Bitcoin Forum
May 02, 2024, 06:47:02 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 [70] 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 »
  Print  
Author Topic: Koinim.com  (Read 222885 times)
emregungor
Full Member

Activity: 475
Merit: 127

View Profile
August 10, 2017, 05:42:34 PM

lafa gelince madenci masrafı arttı falan diye zırvalıyolar hız aynı 15 fe ile meğer düşük yolluyolarmış parayıda yatırmadılar ben artık koinim kullanmıcam paramı bi kurtarıyım yarın btcturk te hiç sorun yaşamadım hafta sonu bile yatırıyorlar paribuda bu konuda biraz katı hafta sonu havale ile yatırmıyorlar
1714632422
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714632422
Reply with quote  #2

1714632422
Report to moderator
1714632422
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714632422
Reply with quote  #2

1714632422
Report to moderator
Activity + Trust + Earned Merit == The Most Recognized Users on Bitcointalk
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
The Young Turk
Legendary
*

Activity: 1176
Merit: 1013

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

View Profile
August 10, 2017, 05:53:54 PM

Koinimden çekim talep ettim bugün 3 saati geçti halen gelen giden yok desteğede cevap vermiyorlar bugün para çeken varmı koinimden hiç diğer borsalar baya kısa sürüyordu
2 saattir benim btc çekimimde de gelişme yok. Ne ki bu şimdi ?

Desteğe mesaj attım TL çekim işleminide iptal etmediler btc alıp çekecektim yarını bekliyorum bakalım sıkıntı

Açıklayayım arkadaşlar... Koinim tipik türk kurnazlığı ile çekim işlemlerinden kestiği, 0.0015 BTC işlem ücretini, 2 çekimi birleştirip, 10/1 ücretle (ince hesapla çok daha fazlası) gönderiyor. 30.000 üzerinde bekleyen işlem yüzünden daha çok bekleriz. Aşağıdaki işlemde, 2 kullanıcıdan 0.003 BTC işlem ücreti kesip, 0.00027819 BTC ücretle gönderim yaptı.

Ben aradaki farkı talep ettiğim bir destek maili attım, hepiniz atın... Unutmayın ki kimse bu sektörde tekel değil ve olamaz...
Eğer ki aradaki farkı ödemezlerse diğer sitelere kesin dönüş düşünüyorum...

TX:
https://blockchain.info/tx/fc0367f0a37cee85acc3a349e931b34853d01c88f5a254932f7aa0adcabc4f33
Daha önceki çekim taleplerinizi de kontrol ettiniz mi?
Mesela 0.001 btc fee ödeyip de sizden 0.0005 btc fee aldığı dönemleri?
Bu fee meselesi gayet normal bir durum. O an ağdaki işlem sayısına göre cüzdanlar otomatik belirliyor fee'yi koinimde, gayet normal bir durum bu.

███████                   
                      ██████████                        ██       
                       ████████████                  ███       
                                ██████████           █████       
                                        ███████      ██████         
██████                  ███████     ████
████████                ██████     ██   
██████████        ████████           
███████████    █████████           
████████    ████████

███████    ████████       
              ██████    █████████████ 
          █████████      ███████████ 
      ███████████          █████████ 
██████████████                       
████████████████                       
███████      ████████████           
██████        ████████████           
████                ██████████           

.xx-coin.io.

emregungor
Full Member

Activity: 475
Merit: 127

View Profile
August 10, 2017, 05:58:33 PM

Para çekimlerinin iptal edilememesi çok gıcık bi durum diğer 2 borsa bu konuda çok iyiler para çekiminide iptal edemiyoruz
gokturk_34
Member
**

Activity: 106
Merit: 10

Vi Veri Veniversum Vivus Vici

View Profile
August 10, 2017, 06:18:15 PM

Koinimden çekim talep ettim bugün 3 saati geçti halen gelen giden yok desteğede cevap vermiyorlar bugün para çeken varmı koinimden hiç diğer borsalar baya kısa sürüyordu

Desteğe mesaj attım TL çekim işleminide iptal etmediler btc alıp çekecektim yarını bekliyorum bakalım sıkıntı

Açıklayayım arkadaşlar... Koinim tipik türk kurnazlığı ile çekim işlemlerinden kestiği, 0.0015 BTC işlem ücretini, 2 çekimi birleştirip, 10/1 ücretle (ince hesapla çok daha fazlası) gönderiyor. 30.000 üzerinde bekleyen işlem yüzünden daha çok bekleriz. Aşağıdaki işlemde, 2 kullanıcıdan 0.003 BTC işlem ücreti kesip, 0.00027819 BTC ücretle gönderim yaptı.

Ben aradaki farkı talep ettiğim bir destek maili attım, hepiniz atın... Unutmayın ki kimse bu sektörde tekel değil ve olamaz...

TX:
https://blockchain.info/tx/fc0367f0a37cee85acc3a349e931b34853d01c88f5a254932f7aa0adcabc4f33
Bu fee meselesi gayet normal bir durum. O an ağdaki işlem sayısına göre cüzdanlar otomatik belirliyor fee'yi koinimde, gayet normal bir durum bu.

Eski çekimlerimdeki durumu da biliyorum tabiiki, fakat şu anki durumu haklı gösteremez. Bildiğiniz şark kurnazlığı... Hız için en yüksek ücreti ödeyip, en yavaş hizmeti almak, paran ile rezil olmaktır.
Sizin koinim ile bağınız nedir, kötü hizmetin ne tarafını savunuyorsunuz???
Betfair
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 260

View Profile
August 11, 2017, 03:02:31 AM

TX:

Eski çekimlerimdeki durumu da biliyorum tabiiki, fakat şu anki durumu haklı gösteremez. Bildiğiniz şark kurnazlığı... Hız için en yüksek ücreti ödeyip, en yavaş hizmeti almak, paran ile rezil olmaktır.
Adamın son mesajlarına bakarsan hepsinde resmen koinim'i övmüş durmuş.Paribu varken koinim'in kapısının önünden geçmem.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
August 11, 2017, 05:56:40 AM

TX:
Koinim zararına iş yapmaz 0.001 fee vermiştir belki ama en az 5-10 kişinin işlemini koymuştur o tx içerisine. Yine karını ypmıştır. Bu arada bu çakallığı tek yapan koinim değil. Coinexchangeden 2 gün önce 1 mbtc verip btc cektim fee olarak 0.1 mbtc ödemişler. herkesin yaptığı bir durum.
santinotr
Member
**

Activity: 126
Merit: 12

View Profile
August 11, 2017, 09:48:38 AM

Çekim işlemi yaklaşık 10 saat sonra işleme alındı. Borsaların hemen hemen hepsinin bu konuda rant amacıyla toplu gönderim yapması / bizden aldıklarından daha düşük fee ile göndermesini yadırgayan olduğunu sanmıyorum. Benim şahsi olarak yadırgadığım durum bizden 25 lira alırken 1 lirayla değil de 2 lirayla gönder , %1200 kazanacağına %1000 kazan hem bizi mağdur etme hem sen paranı kazan arkadaşım bu kadar mı zor...
gokturk_34
Member
**

Activity: 106

Vi Veri Veniversum Vivus Vici

View Profile
August 11, 2017, 09:58:03 AM

Dün gece tx hızlandırıcı ile gece geç saatlerde kendi işlemimi hallettim.
Sabah saatlerinde Koinim müşteri hizmetleri telefonla arayarak (yanlış okumadınız) özür dileyip, hafta sonu işlem ücretlerinde düzeltme yapacaklarını söylediler. Bu aralar fork ve sahte koinimcilerle uğraştıklarından işlem hızlarıyla ve ücretlerle ilgilenememişler.

Şimdilik bu açıklama beni tatmin etti, önümüzdeki günlerde gelişmelere bakarız.

Selamlar
Werner
Member
**

Activity: 107

View Profile
August 11, 2017, 10:17:18 AM

Başarılı bir türk borsası ayrım yapmadan en iyi hizmeti vereni kullanmak lazım
btclife01
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 253

View Profile
August 11, 2017, 12:42:34 PM

Dün gece tx hızlandırıcı ile gece geç saatlerde kendi işlemimi hallettim.
Sabah saatlerinde Koinim müşteri hizmetleri telefonla arayarak (yanlış okumadınız) özür dileyip, hafta sonu işlem ücretlerinde düzeltme yapacaklarını söylediler. Bu aralar fork ve sahte koinimcilerle uğraştıklarından işlem hızlarıyla ve ücretlerle ilgilenememişler.

Şimdilik bu açıklama beni tatmin etti, önümüzdeki günlerde gelişmelere bakarız.

Selamlar

Bekleyen işlem sayısında hatırı sayılır bir fırlama oluştu, eğer artış bu şekilde devam ederse (21 Ağustos vs. geçtikten sonra), fiyaları değiştirmeyebilirler.
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1297

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
August 13, 2017, 01:35:29 PM

Şu konuya da bir cevap verirlerse seviniriz, rahatsız edici bir durum bu:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2085020.0

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Deathwing
Legendary
*

Activity: 1638
Merit: 1328

Stultorum infinitus est numerus

View Profile WWW
August 13, 2017, 02:16:56 PM

Herhangi birşey yok burada. Telefona virüs cart curt tarzı birşey ile auth kodu alınmış olabilir, Koinim in suçu yok.
ugurusta
Sr. Member

Activity: 506
Merit: 251

View Profile
August 13, 2017, 08:06:02 PM

Koinim'de bende bugün bir gariplik yaşadım. Poloniex'ten (bilgisayardan) 0.07132396 BTC transfer ettim Koinim'e ve 14.740 TL den satış emri girdim (telefondan yoldayken). Emri girdikten 1-2 dakika sonra sayfayı yenileyecektim ki. Yukarıda 1051 TL bakiye gördüm o 1-2 dakikalık aralıkta emir gerçekleşmiş, fakat garip olan şu benim girdiğim emir 14.740 iken BTC nin satış fiyatı 14.780 TL den gerçekleşmiş ve 3 TL fazla bir girdi olmuş. Durum nedir ne değildir anlayamadım ama hoşuma da gitmedi değil.
membis
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
August 13, 2017, 08:21:14 PM

Sahte koinim sitesine orijinal diye tıklayıp paralarını kaptıranlar olmuş sanırım sosyal medyada dolaşıyordu dikkatli olmak lazım.
beckett
Newbie
*

Activity: 12
Merit: 0

View Profile
August 14, 2017, 02:42:08 PM

şu kadarını söylym cumartesi gunu 10.41 de 0.04795 BTC hesabınızdan cekılmıstir diye bilgi geldi mail olarak..af2 vs her bit halt var guvenlıkte..

koinime soruyorum tık yok..koinim pişmanlıktır..Allahtanm deneme aşamasındaydım..
heryerde bunu dıle getırecegım..bu hafta 5-6 kişide daha boyle seyler olmus koinimde!!
anlayın işte..
troleybüs
Legendary
*

Activity: 1424
Merit: 1001

View Profile
August 14, 2017, 03:14:27 PM

Problem yaşıyorsanız kanıtlarıyla beraber her şeyi her ayrıntısıyla ortaya koyun ki inanalım ve elimizden bir şey gelirse yardım edelim. Yeni üyelik açıp desteksiz sallayarak şirketlere zarar veremezsiniz. Burada Koinim'i ilk açıldığından beri 4 senedir kullanan büyük bir kitle var. Kanıtsız yazdığınız şeylere inanmamızı beklemeyin.
The Young Turk
Legendary
*

Activity: 1176
Merit: 1013

View Profile
August 14, 2017, 03:22:54 PM

TX:

Koinim ile bir bağım yok, ama istiyorsan koinimin sahibi benim.
Azıcık akıl yürütün.
Bu ücretler sadece size gönderim yapılırken kullanılmıyor.
Fonlar daha güvenli saklansın diye de hot wallet'tan cold storage'a aktarılırken de ücret ödeniyor.
Cold wallet'tan çekilirken de ödeniyor...
Siz farkında değilsiniz belki ama, 1 işlem için ödenen ücret aslında farklı işlemler için de kullanılıyor. Müşterinin hissetmemesi normal, çünkü bilmiyor.

███████                   
                      ██████████                        ██       
                       ████████████                  ███       
                                ██████████           █████       
                                        ███████      ██████         
██████                  ███████     ████
████████                ██████     ██   
██████████        ████████           
███████████    █████████           
████████    ████████

███████    ████████       
              ██████    █████████████ 
          █████████      ███████████ 
      ███████████          █████████ 
██████████████                       
████████████████                       
███████      ████████████           
██████        ████████████           
████                ██████████           

.xx-coin.io.

beckett
Newbie
*

View Profile
August 14, 2017, 03:26:59 PM

merhaba hocam kimseye salladıgım yok,inanıp inanmamak sizin dusunceniz. bende 8 aydır coin işinin içindeyim.. yasım 41 elektronık muh. yazılımcıyım,çin dahil 3 borsada işlem yapıyorum aylık hacmim kucuk evet 10 bin usd seviyesinde, ama para paradır.. kimsenin şirkete yada şirketlere zarar verdiği yok, ilk açıldıgından beri yüzlerce kişi var internette arastırın bakalım koinim magduru kanıtlarıyla koymuslar..bilisim suclarında Ankarada **** savcıya sorun bakalım kac dosya varmıs.... haaaa bende sizin gibi firmaya sallıyorlar diye dusunmustum...ama öyle olmadığı kucuk bir tutar için kendi başıma gelince anladım..

bu şirketin yada içinde çalışan insanların bireysel kusuru tartışılır ama ben firmayı bilirim..1 usd da aynı 200 usd da aynı 5000 usd da aynı hırsızlık hırsızlıktır..
ben kendilerine email yazdım telefonda ise eger sistemin log kayıtlarını okuyun tarafıma gerı donun bende sıze kendı kaynak kodlarımı acayım farklılık yada tutarsızlık var ıse avukat masraflarınızı ben oderım ( bunun için şimdiden imzalarım taahhut dedim)
Ayrıca ne sormak istiorsunuz ? nasıl bir kanıt istiyorsunuz..ben kendime güvenmesem ve protokol ve kuralları bilmesem zaten bilişim suçları için dilekçe vermem..

agustos ayını bekleyecegım. çözdüler sorunumu ne ala burdan tesekkur ederiz. çözemedilermi bilisim suclarına gider dolandırıcılık sıfatı ile basvurumu yaparım...benim sorunum değil güvenliğimi saglayamamaları...herkes bilmeden konusuyor..burada firmaların şakşakçılarıda var onlarıda biliyorum..

buraya yazıyoruz ki herkes kendı kapısının onunu supursun herkes kendı guvenlıgını alsın..kımsenın kımseyı sucladıgı yok..
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
August 14, 2017, 03:49:35 PM

İki gün önce üye olmuşsunuz ve sizin tabirinizle firmaların şakşakçılarını bildiğinizi söylüyorsunuz. Nasıl yani bu kısmı biraz daha açarak aydınlatır mısın. Firmaların şakşakçıları olduğunu mu söylüyorsun yoksa bu kişileri tanıyor musun. İki gün önce üye olmuşsun eğer başka üyeliğin yoksa insanların temkinli yaklaşması yanlış değil çünkü daha önce bu firmayı karalama girişimlerinde bulunanlar olmuştu ispat edende bildiğim kadarı ile olmadı. Çok fazla yanlış hatalar yaparak anında firmaları karalayanlar olabilmekte bu yüzden çıkışanlar olmuş ama bu şakşakçılık yapıldığına çıkmaz. Sana da hak veriyorum başına gelen bir sorun var ki paylaşıyorsun lakin konuşarak bu işlerde bir yere varılamaz sonuç olarak koinim yetkilileri cevap vermeli, tek taraflı yazdığın sürece bir iddia olarak kalır. Mahkemeye gidersin olay sonuçlanır sonra gelir bizimle paylaşırsın. Kolay gelsin.
beckett
Newbie
*

View Profile
August 14, 2017, 03:56:52 PM

İki gün önce üye olmuşsunuz ve sizin tabirinizle firmaların şakşakçılarını bildiğinizi söylüyorsunuz. Nasıl yani bu kısmı biraz daha açarak aydınlatır mısın. Firmaların şakşakçıları olduğunu mu söylüyorsun yoksa bu kişileri tanıyor musun. İki gün önce üye olmuşsun eğer başka üyeliğin yoksa insanların temkinli yaklaşması yanlış değil çünkü daha önce bu firmayı karalama girişimlerinde bulunanlar olmuştu ispat edende bildiğim kadarı ile olmadı. Çok fazla yanlış hatalar yaparak anında firmaları karalayanlar olabilmekte bu yüzden çıkışanlar olmuş ama bu şakşakçılık yapıldığına çıkmaz. Sana da hak veriyorum başına gelen bir sorun var ki paylaşıyorsun lakin konuşarak bu işlerde bir yere varılamaz sonuç olarak koinim yetkilileri cevap vermeli, tek taraflı yazdığın sürece bir iddia olarak kalır. Mahkemeye gidersin olay sonuçlanır sonra gelir bizimle paylaşırsın. Kolay gelsin.

evet hocam şimdi dogru düzlemdeyiz..uyelık konusuna takılmayalım..tabiiki baska nick lerim var.. şakşakçı mevzusunu yani bu konuyu açsam infial olur..herkes kendini biliyor..

ancak insanlar kendi kararlarını alabilmeli ve buradaki insanların ne dediğine asla bakmamalı! ASLA ! .bir sonuca varmak için buraya yazmadım elbet..Bu sektor bebek ve daha emeklemıyor bile..sorunlar oldugu dogru..eksıklıkler var evet.. RISK buna gore yuksk herkesın kendi sorunu..ama kimse kimseyi kandırmasın herkes yasadıgını yazsın mıllet okusun..inanıp inanmamak insanlara kalmış..tabiiki paylasacagım..

hatta dosya takıp numarası paylasayım burdan daha net olur..ancak ortada bir yanlıs var ve yanlıs adama yaptılar..))
koinim yetkilileri avukatlarımzı var vs vs klasık..adamlar bilisim hizmetini bile USA dan ....neyse yazmayalım..olay olmasın ..takıp edıyorum konuyu.nokta
Pages: « 1 ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 [70] 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 »
  Print  

Jump to: