Bitcoin Forum
April 20, 2024, 06:02:51 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 ... 131 »
  Print  
Author Topic: INS Token Tartışma Alanı  (Read 18829 times)
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
January 05, 2018, 06:23:26 AM

Ins yi kacirmistim ama gozum hala ins ile ilgili yazilanlarda gordugum kadariyla 500k ins tokene cevirmisler bu guzel kyc istemisler ama bu biraz da fisleme olmuyor mu sizce ne kadar guvenli 300 400 dolar icin kimliginizin verilmesi?
The forum strives to allow free discussion of any ideas. All policies are built around this principle. This doesn't mean you can post garbage, though: posts should actually contain ideas, and these ideas should be argued reasonably.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713592971
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713592971
Reply with quote  #2

1713592971
Report to moderator
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1040

View Profile
January 05, 2018, 06:40:10 AM

Abi simdi biri tc no dior bir seri no dior anladigim kadariyla simdi tam olarak id numbera ne yazioruz ben tc no yazmayi dusunuyorum birde kimligin fotokopisini cektim yukleme ekraninda direk fotosunu yuklesem oluyor degil mi tesekkurler arkadaslar yardimlariniz icin simdiden

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
January 05, 2018, 06:41:45 AM

Güzel bir ödül oranı dağıtıldı. Hardcap yapsa da her ico' dan bu derece ödül gelmeyebiliyor. En son bu oranda bir ödül dağıtımı Monetha'da olmuştu sanırım. Onun öncesinde Bancor bir örnek olmuştu. Ben de imzadaydım, nasip olursa gelen tutarı saklamayı düşünüyorum.
RaltcoinsB
Legendary
*

View Profile
January 05, 2018, 06:44:17 AM

Güzel bir ödül oranı dağıtıldı. Hardcap yapsa da her ico' dan bu derece ödül gelmeyebiliyor. En son bu oranda bir ödül dağıtımı Monetha'da olmuştu sanırım. Onun öncesinde Bancor bir örnek olmuştu. Ben de imzadaydım, nasip olursa gelen tutarı saklamayı düşünüyorum.

Hocam oncelikle rutbenizden dolayi ciddi bir miktar alacaginizi dusunerek hayirli olsun diyorum daha sonra ustte birkac soru sormustum musaitseniz ve bilginiz varsa yardimci olur musunuz kyc formu icin?

.
.Duelbits.
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
January 05, 2018, 07:10:40 AM

Hocam hatırladığım kadarıyla monetha kampanyasında ödül düşürülmüştü kampanya devam ettiği sırada bir maximum ödül miktarı belirlenmişti yoksa monethanın dağıtacağı bounty miktarı çok sağlam olacaktı. Smiley Ben keşke ıns kampanyasına katılsaydım diyorum ama ekip son anda yine bir geri adım atabilir.Fazla hayal kurmamak lazım.
DrMsEr
Hero Member

Activity: 728
Merit: 501

View Profile
January 05, 2018, 07:20:56 AM

Ben de kyc tarafında saçma sapan sıkıntılar yaratabileceklerini düşünüyorum.Ins kampanyasına ilk giren kişilerden biriyim umarım bir sıkıntı çıkmaz.Ben açıkcası projeyi beğendiğim için bountye girdim,bu yüzden gelen tokenları tutmayı planlıyorum.
RaltcoinsB
Legendary
*

View Profile
January 05, 2018, 07:23:05 AM

Ben hala ins projesinde bir kelek çıkar diye tahmin ediyorum arkadaşlar neredeyse 1.5 milyon dolar yapıyor dagıtılacak ödül, bu ödülü o kadar kolay vermezler. KYC tarafında skandal işlemler yapabilirler insanları elemek için

Vallaha dostum yollucaktim ben bilgilerimi ama dusunduktrn sonra 10 stake icin gerek olmadigina karar verdim buyursunlar fisleyeceklerini fislesinler neymis avukati istemismis istesin anasini satayim 350 dolar icin isimizden asimizdan mi olak. Burasi turkiye arkadaslar yarin birgun bu kimlikler basiniza bela olabilir.

.
.Duelbits.
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
January 05, 2018, 08:25:24 AM

Arkadaşlar açıkcası turk borsalarında ki bilgi sızdırılmasından sonra bende kimlik bilgilerini vermeden endişe duymaya başladım. Adamlar şebeke olarak kimliklerden yeni hatlar çıkartarak borsadaki paralara çökmüşler, yani durum pek iç açıcı degil bende bundan sonra kimlik bilgilerimi verirken daha ince eleyecegim
Devrialemci
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
January 05, 2018, 09:23:49 AM

Arkadaşlar açıkcası turk borsalarında ki bilgi sızdırılmasından sonra bende kimlik bilgilerini vermeden endişe duymaya başladım. Adamlar şebeke olarak kimliklerden yeni hatlar çıkartarak borsadaki paralara çökmüşler, yani durum pek iç açıcı degil bende bundan sonra kimlik bilgilerimi verirken daha ince eleyecegim

Valla bir kere bulaştık . Bu saatten sonra bir eksik bir fazla pek farkedeceğini sanmıyorum . sonuç itibariyle bir şekilde yine yayılmaya devam edecektir bilgilerimiz  .
Killermoney35
Full Member

Activity: 490
Merit: 193

View Profile
January 05, 2018, 09:50:35 AM

Kimlik bilgilerimizi vermediğimiz yer kalmadı ki zaten, tüm türk borsalarında zaten var oda yetmez gibi hangi ico ya girsek kyc saçmalığını önümüze sürüyor ve vermek zorunda kalıyoruz kazanç sağlayacağımız için.Başımıza sorun olur mu derseniz böyle bi ihtimal var gibi.ama asıl sıkıntı pasaportta çıkabilir tahminimce o yüzden sadece kimlik veriyorum
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
January 05, 2018, 10:16:41 AM

Eğer çoğu ico yakın zamanda bu Kyc olayını her kampanya sonunda önümüze sürerse bu iş bitmiş olur bir nevi.

Resmen kendimizi ele vermiş gibi bir durum oluyor zaten çoğu borsada şu anda kimliklerimiz var.
usmanaga
Full Member

Activity: 168
Merit: 100

View Profile
January 05, 2018, 02:40:48 PM

Kimlik bilgilerimizi vermediğimiz yer kalmadı ki zaten, tüm türk borsalarında zaten var oda yetmez gibi hangi ico ya girsek kyc saçmalığını önümüze sürüyor ve vermek zorunda kalıyoruz kazanç sağlayacağımız için.Başımıza sorun olur mu derseniz böyle bi ihtimal var gibi.ama asıl sıkıntı pasaportta çıkabilir tahminimce o yüzden sadece kimlik veriyorum

Ben ilk başta her yere kimlik bilgimiz verildi zaten hatta internette bile afişe oldu diye düşünüyordum ama şu son zamanlarda forumda okuduğum dolandırıcılık olayı beni açıkcası korkuttu.Büyük ihtimal türk borsalarının içinden kimlik bilgilerimiz sızdırılmış gerçekten çok ciddi bir durum umarım Ins'e bilgilerini yollayan arkadaşlar bir sıkıntı çekmezler.

elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
January 05, 2018, 02:43:49 PM

Belirli bir yasa olmadığı için mecbur kendilerini korumak zorundalar bu yüzden alıyorlar kimlik bilgilerimizi , güvenmekten başka çare kalmıyor malesef
RaltcoinsB
Legendary
*

View Profile
January 05, 2018, 02:59:32 PM

Ben ilk başta her yere kimlik bilgimiz verildi zaten hatta internette bile afişe oldu diye düşünüyordum ama şu son zamanlarda forumda okuduğum dolandırıcılık olayı beni açıkcası korkuttu.Büyük ihtimal türk borsalarının içinden kimlik bilgilerimiz sızdırılmış gerçekten çok ciddi bir durum umarım Ins'e bilgilerini yollayan arkadaşlar bir sıkıntı çekmezler.

Hocam ben neler kacirdim turk borsalarindan kacirilan kimlikler derken hangi kimliklerle ne dolandiriciliklari yapilmis acar misin benime bir borsada kimlik bilgim var da adimiza bir dolandiricilik yapildiysa takip edelim.

.
.Duelbits.
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
grkms
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 251

View Profile
January 05, 2018, 05:27:22 PM

Hocam ben neler kacirdim turk borsalarindan kacirilan kimlikler derken hangi kimliklerle ne dolandiriciliklari yapilmis acar misin benime bir borsada kimlik bilgim var da adimiza bir dolandiricilik yapildiysa takip edelim.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2684045.0

Çayını kahveni al yudumlayarak iç çeke çeke oku . Arada sırada küfür etmek de serbest. En sonunda da başına gelmediği için şükret ..
Lewan
Member
**

Activity: 1008
Merit: 19

Backed.Finance

View Profile
January 05, 2018, 07:37:58 PM

Kimlik vermek ne kadar mantıklı,hangi amaçla isteniliyor bilmiyorum ama dikkatli hareket edilmeli

Leonbtc
Full Member

Activity: 266
Merit: 190

View Profile
January 05, 2018, 08:28:38 PM

Kimlik vermek ne kadar mantıklı,hangi amaçla isteniliyor bilmiyorum ama dikkatli hareket edilmeli

Kimlik vermekle ilgili bir problemim yok benim ama vermek istemeyenleride anliyorum. Egerki dagitilacak para bukadar cok olmasa bircok kisi vazgecerdi.

Kripto_adam
Full Member

Activity: 350
Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
January 05, 2018, 08:31:23 PM

Benim alacagim cok bise degil ama genede yolladim belgeleri su zamanlarda bircok borsa ve firma KYC istiyor bununla problemi olan bu piyasada is yapamaz.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
January 05, 2018, 08:54:41 PM

Simdi son durum neidr 7.de mi dagitilacak bountyler subattami? Borsaya 15.de giriyormus sanirim Su altcoinlerin güzel havasi geciyor dump yemesek hemen girip.
elismemish
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 4

View Profile
January 05, 2018, 08:57:55 PM

Sizin ödül kesinleştimi ne dağıtalacagı biri demiş token biri demiş dolar sonuç nedir merak ettirdiniz

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 ... 131 »
  Print  

Jump to: