Bitcoin Forum
June 21, 2024, 04:05:44 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: akche nedir bu?  (Read 2563 times)
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
November 10, 2017, 10:26:33 AM

Nereden nasıl çıktığı önemli değil. Ne işe yaradığı önemli. Türk diye yermek, değil diye desteklemek de anlamlı şeyler değil.
Başarılar diliyorum arkadaşlar.
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
November 10, 2017, 10:51:27 AM

Waves tabanli olmasi projenin tutup tutmamasini etkilemez denmi yalnis! Ben ledger vallet sahibi biri olarak ERC20 tokenleri tercih ediyorum. Bu benim nedenim daha farkli bircok neden var tabiki.
A.ozcan
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

View Profile
November 10, 2017, 11:34:29 AM

Merhaba herkese,bir newbie olarak haddim ne kadarsa o kadar yazmaya dikkat edeceğim Cheesy.gelelim fikirlerime, projesini okuduğum andan itibaren evet olacak bu iş dedim,
bizden yatırım istemiyor(Yatırımcısı hazır)
waves tabanlı çıkacak(kimimize göre eksi kimimize göre artı ama özünde biz bu forumdakilerin en az %50 si waves bambaşka olacak diyenler değilmiyiz)
global tahtaya çıkar mı?(yahu elin çocuğu otu boku koydu borsaya biz millet olarak bu kadarını mı destekleyemiyeceğiz düşünsenize hepimizin el attığını)
proje mantığı imece(hepimizin ticari fikirleri oldu ama tıkandık finans konusunda,şimdi doğru projelere kaynak açmak istiyor bu arkadaşlar nesi yanlış)
isim,tarih ve fiyat(akche hem bizim hemde dünyanın anlayacağı dilden,tarih 29 ekim ince düşünce ve fiyat 1923 var mı daha milli detay)
logo(diyecek bir şey yok ayyıldız gurur)

Haddim bu kadar bitiriyorum Cheesy projeyle hiç bir alakam yok düşünün imzasına bile katılamıyorum,ama tüm kalbimle ve mantığımla destekliyorum bir Türk olarak.Biz birlik olursak yapamayacağımız hiç bir şey yok(tarih bunun örnekleriyle dolu).Yolun açık olsun Akche.......
chickenfried12
Legendary
*

Activity: 1120
Merit: 1003

View Profile
November 10, 2017, 11:46:48 AM

Umarım başarı ile sonuçlanan bir proje olur devammı gelir akche . ak akche kara gün içindir diyip bir miktar iilgimi çekmiyor değil wawes tabanlı hmmm.  neden olmasın biz farklı olmayı sevmıyormuyuz zaten
dannyjr89
Sr. Member

Activity: 275
Merit: 250

View Profile
November 10, 2017, 11:57:19 AM

Marketcap inanılmaz yüksek. Yeni bir coin, 1.50 tl bildiğim kadarıyla 80m coin olsa; 120 milyon bir piyasa büyüklüğü şimdiden biçilmiş. Yorumum bu kadar. Umarım ne demek istediğim anlaşılmıştır.
bitcointr01
Full Member

Activity: 149
Merit: 100

View Profile
November 10, 2017, 12:10:40 PM

türkiyeden çıktığı için desteklerim bu projeyi ama diğer konusunuda takip ediyorum çok baltalanıyor ama insanların haklı oldugu yerler oldugu kadar haksız söylemleride mevcut
haa yatırım yapmam o ayrı konu, zaten amaçları yatırım toplamak degilmiş.

İşin içinde türk varsa kaçın. Millet birbirini çarpmaya çalışıyor. Desteklemem ve yatırımda yapmam.
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
November 10, 2017, 01:30:33 PM

Waves tabanlı olduğu için pek umut vadetmiyor. Türkler çıkardı inşallah güzel olur.

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
torrentco
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 418

View Profile
November 10, 2017, 01:31:26 PM

isim cok kotu bence.direk akce cok daha guzel ve klas bir isim olurmuş.
waves token olmasıda diğer bir guvensizlik sebebi bence.
1 wavese token yapılabliyorken ustelik.
ethereum token yapmka bu kadar kolayken keşke oyle yapsalarmış.
cok zor fiyatlanması.
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
November 10, 2017, 01:38:05 PM

Waves tabanlı primalbase çok iyi marketing yaptı. Grafikler iyi, sosyal medya iyi fiyat konumlandırması iyi prestijli bir proje olarak göründü bir ton para bağlandı, belki benzer şeyler hibrit encryptotel ve mobilego içinde kullanılabilir. O günlerde ne kadar katılım olduğunu herkes biliyor.
Türk bir ekip waves tabanlı bir proje çıkartınca waves kaka oluyor.

onurgozupek
Hero Member

Activity: 1306
Merit: 593

In #Bitcoin me trust

View Profile WWW
November 10, 2017, 02:06:10 PM

Aga burda herkesin derdi para kazanmak, paribu da olmamış, şaşırdım mı hayır! Ekip tanınmış olabilir arkalarında zengin insanlar da olabilir, para parayı çeker, beni bu enterese etmez. Türk koreli Çinli amerikan da farketmez. Hayrına iş yapacaksam gider fakir fukaraya yardım ederim. 

Elbette ki hayrına iş yapmıyor kimse. Bu projenin bir amacı bir hedefi var. Sen parayı, para kazanmak için yatıracaksın, birileri eğlensin diye değil...

Pump dump olmayacak dendiydi, aldığın akcheyle girdiğin proje de muhtemelen globale çıkamayacak, o nerde satılacak o da muamma, kendi çıkamamışken fonladığı nasıl çıksın globale. Ha bi de faiz bile ödenmeyen paranızı da istemiyoruz diyorlar! Olay ne o zaman? Bu kadar tatava neden?

Projeyle ilgili yazılan hiç bir şeyi okumadığın belli. Projenin globale çıkmayacağını nereden bildin? Akche'nin globale çıkacağı Whitepaper'da yazıyorken, kendi globale çıkamamışken diye başlayan cümleden sonrası doğru olmaz.

Faiz ödemiyoruz, kar payı dağıtıyoruz derken projeyi katılım bankasıyla mı karıştırdınız anlamadım? Proje başarılı olursa kardan pay alacaksın, başarısız olursa, ödediğin para eksilecek. Bunda anormal olan ne var?

Projeler ekibin onayından sonra oylanacak diyorlar, şimdi kendi projeni tanıtamıyorsun, herkesin kafasında soru işareti, onayladığın proje ne olur Allah bilir. Proje fonlama olayını batık kredi verme yarışına benzetiyorum, ülkemizde master seviyesinde, batarsa suç projeye ve oylayana kalır, ekibe zarar gelmez, melek yatırımcı asıl proceciyse onun da kaybı olmaz, kağıt üstünde olur,  oh mantıklı!! itinayla taşeron para batırmaca...

Kendi projemizi önce forumda tanıtıyoruz. Dahası gelecek diyoruz, ama sen konu başlığındaki mesajları okumadığın için burada saydırıyorsun. Proje fonlamayı batık kredi vermeye benzeten sen kaç ICO'ya katıldın acaba?

Çok ters laf eden olursa ticari itibarını zedeleyici olmaktan dava açarım demişti malum şahıs 😊 bu bile büyük bir soru işareti ❓ bana burada 1 tane milyar dolarlık ya da 100 bin dolarlık proje gösterin ki "itibarımızı zedeliyor" diye bir kullanıcıya dava açmış olsun. Millet terminolojiyi zorlayıcı küfür bile ediyor, ha doğru mu değil ama hukukla korkutmak nedir ya tam bir garabet...

Bunun Akche ile ne alakası var? Kim söylediyse git ona yaz...

Globalde bir sürü çöp scam var "onlara var da bize yoh mi" deniyor. Ama o çöp Globalde, tahtayı bile satıyor adam geçenlerde influx coinde olduğu gibi...balinanın biri giriyor 100'e katlıyor. Sende pump yok, yerelsin, site amerikan ip, başvurulacak hukuk türk hukuku! Coin olacam diyorsun Waves token sürüyorsun, o Waves tokenı coin gibi kullanıp başka bir token alıp...matruşka gibi bişey,  Allaaah Allaaaaah contayı yaktım

Devreleri toparla, sonra gidip https://bitcointalk.org/index.php?topic=2332494.0 başlığında yazılanları oku, ondan sonra konuşalım...

Netice itibariyle var mısın yok musun?

Yohummm diyooorr(um)...😎 ben aslında yoğum

Bounty yok diyordu o da çıkmış

Onu dediğimiz mesajı göster, benden sana 1000 Akche...

Bu işi gerçekten yapmak isteyen güzel bir fikir ve yabancı dil ile halleder. Bir de yabancı exchange'e kapak atmak şart, gerisi gelir.

Yabancı dil ile Türkiye'den proje çıkartmak arasındaki bağı da anlatırsan seviniriz. Ha bi de Exchange'e kapağı atmak 5BTC'den başlıyor. 5BTC'si olan da projesini geliştirmeye uğraşır, borsaya girmekle değil...

Konunun özünü merak edenler https://bitcointalk.org/index.php?topic=2332494.0 başlığındaki mesajları okuyup, sorularını oradan paylaşabilir...
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
November 10, 2017, 02:35:19 PM

Onur, CoinAKC'nin bahsettiği proje değil mi bu? Bir ay boyunca yazdığı ne varsa tersi oldu.
Sıfır faizli kredi toplanıyor hem de yüksek meblağ! Bu para istenirse her halükarda çok kolay sıfırlanabilir! Bunu sen de gayet iyi biliyorsun. Ayrıca proje fonlama ile olası batışta tepkiler fon yönetimi yerine projeye oylamaya vs çıkar.
Globale asla çıkamaz demedim çıkamıyor ve ya çıkmıyor neticede! Ana proje globale çıkmazken fonladığı proje hiç çıkmaz, madem bu kadar kolay gir bittrexte görelim, yapalım yatırımı
Hiç icoya katılmadım burdan beni vurman ne sana ne bana bir şey katmaz. Ha ico olmuş ha fonlama zaten büyük icoların çoğunu da balinalar fonluyor
Yabancı Dil olmadan globale açılamazsın o nedenle gerekli.
Yerli coinden geriye sıfır maliyetli waves tokeni kaldı bravo
Dava ve bounty işini de CoinAKC'ye sor o bilir

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
BurakXel
Member
**

Activity: 238
Merit: 30

View Profile
November 10, 2017, 02:54:38 PM

bikerede bok sürmeyin ya.. adamlar ne güzel proje hazırlamış adamın biri çıkmış bi tarafını yırtıyor. hepimizin derdi para kazanmak amenna ama bok sürmek neyin nesi admalar sağlam proje oluşturmuş. oturmuş kafa yormuş tutar tumaz ayrı bi konu ama çamur atmak nedir.
wolwoo
Legendary
*

View Profile
November 10, 2017, 02:56:35 PM

bikerede bok sürmeyin ya.. adamlar ne güzel proje hazırlamış adamın biri çıkmış bi tarafını yırtıyor. hepimizin derdi para kazanmak amenna ama bok sürmek neyin nesi admalar sağlam proje oluşturmuş. oturmuş kafa yormuş tutar tumaz ayrı bi konu ama çamur atmak nedir.

peki kardeş sataşma olmazsa bir daha laf etmem, size başarılar dilerim.

onurgozupek
Hero Member

In #Bitcoin me trust

View Profile WWW
November 10, 2017, 03:13:13 PM

Onur, CoinAKC'nin bahsettiği proje değil mi bu? Bir ay boyunca yazdığı ne varsa tersi oldu.
Sıfır faizli kredi toplanıyor hem de yüksek meblağ! Bu para istenirse her halükarda çok kolay sıfırlanabilir! Bunu sen de gayet iyi biliyorsun. Ayrıca proje fonlama ile olası batışta tepkiler fon yönetimi yerine projeye oylamaya vs çıkar.
Globale asla çıkamaz demedim çıkamıyor ve ya çıkmıyor neticede! Ana proje globale çıkmazken fonladığı proje hiç çıkmaz, madem bu kadar kolay gir bittrexte görelim, yapalım yatırımı
Hiç icoya katılmadım burdan beni vurman ne sana ne bana bir şey katmaz. Ha ico olmuş ha fonlama zaten büyük icoların çoğunu da balinalar fonluyor

Bittrex'e girdiğimiz gün ne kadar yatırım yapacaksın? Ben gireceğimiz tarihi sana 1 ay sonra söyleyebilirim. Sen yapacağın yatırımı söyleyebilir misin?

CoinAKC, daha önce proje ekibindeymiş ancak şu an ekipte değil. Projede ismi olanları az çok tanıyorsunuzdur herhalde.

Yatırımcının parasını batıracak bir projede yer alır mıyız sence? Projeden değil ekipten en ufak bir şüphen varsa lütfen paylaş. Yanlış izlenim oluşmasın. Biz de hatamızı bilelim.

Ayrıca, ICO meselesi sürekli yanlış anlaşılıyor. Biz ICO yaparak girmedik. Ama Akche platformuna gelecek tüm projeler ICO yapacak. Orada amaç vatandaşın desteğini almak. Yani birileri "bu projeye yatırım yapılır, ben bu projeden çıkan ürünü kullanırım" desin, gerisini melek yatırımcı halledecek şeklinde bir işleyiş söz konusu olacak.

Projeye para yatıranların parasının batması demek projenin geri kalan %60'ını fonlayan yatırımcının da parasının batması demek. Başkasının %40 payını batırmak için kendi %60 payını batırmaya kim razı gelir? Ayrıca, muhtemelen aralık ayı başında, bu projenin hangi melek yatırımcı ile anlaştığını da öğreneceksiniz. O zaman bu konuda ne kadar ciddi olduğumuzu anlayacağınızı umuyorum.

Derdimiz kesinlikle birilerinin projesine konmak ya da birilerinden para koparmak değil. Projeye dahil olan ekipten herhangi birinin tek bir hatalı işi yok. Hepimizin amacı kripto para işinin daha yaygın hale gelmesi.

Bu projenin amacı Türkiye'den girişimleri ve projeleri desteklemek. Hatta aralarından dünya markası çıkarmak. Onun için 50bin - 100bin - 500bin TL paraların peşinde olmayan bir projeden bahsediyoruz. Evet çıkışımızda bazı hatalar eksikler var ama bu kimseye projeye çöp, ekibe dolandırıcı deme hakkı vermez...
wolwoo
Legendary
*

View Profile
November 10, 2017, 03:32:31 PM

Bittrex'e girdiğimiz gün ne kadar yatırım yapacaksın? Ben gireceğimiz tarihi sana 1 ay sonra söyleyebilirim. Sen yapacağın yatırımı söyleyebilir misin?

CoinAKC, daha önce proje ekibindeymiş ancak şu an ekipte değil. Projede ismi olanları az çok tanıyorsunuzdur herhalde.

Yatırımcının parasını batıracak bir projede yer alır mıyız sence? Projeden değil ekipten en ufak bir şüphen varsa lütfen paylaş. Yanlış izlenim oluşmasın. Biz de hatamızı bilelim.

Ayrıca, ICO meselesi sürekli yanlış anlaşılıyor. Biz ICO yaparak girmedik. Ama Akche platformuna gelecek tüm projeler ICO yapacak. Orada amaç vatandaşın desteğini almak. Yani birileri "bu projeye yatırım yapılır, ben bu projeden çıkan ürünü kullanırım" desin, gerisini melek yatırımcı halledecek şeklinde bir işleyiş söz konusu olacak.

Projeye para yatıranların parasının batması demek projenin geri kalan %60'ını fonlayan yatırımcının da parasının batması demek. Başkasının %40 payını batırmak için kendi %60 payını batırmaya kim razı gelir? Ayrıca, muhtemelen aralık ayı başında, bu projenin hangi melek yatırımcı ile anlaştığını da öğreneceksiniz. O zaman bu konuda ne kadar ciddi olduğumuzu anlayacağınızı umuyorum.

Derdimiz kesinlikle birilerinin projesine konmak ya da birilerinden para koparmak değil. Projeye dahil olan ekipten herhangi birinin tek bir hatalı işi yok. Hepimizin amacı kripto para işinin daha yaygın hale gelmesi.

Bu projenin amacı Türkiye'den girişimleri ve projeleri desteklemek. Hatta aralarından dünya markası çıkarmak. Onun için 50bin - 100bin - 500bin TL paraların peşinde olmayan bir projeden bahsediyoruz. Evet çıkışımızda bazı hatalar eksikler var ama bu kimseye projeye çöp, ekibe dolandırıcı deme hakkı vermez...

minimum 1000 dolar sözüm olsun inşallah ölmez kalmaz da Bittrex'te görürsem, ath'den almam yalnız Wink..ss atarım buraya ya da anasayfaya, nereye istersen!
CoinAKC paribu, dava etme, bounty yok gibi konularda yanlış bilgilendirdi. Ayrıca yerli coin çıkartıyoruz dedi ama ortada sadece waves tokenı var. onu halalcoin de yaptı.
Kimseye dolandırıcı demedim. Sıfır maliyetle yüksek meblağ toplanınca insanın aklına her türlü şey geliyor ben de bunları yazdım. mesela: %60'ı karşılayan melek yatırımcı, fonlanan projenin arkasındaki asıl kişiyse...kafadan %40 kazanır.

onurgozupek
Hero Member

In #Bitcoin me trust

View Profile WWW
November 10, 2017, 03:52:02 PM

minimum 1000 dolar sözüm olsun inşallah ölmez kalmaz da Bittrex'te görürsem, ath'den almam yalnız Wink..ss atarım buraya ya da anasayfaya, nereye istersen!
CoinAKC paribu, dava etme, bounty yok gibi konularda yanlış bilgilendirdi. Ayrıca yerli coin çıkartıyoruz dedi ama ortada sadece waves tokenı var. onu halalcoin de yaptı.
Kimseye dolandırıcı demedim. Sıfır maliyetle yüksek meblağ toplanınca insanın aklına her türlü şey geliyor ben de bunları yazdım. mesela: %60'ı karşılayan melek yatırımcı, fonlanan projenin arkasındaki asıl kişiyse...kafadan %40 kazanır.

Sıfır maliyetle bir şey topladığımız yok, kimseden para istemedik ki Smiley İsteyen gitsin alsın, alırsa projenin arkasındayız diyoruz. %60'ı karşılayabilen bir proje sahibi sence %40 için sahtekarlık peşinde koşar mı? Biz hep 100binTL'den örnek verdik. Ya bize 500bin liralık proje gelirse? 200bin lira toplamak için 300bin lira koymaya cesaret edebilecek biri çıkar mı sence? Peki diyelim ki çıktı. Bir şirket dolandırılmak için göz göre göre yatırımcıdan aldığı 200bin lirayı bir başkasına verir mi? (Bu arada ön eleme, teknik ve mali inceleme bu yüzden var! Biz projeyi duyurduğumuzda bazıları %60'ı alabilmek için yapabileceği dolandırıcılıkları açık açık yazdı Smiley )

"Yerli coin" zaten kelime olarak yanlış bir şey. Ayrıca, daha önce de dediğim gibi CoinAKC daha önce ekibe dahil olmuş, proje sorumlusunun bilgisi olmadan forumdan duyuru yapmış ve artık projede görev almıyor. Neden Waves varlığı olarak çıktığımızı da detaylı anlatmıştım: Waves'ten çıkmak kolay, Waves'e kasım sonu TL geçidi geliyor, ERC20'yi hiç bir Türk borsası kabul etmedi ve TL ile satış yapmak için başka çaremiz kalmadı. Ama kendi blokzincirimizi oluşturmak ve kendi borsamızda kendi dijital paramızla çıkmak fikirlerinde uzlaştık ve yol haritamıza ekledik. 2018'de bunların hepsi sırayla gerçekleşecek.

Proje hakkında bir çok soru olduğun da farkındayız. İlerleyen günlerde sorusu olan herkesi yüzyüze görüşmeye de davet edeceğiz. Bu sayede kafalardaki soru işaretlerini de büyük ölçüde sileceğimizi umuyorum.

Biz kimseye, ev, araba, yüksek kazanç vaad etmiyoruz. Birine Akche aldır sana şu kadar komisyon ödeyelim demiyoruz. Akche'ye yatırım yap her ay şu kadar ödeme alacaksın demiyoruz.

Vaadimiz ve hedefimiz açık: Akche Türkiye'de alışverişte geçerli bir dijital para olacak ve girişimler ve projeler Akche ile fonlandıktan sonra ihtiyaçlarını Akche ile giderebilecekler. Desteğini alacakları melek yatırımcı sayesinde de belki bir dünya markası olma yolunda büyük bir adım atacaklar. Olay bundan ibaret.

Bu proje önce Türkiye'de, sonra da globalde var olacak. Projenin her iki bölümü de ayrı ayrı planlanıyor. Şu an üzerinde çalışılıyor. Başarılı olması için şu an tek eksiğimiz bazı yasal prosedürlerin gerçekleşmesi. Ondan sonra, bu projenin neler sunabileceğini hep beraber göreceğiz...
ronaldopazzi7
Member
**

Activity: 87
Merit: 10

View Profile
November 10, 2017, 04:00:10 PM

Waves tabanlı olması önünü kesebilir projenin, hacim yaratmak çok zor.
Neverminds17
Full Member

Activity: 192
Merit: 100

View Profile
November 10, 2017, 04:06:57 PM

Türk'lerin çıkarttığı bir kriptopara bana kalırsa yabancıların çıkarttığı ERC20 veya Waves tabanlı tokenlerden hiçbir farkı yok, onlar çok mu iyi? Akche'den ne farkı var. Ben yatırım yapmadım ve yapmayacağımda ama bir Türk projesi ve bizimde bazı şeyleri ucundan da olsa kıyısından da olsa denememiz gerekiyor.
wolwoo
Legendary
*

View Profile
November 10, 2017, 04:18:25 PM

Sıfır maliyetle bir şey topladığımız yok, kimseden para istemedik ki Smiley İsteyen gitsin alsın, alırsa projenin arkasındayız diyoruz. %60'ı karşılayabilen bir proje sahibi sence %40 için sahtekarlık peşinde koşar mı? Biz hep 100binTL'den örnek verdik. Ya bize 500bin liralık proje gelirse? 200bin lira toplamak için 300bin lira koymaya cesaret edebilecek biri çıkar mı sence? Peki diyelim ki çıktı. Bir şirket dolandırılmak için göz göre göre yatırımcıdan aldığı 200bin lirayı bir başkasına verir mi? (Bu arada ön eleme, teknik ve mali inceleme bu yüzden var! Biz projeyi duyurduğumuzda bazıları %60'ı alabilmek için yapabileceği dolandırıcılıkları açık açık yazdı Smiley )

"Yerli coin" zaten kelime olarak yanlış bir şey. Ayrıca, daha önce de dediğim gibi CoinAKC daha önce ekibe dahil olmuş, proje sorumlusunun bilgisi olmadan forumdan duyuru yapmış ve artık projede görev almıyor. Neden Waves varlığı olarak çıktığımızı da detaylı anlatmıştım: Waves'ten çıkmak kolay, Waves'e kasım sonu TL geçidi geliyor, ERC20'yi hiç bir Türk borsası kabul etmedi ve TL ile satış yapmak için başka çaremiz kalmadı. Ama kendi blokzincirimizi oluşturmak ve kendi borsamızda kendi dijital paramızla çıkmak fikirlerinde uzlaştık ve yol haritamıza ekledik. 2018'de bunların hepsi sırayla gerçekleşecek.

Proje hakkında bir çok soru olduğun da farkındayız. İlerleyen günlerde sorusu olan herkesi yüzyüze görüşmeye de davet edeceğiz. Bu sayede kafalardaki soru işaretlerini de büyük ölçüde sileceğimizi umuyorum.

Biz kimseye, ev, araba, yüksek kazanç vaad etmiyoruz. Birine Akche aldır sana şu kadar komisyon ödeyelim demiyoruz. Akche'ye yatırım yap her ay şu kadar ödeme alacaksın demiyoruz.

Vaadimiz ve hedefimiz açık: Akche Türkiye'de alışverişte geçerli bir dijital para olacak ve girişimler ve projeler Akche ile fonlandıktan sonra ihtiyaçlarını Akche ile giderebilecekler. Desteğini alacakları melek yatırımcı sayesinde de belki bir dünya markası olma yolunda büyük bir adım atacaklar. Olay bundan ibaret.

Bu proje önce Türkiye'de, sonra da globalde var olacak. Projenin her iki bölümü de ayrı ayrı planlanıyor. Şu an üzerinde çalışılıyor. Başarılı olması için şu an tek eksiğimiz bazı yasal prosedürlerin gerçekleşmesi. Ondan sonra, bu projenin neler sunabileceğini hep beraber göreceğiz...

hocam yani siz bire bir "turkish waves" mi yapıyorsunuz? kendi blokzincirimiz, kendi borsamız, kendi paramız, yerel-global...smartcontrat mıdır nedir ondan da ekleyin tam olsun! ico da yok, iyi hadi hayırlısı, biraz daha iyi anlatsanız, hep suçu bize atmayın 15-20 sayfa yorum okudum ana konuda, eskileri saymıyorum bile Cheesy Wink

onurgozupek
Hero Member

In #Bitcoin me trust

View Profile WWW
November 10, 2017, 04:22:58 PM

hocam yani siz bire bir "turkish waves" mi yapıyorsunuz? kendi blokzincirimiz, kendi borsamız, kendi paramız, yerel-global...smartcontrat mıdır nedir ondan da ekleyin tam olsun! ico da yok, iyi hadi hayırlısı, biraz daha iyi anlatsanız, hep suçu bize atmayın 15-20 sayfa yorum okudum ana konuda, eskileri saymıyorum bile Cheesy Wink

Akıllı Kontrat yapısı da eklenince "Turkish Ethereum" daha uygun olurdu Smiley Ama bakarsın olur. Hatta belki de olacaktır, kim bilir Smiley
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: