Bitcoin Forum
May 02, 2024, 03:17:56 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 [82] 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 »
  Print  
Author Topic: Koinim.com  (Read 222885 times)
tgmn
Newbie
*

Activity: 5
Merit: 0

View Profile
December 12, 2017, 06:03:13 PM

Merhabalar, ben LTC transferi yapmak isterken alıcı hesaba yanlışlıkla BTC cüzdan adresimi yazdım ve transfer işlemi yaptım. Bu işlemleri "Hesap Hareketleri" ve "LTC Çek" sekmelerinden kontrol ettiğim de ise aradan yaklaşık 5 gün geçmesine rağmen "Hesap Hareketleri" sekmesinde halen "Çekme" işlemi görünmemekte, "LTC Çek" sekmesinde ise halen "Gönderiliyor" ibaresi yer almaktadır.

Bu hususla alakalı KOİNİM.COM iletişime geçmek istediğimde ise maalesef muhatap bulamıyorum, hem de 4 tane mail atmış(maalesef mailden başka iletişim kanalı bulunmamaktadır.) olmama rağmen. Mevcut durumda param REFUND edilmiş midir? Bunu öğrenmek için yapabileceğim başka bir yol var mıdır?

Gönderdiğiniz adres ve varsa txid bilgilerinizi de paylaş saydınız keşke.
Bu bilgiler olmadan buradan da somut bir cevap alamazsınız..

Geçmiş olsun

Hocam TXID tarafımla da paylaşılmadı. KOİNİM.COM sitesinde TXID 'nin yalnızca "LTC ÇEKME" sekmesinde "ÇEKME" işlemi üzerine geldiğinizde görebiliyorsunuz, benim mevcut durumum da ise "ÇEKME" işlemi gözükmemektedir. Adres hareketlerini sorguladığım da ise işlem tamamlanmadığı için hiçbir hareketliliğin gerçekleşmediğini görüyorum. Tüm bunlara karşılık ise  transfer talebinde bulunduğum LTC 'lerin bakiyemden düştüğünü görüyorum. Konu ile ilgili KOİNİM.COM 'a başvurduğumda ise olumlu ya da olumsuz hiçbir cevap alamıyorum.
yaşadığınız problemdeki tek suçlu taraf koinim.com. uzunca bir süredir müşterilerine ya hiç cevap vermiyor ya da seçicilik yapıyor. umarım dönüş yaparlar.
gönderiniz ile ilgili konu ise; yazmış olduğunuz btc adresi, ltc ağında geçerli olmayacağı için gönderimler "error" ile sonuçlanacaktır. ancak anlaşılan o ki koinimde hata durumlarında geri dönüş prosedürleri işlemiyor. en kısa zamanda bu konuya bakmaları gerekir. bir ihtimal, gönderi geri de gelebilir.

Beklemek dışında yapmamı önerebileceğiniz bir şey var mıdır hocam?
1714619876
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714619876
Reply with quote  #2

1714619876
Report to moderator
1714619876
Hero Member
*

Ignore
1714619876
Reply with quote  #2

1714619876
Report to moderator
1714619876
Hero Member
*

Ignore
1714619876
Reply with quote  #2

1714619876
Report to moderator
You get merit points when someone likes your post enough to give you some. And for every 2 merit points you receive, you can send 1 merit point to someone else!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
FreeBooY
Newbie
*

Activity: 18

View Profile
December 12, 2017, 06:47:10 PM

Koinim.com 'a  2580 TL EFT yaptım 08/12/2017 - 14:07 Halen hesabıma gecmedi mail attım mailime bile dönen olmadı. Başkasına EFT ile Para gönderiyorum 5 Dk gecmıyor hesapta oluyor..  Siz neden 5-10 dk ıcınde sıze ulaşan parayı hesabıma eklemıyorsunuz ? Bu hantallık neden ?

Mılyon dolar yatırmadıgımız ıcın mı ılgılenılmıyor ? O kadar para yatırsaydık ozel numaralarınızı bıle bızlere verırdınız. Lutfen konu hakkında tarafıma bılgı donulmesını ıstıyorum.

Arkadaslar halen param yatmadı adamlar maılede cevap vermıyorlar. Yenı hesap acanlara donus saglıyorlar arakaslaıma hep burayı onerırdım problem oldu mu maılle donus saglıyorlar ama gel gelelım parayı gonderdım ama para halen sısteme ıslemedıler..

KOINIM.com Sıtesının telefonu olan varsa yardımcı olabılır mı ? Veya ne yapmalıyım konu hakkında daha once boyle bır olaya sahıtlık eden var mı ? Konu hakkında yardımcı olabılecek varsa lutfen bılgısını paylasırsa sevınırım..
FreeBooY
Newbie
*

View Profile
December 13, 2017, 03:56:56 PM

Koinim.com 'a  2580 TL EFT yaptım 08/12/2017 - 14:07 Halen hesabıma gecmedi mail attım mailime bile dönen olmadı. Başkasına EFT ile Para gönderiyorum 5 Dk gecmıyor hesapta oluyor..  Siz neden 5-10 dk ıcınde sıze ulaşan parayı hesabıma eklemıyorsunuz ? Bu hantallık neden ?

Mılyon dolar yatırmadıgımız ıcın mı ılgılenılmıyor ? O kadar para yatırsaydık ozel numaralarınızı bıle bızlere verırdınız. Lutfen konu hakkında tarafıma bılgı donulmesını ıstıyorum.

Arkadaslar halen param yatmadı adamlar maılede cevap vermıyorlar. Yenı hesap acanlara donus saglıyorlar arakaslaıma hep burayı onerırdım problem oldu mu maılle donus saglıyorlar ama gel gelelım parayı gonderdım ama para halen sısteme ıslemedıler..

KOINIM.com Sıtesının telefonu olan varsa yardımcı olabılır mı ? Veya ne yapmalıyım konu hakkında daha once boyle bır olaya sahıtlık eden var mı ? Konu hakkında yardımcı olabılecek varsa lutfen bılgısını paylasırsa sevınırım..

Bugun ayın 13.12.2017 ve halen paranın akıbetı bellı degıl.
hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
December 13, 2017, 04:53:39 PM

İlginç bir durum. Normal şartlar altında koinim maillere 24 saat içinde cevap verirdi.
Yanlış bir gönderim yapmış olabilir misiniz? Kontrol ettiniz mi?

ahmtcvdr
Newbie
*

Activity: 7

View Profile
December 13, 2017, 06:04:48 PM

Bende 30 saatten fazla oldu Koinim LTC hesabıma başka cüzdanımdan Litecoin aktaralı ama hala geçmedi ve 3 adet mail atmama rağmen hiç bir şekilde dönüş yok. Bu kadar ilgisiz olunur mu ben mi abartıyorum anlamadım.
cengaver0038
Newbie
*

Activity: 35

View Profile
December 13, 2017, 06:24:54 PM

kaç gün oldu hesap bir türlü onaylanmadı
FreeBooY
Newbie
*

View Profile
December 13, 2017, 11:17:48 PM

İlginç bir durum. Normal şartlar altında koinim maillere 24 saat içinde cevap verirdi.

Daha once ısbankasıyla eft gerceklestırıyordum. Sımdı Enpara uzerınden gerceklestırdım. sıkıntı buysa koınımdekı hesaplarım bolumunde yenı enpara bılgılerımı gırmıstım ve bu bılgıler sıtelerınde mevcut bunun dısında banka bankamı da aradım onların bankasına para gonderılmıs.

Maıllerımde dekontu eklıyerek gonderıyorum dusumu ızah edıyorum ama 1 ALLAHIN kulu donup te ne oldu demıyor bu nasıl ıstır anlamadım. Arkadaslarıma hesaplar actım onlarla  yazısmaları oluyor ama benım hesaba gelınce kımse donus saglamıyor.. Acemı olsam tamam da bılmedıgımız bırsey degıl gereklı herseyı yapmama ragmen neden cevap donulmor anlamıs degılım. Konu hakıında bırılerı yardımcı olabılırse cok sevınırım.
spastikss
Full Member

Activity: 434
Merit: 107

View Profile
December 14, 2017, 04:34:50 PM

konimden mesai içinde tl çekme talepleri ortalama kaç saatte yatıyor bilen var mı?

ahmtcvdr
Newbie
*

View Profile
December 14, 2017, 05:14:05 PM

Bende 30 saatten fazla oldu Koinim LTC hesabıma başka cüzdanımdan Litecoin aktaralı ama hala geçmedi ve 3 adet mail atmama rağmen hiç bir şekilde dönüş yok. Bu kadar ilgisiz olunur mu ben mi abartıyorum anlamadım.

55 saati geçti ve 5. mailede dönüş yapılmadı. Resmen dolandırıcılıktır bu.
andromed22
Sr. Member

Activity: 346
Merit: 250

View Profile
December 14, 2017, 05:45:14 PM

Bunların ana şirketini arayıp yardım alabilirsiniz hocam. Bildiğim kadarıyla koinim bir şirketin alt bir şirketi olarak açılmıştı. Eğer o şirketin numarasını bulabilirsem size özel mesaj atar ya da buradan yazarım hocam.
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
December 14, 2017, 07:30:31 PM

son günlerde bankaya çekim yapan oldu mu?
paribuda aylık limit doldu mecburen bunları kullanıcaz hiç istemiyorum ama.
spastikss
Full Member

View Profile
December 14, 2017, 07:40:30 PM

bende limit bol abi. gel benimkinide kullanalım:)

Razor5
Full Member

Activity: 322
Merit: 100

View Profile
December 14, 2017, 07:46:15 PM

Bu ay 250 bin çektim bir sıkıntısı yok. Bir iki saatte geliyor genelde.
Ama şu belirsizlik ortamı yüzünden daha fazla para çekmeyi düşünmüyorum. Devlet bilmediği işlere el atmaya çalışıyor.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀     │      JINBI      │       T H E   G O L D E N   I C O     ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
████████████                     JOIN ICO  -  21st  J U N E                     ████████████
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄          Whitepaper       Telegram       Twitter       Reddit           ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
FreeBooY
Newbie
*

View Profile
December 14, 2017, 08:30:46 PM

Daha once ısbankasıyla eft gerceklestırıyordum. Sımdı Enpara uzerınden gerceklestırdım. sıkıntı buysa koınımdekı hesaplarım bolumunde yenı enpara bılgılerımı gırmıstım ve bu bılgıler sıtelerınde mevcut bunun dısında banka bankamı da aradım onların bankasına para gonderılmıs.

Maıllerımde dekontu eklıyerek gonderıyorum dusumu ızah edıyorum ama 1 ALLAHIN kulu donup te ne oldu demıyor bu nasıl ıstır anlamadım. Arkadaslarıma hesaplar actım onlarla  yazısmaları oluyor ama benım hesaba gelınce kımse donus saglamıyor.. Acemı olsam tamam da bılmedıgımız bırsey degıl gereklı herseyı yapmama ragmen neden cevap donulmor anlamıs degılım. Konu hakıında bırılerı yardımcı olabılırse cok sevınırım.

Arkadasımla msjlasıyorlar ve bunun parası yattı 8 gunun sonunda ama benım param halen yatmadı.
Hem kınım uzerınden hemde kendı sahsı maılım uzerınden attıgım tum msjlar hepsı sonucsuz kalmıs vazıyette yenı musterıysenız onların goz bebegısınız ama eskı musterıysenız malesef kı 2 planda kalıyoruz bunu anladım. sımdı sorarım sızlere artık boyle bır fırmayla calısılır mı ? Kendı adımı su olay bır acıklıga kavussun koınım mı Aslaaaaaaaaaaa derim.

Telefon ve adreslerını ve sahıbının kısısel maıl adresını buldum yarın onlarla gorusmeye calısacam bakalım bana karsı sergıleyeceklerı tavır ne olacak.

Ama sunu bılmelıler kı sosyal medya bır sılahtan daha beterdır bu magdurıyetler gıderılmedıgı surece ve yenı magdurlar eklendıgı surece KOINIM bıtmıstır...
Emrah TANRIVERDI
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
December 14, 2017, 09:39:04 PM

Ben de 13/12/2017 tarihinde hesabıma işlem yapmak için açıklama kodunu da doğru girerek para yatırdım. Ama hâlâ koinim.com daki hesabıma geçmedi. 4-5 kere tanriverdiemrahh@gmail.com adresimden dekontla birlikte mail atmama rağmen hala geri dönüş yapılmadı. Konu ile ilgili yardımlarınızı bekliyorum.
BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
December 14, 2017, 10:06:20 PM

Yine suyunu çıkardılar kişinin işi kendini yansıtır.
Bu ne ciddiyetsizlik, bu ne kalitesizlik.
 Hakkıyla yapmayacaksan kapat dükkanı git işte.

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
███████████████████████████
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
ahmtcvdr
Newbie
*

View Profile
December 15, 2017, 02:38:11 PM

Bunların ana şirketini arayıp yardım alabilirsiniz hocam. Bildiğim kadarıyla koinim bir şirketin alt bir şirketi olarak açılmıştı. Eğer o şirketin numarasını bulabilirsem size özel mesaj atar ya da buradan yazarım hocam.

Çok iyi olur hocam çok teşekkürler. Ben bir türlü bulamadım bir iletişim numarası
spastikss
Full Member

View Profile
December 15, 2017, 08:54:54 PM

konimden mesai içinde tl çekme talepleri ortalama kaç saatte yatıyor bilen var mı?

koinime yeni onaylı üyeyim ama hiç alım satım yapmadım.

yukarıdaki bana ait olan soruyu 3 gün önce onların destek ekibine yönelttim.

3 gündür cevap yok. iyi ki de yatırım yapmadan önce sormuşum.

taze müşteriye 3 gündür cevap vermeyen bir yer olarak hatırlayacağım.

ersyncar
Newbie
*

Activity: 2

View Profile
December 15, 2017, 10:44:06 PM

Aman diyim koinim'in yanından bile geçmeyin, hayatımda gördüğüm en kötü sisteme sahipler. zaten haliyle müşterileri de yok işlem hacimleri de yok.
Denemek için az miktar litecoin aldım cüzdanıma çekeyim dedim. saatlerdir işlem beklemede yazıyor. ne iptal seçeneği var ne para gönderiliyor. litecoin gibi 5-10 dakikada geçen bir coini swift işleminden yavaş gönderiyorsa (belki de hiç göndermeyecek bilmiyorum) yanına bile yaklaşmayın öyle sitenin.
mymerlia
Member
**

Activity: 633
Merit: 15

View Profile
December 16, 2017, 06:31:52 AM

Arkadaşlar koinimden ltc bakiyemi çekmek istedim; aradan 12 saat geçmiş olmasına rağmen beklemede olarak görünüyor; ledger nano ltc adresim M ile başlıyor acaba koinim sistemi M harfi ile başlayan ltc adreslerini desteklemiyor mu ?

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
Pages: « 1 ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 [82] 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 »
  Print  

Jump to: