Bitcoin Forum
October 21, 2018, 10:28:28 PM *
News: Make sure you are not using versions of Bitcoin Core other than 0.17.0 [Torrent], 0.16.3, 0.15.2, or 0.14.3. More info.

Home   Help Search Donate Login Register  
Pages: « 1 ... 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 [181] 182 183 184 185 186 187 »
  Print  
Author Topic: BTCTurk.com Ana Konu  (Read 365813 times)
cabsav
Legendary
*

Activity: 1246
Merit: 1038

View Profile
September 01, 2018, 08:47:37 AM

soyle 400-500bin doların olsa riske atabileceğin, istediğin rakam yaparsın usdt yi sabah 30kurus altı aksam 30kurus ustu bile yaparsın. hacim milyon dolar seviyelerinde gidiyor ama manupule etmek icin bu dediğim rakam yeterde artar bile turk kullanıcısı cok risk almadan kuru kabullenerek hareket ediyor.

Some PGP public keys you should import: theymos, Wladimir, Gregory, Pieter
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise here.
1540160908
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1540160908
Reply with quote  #2

1540160908
Report to moderator
1540160908
Hero Member
*

Ignore
1540160908
Reply with quote  #2

1540160908
Report to moderator
1540160908
Hero Member
*

Ignore
1540160908
Reply with quote  #2

1540160908
Report to moderator
Teos
Jr. Member
*

Activity: 132
Merit: 7

View Profile
September 01, 2018, 08:53:07 PM

Mesele sadece BTCTurk USDT kuru değil, genel olarak TR piyasaları %5 ekside şu dönem. Yani demem o ki; BTCTurk te USDT'yi yükseltmek için diğer Coinleri ve hatta diğer borsalarda ki Bitcoin'in fiyatının da yükselmesi gerekir.
BtcAnkara
Member
**

Activity: 297
Merit: 15

View Profile
September 01, 2018, 09:04:00 PM

Mesele sadece BTCTurk USDT kuru değil, genel olarak TR piyasaları %5 ekside şu dönem. Yani demem o ki; BTCTurk te USDT'yi yükseltmek için diğer Coinleri ve hatta diğer borsalarda ki Bitcoin'in fiyatının da yükselmesi gerekir.

Yok hocam çözüm yolu bence o değil. Pazartesi sabah Merkez bankası, BDDK veya başkabi kurum müdahale etse, ya da başka bişeyler olsa da dolar bi anda
 6.00 TL'ye düşse, bitcoin de hızlı bi şekilde 6800 e falan gelse, combo yapsalar bak nası dengeye geliyor. Ama sadece kur şak diye inse yine bi denge olur, btc düşmese de olur.  Şuanki farkın en büyük sebebi USD/TL kur hareketinin çok hızlı olması ve aynı anda BTC'nin yükseliş trendinde olması. kur kur değil ki anasını satayım. Geçen sene gün içerisinde hepi topu 1-2 TL oynardı. 3 TL oynadığında noluyo lan buna derdik.
PHI1618
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 494

View Profile
September 02, 2018, 09:09:26 AM

Geçen hafta 2 kez TL çekimi yaptım. İkisi de normal süresinde hesabıma geçti.
Btctürk ceo değiştikten sonra cidden çok ilerledi. Çok eleştiriyordum önceden ama şu an çok iyiler.

▄███▄
                ███████░
               █████████▄
              ████████████
             ███████████▓▓▓░
            ███████████▓▓▓▓▓
          ░███████████▓▓▓▓▓░░░
         ░███████████▓▓▓▓▓░░░░░
        ░███████████▓▓▓▓▓░░░░░░░
       ░███████████▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░
      ░███████████▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░░
    ░░███████████▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░░░░
    ░███████████▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░░░░░░
██
██
██
██
██
██
██
........PayPal of Cryptocurrencies.......
Blockchain Protocol + 12 Working Modules - Use Crypto as Cash
██
██
██
██
██
██
██
████ Invest Now  ████
     ▄████████████████████████▄
    ███████████████████████████▌
    ████████████████▀▀ ---¬█████
    ███████████████        █████
    ██████████████    ▄▄▄▄▄█████
    ██████████████    ▀█████████
    ██████████▌            █████
    ██████████████    ██████████
    ▐█████████████    █████████
      ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀    ▀▀▀▀▀▀▀
▄▓█████████████████████▓▓▄
▓██████████████████████████▌
███████████████████▓▓▀  ▓██▌
██████████████▓▀▀       ▓██▌
████████▓▀▀      ▄█    ▐███▌
███▓▀        ▄▄▓▀      ▓███▌
███▓▄▄▄   ▄▓█▓         ████▌
████████▓ ▓▌          ▓████▌
█████████▓    ▄       █████▌
██████████▌ ▄▓██▓▄   ▐█████▌
███████████████████▓▓██████▌
▐██████████████████████████
  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▄███████████████████▄
██████████████████████▌
██████████████████████▌
████████████     █▀███▌
███   █████        ▐██▌
███               ▐███▌
███               ████▌
████             █████▌
█████▄▄         ██████▌
████         ▄████████▌
██████████████████████▌
██████████████████████▌

██▄▄             ▄███▄
    ███████▄        ▄████████▄▄
    ██████████     ████████████▌
    ███████████▄ ▄████████████░░
    ████████████████████████░░░░
    ███████████████████████░░░░░
    █████████████████████░░░░░░░
    █████████   ▀▀███████░░░░░░░
    █████████        ▀░░░░░░░░░░
       ▀▀████             ░░░░░░
           ▀▀                 ░░
the_doctor
Full Member

Activity: 378
Merit: 186

View Profile
September 02, 2018, 03:05:57 PM

btcturk gibi on numara çaılşan bir borsa var ona bile habire bok atıyorlar. aradaşlar şunu kabul edn yerel borsalar her ne kadar hacim olsada yeterli değil, trade e uygun değil, btc nizi alın gidin globalde tradenizi yapın. dönüşte tl ye dönün çıkın onun dışında adamı sinir eder, piyasayı takip etmez. bir altında bir üstünde gider. usdt ayrı gider. adama kafa sıyırtır.
o yüzden sistemem girerken çıkarken kullanırsanız çokda güzel faydasını görürüsünüz

AGATE  ▄▄▄▄▄▄ Facebook Telegram Twitter Medium   ▄▄▄▄▄▄   AGATE
█ █ █ █ █ █ █ █    PayPal of Cryptocurrencies     █ █ █ █ █ █ █ █
████  Blockchain Protocol + 12 Working Modules - Use Crypto as Cash  ████
yuzuak
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 1

View Profile
September 02, 2018, 11:05:44 PM

şuanda memnunuz bakalım inşallah böyle devam ederler
marubozu51
Newbie
*

Activity: 30
Merit: 0

View Profile
September 03, 2018, 02:54:27 AM

şuanda memnunuz bakalım inşallah böyle devam ederler

Açıkçası, ben de para yatırmak, bozdurulan BTC'yi bankaya transfer etmek açısından sıkıntı yaşamadım. Fakat şu var, global ölçekte komisyon oranı biraz yüksek. Bu da düzeltilirse ve doğrudan TL ile takas haricinde, BTC'nin başka kiripto paralarla takası sağlanırsa daha da iyi olacaktır.
ekiller
Hero Member

Activity: 966
Merit: 644

Programlama & Elektronik

View Profile
September 03, 2018, 05:06:28 PM

ETC - Ether Classic  i  borsanıza dahil etmenizde fayda görüyorum ve rica ediyorum.

Gelirken, Giderken, Telefunken - icq #37-90-37 / eMail: sayfa@mail.comhttps://youtu.be/0ovxKYAfMVA «» https://youtu.be/aVqx0088-8s
Btcturk.com
Sr. Member

Activity: 449
Merit: 275

Kripto Para Alım Satım Platformu

View Profile WWW
September 04, 2018, 06:23:32 AM

ETC - Ether Classic  i  borsanıza dahil etmenizde fayda görüyorum ve rica ediyorum.

2018 yılı sonuna kadar Btc'turk'te işleme açılacak kripto paralardan biri ETC (Ethereum Classic) olacak.

BtcTurk
TL Tabanlı Kripto Para Alım Satım Platformu
https://www.btcturk.com | destek@btcturk.com
coinito
Jr. Member
*

Activity: 36
Merit: 2

View Profile
September 04, 2018, 07:54:57 AM

2018 yılı sonuna kadar Btc'turk'te işleme açılacak kripto paralardan biri ETC (Ethereum Classic) olacak.

Merhaba,

Sizden ETC'yi eklemenizi beklemiyordum açıkçası. Zira burada sizden bir yetkili BitcoinCash'in eklenmeyeceğini, fork ürünü olduğunu ima eden bir cevap yazmıştı. O yuzden ETC'nin de (ETH)fork ürünü olması sebebi ile eklenmesini beklemiyordum açıkçası. İlginç oldu.
onurgozupek
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 284

https://earn.com/onurgozupek

View Profile WWW
September 04, 2018, 08:28:45 AM

Merhaba,

Sizden ETC'yi eklemenizi beklemiyordum açıkçası. Zira burada sizden bir yetkili BitcoinCash'in eklenmeyeceğini, fork ürünü olduğunu ima eden bir cevap yazmıştı. O yuzden ETC'nin de (ETH)fork ürünü olması sebebi ile eklenmesini beklemiyordum açıkçası. İlginç oldu.

Ethereum Classic, Ethereum ağında yaşanan saldırı neticesinde Ethereum blokzincirinin zorunlu çatallanma (hardfork) ile bölünmesi neticesinde ortaya çıkmış bir kripto paradır.

Bitcoin Cash ise gerçek Bitcoin'in Bitcoin Cash olduğunu iddia eden, ticari gelir beklentisi içindeki bir oluşum tarafından desteklenmekte, pazarlanmakta ve kripto para ekosistemine zarar veriyor.

Bitcoin Cash'i Roger Ver, Jihan Vu gibi çıkar gözeten tayfa dışında kimse önemsemiyor. O yüzden Bitcoin Cash'i pek dikkate almayın Smiley

In crypto me trust Smiley
emreunsal10
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 254

View Profile
September 04, 2018, 09:30:37 AM

Merhaba,

Ethereum Classic, Ethereum ağında yaşanan saldırı neticesinde Ethereum blokzincirinin zorunlu çatallanma (hardfork) ile bölünmesi neticesinde ortaya çıkmış bir kripto paradır.

Bitcoin Cash ise gerçek Bitcoin'in Bitcoin Cash olduğunu iddia eden, ticari gelir beklentisi içindeki bir oluşum tarafından desteklenmekte, pazarlanmakta ve kripto para ekosistemine zarar veriyor.

Bitcoin Cash'i Roger Ver, Jihan Vu gibi çıkar gözeten tayfa dışında kimse önemsemiyor. O yüzden Bitcoin Cash'i pek dikkate almayın Smiley

Burada sorun şu, o çıkar gözeten tayfa dediğiniz tayfa epey büyük aslında, ellerinde sağlam mining güçleri var, hatta çok iyi bildiğiniz gibi bu güce güvenerek btcyi de değiştirmeye çalışmışlardı da son anda iptal olmuştu. Btc cash'i de önemseyen trader fazla aslında.

▄███▄
                ███████░
               █████████▄
              ████████████
             ███████████▓▓▓░
            ███████████▓▓▓▓▓
          ░███████████▓▓▓▓▓░░░
         ░███████████▓▓▓▓▓░░░░░
        ░███████████▓▓▓▓▓░░░░░░░
       ░███████████▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░
      ░███████████▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░░
    ░░███████████▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░░░░
    ░███████████▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░░░░░░
██
██
██
██
██
██
██
........PayPal of Cryptocurrencies.......
Blockchain Protocol + 12 Working Modules - Use Crypto as Cash
██
██
██
██
██
██
██
████ Invest Now  ████
     ▄████████████████████████▄
    ███████████████████████████▌
    ████████████████▀▀ ---¬█████
    ███████████████        █████
    ██████████████    ▄▄▄▄▄█████
    ██████████████    ▀█████████
    ▐█████████████    █████████
      ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀    ▀▀▀▀▀▀▀
▄▓█████████████████████▓▓▄
▓██████████████████████████▌
███████████████████▓▓▀  ▓██▌
██████████████▓▀▀       ▓██▌
████████▓▀▀      ▄█    ▐███▌
███▓▀        ▄▄▓▀      ▓███▌
███▓▄▄▄   ▄▓█▓         ████▌
████████▓ ▓▌          ▓████▌
█████████▓    ▄       █████▌
██████████▌ ▄▓██▓▄   ▐█████▌
███████████████████▓▓██████▌
▐██████████████████████████
  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▄███████████████████▄
██████████████████████▌
██████████████████████▌
████████████     █▀███▌
███   █████        ▐██▌
███               ▐███▌
███               ████▌
████             █████▌
█████▄▄         ██████▌
████         ▄████████▌
██████████████████████▌
██████████████████████▌

██▄▄             ▄███▄
    ███████▄        ▄████████▄▄
    ██████████     ████████████▌
    ███████████▄ ▄████████████░░
    ████████████████████████░░░░
    ███████████████████████░░░░░
    █████████████████████░░░░░░░
    █████████   ▀▀███████░░░░░░░
    █████████        ▀░░░░░░░░░░
       ▀▀████             ░░░░░░
           ▀▀                 ░░
coinito
Jr. Member
*

Activity: 36
Merit: 2

View Profile
September 04, 2018, 10:16:00 AM
Merited by EFS (1)

Merhaba,

Onur Bey BCH konusunda çok hassassınız herhalde. Ama Tether ile ilgili de bir sürü karşılıksız basıldığı ve piyasayı manipüle ettiklerine dair iddia var, güçlü de bu iddialar, o konuda da hassas davranmalıydınız bence.
ETC'de olduğu gibi BCH forkunun da "kendilerine göre" haklı gerekçeleri var.  BtcTurk gibi bir borsanın Bitcoin Cash'e bakış açısı böyle olmamalı diye düşünüyorum.  Okex, Binance, Bitfinex, Bitstamp, Bittrex dünya eklemiş, siz de önyargıdan uzaklaşıp eklemelisiniz bence.
Btcturk.com
Sr. Member

Activity: 449
Merit: 275

Kripto Para Alım Satım Platformu

View Profile WWW
September 04, 2018, 10:54:25 AM

hatta çok iyi bildiğiniz gibi bu güce güvenerek btcyi de değiştirmeye çalışmışlardı

İşte sırf bu nedenle, Roger Ver ve tayfasının (ki Jihan Wu da bu tayfaya dahildir) çıkardığı kripto parayı dikkate almayın dedim.

Bitcoin nedir? Niye çıktı?

Kripto paranın kontrolü Roger Ver ve Jihan Wu gibi açgözlülerin eline geçmesin, para herkesin parası olsun, herkes söz sahibi olsun diye amaçlanan kripto para "ille de benim dediğim olacak benim param Bitcoin olacak" diyen 2-3 kişinin kontrolüne bırakılır mı sence?

Bitcoin Cash bu piyasaya hiç bir katkısı olmayan ama Ver ve Wu sayesinde hacim kazanan bir kripto paradır. Peşine çok takılmayın derim...

BtcTurk
TL Tabanlı Kripto Para Alım Satım Platformu
https://www.btcturk.com | destek@btcturk.com
koinnman
Jr. Member
*

Activity: 31
Merit: 1

View Profile
September 04, 2018, 11:30:33 AM

hatta çok iyi bildiğiniz gibi bu güce güvenerek btcyi de değiştirmeye çalışmışlardı

İşte sırf bu nedenle, Roger Ver ve tayfasının (ki Jihan Wu da bu tayfaya dahildir) çıkardığı kripto parayı dikkate almayın dedim.

Kripto paranın kontrolü Roger Ver ve Jihan Wu gibi açgözlülerin eline geçmesin, para herkesin parası olsun, herkes söz sahibi olsun diye amaçlanan kripto para "ille de benim dediğim olacak benim param Bitcoin olacak" diyen 2-3 kişinin kontrolüne bırakılır mı sence?

Bitcoin Cash bu piyasaya hiç bir katkısı olmayan ama Ver ve Wu sayesinde hacim kazanan bir kripto paradır. Peşine çok takılmayın derim...

Onur Bey galiba yanlış hesaptan yazdınız Smiley
ekiller
Hero Member

Programlama & Elektronik

View Profile
September 04, 2018, 12:14:04 PM
Merited by EFS (1)

Vay be.  BtcTurk'e  bak!  Baya baya muhabbet ediyor bizimle.  Hatta tavsiye veriyor  "...kripto paradır. Peşine çok takılmayın derim..." 

Ne güzel  Smiley

Bugün öğle yemeğinde ne vardı diye sorsam ?   Fazladan mantı varda, isterseniz diye  Smiley

Bu arada  borsalarda ne kadar fazla asset olursa o kadar iyi diye düşünüyorum ben. Coinlerin ne amaç için çıktığı değil de, bunları elinde bulunduran bizlerin takas ve alım-satım aracısınız.

Gelirken, Giderken, Telefunken - icq #37-90-37 / eMail: sayfa@mail.comhttps://youtu.be/0ovxKYAfMVA «» https://youtu.be/aVqx0088-8s
cabsav
Legendary
*

Activity: 1246
Merit: 1038

View Profile
September 04, 2018, 12:23:09 PM
Merited by EFS (1)

Vay be.  BtcTurk'e  bak!  Baya baya muhabbet ediyor bizimle.  Hatta tavsiye veriyor  "...kripto paradır. Peşine çok takılmayın derim..." 

Ne güzel  Smiley

Bugün öğle yemeğinde ne vardı diye sorsam ?   Fazladan mantı varda, isterseniz diye  Smiley

Bu arada  borsalarda ne kadar fazla asset olursa o kadar iyi diye düşünüyorum ben. Coinlerin ne amaç için çıktığı değil de, bunları elinde bulunduran bizlerin takas ve alım-satım aracısınız.
ama bir yandanda bu tarz coinleri listelemek onlara destek vermek anlamına gelir. yaygınlıgını artırır. tum altcoinlere anlayıs gosteririrm ama btc forklarına tahammulum sahsen benımde yok resmen tum ekosistemi baltalamaya yonelik işler.

ekiller
Hero Member

Programlama & Elektronik

View Profile
September 04, 2018, 12:25:13 PM

Ne güzel  Smiley

ama bir yandanda bu tarz coinleri listelemek onlara destek vermek anlamına gelir. yaygınlıgını artırır. tum altcoinlere anlayıs gosteririrm ama btc forklarına tahammulum sahsen benımde yok resmen tum ekosistemi baltalamaya yonelik işler.

O da doğru,  haklısın. Onu düşünmemiştim.

onurgozupek
Sr. Member

View Profile WWW
September 04, 2018, 02:25:35 PM

Onur Bey galiba yanlış hesaptan yazdınız Smiley

Roll Eyes

onurgozupek
Sr. Member

View Profile WWW
September 04, 2018, 02:26:31 PM

Onur Bey BCH konusunda çok hassassınız herhalde. Ama Tether ile ilgili de bir sürü karşılıksız basıldığı ve piyasayı manipüle ettiklerine dair iddia var, güçlü de bu iddialar, o konuda da hassas davranmalıydınız bence.
ETC'de olduğu gibi BCH forkunun da "kendilerine göre" haklı gerekçeleri var.  BtcTurk gibi bir borsanın Bitcoin Cash'e bakış açısı böyle olmamalı diye düşünüyorum.  Okex, Binance, Bitfinex, Bitstamp, Bittrex dünya eklemiş, siz de önyargıdan uzaklaşıp eklemelisiniz bence.

Evet Tether ile ilgili soru işaretleri tam olarak çözülmüş değil. Ancak bir gerçek var. Piyasadaki her 1 Tether için Tether LTD hesabında 1 USD var mı? Var. Geri kalanı şu an için gözardı ediliyor.

ETC forkunu haklı gerekçesi ya da bahanesi yoktu. Ekip "hackenen tutarı sistem dışında bırakarak" zincirin devam ettirmeye karar verdiler. Madenciliği yapılmaya devam etti ve kullanıcılar alıp satmayı sürdürdü. Ancak BCash'te durum böyle değil. Madencilik kontrolü Jihan Wu'da. Şu an bireysel olarak ben BCH kazıyorum diyen var mıdır emin değilim. Varsa da sayısı azdır. Ama ETC kazmaya devam ediyorlar. Üstelik ETH madenciliği Proof of Stake'e geçince ETC daha da değerlenecek.

ETC ve BCash'i birbirinden ayıran en önemi özellik birinin zorunlu fork olması diğerinin tamamen kar amacı güden ticari bir girişim olması. BCash ile Bitcoin'de yapılamayan ne yapılıyor? Daha büyük bloğun bir avantajını gördünüz mü? Elbette teknik olarak geliştirme yapılmasın demiyorum ama burada herkesin ortak kararına uymak varken parayla baskı kurmak hiç mantıklı değil...

Diğer platformlarda Bch işlemlerinin yapılması o platformların inisiyatifidir. BtcTurk'te Bcash işlemleri olmayacak...

Pages: « 1 ... 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 [181] 182 183 184 185 186 187 »
  Print  

Jump to:  

Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.