yok. Pool dan sorguladım adresimi yine kazmıyor. Bir sorun mu var acaba?
cointerstrike
Full Member

Activity: 350

View Profile
December 01, 2017, 12:06:38 PM

Şikayetler sürekli olarak devam ediyor ve buda benim çok kullanışsız ve işe yaramaz bir proje olduğu düşüncemi destekliyor. Borsaya 10 centlerde çıktı şuan 4 centlerde ve daha da düşecek bana göre.
ayeaye87
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8

View Profile WWW
December 01, 2017, 12:19:22 PM

Ya bunun madenciliğini deneyen var mı aranızda? Basit bir şekilde kendi miner cihazlarını indirip, cüzdanı yazıp start mining diyorum ama ortada kazı mazı yok. Pool dan sorguladım adresimi yine kazmıyor. Bir sorun mu var acaba?

Başka Havuzlar da, başka programlar ile rahatça kazabiliyorsun. Kendi poollarında sıkıntı olabilir.

boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
December 01, 2017, 12:22:56 PM

Bu fiyatlar bile çok iyi etn için.Çünkü supply baya yüksek bildiğim kadarıla.şu problemleri bi çözseler önleri açık marketcapte daha güzel yerlere gelebilir ama bu nasıl bir problemse 1 ay oldu nerdeyse çözemediler üstelik hackerone dan destek almalarına rağmen.vaadettikleri gibi ios uygulamasını piyasaya sürüp şu andaki problemleri de hallederlerse uzun vade çok yüz güldüreceğini düşünüyorum
ayeaye87
Member
**

View Profile WWW
December 01, 2017, 12:28:22 PM

Şikayetler sürekli olarak devam ediyor ve buda benim çok kullanışsız ve işe yaramaz bir proje olduğu düşüncemi destekliyor. Borsaya 10 centlerde çıktı şuan 4 centlerde ve daha da düşecek bana göre.

Takip edebildiğim kadarını söyleyeyim, sadece kendileri tek değil. Havuzlara da saldırılar oluyor. Ben çok fazla denk geldim. ETN havuzları çökuyor. Basit bir Ddos saldırısı da değil. Bir kaç havuz barındıran yerler var. ETN havuzu hariç diğerleri çalışıyor. Sadece ETN havuzuna saldırı oluyor. Ripple'ye Benzer bir yapıları var. İngiltere de kurdukları ve arayıp destek alabileceğiniz bir firmaları var. ETN de aynı resmi firmanın sanal parası. Evet şuanda çok fazla sorunları olan bir Coin ama bu gelecekte de aynı şekil olacağı anlamına gelmez. Benim kendi şahsi yaklaşımım değerinin artacağı yönünde. Ama çok güvendiğimiz projelerin çöp olduğunu gördük zamanın da.

Aralık başında siteyi açabilecekler mi arkadaşlar en son söylenen tarih nedir bilen var mı. Direkt myetherwallet'a çekicem şu siteden bir kurtarayım da electroneumları valla bi çekemedik kaç hafta oldu.

ERC20 coini değil. Myetherwallet'e alamazsınız. Kendi cüzdanı var ancak oraya alabilirsiniz.

bravia
Full Member

Activity: 224

View Profile
December 01, 2017, 01:43:59 PM

Bounty ve ıcosuna katılan arkadaşlar güzel kazandı sonra olanlar otarada saldırı almaya başladı ki bu bana göre demektirki proje güzel iş yapacak ve iş yapmasını istemiyorlar.
cacoin
Full Member

Merit: 112

View Profile
December 01, 2017, 01:48:20 PM

Kazandı belki ama şuan sadece kağıt üstünde kazançları, bildiğim kdadarıyla ne icoya katılanlar nede bountyciler daha coine erişemiyorlar, bu satılanlar nasıl piyasaya girdi onu düşünüyorum, acaba önce doğru çalışıp sonradan mı ddos saldırısına uğradı sistem aklıma başka bişey gelmiyor.bounty e katılanların manager a mail adreslerini atması istenmiş heralde o adreslere gönderilecek coinler.en merak ettiğim coinler arasında şu an marketteki yeri nasıl olacak çok merak ediyorum gerçekten
ayeaye87
Member
**

View Profile WWW
December 01, 2017, 03:20:34 PM

Kazandı belki ama şuan sadece kağıt üstünde kazançları, bildiğim kdadarıyla ne icoya katılanlar nede bountyciler daha coine erişemiyorlar, bu satılanlar nasıl piyasaya girdi onu düşünüyorum, acaba önce doğru çalışıp sonradan mı ddos saldırısına uğradı sistem aklıma başka bişey gelmiyor.bounty e katılanların manager a mail adreslerini atması istenmiş heralde o adreslere gönderilecek coinler.en merak ettiğim coinler arasında şu an marketteki yeri nasıl olacak çok merak ediyorum gerçekten

Şuanda satılanlar Mining ile elde edilenler. İco ve Bounty dağıtıldıktan sonra bir düşüş olur diye düşünüyorum. Şuanda olan Fiyat ona ön hazırlık olabilir. Fiyat 0.046$ civarında şimdi, Bir ara 0.025'e kadar düşmüştü (Bence o seviye çok daha iyi idi. Zorluk seviyesi ve ağda olan çok az kişi vardı Smiley. O gün kazandıklarımı şuanda neredeyse iki katı fiyatına satabiliyorum. Mining açısından bakıyorum, Karlı bir coin. Arkasında olanlar güven veriyor. Kalabalık bir topluluğu da var. Ama sonuç ne olur kimse kestiremez. Herkes olumlu yada olumsuz bir fikir beyan edebilir ancak.

Askit2
Hero Member

Activity: 981
Merit: 500

DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize

View Profile
December 01, 2017, 07:08:16 PM

Durun daha düzgün bir borsaya dahil olmadı henüz. Binance yada eş değeri bir kaç borsaya dahil olsun o aşamadan sonra mining gücü de artacaktır. Orantılı olarak fiyat da artar tabiki. Electroneum' a güveniyorum ben, son yükselişte %20 arttı fiyatı.

▄▄
        ▄█▀▀█▄
      ▄█▀ ▄▄ ▀█▄
      ▀ ▄████▄ ▀
   ▄▀ ▄ ▀████▀ ▄ ▀▄
 ▄▀ ▄███▄ ▀▀ ▄███▄ ▀▄
█  ███████  ███████  █
 ▀▄ ▀███▀ ▄▄ ▀███▀ ▄▀

▀▄ ▀ ▄████▄ ▀ ▄▀
      ▄ ▀████▀ ▄
      ▀█▄ ▀▀ ▄█▀
        ▀█▄▄█▀
          ▀▀
███████████████████████████████████████████████████████████████████
██████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██████████▀▀▀▀▀████▀▀▀▀▀█████▀▀▀▀█████▀▀▀▀▀███████
██████            ▀████████     ████     █████    █████     ███████
██████     ▄▄▄▄▄    ▀██████     █████    ████      ████    ████████
██████     ██████▄    █████     █████    ▀██▀  ▄▄  ▀██▀    ████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████     █   ██   █     █████████
██████     █████▀    ██████     ███████       ████       ██████████
██████     ▀▀▀▀▀    ▄██████     ████████     ██████     ███████████
██████            ▄████████     ████████     ██████     ███████████
██████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██████████▄▄▄▄▄█████████▄▄▄▄██████▄▄▄▄████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████
.DIWtoken.com.
▄██████████████████▄
███       ▀███████
███       █████████
███       █████████
███       █████████
███              ██
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███              ███
███▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███
██████████████████▀

▄██████████████████▄
███████████▀ ███████
█████████▀   ███████
███████▀     ██▀ ███
███ ▀▀       █▄▄████
███          █▀▀▀▀██
███ ▄▄       ███████
██████▄     █▄ ▀███
█████████▄   ███▄███
███████████▄ ███████
▀██████████████████▀

▄██████████████████▄
████████████████████
███████████████▀▀ ██
█████████▀▀     ███
████▀▀     ▄█▀   ███
███▄    ▄██      ███
█████████▀      ▄██
█████████▄     ████
█████████████▄ ▄████
████████████████████
▀██████████████████▀
......SECURITY DECENTRALIZED...
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
December 01, 2017, 07:47:15 PM

Bountycilere cok fazla dagıtıldı onun dump etkısı olucaktır su sıte acılabılırse, ılk hafta mı acıcaz dıyorlar onu da bı takıp edemedım kaldı ıcerde etn'ler bi cekemedık arkadas, sıtenın acılısı hakkında bılgısı olan var mı.
markandum
Member
**

Activity: 266
Merit: 10

View Profile
December 01, 2017, 10:56:46 PM

belki ileride birşeyler yapabilir. ben mining denedim stabil değil rakamlar

[/center]
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
December 02, 2017, 07:11:54 AM

Kımse coın alamadı ama bounty hunterlar sıtenın aktıf olmasını beklıyorlar çekım yapabılmek ıcın onuda kolay kolay yapmayacaklar once balınalar bır guzel fıyatın içine eder ondan sonra tokenler serbest kalır onlarda duşukten sattıktan sonra yukselıse gecer o yuzden mart 2018 de ortalarına kadar hoşcakal electroneum
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
December 02, 2017, 07:43:14 AM

Bountyde bol keseden dağıttılar fiyat şimdi yüksek olsa da dağıtımdan sonra büyük dump gelecektir

baskanx
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 250

View Profile
December 02, 2017, 11:19:33 AM

Çok fazla bounty dağıtılacak dump etkisi illa olucaktır ama sonrasında tekrar yükseliş olabilir arkadaşların söylediği gibi. Bu proje başarılı olabilecek mi merak ettiğim bişey, telefonda mining işi şimdilik zor evet ama bişekilde başarılabilirse ilginç olur.
cointerstrike
Full Member

Activity: 350

View Profile
December 02, 2017, 04:13:23 PM

Bountyde bol keseden dağıttılar fiyat şimdi yüksek olsa da dağıtımdan sonra büyük dump gelecektir

Elinizde bulunduruyorsanız bana göre güzel fiyatlardan satın, yüksek seviyelerde çok durabilecek gibi durmuyor eninde sonunda düşüş yaşayacak bir daha yükselmemek üzere
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 »  All
  Print  

Jump to: